Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
15
38%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
12
30%
Spadnie sporo poniżej 65k
13
33%
 
Liczba głosów: 40
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 20:33

@Pleasek89 Na to wygląda. Ja z natury jestem mega byczy ale mój nos wyczuwa nadchodzący kataklizm i nie jest to zwykłe sianie paniki. Wielu byczo nastawionych szuka analogii do innych okresów bessy. Jeszcze raz powtórzę, mamy totalnie inny świat w tym momencie. Przez co najmniej rok w dolarze siła i tego warto się trzymać.

A co do dzisiejszego dnia to btc zadziwiająco dobrze się trzyma jak na ruch na indeksach. Ale pewnie nadrobi po 22.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 20:37

Dzisiaj wylała się taka masa demotywatycjnych wypowiedzi i czarnych wizji w wątku..
...że chciałem odrobinę kryptowalutowe byki pocieszyć, dodać otuchy i uświadomić co Wy tu macie.
Jest jeszcze dla was ostatnia szansa :idea:
Takie crypto Wunderwaffe, które może zmienić wszystko - bo jest to wynalazek tego sezonu, amejzing taki wymagający głebokiej wiary w tę nową technolodży (tu się nie pie..Olą w tańcu - tu nie ma miejsca na niepoważne i śmieszne rzeczy, czy niepotrzebne nikomu jak fałszywie nawołują FUDziarze, a mianowicie..
Spoiler:
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 21:43

coś się dzieje niedobrego o czym jeszcze nie wiemy

Początkujący
Posty: 310
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 22:06

SCI_FI_Maciuś pisze: piątek, 19 sierpnia 2022, 22:15kisiel pisze: ↑ piątek, 19 sierpnia 2022, 22:09
Na razie bitek odkleił się od indeksów

Odkleił w sensie, że przestał kopiować zielone świece?
Spoiler:


czerwone też

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 listopada 2019
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xrtert » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 22:07

@Pleasek89 dlaczego uważasz ze rządzący tego świata pozwolą na powtórkę z 2008 roku przy tym poziomie zadłużenia ? spadki na podobnych poziomach jak 2008 to prawie pewna chwilowa deflacja. Nie po to sie trudzili przez ostatnie lata jak rozhulać bardziej inflacje żeby sie jej teraz pozbyć. Dzisiaj dolar droższy niz euro. Nie zdziwię sie jak pod koniec roku albo na początku 2023 znowu uruchomia drukarki jak im mocna recesja zajrzy w oczy. Po za tym tak drogi dolar nie jest w interesie usa wiec mogą byc jakieś interwencje w niedługim czasie. Chyba ze juz zakładacie ze reset będzie 2024-2025 zamiast za kilka lat. Jakoś po prostu nie chce mi sie wierzyc ze wydrukowali tyle kasy przez przypadek i teraz zmienili zdanie ze drukowanie pieniedzy jest zle.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 22:18

xrtert pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 22:07Jakoś po prostu nie chce mi sie wierzyc ze wydrukowali tyle kasy przez przypadek i teraz zmienili zdanie ze drukowanie pieniedzy jest zle.
Wydrukowali, zarobili krocie na stonkach a teraz chcą silnego dolara i reszta niech będzie jeszcze biedniejsza. :)
ergorg pisze: poniedziałek, 18 lipca 2022, 16:11DXY, myślę, że spektakularne wzrosty już za nami i czeka nas dłuższa konsola:

Odbije tutaj czy już teraz rajd na 120? :)

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 listopada 2019
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xrtert » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 22:37

@ergorg moim zdaniem chcą dewaluacji długu i sprowadzenie go w relacji do pkb do akceptowalnych poziomów. A krocie to jeszcze nie zarobili...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:08

