Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
8
30%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
33%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
37%
 
Liczba głosów: 27
Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 26 lipca 2022, 09:34

pael pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 09:26trading to nie jest hedge na inflacje. Hedge na inflacje to dobro ktore niezaleznie od wszystkiego zawsze/istotnie jest nad krzywa inflacji w ujeciu +%
Tak, ale jak kupiłeś w 2016-2017 to jesteś na tym tyle zarobiony, że jesteś dużo % powyżej inflacji :lol:
Czy to nie do tego w gruncie rzeczy się to sprowadza?

Ja moge się odnosić od 2019 dopiero, ale nia mam co narzekać. Wtedy nikt nie marzył nawet o cenie 1000$ za ETH, a co dopiero więcej ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 26 lipca 2022, 10:04

Fibo pisze: poniedziałek, 25 lipca 2022, 21:31Okolice 5k$ w okresie grudzień 22-marzec 23
Bardzo mi się podoba ta wizja :lol:
@Jahu "BTC jest niezależny. Nie ma żadnego mechanizmu finansowego, który by wiązał cenę. Obecnie jest korelacja, bo ludzie w nią wierzą, jak przestaną to korelacja zniknie, bo nie ma innego powiązania. Od USA jest zależny tylko dolar i gospodarka na nim oparta. Bitcoin nie. A sytuacja makro jest taka, że duże ruchy są mało prawdopodobne i należy oczekwiać min. rocznej stagnacji o czym piszę od dawna."

Jest zależny tak samo jak złoto.
Siedzi tu masa funduszy, instytucji i traktują to jako risk asset, całkiem słuszenie na tym etapie, może kiedyś się to zmieni. Więc risk asset tak samo jak inne spółki technologiczne z nasdaqa. Żeby korelacja zniknęła potrzeba bardzo dużo czasu, a przede wszystkim resetu rynku krypto który dopiero trwa ale się nie zakończył.
Mało tego to duże fundy powiązane z USA mogą zacząć przejmować sporą część infrastruktury wokół krypto, stable, giełdy, procesory płatności itp. Więc w ten sposób powstaje bardzo duża pośrednia zależność.
Sam osobiście klasyfikował bym BTC jako towar/nośnik wartości, napewno nie waluta. Ale tak jak mówię, żeby postrzeganie BTC się zmieniło musi upłynąć narazie sporo czasu.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 26 lipca 2022, 10:20

SCI_FI_Maciuś pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 09:59Nie, to o czym mówisz to spekulacja i ograniczanie się do wygodnego horyzontu czasowego pod tezę ;)

Tak to ja mogę powiedzieć, że akurat dzisiaj, uwzględniając inflację, BTC kosztuje tyle samo co 5 lat temu. Super inwestycja :lol: Przynajmniej w tym sensie jest to cyfrowe złoto :lol: :lol:
Ale przecież napisałem, ze do tego się to w gruncie rzeczy sprowadza. Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak
2016-17 BTC była warty dla mnie 0$. Nie miałem, nie interesowałem się. w 2019r. na początku roku był warty dla mnie około 3,4k$, na koniec roku około 7k$. Można to jakoś spróbować uśrednić (i nie mam tutaj bynajmniej na myśli tego, że w międzyczasie było w okolicy 13k$) Dzisiaj to samo aktywo jest warte około 21k$ (pomijam kolejny już raz fakt, że w międzyczasie było kilka razy więcej warte, a ja mam w zwyczaju okresowo realizować zyski!). Sugerujesz, że za ten okres inflacja była wyższa? :lol:
To nie jest wygodny horyzonty czasowy pod tezę, tylko historia z życia wzięta.
I tak, nigdy nie traktowałem BTC jako hedge na inflację i kryzys. Tylko i wyłącznie jako środek do zarabiania. To źle?
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 26 lipca 2022, 10:32

Aktywo w obronie przed inflacją… o czym wy w ogóle piszecie, każdy artykuł spożywczy kupiony jakiś czas temu może za to służyć. :lol:

