Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 8 listopada 2022, 21:52

Fibo pisze: wtorek, 8 listopada 2022, 21:45Rynki akcji jak S&P, czy nasz WIG powinny nadal rosnąć, aby dopiąć swoje 5-te fale.
Żeby nie było podobnie jak z ath rok temu. 1 w kwietniu i lekkie przebicie w listopadzie i teraz dołek w czerwcu i lekkie przebicie dzisiaj. :lol:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lordzuk » wtorek, 8 listopada 2022, 21:52

W końcu się coś dzieje , ja skalpuje małe depo dla zabawy :) z większa pozycja czekam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 8 listopada 2022, 22:33

Jak byśmy teraz to wyciągnęli i już nigdy nie zeszli niżej to kto miał rację? Forumowe byki czy niedźwiedzie? :lol:

A pociąg odjeżdża?!

Na dzisiejszą okazję aż sobie zapisałem niektóre plusiki tutejszych byków:

Obrazek
Obrazek

Przy okazji, przez ten miesiąc jak byłem na urlopie czasami zerkałem, jeszcze gorszy gnój niż ostatnio, pewno znowu zniknę niedługo... chociaż może niektórzy nabiorą pokory po dzisiaj.

Dodano po 13 minutach 51 sekundach:
A dodam jeszcze, że jestem strasznie niepocieszony z tych spadków, liczyłem, że dokupię atom poniżej 10$ i nadal dupa.
Spoiler:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2806
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2154
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » wtorek, 8 listopada 2022, 23:06

Nie śledziłem wątku ponad miesiąc i dzisiaj go szybko nadrobiłem. Chciałem tylko napisać (jak kogoś to interesuje), że tak jak było miesiąc temu (i nawet kilkanaście miesięcy już), tak jest też teraz: ten wątek to gówno i kilo szamba. Bardzo dużo postów miało sporo minusów, bardzo dużo miało dużo plusów. Bardzo dużo kasacji moderatorów (słusznie) i jeszcze więcej gówna i wycieczek osobistych. Uważam, że zupełnie nic nie straciłem nie śledząc czy pisząc. Kurs gdzie był tam jest, teraz może coś się zadziać.

Nie pamiętam by takie dno tutaj panowało, ale to tylko świadczy imho (w połączeniu z obecną sytuacją ekonomiczną), że przesilenie jest już blisko. Poprzednie bańki były jakieś takie bardziej kulturalne wśród społeczności. Emocje i frustracje sięgają zenitu, jeden z drugim udowadniają sobie kto ma większego. Każdy taki post jest nic nie wart po paru dniach (polecam czytać takie wątki z opóźnieniem, co pozwala na fajną weryfikacje z perspektywy). Wielomiesięczna konsola dobrze wróży dla kursu, nawet jeżeli mamy zaklepać dno gdzieś niżej. Obstawiam, że już jest bliżej niż dalej odwrócenia trendu, ale zobaczymy jak jeszcze makro się rozegra, bo bez tego ani rusz.

Modom zaś współczuje pracy. Mówi się, że poziom forum zależy od poziomu moderacji, ale to tu tylko jedna strona medalu. Poziom forum zależy w dużej mierze od użytkowników, a tu trend jest w korelacji z kursem :mrgreen: W każdym razie irytuje mnie poziom wątku, i to że trzeba przekopać się przez 9 gównianych wpisów, by 1 wartościowy przeczytać, więc proponuje co niektórym dać sobie urlop od całego forum.

A jak ktoś ma w dupie to co napisałem, to też można 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Corso » wtorek, 8 listopada 2022, 23:13