@xrtert cześć kasy poprostu zniknie ,puff wyparowując na lewarach w obie strony/ktoś to zarobi i zainwestuje/pójdzie w konsumpcje i tak się będzie kręcić. Nikt nie mówi o końcu świata i kryzysie jak w 1920 globalnie ,na całym rynku/wszystkich indexach - wszystkich gospodarek. Niektóre kraje i ich indexy nawet w wycenie zyskają /przez osłabiająca się walutę własną/czy odrębnie strefa euro z osłabiającym się rekordowo dziś eurusd. Ja wierze w Polskie akcji właśnie z tego powodu/ale i w sektory /różne/strategiczne/funkcjonalne. Dzisiaj hit spółki zajmujące się parafiną (świeczki- kryzys energetyczny i :idea: 19% tylko dziś). Są walory faktycznie do spekulacji i większych zysków lepsze - to jest crypto, ale właśnie co się zmienia na rynku to poziom akceptacji ryzyka u inwestorów. Bez wdawania się w dysputy o bezpieczeństwie rynków, zmierzając do puenty mnie się wydaje, mogę sie mylić, ale to jest powód dlaczego tu teraz rynek crypto dostaje i będzie dostawać baty. Fundusze w na pewno nadchodzącym czasie nie mogą ryzykować aż tak bardzo, bo się wywalą a i tak bezpieczniej zarobią na giełdach. Dlatego będą ograniczać ryzyka inwestycyjne i tu odpływa i odpłynie piramida $
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:16

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 13:57i nie chce mi się szukać. Mnóstwo ludzi to widziało i wiedziało a mistrzostwo analizy zrobił @voodoom
Jeszcze raz powtarzam. Nikt na tym forum tego nie przewidział. Po prostu takie są fakty. Jeśli twierdzicie, że nie mam racji to proszę pokażcie mi link do posta gdzie ktoś napisał przed listopadem 2021, że przebijemy ATH, a potem będzie spadek o 70% i bessa i uzasadnił to sytuacją na rynkach USA, zacieśnianiem, stopami i inflacją. Takiego posta nie ma. Analiza techniczna się nie liczy, bo wiemy że ona nie działa i że jest to wróżbiarstwo. Twoje posty też się nie liczą, bo ty piszesz o spadkach zawsze. Wklejanie idiotycznych wykresów pokazujących spadek do 500$ czy podobną katastrofę także nie można traktować poważnie.
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 13:57Satoshi 3.0 ,to już p2p electronic cash system z manifestu anulowałeś
Jest to dla wszystkich oczywiste co najmniej od 2017 roku, tylko nie dla ciebie i tobie podobnych.
rubel pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 14:04A kim ty jesteś żeby oceniać co jest kłamstwem i brakiem wiedzy. Póki co to ty kłamiesz i manipulujesz pod swoje nietrafione teorie i rzucasz jakieś slogany które były dobre z 6 lat temu. To jest twoja wiedza.
Mam prawo oceniać i recenzować treści bez legitymowania się przed tobą. Zrób z tym co chcesz. Jeżeli ja kłamię i manipuluję i mam nietrafione teorie to nie powinieneś mieć problemu z pokazaniem mi tego, a ja widzę tylko puste oszczerstwa i nerwy.
rubel pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 14:04Jak zaczniemy robić kolejne low to też powiesz że i tak nikt nie mógł tego przewidzieć bo to było nie do przewidzenia i nie było żadnych argumentów. No naprawdę nigdy takiego kogoś jeszcze nie spotkałem a z wieloma ananasami miałem do czynienia.
Nie powiem tak. Nowe low za kilka miesięcy nie byłoby niczym dziwnym. Ale zjazd do 8k czy 6k bez wyraźniej przyczyny już tak. A takie stwierdzenia się tu pojawiają.
ergorg pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 14:52Znam parę takich osôb które po prostu nie potrafią przyznać się do błędu - tragedia z nimi dyskutować.
Ale ja nie mam problemu przyznać się do błędu. Przecież to zrobiłem tu wielokrotnie, tylko wy nie pamiętacie co pisałem na poprzedniej stronie, a co dopiero to co pisałem kilka miesięcy czy lat temu.

Jeżeli wyjdziemy z kanału dołem przed 15 września to będzie znaczyć, że się pomyliłem. Dopóki jednak nadal jesteśmy w kanale to nie pomyliłem się. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to nie przeczytał wszystkiego co napisałem. A teraz nawet szpila do $20k nie będzie oznaczać wyjścia z kanału.

