Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
16
39%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
12
29%
Spadnie sporo poniżej 65k
13
32%
 
Liczba głosów: 41
Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 12 lipca 2022, 17:48

socjolog2008 pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 17:13Oczywiście jeszcze gram i siedzę w BSV ale dla was to scam - pomimo że technologicznie oni robią najwięcej w tym crypto pierdolniku.
większość nawet nie wie co to jest.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 12 lipca 2022, 19:06

socjolog2008 pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 17:13 Ja nie użytkuje crypto zbytnio
Właśnie...a ja jednak użytkuje też

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
fetek pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 16:49to tylko świadczy jak mało o nich wiesz.
wystarczy spojrzeć na CMC wtedy i teraz
Mi to w zupełności starcza - nie mam sentymentu, jak sporo ludzi z "tamtego" okresu , wydaje mi się, że jestem bardziej obiektywny.
Nazwa też bardzo dobrze pasuje - upadłe, bo faktycznie bardzo mocno się stoczyły.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » wtorek, 12 lipca 2022, 19:25

Może ktoś to wstawiał a może nie bo aktualnie jestem mało aktywny
Obrazek
I teraz tak, wczoraj na finexie grano pod to shortami = 60% wzrost shortów a dzisiaj około godziny 6 00 zamykanie i finalnie zniesienie prawie wszystkich założonych shortów wczoraj.
Teraz druga sprawa, godzina 13 00 testowanie tej dolnej bandy skutkiem czego spory przyrost lognów na finexie. Wnioski, grubaski grają pod tą linię trendu po fejkowym wybiciu z 8 lipca kurs leciał do dzisiejszych testów.
Generalnie wypadałoby przed kolejnym ruchem czy w górę czy w dół zaliczyć min. 22k chociaż wydaję się że po tych otwartych longach i zamkniętych shortwach kierunek już wybrali.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 12 lipca 2022, 21:21

na eth będzie za chwilę testowane 1000 , może będzie kontynuacja trendu czyli możliwe poniżej 800$ za ETH
---

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » wtorek, 12 lipca 2022, 22:14

News czyli przejscie ETH na POS? W 2018 o tym słyszałem, dalej się na to nabieracie?

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 12 lipca 2022, 22:25

nie podoba mi się ten zjazd pod względem dalszych spadków

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » wtorek, 12 lipca 2022, 23:03

masonbtc pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 22:25nie podoba mi się ten zjazd pod względem dalszych spadków
@masonbtc tzn zagraża spadkom i grozi odbiciem czy może je bardzo zakcelerować Twoim zdaniem?

voodoom pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 16:30potwierdzeniem będzie zamknięcie dziś sesji S&P poniżej 3780. Tak czy srak wieczorem powinien być solidny dół wg mnie.
No dołek jest, pikny nawet, sportowo to zrobili ze zrzutem na ostatnią godzinę sesji. Nie spełniło moich założeń odnośnie poziomu ceny żeby potwierdzić scenariusz, ale spadek wskazuje na wyraźny sentyment "get out of here", więc podtrzymam tezę że "raczej spadniemy", bo nie odzyskali ema20 1d oraz ważnych średnich na 4h. Jutro CPI w kilku krajach EU oraz US, będzie wesoło. Dla mnie bez zmian:
voodoom pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 03:14widzimy się na 3400 z S&P

---

Obrazek
Dzięki @Jahu, powieszę sobie na ścianie, mam już całą galerię Twoich minusów podpiętych pod moje "miałem rację".

