Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
10
34%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
31%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
34%
 
Liczba głosów: 29
Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 21 lipca 2022, 09:37

SCI_FI_Maciuś pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 09:35Przyszedł mi do głowy jeszcze scenariusz, że znowu przesuną przejscie na POS
Jako górnik bardzo bym sobie tego zyczył, ale jako realista nie bardzo w to wierzę. Nie tym razem.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 21 lipca 2022, 09:44

SCI_FI_Maciuś pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 09:35Przyszedł mi do głowy jeszcze scenariusz, że znowu przesuną przejscie na POS dlatego, że warunki ogólne na rynkach do tego czasu będą tak tragiczne
jeśli to zrobią to kompromitacja na całego.. nie pierwszy raz :)

Weteran
Posty: 7688
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 21 lipca 2022, 09:47

fetek pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 09:44 kompromitacja na całego.. nie pierwszy raz


dlatego nie maja nic do stracenia jesli rynek nie bedzie sprzyjal

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 21 lipca 2022, 09:57

rubel pisze: poniedziałek, 4 lipca 2022, 11:06 Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczaj optymistycznego to najbliższe pół roku może wyglądać tak:
Obrazek
Może jeszcze znajdzie się siła na podbitkę do końca tyg, ale myślę że do fedu spadniemy spokojnie w okolice 20k. Potem sierpień +- 30k no i piękna, krwista jesień. 8-)

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 21 lipca 2022, 10:05

rubel pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 09:57Może jeszcze znajdzie się siła na podbitkę do końca tyg, ale myślę że do fedu spadniemy spokojnie w okolice 20k. Potem sierpień +- 30k no i piękna, krwista jesień. 8-)
mogłoby jeszcze trochę pobujać, trzeba coś mocniej zarobić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 21 lipca 2022, 10:09

Panowie wy się zachowujecie jakbyście nigdy zawodowo nie shortowali bitcoina. To działa trochę inaczej..
Teraz nagle spadki pojawiły się w głowach ludzi, którzy nie widzieli ich na 60/50/40/30 i latem przy sprzyjających odczytach i zasadniczo ogórkowej atmosferze jest jedyna opcja gdzie mogą to podciągnąć.
Koniec sierpnia ,wrzesień to będzie combo przesłanek gospodarczych masakrujących takie hazardowo - fugazowo - eksperymentalne walory spekulacyjne, a teraz :?:
Teraz to w weekend spokojnie wybijemy 25k jak nie 28.1 nawet /czy tam wyjdzie czy nie wyjdzie ETH - w międzyczasie się znacznie umacnia pod kątem aplikacji na łańcuchu ETC (żeby was oba dziady nie zaskoczyły https://ethereumclassic.org/services/apps). U mnie bez zmian BCH/BSV/BTG/ZEC/ETC i od 1 lipca wszystko porobiło i będzie nadal robić dobre %/ na spot to nie gra - to zwyczajne, bezpieczne trzymanie, ospałe
W grze są teraz L i ich łapanie
Musk sprzedał - Tesla sprzedała, no wiadomo to spółka i rządzi się innymi prawami ,są regulacje na stock
Początkiem konkretnych spadków to będzie ruch tutaj : https://www.cryptoground.com/mtgox-cold-wallet-monitor/
a nie jakieś pierdololo z twittami czarodzieja z OZ, sprzedał a za chwilę wam walnie twitta że prywatnie odkupił i będziecie mieli zonk :twisted: przecież to jest oczywista oczywistość
Mnie tam tyta i powiewa większość tych projektów i ich szamańskie przekazy do czego coś będzie, co będzie robić, jaką będzie rewolucją i jaka za tym pójdzie adopcja = bo to pierdolenie via Madoffa o rzetelności i uczciwości w biznesie
Spoiler:
to dalej są w większości bzdury z żadnym sensownym zastosowaniem ale muszą nałapać Januszy teraz na kolejne zrzuty /a kogo oni nałapali w przedziale 19-24...nikogo jeszcze ,to proces
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 3 września 2016
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dondziadzia » czwartek, 21 lipca 2022, 10:20