Po drugie obstawiam brak pogłębienia dołka na $17,5k.
Po trzecie obstawiam brak przebicia $30k w tym roku.
Po czwarte obstawiam przebicie $100k przed rokiem 2025.

Innych przewidywań co do kursu obecnie nie mam.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:49

Jahu pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:16 Takiego posta nie ma. Analiza techniczna się nie liczy, bo wiemy że ona nie działa i że jest to wróżbiarstwo.
Litości. To zależy od "analizującego". Może Tobie nie działa, więc skąd pewność wróżenia z fusów, że
Po drugie obstawiam brak pogłębienia dołka na $17,5k.
Po trzecie obstawiam brak przebicia $30k w tym roku.
Po czwarte obstawiam przebicie $100k przed rokiem 2025.
Przecież to myślenie życzeniowe, jeśli nie stosujesz analizy, w dodatku - emocjonalne.

@voodoom widzę że na forum jesteś, miałeś kilka bardzo trafnych predykcji co do obecnej sytuacji. Tak samo @ergorg , @prap0n i pewnie kilka osób się znajdzie.

@Jahu polecam https://www.fxmag.pl/artykul/analiza-te ... at-czesc-5

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » wtorek, 23 sierpnia 2022, 01:31

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 13:57mistrzostwo analizy zrobił @voodoom
Dziękuję ;)
Pogromca pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:49@voodoom widzę że na forum jesteś, miałeś kilka bardzo trafnych predykcji co do obecnej sytuacji.
@Pogromca Często jestem, ale jako radar czy ktoś turbo-ważnego info nie wrzuci, rzadko mam czas pisać.

Co do przeszłości - fakt, było sporo fajnych analiz, ta z Amazonem pewnie została w pamięci wielu, zwłaszcza po burzy dyskusji "ale to był inny rynek, inne czasy". Za to co socjo wspomina z rozrzewnieniem dostałem bardzo fajnego minusa od Jahu:
Jahu pisze:]Nie chcę was obrażać, ale niezbyt mądre to jest i tyle. W ogóle nie rozsądne jest prognozowanie spadków w czasie hossy i to przy maksymalnie ostudzonych wskaźnikach i wyprzedanym rynku. Plusowanie takich debilizmów nie sprawią, że będą one bardziej prawdziwe, za to wprowadzają ludzi w błąd.
Do dziś uwielbiam :lol: Co do Jahu - to od stycznia regularnie minusy zbieram, dla mnie to tylko wskaźnik że niezachwiana została wiara tych którzy muszą zwątpić by można mówić o dnie.

Odnośnie "kto przewidział" - fakt, przewidziałem, ale najważniejszy był dla mnie mój post z EW z 26 listopada, powstały z mojej dezorientacji "ale jak to" po wysypaniu się kursu jak zrobił ATH 69k. I tu akurat Jahu ma częściowo rację - nie dało się przewidzieć takiego pęknięcia bani, ale to nieistotne. Istotne to jak się wysypał temat w listopadzie przy robieniu ATH na które niby wszyscy czekali, dało już jasne sygnały "jednak jest źle", zaprzeczyło wszystkim możliwym byczym teoriom i miało pro-spadkowe poparcie we wskaźnikach wysokich interwałów. Wystarczyło otworzyć oczy. Dopiero potem zacząłem kopać głębiej i znalazłem Amazona (bardziej szukając analogii dla całokształtu cyklu gospodarczego), ale szerokie grono wciąż było nieprzejednane, tak na 58k, jak 45k, jak 30k. Tak czy siak - było minęło, nie zarobiłem na tych spadkach zbytnio, raczej odkułem straty z lekkim plusem, bo rąk pod dupą nie umiem trzymać. Dla mnie ważniejsze efekty to właściwe rozegranie hipotek zawczasu jesienią, bo inflację też dało się przewidzieć.