Wciąż mnie bawi to minusowanie, ale patrząc realnie to stosując analogiczną metodologię powinienem był minusować od pół roku wszystkich piszących o wzrostach za pisanie "w stanie byczego wyparcia". Bądźmy serio - każdy ma własne metody. Gancarz bierze turbo-skomplikowany wskaźnik i od pół roku jest wciąż pewien że hossa trwa. Ja wychodzę rano przed dom, zrywam garść trawy i oceniam jak źdbła spadają by wiedzieć czy właściwy dzień na analizę. Jeśli tak, to wysypuję wiadro kamieni i patyków na bruk by poznać wynik swej analizy. Jeśli się źle układają to wyniku nie mam, jeśli dobrze to wiem co się stanie na 80% (bo wszystko się sprowadza do prawdopodobieństwa). W praktyce moja metoda to nie wiadro, a historyczne fraktale + układy świec + tonaż dziwnych wskaźników, tysiąc informacji naraz, bo mi to odpowiada i to rozumiem, widząc momenty decyzyjne oceniam prawdopodobieństwo potencjalnych dalszych scenariuszy. Dziś sytuacja była stosunkowo prosta, walka o to czy kurs S&P wróci ponad ema20 1d czy nie, nie wrócił co przepowiedziałem już o godz. 16 że będzie dump. Dlaczego ktoś mnie minusuje za metodę - tego nie wiem. Wydaje mi się że jesteśmy tu dla wymiany opinii.

---

Tymczasem BTC wypadł za burtę, przełamując LT ciągniętą od dołków 18.06, 30.06, 03.07. Dla mnie lecimy w dół ale nie wiem gdzie (powiedzmy 13k), ktoś ma jakieś lepsze pomysły jak to graficznie może wyglądać? Wiem że @bMh zakłada serię fejków i dalszy boczniak, ale nie wiem czy to robialne jeśli S&P poleci na 3400.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 12 lipca 2022, 23:06

voodoom pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:03tzn zagraża spadkom i grozi odbiciem czy może je bardzo zakcelerować Twoim zdaniem?
po dzisiejszym dniu jestem bardziej skłonny włożyć część kaski w btc niż czekać na swoje niższe poziomy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » wtorek, 12 lipca 2022, 23:59

voodoom pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:03Dla mnie lecimy w dół ale nie wiem gdzie (powiedzmy 13k)
Przecież pisałem, że dołek już był, a ty dalej o 13k. Jesteś niereformowalny, wypisujesz w kółko to samo dopasowując analizę do przekonań, a nie odwrotnie i twoje niedźwiedzie skrzywienie doprowadzi do złych decyzji i dużych strat finansowych jak tylko zacznie się hossa.

Pisałem też, że będzie wymęczenie psychiczne, powolne flaczenie i właśnie to mamy. Jest bardzo prawdopodobne (w zasadzie pewne), że będziemy dalej spadać w okolice dołka (jutro, pojutrze i w piątek), potem trochę odbijemy i znowu będziemy się osuwać. Możliwe nawet że lekko pogłębimy dołek (dokładnie jak rok temu, kiedy z $30k pogłębiliśmy do $28,6k), ale większe spadki są bardzo mało prawdopodobne obecnie. Rysujemy to samo co rok temu, coś na wzór akumulacji Wyckoffa. Proszę więc nie panikować. To jest dołek. Wszystkie negatywne wydarzenia są już w cenie.

Do września będziemy poruszać się w przedziale $18k-$22k. Daję na to 80%. Ewentualne szpilki poza ten zakres pomijam. Nie ma to znaczenia na dużych interwałach. Na jesieni możliwe podbicie do $30k bo zmienią się dane płynące z gospodarki, co wpłynie na zmianę polityki FED. Pierwszym sygnałem będzie malejąca inflacja. Ale to jeszcze nie teraz.
voodoom pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:03stosując analogiczną metodologię powinienem był minusować od pół roku wszystkich piszących o wzrostach za pisanie "w stanie byczego wyparcia"
Powinieneś, tylko że nie było za bardzo do tego podstaw. No i ja za bardzo o wzrostach nie pisałem.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » środa, 13 lipca 2022, 00:37

czuje się jak na początku 2019

piękne czasy przed nami ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » środa, 13 lipca 2022, 00:58

Jahu pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:59Przecież pisałem, że dołek już był, a ty dalej o 13k. Jesteś niereformowalny
Po chwili uznałem że koment do posta to za mało, więc jeszcze raz - jesteś absurdalnie wręcz arogancki, przypisujesz sobie boską moc uznania gdzie był dołek w trendzie spadkowym minusując przy tym innych (nie tylko mnie, już parę razy pisałeś to samo przy postach innych). Totalnie fe, smutne.

