Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
14
37%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
11
29%
Spadnie sporo poniżej 65k
13
34%
 
Liczba głosów: 38
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 4 sierpnia 2022, 19:13

Jak te 22k$ nie utrzyma to ubieram z powrotem skórę niedźwiedzia i zakładam, że jesień już jest teraz. Dla mnie to ostatnie sensowne wsparcie. Tak jak w kwietniu było dla mnie 42k$ które puściło a potem shorty dały zarobić swoje. :twisted:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 4 sierpnia 2022, 19:36

Brak siły na mule oznacza zabawę kapitałem na altach, patent dla leniwych alciarzy który sukcesywnie wykorzystuje. Kupowanie altów po trendach w wyszukiwarce cmc/gecko przez co od dołka bitcoina do dzisiaj moje alty razem zrobiły +/- 200% OP również kupowałem tym sposobem a dzisiaj już ponad 400% (szkoda że mam pyłowe ilości tego bo sprzedałem standardowo za szybko).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » czwartek, 4 sierpnia 2022, 21:49

Wiem wątek o dziadku.. rzućcie tylko okiem na benqi.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 4 sierpnia 2022, 22:02

To jest dopiero interes życia :lol:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:03

ergorg pisze: czwartek, 4 sierpnia 2022, 19:13 Jak te 22k$ nie utrzyma to ubieram z powrotem skórę niedźwiedzia i zakładam, że jesień już jest teraz. Dla mnie to ostatnie sensowne wsparcie. Tak jak w kwietniu było dla mnie 42k$ które puściło a potem shorty dały zarobić swoje. :twisted:
Skoro crypto nie oferuje już nic (p2p niewypaliło - globalnie przy Visa czy MasterCard to nadal obroty wielkości Bangladeszu ,zreszta się nie skaluje i wymyślają debilne 2,5,10 warstwy których wchodzący Kowalski nawet się nie podejmie zrozumieć i oleje bo to masło maślane, blik jest prostszyx100)
Małpki nie wypaliły ,defi się zawaliło jak ICO zresztą 5 lat temu ,a wszystko zostało oparte o :
- spekulacje (to masz dostępne wszędzie i na wszystkim)
- socjale … to niech socjale będą wyznacznikiem co się dzieje
https://socialblade.com/
Przeanalizuj zainteresowanie kanałami z całego świata ,z Polski (jeden z większych na Polskim yt ma 100 -150 osób na live w tygodniu i płacze na wizji że go nie oglądają:)
To jakim cudem ma to rosnąć ?
Zabrakło idiotów = brakuje pieniędzy ,kurs spada
Gotowe wytłumaczenie ,jakby się byki w postach nie produkowały to kaczka (max co może z tego teraz być)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:07

@socjolog2008, widzę wróciłeś do starej śpiewki. Przypomnę, że jeszcze 3 tygodnie temu naganiałeś na 30k i odbicie na krypto. Teraz znowu płacze jakie to krypte bezużyteczne. Wymyśl coś nowego, to już wszyscy wiedzą. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:17

@ergorg w postach pisałem mając alty 1-24 lipca że jest takie prawdopodobieństwo (miałbym większy zysk) ale sprzedawałem już wszystko od 22.07 do 24.07 (karty wstecz i masz jak na dłoni) Z mega dobrym zyskiem, za nic nierobienie (debilne hodl btg,etc,eth i inne tam jakieś pajacyki). Kurs jest w tym samym miejscu po 14 dniach co był. Napisze post raz na tydzień, może dwa. Do niczego nie wracam. 500$ i crypto ponzi potrzebne nikomu do niczego to mój stały punkt programu od lat. Trwały i stały jak stał Kruppa. A że walor spekulacyjny i można na tym grać ,to grywam i to w obie strony czasami
Co się na mnie ciskasz za złego Longa z przedwczoraj na 24 ,moja wina to jest ?
Pozdro z gór
Spoiler:
Tu wiewiórki nawet wiedzą że to bzdury są w czasie wojny ,inflacji, zaburzonych tras logistycznych, problemów społecznych ,kredytowych ,mieszkaniowych, żywnościowych
Czego nie rozumiecie znowu ?
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:28