BTC ogólnie nie gram już od czerwca i pisałem o tym, bo mimo że wciąż zakładam kierunek na dół, to dopuszczam absurdalne wręcz wybicia, co uważam jest możliwe przy obecnej płynności - gdyby nie boty stabilizujące kurs, to wyglądałby jak trzecioligowa spółka na NewConnect. Do tego ryzyko że mi się giełda zniknie z kasą, a grać 1:2 w XTB na crypto to nie zabawa. Ale tak jak też pisałem w czerwcu - jeśli utrzyma te poziomy przez 3-4 miechy, to uznam za dno. Raczej wątpię by wybronił.

Na tę chwilę to fajnie zebrałem dziś zysk z shortów na Nasdaq od zeszłej środy, ale coś mnie dziś podkusiło żeby grać pod odreagowanie i L-ki wziąłem po otwarciu USA, więc aktualnie mnie topią. Szczerze mówiąc - wierzę że zaczynamy to odreagowanie, jak nie to się pochlastam :lol: Ale jestem też poważnie zdziwiony tempem spadków na indeksach, to raczej nie jest korekta. Wygląda jak panika na punkcie zakręcenia kurków gazu przez ruskich która za mocno zakcelerowała kurs w ruchu spadkowym.

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dopra » wtorek, 23 sierpnia 2022, 01:54

Korekta na NQ już była, od czerwca, teraz dół

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 23 sierpnia 2022, 06:49

Jahu pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:16Jeszcze raz powtarzam. Nikt na tym forum tego nie przewidział. Po prostu takie są fakty.
Zacięta płyta i jakaś równoległa rzeczywistość. Cyrk. :lol:
Jahu pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:16a ja widzę tylko puste oszczerstwa i nerwy.
hahhaha :) w sensie z twojej strony?
Jahu pisze: poniedziałek, 22 sierpnia 2022, 23:16Nowe low za kilka miesięcy nie byłoby niczym dziwnym. Ale zjazd do 8k czy 6k bez wyraźniej przyczyny już tak
hahaha wcześniej cisnąłeś każdemu że nia ma mowy o nowym low bo obwieściłeś koniec spadków. Teraz widząc miernotę jednak szansa jest ale nie tak nisko? No to będę ci się przypominał. Sentyment słabnie. :lol:
voodoom pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 01:31Do dziś uwielbiam Co do Jahu - to od stycznia regularnie minusy zbieram, dla mnie to tylko wskaźnik że niezachwiana została wiara tych którzy muszą zwątpić by można mówić o dnie.
:lol: :lol: :lol: Już wtedy widział ostudzone wskaźniki i to dla niego super merytoryczny argument.
Ja tylko czekam aż się wykrwawi, jego frustracja i desperacja wynikająca z zachować rynku sięgnie zenitu i zobaczymy post pełen rozgoryczenia i rozczarowania że to koniec. To będzie ten moment. Potem będzie minusował wszystko o wzrostach. :lol: :lol: :lol:

@ergorg Nie prawda. Nie obraziłem się tylko już więcej nie miałem nic do dodania i miałem dłuższe wakacje, co zresztą napisałem. Nikogo nie atakowałem i nie minusowałem, jedynie dyskutowałem co jest normalne. A po negacji całego mojego scenariusza spojrzałem na wszystko na nowo. Uciekłem przy 28k, rozegrałem dołek i odbicie. Napisałem też posta o mojej pomyłce, wnioskach i przyznałem rację bez problemu tym którzy ją mieli. Także drogi ergorku bez takich porównań mi tutaj. :lol: :lol: :lol:
Mój błąd w założeniach był taki że zakładałem że musi dojść do manii jeszcze której brakowało a potem przez jakiś czas nie byłem w stanie zaakceptować że tak może zakończyć się cykl.
Ostatnio zmieniony wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:21 przez rubel, łącznie zmieniany 2 razy.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:11

To co ? Teraz do odczytów odbicie na indexach kilka godzin. Przy okazji pozytywne newsy pod to już produkują i na crypto
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:20

@socjolog2008, przecież to news z wczoraj. XD

Czyżbyś zagrał longa i szukasz sobie potwierdzenia w newsach? :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:23

Taki sobie obrazek i kilka refleksji...