Jahu pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:59 wypisujesz w kółko to samo dopasowując analizę do przekonań
Jakbyś uważał to byś zauważył że już na dwóch poprzednich dołkach SPX w ciągu ostatnich tygodni zmieniałem nastawienie na bycze, ale po czasie musiałem je zrewidować. Rewizja okazywała się słuszna.

Jahu pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:59
voodoom pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:03 stosując analogiczną metodologię powinienem był minusować od pół roku wszystkich piszących o wzrostach za pisanie "w stanie byczego wyparcia"
Powinieneś, tylko że nie było za bardzo do tego podstaw. No i ja za bardzo o wzrostach nie pisałem.
Nieprawda, podstaw była masa, wiele osób o tym pisało. Tylko taki np. Ty po prostu uparcie je ignorowałeś przez wiele tygodni, bo Ci za bardzo mechanizmy obronne wjechały. Boję się spytać ile siana w crypto zastawiłeś, że tak mocno psychą kieruje. U mnie wywalone jajo od grudnia.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » środa, 13 lipca 2022, 04:19

voodoom pisze: środa, 13 lipca 2022, 00:58przypisujesz sobie boską moc uznania gdzie był dołek w trendzie spadkowym minusując przy tym innych
Nie, kompletnie nie rozumiesz. Chodzi o to, ze ja definiując dołek wypisałem szereg argumentów. A ty piszesz o "otwarciu bram piekieł", "nowych minimach", "13k", że idzie "nowy dump" itd. i wypisujesz to wszystko TYLKO na podstawie tego, że w ciągu ostatnich 48h kurs spada. Nawet ergorg ci zwrócił uwagę, że tak być nie musi, bo są wsparcia i może odbić. Jest to słabe i takich postów nie powinno tu być. Stąd minus. Po drugie odkąd tu piszesz to widać, że nie jesteś obiektywny, tylko emocjonalnie ukierunkowany na spadki jak socjolog i okazjonalne posty o odbiciach tego nie zmieniają.
voodoom pisze: środa, 13 lipca 2022, 00:58Nieprawda, podstaw była masa, wiele osób o tym pisało. Tylko taki np. Ty po prostu uparcie je ignorowałeś przez wiele tygodni, bo Ci za bardzo mechanizmy obronne wjechały. Boję się spytać ile siana w crypto zastawiłeś, że tak mocno psychą kieruje. U mnie wywalone jajo od grudnia.
I znowu to samo. Np. w listopadzie to była masa podstaw, ale do przebicia 100k. To było wyjście górą z bull flagi na dużym interwale i przebicie ATH co historycznie zawsze oznaczało wzrosty. I każdy spec od AT ci to potwierdzi. I wskaźniki i dane onchain również oznaczały wzrosty. Mogłeś sobie pisać o spadkach, ale skoro nie miałeś na nie żadnego uzasadnienia to równie dobrze mógłbym się słuchać wróżki. Gdyby małpa obstawiła spadki to też byś pisał, że to przewidziała? No nie. Po prostu jak się w kółko pisze o spadkach to czasami się ma rację, a zwłaszcza w bessie. Dlatego ostrzegam cię, że przyjdzie hossa i przestaniesz mieć rację z dnia na dzień. Właściwie to już jej nie masz, o czym się przekonamy niedługo.