Panowie , to może jako zwieńczenie podsumowanie jakże cudownego dzisiejszego dnia ,
dajmy wypowiedzieć się naszemu forumowemu wszechwiedzącemu i najmądrzejszemu z mądrych GURU trejdnigu :mrgreen: który między innymi naciągał sprężyny , zakładał się , przeżywał szok podażowy , zgłaszał minusy ( bo niesłuszne ) :mrgreen: :mrgreen: a tak naprawdę za przeproszeniem , napierdolił tylko spamu i zamieszania na 5 ostatnich stronach
oto wybrane cytaty :lol: :
Spoiler:
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 12:42Cześć! Słuchajcie, tak sobie czytam ten wątek od jakiegoś czasu i wydaję mi się, że ci którzy są tak nastawieni na spadki, tacy pewni i agresywnie zbijają każdy argument moim zdaniem albo ich hossa wykiwała albo mają poczucie że im pociąg uciekł i dlatego chcą, żeby teraz jeszcze spadło i się obkupić taniej. Nic tych rzeczy, według mnie nie ma takiej możliwości, dołek mamy za sobą, akumulacja praktycznie się kończy a ci wiecznie wyczekujący spadków nigdy się ich nie doczekają. Albo będą odkupować po 40, 50, 60k albo w ogóle nawet nie zarobią.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 12:55Nie wiem skąd tak agresja i krytyka. A skąd wiesz ile ja "siedzę"? Może podaj jakieś kontrargumenty, bo narazie to od czerwca nie pogłębiliśmy dołka tak naprawdę to jesteśmy w hossie cały czas tylko cykl jest dłuższy i według mnie 100k bardzo realne w pierwszym kwartale 2023
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 12:55dzis jest 21, a pod koniec przyszłego tygodnia może być już 28. Żebyś się nie zdziwił.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 13:26to nie chodzi o strzałkę, ale chyba wyraźnie widać schemat? Ostatnie kilka miesięcy to takie typowe wciskanie sprężyny. Jesteśmy w punkcie kulminacyjnym gdzie dojdzie do szoku podażowego.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 13:42To mi potwierdza, że jestem na dobrej drodze i że konkretne wzrosty przed nami, żeby wyleszczyć tych co wiecznie czekają i się nie doczekają.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 13:37Czy nie widzisz, że każdy ma w dupie te straszydła? Rynek będzie wyceniał teraz inflację i potencjalną zmianę zachować fedu w przyszłości.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 13:3725k do końca następnego tyg, 30k za 2 tyg, zakładzik? A ty ze swoimy straszydłami, apokaliptycznymi wizjami i z tą sfrustrowaną gębą z avatara staniesz się pośmiewiskiem.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 14:01Do rzeczy, dajcie jakieś kontrargumenty do predykcji wzrostowej, oprócz tego że "nowi" rzucają się na żelazną podłogę,
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 14:06 A zdajesz sobie sprawę, że już rok spadamy? Nie ma już czasu na takie manewry. Po za tym, to zbyt sobie komplikujesz życie.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 14:10Słuchaj, możesz mieć czas. Ale rok spadków do naprawdę długo. Według mnie hossa trwa ale jest dziwna i długa.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 14:16Napisałem wcześniej. Szok podażowy. To jest główny argument.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 14:25- Wycena inflacji
- Zmiana decyzji fedu
- Szok podażowy
- Wygrane wybory w stanach przez republikanów
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 18:46Pokaż jakies argumenty, może warto to przemyśleć. Napisałem kilka konkretnych argumentów, ale na chłopski rozum, jeśli coś się czołga pół roku na podobnym poziomie to jak możesz oczekiwać spadków, zawsze prawdopodobieństwo jest ale bardzo małe obecnie. A ty od pół roku tylko widzisz spadek, każde 300$ w dół to już że zaraz nowe low.
100ksoon pisze: niedziela, 6 listopada 2022, 18:46ale oczekuję ostrej rakiety w najbliższym czasie. Zakład przyjęty.
100ksoon pisze: poniedziałek, 7 listopada 2022, 13:41ale dynamiczny ruch do góry z nowym ath
100ksoon pisze: poniedziałek, 7 listopada 2022, 14:09To, że ci się nie podoba bo co, straciłeś na krypto, chcesz kupić taniej? Marzenia można mieć ale żeby odrazu tak atakować?
100ksoon pisze: poniedziałek, 7 listopada 2022, 14:09@Jahu a powiedz jak ty widzisz na obecną chwilę rynek? Bo z tego co widzę to masz póki co najlepszą trafność w prognozach.

@100ksoon nie bądź sknera , daj jakieś predykcje , plis , plis !! więcej , więcej !! :mrgreen: :mrgreen:
albo , nie !! lepiej się po prostu sam ZBANUJ !!