To co zobaczyliśmy przez ostatnie 2 miesiące to zdecydowanie mało entuzjastyczna (jak na warunki krypto) odpowiedź Bitcoina na prawie dwudziestoprocentowe odbicie na NASDAQ. Spodziewałem się raczej szybkiego, dynamicznego odbicia od dolnej linii i powrotu pod górną. A jest słabo.

To niewolnicze uzależnienie od NASDAQ zaczyna być zresztą zniechęcające...

Tak czy inaczej, mam nadzieję, że to tylko chwilowa korekta na amerykańskich giełdach, a nie koniec ich odbicia i uda się Bitcoina wyciagnać z marazmu.
W przeciwnym wypadku Bitcoin mógłby po raz kolejny obsunąć się, tym razem do okolic szczytu z 2019 (14 - 15K), co byłoby przez wielu odebrane jako kapitulacja i mogło mieć nieprzyjemne skutki.


Tradycyjnie pisząc posta o kursie podaję swój stan: pozostaję załadowany na 100% (zakupy od początku roku do czerwca, średnia cena zakupu to jakieś $28K). Mój horyzont to kilkanaście miesięcy. Na najbliższy czas, nawet w przypadku kolejnego spadku nie przewiduję ani dalszych zakupów, ani tym bardziej sprzedaży.
finex4.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:27

voodoom pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 01:31BTC ogólnie nie gram już od czerwca i pisałem o tym, bo mimo że wciąż zakładam kierunek na dół, to dopuszczam absurdalne wręcz wybicia, co uważam jest możliwe przy obecnej płynności - gdyby nie boty stabilizujące kurs, to wyglądałby jak trzecioligowa spółka na NewConnect. Do tego ryzyko że mi się giełda zniknie z kasą, a grać 1:2 w XTB na crypto to nie zabawa.

Mam podobnie. Potrzebuję więcej bezpiecznych platform z większymi lewarami na fx pod crypto. Mało tego a giełdy crypto odstraszają obecnie. Może to subiektywne ale nie widzę bezpieczeństwa pieniędzy na nieregulowanych platformach udających często że mają ubezpieczenie - za co wiele giełd pozwał FDIC, że wprowadzają w błąd. Nowością są od czerwca usługi zakupów akcji z różnych giełd na platformach forex, i szczerze nie rozumiem tego ograniczenia lewara na crypto - to jakieś narzucone przez regulororów rozwiązania
ergorg pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:20Czyżbyś zagrał longa i szukasz sobie potwierdzenia w newsach?

Si małe L na SPX/EU50/SPA35/UK100 i zakupami akcji ogólnie GPW. Crypto nie rozgrywam od 27.07. Czekam
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:37

ekonokomik pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:23 Na najbliższy czas, nawet w przypadku kolejnego spadku nie przewiduję ani dalszych zakupów,
No jak jesteś załadowany na 100% to za co niby zakupy? Kredyt?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:49

ergorg pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:37No jak jesteś załadowany na 100% to za co niby zakupy? Kredyt?


Hehe, "załadowany na 100%" oznacza, że dokonałem zakupów za wszystko co planowałem przeznaczyć na krypto, a nie za wszystkie posiadane środki. Zawsze można zwiększyć "ekspozycję na krypto" ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:54

socjolog2008 pisze: wtorek, 23 sierpnia 2022, 09:27 Si małe L na SPX/EU50/SPA35/UK100 i zakupami akcji ogólnie GPW. Crypto nie rozgrywam od 27.07. Czekam

I zamykam. Od 8 kilka % udrapane/ za chwile PMI przemysłu w UE. Tak gram przyznam zachowawczo, nie mam pojęcia co pokażą w wynikach w UK za pół godziny i zbiorcze combo od 14 w USA. Raczej wrócę do S ale ze wszystkim tryb obserwacyjny i czekam. Niepewny momonet/miesięczna sierpniowego eldorada może być dalej gnieciona na wszystkich indexach. Crypto poprostu skopiuje
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Tomasz_Es i 35 gości