socjolog2008 pisze: czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:17Co się na mnie ciskasz za złego Longa z przedwczoraj na 24 ,moja wina to jest ?
Nic się nie ciskam o to. Ciskam się, że znowu te same litanie wrzucasz i mnie wywołujesz przy okazji.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:34

socjolog2008 pisze: czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:17 Czego nie rozumiecie znowu ?
tego że oni przez 3700 stron mogą ciągle pierdzielić tą samą marną mantrę a Ty nie.

BTW: krypto nigdy niczego nie oferowało, ostatnio robiłem super szyki przelew po maticu... 1h... :mrgreen: technologia XXI wieku.

Początkujący
Posty: 535
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » piątek, 5 sierpnia 2022, 00:02

socjolog2008 pisze: czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:03 To jakim cudem ma to rosnąć ?
Zabrakło idiotów = brakuje pieniędzy ,kurs spada
Gotowe wytłumaczenie ,jakby się byki w postach nie produkowały to kaczka (max co może z tego teraz być)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » piątek, 5 sierpnia 2022, 00:05

fetek pisze: czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:34krypto nigdy niczego nie oferował
Nie no nie przesadzajmy. Pożyczki pod zastaw na defi to dobra opcja. Oprócz tego jeszcze chyba opcja ,,darknet" ratuje ,,kryptooferte". No i stakingi. Ew. ewakuacja na drugi koniec świata, ale tu rodzi się problem kyc/aml przy wyjściu i wejściu, masło jednak nie da się wszędzie kupic za krypto, a anonimowość coraz mniejsza .

Nadal jednak lepiej w dzisiejszych czasach zainwestować we własny ogródek z pomidorami i sałatą oraz trzy kury niż w kopanie/trading.

Oraz fundamentalnie spekula wzięła górę nad użytecznością. Co nie jest trudne do oszacowania bo wątki techniczne są niemal martwe na forum a największym zainteresowaniem cieszy się dyskusja nt. kursu

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » piątek, 5 sierpnia 2022, 03:58

Witam polecam wykres gbtc jaka tam jest piękna dywergencja nie tylko macd ale również rsi 4h z altów polecałbym coś co wygląda dobrze do bnb np. taki DOT ze względu na układ harmoniczny ma szansę zaliczyć rajdzik nie mówiąc już o parze do btc czy eth :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 5 sierpnia 2022, 09:09

fetek pisze: czwartek, 4 sierpnia 2022, 23:34tego że oni przez 3700 stron mogą ciągle pierdzielić tą samą marną mantrę a Ty nie.
O czym ty mówisz. Jacy oni? Przecież to @socjolog2008 wypisuje ciągle te same jęki. A to że się wstrzelił w kilka miesięcy w spadki to akurat pasują do sytuacji. Ale co tam że wcześniej rosło z 3k do 69k.
Od kiedy ty jesteś na rynku, przecież tu jest normalne że jak przychodzą spadki to sentyment jest negatywny. Który to już raz :roll:
Pamiętam dokładnie 2014-15. Kilku znajomych myślało żeby kupić BTC ale odpuścili bo te same brednie wygadywali a potem był płacz, że mogli jednak kupić.
Ja już nie mogę czytać albo neofitów którzy co cykl wypisują to samo, albo starych frustratów którzy się zatrzymali na nierealistycznych hipisowskich ideach lub zwyczajnie nie wykorzystali okazji na duże pieniądze.
I tak, 99% projektów nie przetrwa, scamy, niedoróbki, nieużyteczne...
BTC i ETH mają swoje problemy, ale jako technologia to dopiero jakieś 13 lat. Tu naprawdę potrzeba wiele czasu żeby to ewoluowało we właściwą stronę.
Nie koniecznie trzeba być skrajnym, szalonym idealistą maksymalistą, albo naczelnym wrogiem, bo kyc, bo banksterka, piszącym na forum o BITCOINIE :lol: :lol: :lol:
Ja tam staram się być po środku. Przyglądam się, zgłębiam nowe pomysły (teraz np. Aptos, Sui, Starkware) i próbuje podchodzić do tego wszystkiego w miarę obiektywnie bez zakochiwania się i podniecania.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » piątek, 5 sierpnia 2022, 09:36