Letnia podbitka, która możliwe, że już za nami, po czym tragiczny wrzesień, który historycznie zazwyczaj bywał kiepski. Będzie na tyle słabo żeby nawet mądrale od DCA (w tym ja!) nabrali zwątpienia ;)

Oczywiście to wszystko patrząc realnie na sytuację gospodarczą. Może się ona zmienić z zaplanowanym odżyciem wirusa i gdyby sypnęli znowu mocniej kasą.
Spoiler:
Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 21 lipca 2022, 10:21

socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:09Panowie wy się zachowujecie jakbyście nigdy zawodowo nie shortowali bitcoina.
Ja nigdy nie shortowałem i nawet nie zamierzam w sensie jakiś dłuższy interwał. Gram swoje małe ruchy intraday łapiąc małe % zgodnie z pewną strategią którą mam ale to bez znaczenia czy rośnie czy spada, najlepsza w zasadzie do tego jest konsola. Długoterminowo akumulacja spot btc i eth.
socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:09od 1 lipca wszystko porobiło i będzie nadal robić dobre %
Powtarzasz się. Dużo graczy tutaj grają poważne pozycję a ledwo co się udzielają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 21 lipca 2022, 10:32

@rubel ludzie duchy z niewidzialnymi pozycjami. Szkoda że się nie udzielają bo ja chętnie zobaczyłbym wstawiane pozycje przed i lewar i po, czyli konkret w grze.
Bo kupić na spot, uśredniać i czekać to nie jest granie - to jak warcaby w zakładzie geriatrycznym ;)
Na życzenie, bo jadę na plażę do 25k masz mnie z głowy na forum. Nie zafiksujcie się tylko ze swoimi rozkminkami o spadkach (moje wstawianie info o altów to nie jest granie - to debilne trzymanie, tu nawet moje rybki Welonki by ogarnęły temat mając ledgera, nie denerwuj się)
Obrazek
Wygląda jak jeden wielki dundel z nosa - opcja powrótu tę pierwszą zieloną u góry w grze, jak zauważę potencjał to uwierz będę pierwszy w ciskaniu S na powrót do wielkiego trójkąta (u dołu)
a narazie 25K oczekuję
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 21 lipca 2022, 10:43

socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:32Bo kupić na spot, uśredniać i czekać to nie jest granie - to jak warcaby w zakładzie geriatrycznym
Ja na rynkach nie szukam emocji tylko pieniędzy. Spot dał nieźle zarobić przez te kilka lat, nawet w momencie jak pozrzucałem przy 29k, nie narzekam. A ty dalej się frustruj że oddałeś za grosze.
socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:32udzie duchy z niewidzialnymi pozycjami. Szkoda że się nie udzielają bo ja chętnie zobaczyłbym wstawiane pozycje przed i lewar i po, czyli konkret w grze.
Nie każdy szuka poklasku że ugrał na kotleta.
socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:32Na życzenie, bo jadę na plażę do 25k masz mnie z głowy na forum. Nie zafiksujcie się tylko ze swoimi rozkminkami o spadkach
To ty się fiksujesz i ludziom tutaj wmawiasz jakieś wypowiedzi, gdzie ty masz coś o 25k, a może być i 27k albo 28.300, ja np. nie jestem jasnowidzem. Pozdrawiam również z plaży ale kilka tyś km od Polski. :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 21 lipca 2022, 11:47

socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:32Bo kupić na spot, uśredniać i czekać to nie jest granie - to jak warcaby w zakładzie geriatrycznym
Dla ciebie być może i tak
Ja nie czuję się na siłach, żeby grać lewary, to znaczy, że jestem geriatrykiem?
A może zwyczajnie nie lubię takiego ryzyka?
Chyba, że twoje lewary to tylko takie kotletowe, to nie mam pytań więcej.