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 24 grudnia 2016
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: t12t12 » środa, 9 listopada 2022, 00:04

Zastanawia mnie co zrobi Saylor i MicroStrategy. Oni mają średnią wejścia do BTC: 30,639
Ich akcje ładnie poleciały w dół.
Ciekawe czy akcjonariusze mogą zacząć jakoś dobierać się do Saylora

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 611
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: revo » środa, 9 listopada 2022, 00:29

@t12t12a mnie zastanawia jak się Salwadorczycy teraz bawią xD jednak chyba milenialsi nie powinni pokładać większych nadziei w wirtualne pieniążki. widać że takie gadanie że w dłuższej perspektywie będzie rosło ma się nijak do rzeczywistości nie było wojny nie było pandemii teraz się dużo pozmieniało i jest zupełnie inaczej...
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » środa, 9 listopada 2022, 00:42

Dla mnie z tego rynku powinny zostać zgliszcza (i mówię to jako długoterminowy hodler DOTA + chcę się załadować w alty przy BTC po 12-14k uważając, że jest realna szansa na dużo niższe ceny). Gdziekolwiek się nie spojrzy scamy, niewypłacalności i trupy w szafie. Coiny oparte na algorytmach perpetum mobile, porzucone projekty, zerowy funding lub idiotyczne wręcz zarządzanie kapitałem z założeniem wiecznej hossy. Bezsensowne projekty, chore opłaty, dziurawe blockchainy. Na rynku (DALEJ!) jest cała masa moonboyów, którzy myślą, że zrobią 10-20x w ciągu 3 lat jak przy każdym poprzednim cyklu, nie wiem czy nawet dzisiejszy spadek mocno nadszarpnął ich nerwy czy zrobił na nich większe wrażenie. Nawet jeśli ktoś kupuje krypto w tej chwili musi wiedzieć co kupuje i po co i mieć naprawdę mocno długoterminowy plan + zaplecze finansowe aby przetrzymać najgorsze minimum kilka lat, że też nie wspomnę o stalowych nerwach (które wynikają nie z głupoty TUDEMUN, tylko z racjonalnego podejścia).

Na giełdzie uważam zresztą, że jest podobnie - bessa trwa długo, ponieważ rynek regularnie sycony jest nadzieją. Inflacja lekko w dół - MUN! Pivot na horyzoncie? MUN! Indeksy lekko odbijają po spadkach? DOŁEK, ALL IN! Wycena niektórych spółek w USA to totalny kosmos, wzrosty o 20-100x a problem mają zaliczyć korekty o 50%. Obawiam się, że bessa może jeszcze spokojnie potrwać cały 2023r. tak aby rynek się zdrowo oczyścił z niedzielnych inwestorów, którzy pakują się w Teslę, "bo dobre ałta robiom no i RSI poniżej 30 xD"

Natomiast jako pozytyw powiem, że najbliższy rok czy dwa jeżeli ktoś ma zabezpieczenie finansowe i realnie może wpakować sporo $$$ w rynki + kupuje walory z sensem uważam, że będzie się można mocno ustawić.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 611
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: revo » środa, 9 listopada 2022, 01:08

@Pleasek89 zapomniałeś jeszcze o najlepszych agentach co wierzą w obrazki nft i ich prawa autorskie xDDD
w starożytności tez były takie plemiona co odprawiały gusła do obrazków. Ale to już dawno temu było.
Chodzi mi o to że poza spekułą to crypto nie wiele wnosi bo jak możesz planować przyszłość na czymś co dzisiaj jest warte x a jutro 100x albo -1/100x ? dzisiaj masz lambo a jutro na flaszkę brakuje... jakiś totalny totolotek. problem z jedną giełdą i zwała na 20%...
I dodatkowo tez nie wierzę jakby jakimś sposobem państwowe waluty przestały funkcjonować że ludzie będą się rozliczać w crypto... to nie zadziała po prostu i już.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » środa, 9 listopada 2022, 01:33

Zjazd na 17.1k to już wyraźnie poniżej poprzedniego ath 20k. Myślę, że zasada "nie niżej niż poprzednie ath" została dość wyraźnie złamana (-15%). Nie wróżę rewelacji z obecnego pułapu. No ciekawe jak tam ludziki, co z zadowoleniem ładowali torby przy około 28-30k sądząc, ze to juz koniec zjeżdżalni ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2061
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » środa, 9 listopada 2022, 01:57

@SCI_FI_Maciuś

To akurat list do inwestorow, oni prawdopodobnie nic nie dostana :)

Ja mysle ze cala historia bedzie miala kontynuacje w ciagu nastepnych dni, i o ile SBF nie odda CZ prawie wszystkiego co ma, to mysle ze deal nie dojdzie do skutku.
Na ten moment Binance jedynie wyrazilo "intencje" zakupu.. nic nie jest wiazace, a podczas due dilligence moga wypasc trupy. Nie ma zadnej umowy ktora gwarantuje zakup FTX przez Binance.