Pogromca pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 00:05Pożyczki pod zastaw na defi to dobra opcja.
Oczywiście. Jak ktoś ogarnia L2 to zrobi to samo ale znacznie taniej. Tak samo przy inwestowaniu w niektóre monety - można pominąć giełdy i skorzystać tanio z dexów.
Pogromca pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 00:05 masło jednak nie da się wszędzie kupic za krypto, a anonimowość coraz mniejsza .
Bezpośrednio może i nie, ale bez problemu można doładować kartę prepaid kryptowalutami i zapłacić praktycznie za wszystko. Z wszystkimi tego konsekwencjami.
Pogromca pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 00:05Nadal jednak lepiej w dzisiejszych czasach zainwestować we własny ogródek z pomidorami i sałatą oraz trzy kury niż w kopanie/trading
A ja nie byłbym tego taki pewny. Tak, zgadza się, coraz więcej ludzi - tych co posiadają własne ogródki - przebąkuje że będą coś tam uprawiać. Na mówieniu zwykle się konczy, a o kurach to mało kto nawet mówi. Ci starsi pamiętają jeszcze z czym dokładnie się to wiąże.
Natomiast ci bardziej zorientowani (i posiadający trochę PV) to jednak pytają o sprzęt i kupują ten sprzęt. Jest teraz bardzo tani - kolejne podobieństwo do 2019r. - nawet jak ceny sprzętu spadną jeszcze niżej, to będzie to już niewielki spadek, natomiast sprzęt w tandemie z PV/wiatrakiem w dłuższym okresie czasu (bo na teraz okresy zwrotu nie są rewelacyjne, ale podobnie było w 2019) z pewnością dadzą dobry zwrot. I przejście ETH na POS nie powinno tu być jakimś game changerem - z upływem czasu jestem tego coraz bardziej pewny.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 5 sierpnia 2022, 09:46

Pogromca pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 00:05ale tu rodzi się problem kyc/aml przy wyjściu i wejściu, masło jednak nie da się wszędzie kupic za krypto, a anonimowość coraz mniejsza .
Tego się niestety nie da uniknąć we współczesnym świecie. Jeśli ktokolwiek się łudził że będzie 100% anonimowość to trzeba być naiwnym. Tak samo jak z gotówką, face2face dasz komuś bez problemu (choć wchodzą coraz większe ograniczenia transakcji gotówkowych), na odległość to przelew i już wiadomo, dane konta itp.. Tak samo krypto, możesz dać komuś f2f. I to działa bo sam byłem świadkiem jak mój znajomy płacił człowiekowi za pewne usługi w krypto bezpośrednio, choć napewno nie jest to jeszcze bardzo powszechne.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » piątek, 5 sierpnia 2022, 10:37