Przypominam, że ja od początku roku byłem nastawiony już neutralnie, a od kwietnia byłem już nastawiony na spadki. Znajdź sobie posty. Więc nic nie ignorowałem. Oczywiście absurdalne stwierdzenia o 10k minusowałem, bo to zwykły FUD był i nawet to, że naprawdę zejdziemy na 10k tego nie zmieni. Nikogo kto pisał z sensem o spadkach nie minusowałem.

Co do mnie to jeszcze raz przypominam. Cały czas kupowałem i akumulowałem (100% BTC) od końca 2018, przez 2019 i 2020. Ostatni mój zakup był w lutym 2021 za ok. $40k jeśli dobrze pamiętam. Średnia cena zakupu mi wyszła gdzieś 7k-8k. Plan jest od zawsze taki, że hodluję i nie sprzedaję poniżej 100k i się cały czas tego trzymam. W przypadku braku 100k plan zakładał trzymanie do następnej hossy. I tak robię. Dziś chętnie bym dokupił, ale nie mam tak dużej wolnej kwoty by to miało sens. Więc nie wiem jakie "mechanizmy mi wjechały", wiem tyle, że swoich BTC na pewno nie sprzedam bo pozbawiłbym się realnej szansy na pomnożenie kapitału x10 czy x20 w kolejnych latach.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » środa, 13 lipca 2022, 08:18

Jahu pisze: środa, 13 lipca 2022, 04:19Co do mnie to jeszcze raz przypominam. Cały czas kupowałem i akumulowałem (100% BTC) od końca 2018, przez 2019 i 2020. Ostatni mój zakup był w lutym 2021 za ok. $40k jeśli dobrze pamiętam. Średnia cena zakupu mi wyszła gdzieś 7k-8k.
U mnie bardzo podobnie. Sumarycznie może minimalnie więcej, bo średnia cena wydobycia to licząc od początku tego roku tyle mniej więcej wychodzi (wcześniejsze zyski zrealizowane w odpowiednim czasie), a do tego coś dokupiłem w okolicy 19-20k$
Jahu pisze: środa, 13 lipca 2022, 04:19wiem tyle, że swoich BTC na pewno nie sprzedam bo pozbawiłbym się realnej szansy na pomnożenie kapitału x10 czy x20 w kolejnych latach.
Nigdy nie mówię nigdy...czasami trzeba dopasować się aktualnych realiów. Też nie planowałem sprzedawać rok temu w lipcu, ale była taka konieczność i coś jednak sprzedałem. Ale cały czas będę powtarzać - mniejszy zysk, to nie strata ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 13 lipca 2022, 08:38

Jahu pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 23:59Przecież pisałem, że dołek już był, a ty dalej o 13k. Jesteś niereformowalny,
Powiem ci że jesteś niepodrabialny. Mam nadzieję, że piszesz to w żartach. :lol:
Może to być dołek, a może nie, możemy iść sobie bokiem jeszcze jakiś czas, trochę podgrzać wskaźniki, indykatory i dalej spadać.
Długoterminowo rzeczywiście, BTC będzie zyskiwać na wartości, w perspektywie kilku lat. Natomiast z naganianiem na dołek obecnie byłbym bardzo ostrożny. Kreski i wskaźniki swoje, a sytuacja na świecie i burdel w krypto to druga sprawa. Obecną sytuację ciężko porównywać do jakiejkolwiek innej od momentu powstania BTC.
Też przez kilka pierwszych miesięcy spadków zakładałem że wszystko co złe to mamy już w cenie i to przejściowe, jak widać był to błąd. Mało tego, sporo złego z różnym natężeniem może być jeszcze przed nami.
Ja przyjąłem i zaakceptowałem najgorszy wydaję mi się scenariusz, spadki przez jesień- zima i nudny 2023r. Przestawiłem się na intraday i przez 1.5 roku akumuluję BTC i ETH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 13 lipca 2022, 08:59

Dzisiaj CPI w USA, gram pod to, że będzie niższa niż prognoza (stawiam na przedział 8-8.5%) i czeka nas podbicie na indeksach/krypto.