Tutaj jeszcze ciekawy watek. Prawdopodobnie alameda polegla w tym samym momencie co 3AC i zaczeli zasypywac dziure zasobami z FTX.
CEO alamedy opuscil poklad 1 miesiac przed tym gdy zaobserwowano dziwne ruchy.


Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zdzicho2000 » środa, 9 listopada 2022, 06:34

do moderatorów @koparki @@rav3n_pl trzeba zadbać o ten wątek. Kasowaś wszystkie wpisy z filmikami, gifami. To jest przecież poziom pudełka. Zostawiać tylko analizy rynkowe, kasować każdą wycieczkę osobistą.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » środa, 9 listopada 2022, 07:43

@miso20 osobiście bardzo rzadko czytam ten wątek,jest on skrajnie mało wartościowy dla mnie gdyż nie potrzebuję grupki która mnie utwierdza w przekonaniu zajętej pozycji , nie widzę też sensu oglądać wklejonych wykresów z naniesionym życzeniem ... zaś predykcje ? nie urodził się taki co potrafi to robić.
Co do banów , to są one zapewne niesprawiedliwe w sensie nie każdy kto tu syfi je otrzymał , dawane na wskutek Waszego zgłoszenia lub gdy kogoś losowo przyłapiemy. Moderacja nie czyta wątku od deski do deski.
Niektórzy z Was są pasjonatami decentralizacji , organizowania się oddolnego , sami widzicie jak sobie organizujecie oddolnie tu dyskusję . Największe trolle mają się tu dobrze , proponuję zgłaszać wycieczki osobiste ,osoba która ma tu predyspozycje do siania niezgody zostanie wyrzucona z forum , często zdarza się że powraca pod innym nickiem aby dewastować dyskusję z czystej złośliwości , możecie wtedy jako społeczność pokazać takiej osobie minusami do reputacji jak bardzo sobie jej tu nie życzycie.
... tylko że gdy taki gagatek ma tą sama pozycję co połowa uczestników wątku i jest w klubie wzajemnej adoracji to przymykacie oko na szlam i totalny brak kompetencji takiego "dyskutanta" . Utożsamianie się z zajmowaną pozycja spekulacyjną zaślepia. Gdy np. ja usunę takiego jegomościa to tak jakbym połowie byków lub niedźwiedzi zabrał wojownika i są pretensje do moderacji. Wojujecie o rację a racja jest dopiero przy wypłacie wyników spekulacji , więcej pokory do swoich możliwości predykcji , więcej samoświadomości gdy się utożsamiacie z zajętą pozycją i robicie z siebie fanboya waloru który trzymacie.
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 9 listopada 2022, 07:55

ergorg pisze: wtorek, 8 listopada 2022, 22:47Na dzisiejszą okazję aż sobie zapisałem niektóre plusiki tutejszych byków:
Ja już nie będę się znęcał na niektórymi bo by całą galerie takich perełek można by wrzucić. Nie to to chodzi. Bardziej problem w tym, że człowiek próbuje przedstawić swoje spojrzenie a w zamian jest obrzucany minusami i wyzwiskami bo im się ta wizja nie podoba. Ja też jestem bykiem na btc od naprawdę już wielu lat, ale co z tego jak widziałem szansę na dalsze spadki.