rubel pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 09:46Tego się niestety nie da uniknąć we współczesnym świecie. Jeśli ktokolwiek się łudził że będzie 100% anonimowość to trzeba być naiwnym.
Dużo rzeczy da się zrobić, jak się o tym odpowiednio wcześnie pomyśli. Jak odkryłem L2 i poszczególne poole umożliwiły wypłatę po L2 to od razu część mocy przekierowałem na nowe konta, niepowiązane z żadnymi danymi osobowymi. Te konto, mają transakcje tylko po danej sieci L2, na takim koncie mogę spokojnie pomnażać środki (AAVE+dex) a jednocześnie dopóki to konto nie wejdzie w żadne interakcje z jakimiś "podmiotami" to jest to chyba całkiem bliskie anonimowości.
Ja takie konta używam od stycznia zeszłego roku - najpierw na erc20 a potem jak zaczeły wchodzić wypłaty po L2 to na sieciach L2. Każde konto które wchodziło w interakcje jest u mnie specjalnie oznaczone, pilnuję tego.Można? - można ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 5 sierpnia 2022, 10:43

adiqq pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 10:37Dużo rzeczy da się zrobić, jak się o tym odpowiednio wcześnie pomyśli.
Tak, to racja. Zawsze da się jakoś obejść. Ja mówię bardziej bez kombinatorstwa dla przeciętnego użytkownika.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » piątek, 5 sierpnia 2022, 11:29

Pogromca pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 00:05Nie no nie przesadzajmy. Pożyczki pod zastaw na defi to dobra opcja. Oprócz tego jeszcze chyba opcja ,,darknet" ratuje ,,kryptooferte". No i stakingi. Ew. ewakuacja na drugi koniec świata, ale tu rodzi się problem kyc/aml przy wyjściu i wejściu, masło jednak nie da się wszędzie kupic za krypto, a anonimowość coraz mniejsza .
to jest fajna zabawa stworzone przez krypto dla krypto by się coś działo i móc na każdym etapie zabierać % od frajera.

@rubel Ja nie o tym, gdzie nie wjedziesz, kiedy nie wjedziesz masz gówniane nic nie warte wykresy i wielkie marzenie o wzrostach. Do znudzenia, tego się już dawno nie czyta i nie ogląda bo nadzwyczajnie nie ma sensu. Po za tym nie wiem czy zauważyłeś że sporo ludzi zaczyna na krypto a potem ucieka w rynki tradycyjne.

Jak za poprzedniej bańki napisałem że krypto to bezużyteczne gówno a ownerzy są oderwani od rzeczywistości bo nagle odkryli podatek dochody to mnie wywalili z forum.

Dzisiaj środowisko dorosło...

sory a off.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 5 sierpnia 2022, 11:49

fetek pisze: piątek, 5 sierpnia 2022, 11:37@rubel Ja nie o tym, gdzie nie wjedziesz, kiedy nie wjedziesz masz gówniane nic nie warte wykresy i wielkie marzenie o wzrostach. Do znudzenia, tego się już dawno nie czyta i nie ogląda bo nadzwyczajnie nie ma sensu. Po za tym nie wiem czy zauważyłeś że sporo ludzi zaczyna na krypto a potem ucieka w rynki tradycyjne.
Wątek o kursie to masz wykresy. Nie widzę wielkich marzeń o wzrostach. Sporo analiz spadkowych/wzrostowych w zależności od sytuacji. To sam wrzuć co ma sens, bo z tego co widać to raczej wiele nie wnosisz. Nie zauważyłem uciekania na rynki tradycyjne z krypto, a raczej tendencje że sporo przeszło z rynków tradycyjnych do krypto.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » piątek, 5 sierpnia 2022, 14:44

Taka o recesja, jak się wszystkim wydaje że stopy trzeba obniżać i drukarki odpalać - rynek pracy kwitnie w najlepsze, na wózku inflacji jeszcze raczej długo pojedziemy zanim się system zawali ;)

Doraźnie dolar up, indeksy w dół, BTC też. Pobuja po południu bo pewnie chętni na dołki się znajdą, ale IMO nada to kierunek na najbliższe dni, a przynajmniej negatywny sentyment tym wszystkim rynkom przepełnionym zakredytowaną spekułą, co to dobre dane z eko są be, bo helicopter money nie będzie :lol:

Obrazek

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Bing [Bot], Godstar, mess_on_a_mission, WojciechT i 29 gości