Teoretycznie ochronić się można było przed inflacją sprzedając btc po 65k w październiku 2021r i tzymać dolary do teraz. 8-) :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 26 lipca 2022, 10:37

ergorg pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 10:32Aktywo w obronie przed inflacją… o czym wy w ogóle piszecie
Dokładnie, to paradygmat żeby wciągać inwestorów. Risk asset i będzie tak jeszcze bardzo długo. Paradoksalnie dolar najlepszy, jak zwykle. :lol:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 26 lipca 2022, 10:41

SCI_FI_Maciuś pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 10:36 I do tego założenia się trochę przyczepiłeś ;)
przyczepiłem się jedynie do tego, ze jesteś tego pewny :lol: - bo tak można skrócić to co napisałeś.
Ja tego pewny nie jestem, pewnie nie zaliczam się do grona "wszyscy" :lol:
Ale jak to ja - część zysków zrealizowałem profilaktycznie - regularnie to robię.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 26 lipca 2022, 10:52

pael pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 09:26Hedge na inflacje to dobro ktore niezaleznie od wszystkiego zawsze/istotnie jest nad krzywa inflacji w ujeciu +%

Ale to tak nigdy nie jest. No może z żywnością z krótkim terminem ważności, ale co inwestujesz w taką żywność? Gdyby były takie assety co zawsze zyskują ponad inflację, to by już dawno wszyscy byli zarobieni. Niektórzy mają problem by w ogóle zarobić i być do przodu nie uwzględniając inflacji.

A to, że BTC spada o 80% jest efektem tego, że urósł wcześniej x20 i wg mnie nie przeczy temu, że jest (do tej pory) dobrym hedgem, a to, że była na nim bańka (nie pierwsza zresztą) to już inna historia.


pael pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 09:26Niezle, jesli pod to zagrales po jaja to gratuluje, bo to na prawde wczesnie biorac pod uwage ze poczatek wystrzalu inflacji(wyjscie z wyckoffa ) mial miejsce pod koniec 2021.

No bo to co innego inflacja pokazywana w mediach, a co innego inflacja, którą ja obserwowałem. Czy zagrałem po jaja w BTC? No nie zagrałem, bo nie wkłada się wszystkich jaj do jednego koszyka, bo może nie wypalić. Koszyków antyinflacyjnych było dużo w latach 2016-2018, zobacz sobie waluty obce, srebro, złoto po jakich były cenach za złotówki. Szczerze mówiąc, to ja myślałem, że inflacja wystrzeli zaraz po 2018 roku, dlatego nie brałem hipoteki, bo spodziewałem się wtedy podnoszenia stóp procentowych i tak powinno być, ale niestety, pozwolono na jeszcze większe zadłużanie się i teraz mamy tego efekty, a kto mądrze rozporządzał wtedy złotówkami, zamiast pożyczać "bo tani pinionc", no to jest dziś spokojny.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 26 lipca 2022, 11:13

ChomiczyPlan pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 10:52to ja myślałem, że inflacja wystrzeli zaraz po 2018 roku, dlatego nie brałem hipoteki, bo spodziewałem się wtedy podnoszenia stóp procentowych i tak powinno być, ale niestety, pozwolono na jeszcze większe zadłużanie się i teraz mamy tego efekty, a kto mądrze rozporządzał wtedy złotówkami, zamiast pożyczać "bo tani pinionc", no to jest dziś spokojny.
To zawsze jest trochę bardziej złożona kwestia....
Tak, ja w tamtym okresie refinansowałem hipotekę z dużą kwotą dodatkową (zgadnij w co zainwestowałem) i to była jedna z najlepszych decyzji jaką mogłem wtedy podjąć. Tak więc...każdy kij ma 2 końce. Też jestem dziś spokojny.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 26 lipca 2022, 11:53

Ja też, nie mam kredytów, hipotek i zobowiązań :mrgreen:
ergorg pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 10:32Aktywo w obronie przed inflacją… o czym wy w ogóle piszecie, każdy artykuł spożywczy kupiony jakiś czas temu może za to służyć. :lol:
dokładnie, auta też są droższe..

jedną mi znaną rzeczą która nie traci na wartości to nieruchomości, tak się niektórzy bitkiem podniecają ale mieszkania kupowane w tamtych latach zrobiły do dzisiaj po 300-400% a jak ktoś kupował inwestycyjnie to zrobiły jeszcze więcej.

pamiętam jak przyzwoite mieszkanie (do odpicowania) kupiłem za 180 tyś, dzisiaj sąsiad sprzedał podobne za 500 tyś i nie była to najwyższa stawka.