Narazie nie palę się do zakupów. Za dużo nie wiadomych a to może być początek domina.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » środa, 9 listopada 2022, 08:23

dopra pisze: wtorek, 8 listopada 2022, 20:22Śmieszne są takie wpisy, brać co rynek daje a nie wróżyć z fusów i upierać się jakbyście mieli szklaną kulę.
I dorzuccie mi proszę trochę punktów bo nie mogę minusowa oszołomów
przykład tego ,jak społeczność oddolnie radzi sobie z patologią wątku,to o czym się rozpisałem powyżej . No i znaleźli się tacy którzy doładują trollowi po +10 moc reputacji aby "mógł minusować oszołomów" . Administracja nie może spełniać roli przedszkolanki .
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 9 listopada 2022, 08:28

Spoiler:
@koparki Problem w tym że całe szambo wywołał tu jeden z "oszołomów" minusując i zaciekle atakując z pianą w ustach to co mu się nie spodobało i nikt z nim ani razu porządku nie zrobił.
Wróciłem tu i szybko stąd znikam. Szkoda czasu na to miejsce.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3132
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 9 listopada 2022, 08:38

Spoiler:
@SCI_FI_Maciuś system jest prawidłowy, tylko 3/4 używa tego nie do tego co trzeba, np Ty i tak samo KubaKoń, który ostatnio codziennie dawał -20 jakiemuś gościowi. Posty wartościowe się plusuje te debilne się minusuje, tak było, jest i będzie. Natomiast "syf" robią ci, co np "wyrównują", bo im "obóz partyjny" nie odpowiada. A już plusowanie go jakiś gościu sobie tego chciał to już w ogóle parodia i tutaj @koparki ma rację. Zgłaszajcie nieodpowiednie posty to moderatorzy będą mieli co robić.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6492
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1682
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: maxi82 » środa, 9 listopada 2022, 08:52

mudol pisze: środa, 9 listopada 2022, 08:38Zgłaszajcie nieodpowiednie posty to moderatorzy będą mieli co robić.


I na tym należy zakończyć dywagacje.
 ! Wiadomość z: maxi82
Przypominam trzymamy się tematu wątku.

Jako że obora się zrobiła w tym temacie, zaostrzam moje środki prewencji..

Wycieczki osobiste = ban 1msc bez ostrzeżenia
Notoryczny OT = ban 14dni bez ostrzeżenia
Notoryczne zaniżanie poziomu dyskusji, trolling, obrazki = ban 14dni

Jeżeli dla danego delikwenta powyższe środki będą nieskuteczne = perma ban+ polowanie na kolejne wcielenia/multikonta..

:evil:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 9 listopada 2022, 09:12

I dwie strony off-topu od narzekających, że wątek nie trzyma się zasad i zbacza z tematu, aha :D
SCI_FI_Maciuś pisze: środa, 9 listopada 2022, 08:57Jeszcze raz wklejam wykres do którego się cały czas odnoszę, wklejałem go w sierpniu. Na koniec miesiąca ocenić pobojowisko i może będzie sytuacja, żeby się załadować. #12k
Tylko z punktu widzenia długoterminowego, spadek nawet do tych 12k$ to jest jedynie -33% z obecnej ceny, a powrót chociażby na ATH to niemalże +300%, a przecież długoterminowo liczymy i tak na nowe ATH :D Czyli R/R mamy 1:10 :D Kupowanie na aktualnej cenie czyli 18200$ to jak kupowanie na 5400$ na poprzedniej bessie, czyli analogicznie można powiedzieć, że super miejsce na buyowanie :D Rozumiem, że tutaj sami daytraderzy kupujący w dołkach, ale bądźmy realistami :D Tutaj nie ma wiele miejsca do spadku :D



Ostatnio zmieniony środa, 9 listopada 2022, 09:17 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 października 2022
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: byczyniedzwiedz » środa, 9 listopada 2022, 09:16

anagamidev pisze: środa, 9 listopada 2022, 09:12spadek nawet do tych 12k$ to jest jedynie -33% z obecnej ceny
za takie wpisy to powinieneś z miejsca bana wyłapać
anagamidev pisze: środa, 9 listopada 2022, 09:12Kupowanie na aktualnej cenie czyli 18200$ to jak kupowanie na 5400$ na poprzedniej bessie, czyli analogicznie można powiedzieć, że super miejsce na buyowanie
A skąd ty wiesz w jakim etapie jesteśmy spadków, przecież 18k miało być 3k, to już nie jest? Możemy sobie spaść na 12-14k posiedzieć tam ze dwa miesiąc i dalej się wykrwawiać z dołkiem gdzieś najwcześniej za pół roku. Ile razy wam trzeba tłumaczyć że porównania do innych baniek nie ma sensu bo korekcimy cały ruch od 2009r i poziomy xxxx są w zasięgu.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 52 gości