@voodoom, miała być lawina a jak na moje to właśnie robią DB na 1h z niższym dołkiem teraz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 13 lipca 2022, 09:12

Patrząc na 1M możliwe, że do końca lipca takie mulenie tutaj, zrobi się morning star i pompowanie do końca roku i rajd Św. Mikołaja, optymistycznie :D RSI 1w też cały czas poniżej 30, trudno o lepszy sygnał zakupowy na long term :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2334
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3522
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » środa, 13 lipca 2022, 09:34

Jahu pisze: środa, 13 lipca 2022, 04:19 Dziś chętnie bym dokupił, ale nie mam tak dużej wolnej kwoty by to miało sens. Więc nie wiem jakie "mechanizmy mi wjechały", wiem tyle, że swoich BTC na pewno nie sprzedam bo pozbawiłbym się realnej szansy na pomnożenie kapitału x10 czy x20 w kolejnych latach.
Ja mam taką samą sytuację, więc pozostaje tylko spokojne hodlowanie i ewentualnie dokładanie do puli coinów wystejkowanych.

I również uważam, że nawet jeśli pogłębimy dołek to poprawimy go o niewielki % i nie na długo. Z kimkolwiek nie rozmawiam to praktycznie każdy jest mundrym ynwestorem i czeka na dołek na 10-12k lub nawet niżej. No ciekawe kto im będzie sprzedawał po takich cenach. Uważam, że w tej chwili krypto sprzedają jedynie osoby, które muszą to robić aby przetrwać wzrost cen ewentualnie osoby kasujące co miesiąc profity z krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 13 lipca 2022, 09:43

@Pleasek89, proszę Cię, takie posty to do kosza można wsadzić. Mogę również napisać, że z tego co pamiętam wszyscy na forum pakowali się po jaja na 30k$. Nie wiem skąd bierzesz dane, że czekamy na 12k. Ja nie czekam. :lol:

Dodano po 1 minucie 38 sekundach:
Ale widząc takie posty to zaczynam rozkminiać, że może jednak zrobimy i 10k$.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2334
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3522
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » środa, 13 lipca 2022, 09:48

ergorg pisze: środa, 13 lipca 2022, 09:43Mogę również napisać, że z tego co pamiętam wszyscy na forum pakowali się po jaja na 30k$. Nie wiem skąd bierzesz dane, że czekamy na 12k. Ja nie czekam.

Przecież rozmawiam z ludźmi i widzę ich proces myślowy.

"Masz rację - jest tanio, ale spadniemy niżej, więc po co mam teraz kupować, poczekam na dołek." - nawet nie wiesz ile razy to słyszałem w ciągu ostatniego miesiąca/dwóch a rozmawiam na temat praktycznie z każdym kto siedzi na jakimkolwiek rynku. Normalnie każdy jest geniuszem, który trafi dołek. Dlatego myślę, że najbardziej prawdopodobny scenariusz to ten o którym pisze @Jahu - takie męczenie buły przez dłuższy czas na poziomie ok. 20k przez dłuższy czas żeby wymęczyć wszystkich.
Ostatnio zmieniony środa, 13 lipca 2022, 09:53 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 13 lipca 2022, 09:51

@Pleasek89, ja natomiast wchodzę na forum i każdy cwaniak mi pisze, że dołek już był i będę płakać za pół roku jeśli teraz nie kupię.

Naprawdę takie posty nie mają sensu bo bierzesz pod uwagę tylko jakąś małą bańkę informacyjną. Uwierz mi rynek często dyma kontrarianizm.

Dodano po 1 minucie 36 sekundach:
Kto wie co będzie na następnej bańce, może BTC zrobi tylko 50k$ a wiele nowych altów powstanie z wzrostami rzędu x100-300.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Sałata i 30 gości