Dodano po 22 sekundach:
rubel pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:43Ja na rynkach nie szukam emocji tylko pieniędzy. Spot dał nieźle zarobić przez te kilka lat, nawet w momencie jak pozrzucałem przy 29k, nie narzekam. A ty dalej się frustruj że oddałeś za grosze.
Dokładnie tak!
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: msvklr » czwartek, 21 lipca 2022, 11:57

Póki co bycze struktury w short term dalej zachowane, zamknijmy jeszcze weekly nad tą nieszczęsną MA200 i droga do tych 28-30k otwarta szeroko. A jak tam dolecimy nie zdziwi mnie jeszcze jakiś agresywny leg up, spodziewam sie, ze duzo shortow się tam zacznie otwierać.

Spodziewam sie, ze btc teraz zostawi alty w tyle, mamy i tak już dość niską dominację a alty od dołka porobiły ładne %.

Początkujący
Posty: 310
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » czwartek, 21 lipca 2022, 12:13

Ok, jesień może być czerwona. Jak spadnie z 50 + na 40. :) Nie będę miał nic przeciwko temu. No właśnie wystarczy popatrzeć na alty. Np. CRV na jednodniówkach. Wyższe szczyty i mniejsze dołki. Czyli od połowy czerwca lecimy up. Jak się nie zwali poniżej 20 w tym tygodniu, a co więcej nie zwali się poniżej 22, to jest szansa , że polecimy schematem z poprzedniego roku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2334
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3522
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 21 lipca 2022, 12:30

msvklr pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 11:57 Póki co bycze struktury w short term dalej zachowane, zamknijmy jeszcze weekly nad tą nieszczęsną MA200 i droga do tych 28-30k otwarta szeroko. A jak tam dolecimy nie zdziwi mnie jeszcze jakiś agresywny leg up, spodziewam sie, ze duzo shortow się tam zacznie otwierać.
Mam podobny scenariusz w głowie, że jeśli kurs dobije do 28-30k, szczególnie jeśli zobaczymy trójkę z przodu na cenie to możemy zobaczyć analogiczną sytuację do kwietnia/maja 2019r. kiedy 6k, które wcześniej przez rok było bardzo silnym wsparciem miało się teoretycznie zamienić po jego przebiciu w bardzo silny opór a praktycznie przeszliśmy przez niego jak przez masło a pierwsza duża korekta nastąpiłaby z poziomu nawet 45-50k+. Bardziej pesymistyczny scenariusz to to o czym pisze @ergorg czyli jeszcze jedna podbitka np. do poziomu 25-27k i wtedy korekta lub zjazd/szukanie nowego dołka.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
27
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » czwartek, 21 lipca 2022, 12:46

@kisiel Chyba jeszcze nie przeżyłeś żadnej bessy?? Wcześniej dochodziło do takiego momentu że alty dalej spadały mimo wzrostów(odreagowania) na btc. W ludziach nie było krzty optymizmu, a teraz odnoszę wrażenie jak byśmy dopiero wchodzili w tą bessę, a nawet że jesteśmy jeszcze w hossie. Każdą bessę którą pamiętam, a to jest już moja trzecia były bardzo podobne. Smutne i trudne czasy dla byków. Kurs szedł bokiem tygodniami-miesiącami, ludzie się okopywali na pozycjach. Nikt nie myślał o ATH tylko zastanawiali się wszyscy ile to jeszcze cholerstwo będzie spadać bo przecież nie może tak lecieć bez końca(nie którzy nie wytrzymywali i robili sobie dłuższą przerwę albo porzucali krypto). A jeszcze należy dodać że był to okres wielkiej hossy na rynkach. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej, świat jest na skraju wielkiego załamania nie tylko na rynku krypto, akcji ale też nieruchomości, nie dobór żywności, susze, wojna, kryzys energetyczny połączony z blackoutami, wysoka inflacja, widmo recesji, srovid. To się nie skończy cudownie w jeden czy dwa kwartały. Rządzący zafundowali nam takie gówno że będziemy się z tego wygrzebywać latami. A finalnie każdy z nas straci na standardzie życia i to sporo. Tu nie ma miejsca na cudowny raid na jakieś absurdalnie wysokie poziomy, mogą być lokalne odreagowania ale raczej nastawiaj się na mulenie kursu do końca tego roku i przynajmniej cały następny. Bessa jeśli będzie podobna do poprzednich to się skończy w drugiej połowie albo pod koniec 2023 o ile świat nie pogrąży się w tak głębokiej recesji że nikt nie będzie myślał o krypto tylko jak przetrwać trudne czasy( wtedy trzeba będzie na poważnie rozważyć zakup krypto na long term, pieniądz lubi ciszę, o bitcu musi się zrobić ciszej, a nie co chwile wypada jakiś trup z szafy). Kluczem jest cierpliwość i tego każdemu życzę oraz wytrwałości w tych trudnych czasach. Pisałem o tym post jakiś czas temu że 2023 będzie tym najtrudniejszym rokiem, a później czeka nas kilka chudych lat. Musimy to przetrwać i się odrodzić jeszcze silniejsi. Tak że 2025 jest promyk nadziei na 250k :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 21 lipca 2022, 12:50