Weteran
Posty: 7687
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 26 lipca 2022, 12:04

ChomiczyPlan pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 10:52Szczerze mówiąc, to ja myślałem, że inflacja wystrzeli zaraz po 2018 roku, dlatego nie brałem hipoteki, bo spodziewałem się wtedy podnoszenia stóp procentowych i tak powinno być, ale niestety, pozwolono na jeszcze większe zadłużanie się i teraz mamy tego efekty, a kto mądrze rozporządzał wtedy złotówkami, zamiast pożyczać "bo tani pinionc", no to jest dziś spokojny.


tez tak typowalem i sie duzo przestrzelilem...

Nie-brania kredytu to nalezy raczej zalowac ;-)
adiqq pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 10:20Tylko i wyłącznie jako środek do zarabiania. To źle?


Poraz kolejny dopasowujesz teze pod to, ze Tobie sie udalo, wiec tak jest. Poprzednio dowodziles, ze zarobiles wiec krypto spelnia zalozenia. Obronienie ze krypto to hedge inflacyjny bedzie ciezko w losowych odcinkach czasu, a w wyrwanym dopasujesz wszystko.
Tak, bylo to jedno z najlepszych narzedzi do zarabiania. Tak, bylo to jedno z najlepszych narzedzi do zarabiania.

edit: @adiqq, nie, malo tego ja na prawde doceniam Twoje wpisy o kopaniu i altach, jedynie upraszam, by tym ze zarobiles nie arguemntowac wszystkiego co dotyczy krypto. Spelnilo funkcje zarabiania, ale nie za bardzo spelnilo inne ktore byly pierwotnie zakladane. Jesli ktos mi przedstawi obliczeniowo funkcje hegde to chetnie sie zapoznam, jednak "tu bym kupil tam by sprzedal" sie nie liczy. Tutaj w watku lecialy ostro predykcje od 50k od wielu starych userow i na dzis jest sie grubo w plecy. Warunek nieskonczenie odroczonej sprzedazy tez jest wadliwy, hedge powinien byc plynny, szczegolnie jesli jest az tak ryzykowny. Powtarzam, bardzo sie ciesze, ze zarobiles, ja tez ale nie bede z tego wzgledu pisal, ze jest najlepszym wynalazkiem na swiecie na ktorym polecimy w kosmos i bedzie uzywane do przejazdow miejskich.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 lipca 2022, 12:34 przez pael, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 26 lipca 2022, 12:19

Spoiler:
pael pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 12:04Poprzednio dowodziles, ze zarobiles wiec krypto spelnia zalozenia.
Moje założenia krypto spełniło. Od dłuższego czasu pisze, że nie jestem tutaj dla żadnej idei (p2p ec) tylko dla zarabiania. I że płacę podatki też pisałem. Mam posypać głowę popiołem w ramach przeprosin, że jestem wśród tych 10% ?
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 26 lipca 2022, 14:53

adiqq pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 12:19Moje założenia krypto spełniło. Od dłuższego czasu pisze, że nie jestem tutaj dla żadnej idei (p2p ec) tylko dla zarabiania. I że płacę podatki też pisałem. Mam posypać głowę popiołem w ramach przeprosin, że jestem wśród tych 10% ?
Na krypto i innych aktywach zarabia bardzo dużo ludzi, jedni z dużo lepszym efektem niż Ty inni z gorszym. Problemem nie jest fakt zarobku tylko Tezy jakie stawiasz.

Po za tym chyba umyka Ci fakt że strategie, którą oboje obraliśmy powoli traci rację bytu i wejście w ten biznes oraz ryzyko utraty gotówki to zupełnie inny poziom. Im dłużej to trwa tym poziom wejścia jest trudniejszy i bardziej kosztowny.

Mówiąc jeszcze prościej, ludzie, którzy zrobili to samo co Ty tylko wcześniej kupili lambo, Ty kupiłeś peugeota a następny kupi rower.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » wtorek, 26 lipca 2022, 16:27

Już jest w strefie wsparcia czyli jeśli zadziałał ostatnio opór z dość duża dokładnością to odbicia można się spodziewać (patrząc po ostatnich ruchach) między 21,1 a 20k. Może to błąd że tak myślę ale monero zaczyna rosnąć więc może grubasy zaczynają skupować to i to.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 26 lipca 2022, 17:51

Sam zapomniałem, dla przypomnienia, jutro FOMC i decyzja w sprawie podwyżki stóp procentowych w USA:

Obrazek
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4693
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 26 lipca 2022, 18:21

Aktualizuje predykcje ETH.
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=74520#p747016

MA na dniówce zawija się w górę, możemy zejść jeszcze do 1250 $ (przetestowanie MA) i dalej wybicie oporu 1700 $.

Obrazek

Na Bitcoinie już to zrobiliśmy. Jak odbijemy się w tym miejscu to cały rynek powinien przez najbliższe tygodnie odreagować spadki.
Widać lokalny trend wzrostowy HH/HL.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 lipca 2022, 22:24

@ergorg ogólnie z tymi stopami to ciekawa sprawa, w zasadzie wygląda na to, że rynek przereagował trochę, tzn. stopy zaczęli podnosić dopiero jak taki Nasdaq skorekcił 30%, dokładnie tyle co w 2020 na mega kryzysie covidowym, a BTC przykorekcił 70% :D Patrząc na historię, to dopiero w peak'ach podnoszenia stóp zaczynały się kryzysy :D Może tutaj znowu będzie przełamywany kolejny paradygmat, że jak wysokie stopy to rynki muszą spadać, a zamiast tego będzie hossa i potężne odbicie :D


### edited: 2022-07-26 23:00 ###
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 lipca 2022, 23:00 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 26 lipca 2022, 22:44

socjolog2008 post pisze: niedziela, 24 lipca 2022, 14:42
Vilv pisze: niedziela, 24 lipca 2022, 14:03Opcja druga, że miśki nie odpuszczą tak łatwo i powalczą na niższym poziomie i tam się rozegra wszystko

Dodatkowo przetransferowana kasa z crypto poszła na forex i dostawiam pierwsze S na ETH (1624 z lewarem x2)
S na ETHUSD 1624 - 1365 zamknięty i mały L ETH 1370 i BCH 115$ x3 ,ale to już na forex. Jestem noncoinerem(trochę szkoda bo co robi PIVX dzisiaj).Do odczytów ,max 15 mogą to podnieść. @ergorg to jak mogłeś zapomnieć o odczytach jutro :mrgreen: Wallstreet i banki centralne to klucz do crypto
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » środa, 27 lipca 2022, 01:37

Obrazek

spx udany test dzisiaj

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 756
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 334
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Delhi » środa, 27 lipca 2022, 08:33

Obrazek

Zaczej test dołka lub zwałka jeszcze :|

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 27 lipca 2022, 08:43

socjolog2008 pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 22:44S na ETHUSD 1624 - 1365 zamknięty i mały L ETH 1370 i BCH 115$ x3
Każdy może sobie napisać co chce. Np. że zamknąłem shorta od 68989 do 17878. 8-)
socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:09Panowie wy się zachowujecie jakbyście nigdy zawodowo nie shortowali bitcoina. To działa trochę inaczej..
socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:09Teraz to w weekend spokojnie wybijemy 25k jak nie 28.1
socjolog2008 pisze: środa, 20 lipca 2022, 16:59Dla mnie przebicie 25.4-25.7 otwiera drogę lekko na 29 a tam to już głupio będzie nie przebić 30k ,czyli gdzieś 32 korekta
socjolog2008 pisze: piątek, 22 lipca 2022, 21:0225k soon i tam pomyślimy co dalej
Mówię wam mam czutkę nawet i na 28 do końca lipca
rubel pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 09:57Może jeszcze znajdzie się siła na podbitkę do końca tyg, ale myślę że do fedu spadniemy spokojnie w okolice 20k. Potem sierpień +- 30k
Po fedzie widzę szansę na 2-3tyg wzrostów. BTC min. 26.9k, ETH 1.9K.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Bing [Bot] i 40 gości