rubel pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 10:43Nie każdy szuka poklasku że ugrał na kotleta.
adiqq pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 11:48Chyba, że twoje lewary to tylko takie kotletowe, to nie mam pytań więcej.

Czyli statementu nie pokażesz ale jesteś skrytym miliarderem grającym 15 jachtami :mrgreen: zawsze mam z tego polewkę. Wiem ale nie powiem, mam ale nie pokaże w świecie KYC/AML gdzie i tak wszystko o tobie wiedzą. Beka. Już się nie ciskajcie - 25k wybiją to będzie oczywiste że mówiliście :lol:
Dobsze ,wybaczcie billionsy ,nie wiedziałem że to aż taka liga jest. Spokorniałem i palę się ze wstydu teraz :oops:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

ins
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ins » czwartek, 21 lipca 2022, 12:58

Panowie nie ma co się napinać, to tylko giełda. Są osoby które pokazują pozycje a są też takie co wolą tego nie robić z różnych względów.

Rozwiązanie już za chwilę:

Obrazek

Znam wynik ale wolę sobie go zostawić dla siebie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 21 lipca 2022, 13:16

socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 12:50Czyli statementu nie pokażesz ale jesteś skrytym miliarderem grającym 15 jachtami zawsze mam z tego polewkę.
Haha oj grubo lecisz, spokojnie, nie obruszaj się tak. Widać, że twoja obecność na tym forum to potrzeba upuszczania złym emocjom po utracie tylu okazji życiowych na wzbogacenie się ale nie oznacza to że musisz non stop wyśmiewać i szydzić. Spokojnie, jeszcze coś ci się dobrego w życiu przytrafi.
Mój scenariusz to 8-10k do końca roku, choć oczywiście nie biorę tego za 100% pewnik. No ale powiedzmy tak zakładam. No więc w grudniu na zakończenie roku pokażę swój statement, pod warunkiem że ty też. Piszesz się na to? :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 21 lipca 2022, 13:21

@rubel, wiesz, że jak ta predykcja Ci nie siądzie i jednak pójdzie up to będziesz dobrym antywskaźnikiem który zmienił sentyment na dołku? :mrgreen:

Dodano po 1 minucie 36 sekundach:
Oczywiście nie bierz tego do siebie, ale będę miał trochę bękę, że z typem kilka miesięcy się kłóciłem o trend nagle zmienił nastawienie kiedy ja znów byczy. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 21 lipca 2022, 13:23

socjolog2008 pisze: czwartek, 21 lipca 2022, 12:50 Wiem ale nie powiem, mam ale nie pokaże w świecie KYC/AML gdzie i tak wszystko o tobie wiedzą
Tak? Jesteś tego pewny?
Bo ja mam nieco odmienne zdanie na ten temat.
Spoiler:
Juź ci kiedyś pisałem, że pokazywałem jak byłem mały....
Mnie śmieszy generalnie ten współczesny ekshibicjonizm...publiczne pokazywanie i chwalenie się wszystkim.
Kwoty nie mają znaczenia, chodzi o zasady.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości