Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
7
27%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
35%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
38%
 
Liczba głosów: 26
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 19 czerwca 2022, 07:48

__kot__ pisze: sobota, 18 czerwca 2022, 23:36 @socjolog2008

Daj spokój. Przecież gdy Bitcoin pójdzie na dno to wszystkie inne projekty razem z nim.
A potem będziesz miał do wyboru wyłącznie banki i ich swietlaną wersję przyszłości, którą Ci zaoferują. Czy będziesz tego chciał czy nie.
Żaden Bitcoin nie upada,crypto też nie upada. Po prostu nastąpiło spuszczenie powietrza z balona - a największy tego plus to czyszczenie kryptowalut właśnie z inwestorów pochodzących z banków i funduszy inwestycyjnych. Będą mieli tak dość tego rynku że może w końcu zacznie to funkcjonować tak, jak Satoshi to wymyślił - czyli p2p electronic cash system i płatności między ludźmi a nie hodl i SoV(te dwa hasła właśnie zgniatają)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 19 czerwca 2022, 08:25

@socjolog2008 w jednym się mylisz, jeśli spadek nakręca również sprzedaż z funduszy, to jest to robione planowo i specjalnie.

Elon się obudził, pies w górę podskoczył

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4046
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: __kot__ » niedziela, 19 czerwca 2022, 09:16

socjolog2008 pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 07:48Żaden Bitcoin nie upada,crypto też nie upada. Po prostu nastąpiło spuszczenie powietrza z balona - a największy tego plus to czyszczenie kryptowalut właśnie z inwestorów pochodzących z banków i funduszy inwestycyjnych. Będą mieli tak dość tego rynku że może w końcu zacznie to funkcjonować tak, jak Satoshi to wymyślił - czyli p2p electronic cash system i płatności między ludźmi a nie hodl i SoV(te dwa hasła właśnie zgniatają)
To do czego i komu potrzebne to przedszkolne trollowanie o ubijaniu dziada i 500 USD?
Przecież to niczemu dobremu nie służy. Jakkolwiek byś to racjonalizował.
Jeśli chcemy zmienić świat to powinniśmy się wspierać a nie opluwać. Wyluzuj.

Mi też się nie podoba, że Bitcoin stał się spekulacyjną zabawką i w zasadzie się nie rozwija w kierunku polepszenia otwartuch rozwiązań (bo LN uważam za banksterską, regulowaną zabawkę). Ale zrób krok wstecz i pomyśl co będzie gdy Bitcoina szlag (teraz lub za chwilę) trafi.
Nie srasz do własnego gniazda. A Bitcoin to nasze gniazdo, niezależnie od sympatii i antypatii projektowych.
Banksterka jest wrogiem, nie Bitcoin. Oni trzymają zwarte szeregi a u nas jak w piaskownicy - może warto to zmienić?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 19 czerwca 2022, 09:47

@kot ale co ja mogę - czy ja Tobie ten kurs dołuje ?
Kurs dołuje się sam. Pisanie na jakimś micro forum w skali światowej haseł odwrotnych do narracji płatnych YT i portali zarabiających na handlu coś zmienia ?

Ja jedynie pisałem co dostrzegłem ,i dlaczego ,i to się dzieje. Pewnie wzbudzam negatywne odczucia - ale to chyba dobrze ,to skłania do refleksji. A nie jeden uratował środki.
Wiesz kto na końcu i tak będzie z bitem ,tacy jak ja bo ci moonboy ,naganiallo, magiczni YT specjaliści wyparują razem z $. Zawsze pisałem ,że ja tu jestem dla technologii. Poplątała wam się dawno temu idea z zyskiem. Robię sobie wakacje od forum na twoje życzenie. Bede tylko czytał.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 19 czerwca 2022, 09:52

pogodzę Was wszystkich, i Socjologa, który zafiksował się na spekulacyjnej wartości btc i tych, co uważają, że zjazd kursu może doprowadzić do czegoś złego.

gdybyśmy zamiast fal szalonej hossy i dramatycznej bessy przez te wszystkie lata mieli stabilny, można powiedzieć liniowy wzrost btc, to zaczynając od 2011 i przyjmując średnią wówczas cenę 5 $ to podwajając ją co roku (tylko śmieszne 100% przez cały długi rok) w 2022 doszlibyśmy do średniej ceny
10 240 $

i być może do czegoś takiego zmierzamy. Po drodze może być pik paniki, kapitulacji na 5000$, ale średnia roczna być może ustali się mniej więcej na poziomie tych 10 tyś z hakiem małym

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 19 czerwca 2022, 10:40

Konsolidacja z tych poziomów i knot w okolicę 16k z wysokim wolumenem, chociaż już prawie w nocy zrobili 20k i przebili opór. Co jak co rynek jest głodny i tak samo ulica która ustawiała się na zakupy poniżej 20k (myślę że już jest częściowo usatysfakcjonowana). Nawet laik który interesuje się krypto wyciąga proste wnioski z całego wykresu i może zaryzykować stwierdzenie że za czas jakiś zacznie to rosnąć przebijając znowu ath.
@__kot__ Dobrze napisane, tylko należy sobie zadać pytanie jak nisko musi spaść bitcoin by banksterka się od niego odczepiła? Generalnie muszą być wytrzepane wszystkie boty handlowe, instytucje a finalnie hodlerzy bo to oni trzymają łapę (kiedyś muszą wreszcie zrealizować te zyski). Z drugiej strony taki hodler może stymulować rynek naganiając ulicę, w odpowiednim miejscu spuszczać bity i wymieniać na muszle a później odwrotnie. Jeśli już mówimy o bitcoinie to napisze o altach które są również uzależnione od kursu bitcoina przez boty. I ta ideowa część rynku znowu walczy z bitcoinem na rzecz altów które są dla amatora lepsze i mają większą wartość niż sam bitcoin. Na bitcoinie bez lewara nie zarobisz kokosów to już pierwszy fakt, to pozostaje używać go jako metody płatności ale znowu przelewy są drogie. Ja osobiście używam bsc, matic, avax i inne sieci. Jeśli mamy stworzyć kryptowalute dla ludzi to bitcoin już nią nie jest a bliżej mu do złota 2.0 które sobie leży na porftelach a jego wartość zawarta jest w chciwości tak samo jak złoto które leży w skarbcach. Finalnie bitcoin zmierza do tego czym jest złoto teraz a jaka cena wyjściowa będzie tego nikt nie wie, optymalnie dla rynku byłoby 10-20% dominacji co jest wielce prawdopodobne patrząc rok do roku po dominacji. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym by bitcoin tak nisko siedział na dominacji to jego ruchy na ostatniej bańce i struktura społeczności. Każdy kto nowy wchodzi do krypto z tyłu głowy ma zyski po 1000% albo 10000%+ a na bicie już tego nie zrobi (co jedyne może tam odkładać zyski jak w złocie). Większość rynku to hazardziści i spekulanci a gdzie tu brać zysk skoro nie buja?

Weteran
Posty: 7685
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » niedziela, 19 czerwca 2022, 10:50

zdzicho2000 pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 09:52doszlibyśmy do średniej ceny
10 240 $


Mam podobna teorie, tylko dalbym pewnie kolo 15k, jednak nie aktualizowalem tej sciezki myslowej przez dluzszy czas.

W kregach gdzie mozna bylo mowic :lol: mowilem, ze wszystko powyzej pompy od muska to pusty balon i to zostanie rozjechane bez litosci.

Obrazek
z 28.01

finalnie widze okolice 6k, oczywiscie nie jutro, teraz wypada mi slaby support, ale troche hopium by sie przydalo, jednak wojny defi funds zmieniaja wiele.
Spoiler:

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 19 czerwca 2022, 11:24

nasrak nie ma siły a bitek ma mieć no ludzie gdzie was robią ? ile prób dojścia do 20k było w ostatnim czasie ?

indeksy mieli wyciągać kilka razy udało się raz i potem była zwałka, poniedziałek NY ma wolne więc ważny będzie wtorek, jeśli wciągną to bitek ma szanse na lekkie odbicie, jeśli nie wyciągną to znowu schodzimy niżej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 19 czerwca 2022, 11:41

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » niedziela, 19 czerwca 2022, 11:42

Jeśli na tej świecy tygodniowej bądź następnej nie pogłębimy dołka, to następne spadki widziałbym dopiero na jesieni.
Teraz to już jest kwestia tego kto trafi bliżej dołka
Patrząc na dynamike na świecach tygodniowych, 16,5k to żadne wsparcie, a zaledwie pare malutkich świeczek.
Więc albo zmieniamy obecną tygodniówke, albo lecimy na dyszkę ;)
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
31
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 19 czerwca 2022, 11:43

zdzicho2000 pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 09:52pogodzę Was wszystkich, i Socjologa, który zafiksował się na spekulacyjnej wartości btc i tych, co uważają, że zjazd kursu może doprowadzić do czegoś złego.

gdybyśmy zamiast fal szalonej hossy i dramatycznej bessy przez te wszystkie lata mieli stabilny, można powiedzieć liniowy wzrost btc, to zaczynając od 2011 i przyjmując średnią wówczas cenę 5 $ to podwajając ją co roku (tylko śmieszne 100% przez cały długi rok) w 2022 doszlibyśmy do średniej ceny
10 240 $

i być może do czegoś takiego zmierzamy. Po drodze może być pik paniki, kapitulacji na 5000$, ale średnia roczna być może ustali się mniej więcej na poziomie tych 10 tyś z hakiem małym


Fajnie wierzyć jeszcze po tym co się dzieje na rynku, tylko przekroczenie 19000 zanegowało tak dużo "bitcoinowych wskaźników" że dużej liczby już nie będzie można mówić, oczywiście można poszukać nowych.
ekonokomik pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 01:35Ale pozostaję byczy, w poniedziałek kupuję BTC (i ETH) pod korek.

Serio? Zadziwia mnie że jeszcze nie czekasz, rozumiem że to krótkotrwała pozycja a nie na lata? Muszę predycję zmienić i uwzględnić takie zachowanie na rynku, Wydawało mi się że osoby z takim stażem jeszcze będą czekać na niższe ceny.
Pisałeś że to miała być ostatnia bańka (instytucji) i dalej już nie będzie, zmieniłeś spojrzenie?

Parę spostrzeżeń o rynku.
Po poprzedniej bańce 2017, dołek był jak już ludzie wysprzedawali się z kart graficznych.
Prognozuję że za wcześnie jeszcze na dołek od szczytów, dołek będzie w okresie 3 do 15 miesięcy od dziś.
Na rynku "biega" masa wkurzonych "Kowalskich" po stratach na Lunie, na wielu innych projektach. Opowiadając innym jak stracili.
Bitcoin jest dziś słabszy niż w dołku 3500$ fundamentalnie, jest więcej spekulacji, a mniej realnych wysyłek, większość płatności przeszła do stabli, już nawet instytucje się zorientowały i Circle zrobiło Euro, mądry ruch, dolarów jest dużo a euro nikt jeszcze nie zdominował.
Ruch w kantorach minimalny, w Warszawie jest 2 klientów dziennie, chłopaki siedzą i cały dzień kawkę piją, przypomina to okres 2018Marzec-2018Czerwiec.

Parę przemyśleń.
Dziwi brak spadku altów przy ostatnich spadkach btc/eth, "Kowalscy" jak stracili i zostało mu 1000zł z portfela 10000, to już ma to w nosie czy stracą wszystko.
Dziwi że jeszcze przysłowiowo ludzie nie skaczą z okien. U nas na TG BitHub bardzo duży spokój jak na takie spadki, na forum też nie widać dramatów i chyba dużej liczby wejść na forum @Bitmar ?
Od około maja 2021 więcej kapitału ubywa z rynku niż dochodzi, kopacze, utrzymanie zespołów, zyski zespołów, marketing, inne.
Jesteśmy w okresie poprzednich spadków (2018) do około 8000, chyba wtedy odbiło do 12000-14000, chyba też @domator się załadował w tych 8000 i później był "zdziwiony" że poszło niżej. Oczywiste że teraz nie będzie analogi 100% czy 90%. Bardziej chodzi mi o określenie "emocji na rynku", część myśli że to już promocja.

Co aktualnie wpływa na sytuację na rynku.
Nie wiemy jak bardzo umoczone są 3AC, celcius i inne, daję dużą szansę że nie wiemy jeszcze wszystkiego.
Sytuacja na świecie, rynek kryptowalut od momentu kiedy dużo graczy giełdowych zaczęło grać jest dużo mocniej skorelowany z indexami, gospodarka światowa idzie na kryzys podobny jak 2007-2009.
Pieniądze są zasysane z rynku, stopy do góry = większe raty = mniej pieniędzy na rynku. Stopy do góry = fundusze przerzucają pieniądze do obligacji = mniej kapitału na rynku. Energi, paliwa do góry = mniej pieniędzy na rynku.


Jesteśmy przed dużymi regulacjami.
Być może za 1-2 wejdą weryfikowane portfele i tylko na takie giełdy będą miały prawo wysyłać kryptowaluty.
Jak padną jeszcze 1-2 stable to większa szansa że regulator też tym się zajmą.

Co pisałem wcześniej.

Cena jak spadnie do 22000-24000 to nie będzie kapitału na rynku bo większość załadowała się 27000-30000 - sprawdziło się.
Cena jak spadnie 17000-19000 będzie panika - nie widać, przynajmniej w takiej skali jak oczekiwałem.
Myślałem by coś kupić poniżej 20000, tzc. zacząć kupować małymi partiami, a docelowo mógłby spaść do 12000-14000, po spadku poniżej 20000 i braku paniki, zmieniłem zdanie i dołek wydaje się że będzie niżej niż 12000-14000.

Założyłem się o 100000 że cena spadnie poniżej 20000$, wygrałem zakład. Był przyjmowany jak cena była w okolicach 37000$ w lutym.
2016 Wygrany z Shadow, zakład był o to że cena wzrośnie powyżej 550$
2017 Wygrany z Pysiu, zakład był o to że cena nie spadnie poniżej 888$ a spadła do 888,12$
2021 Przegrany z Alby, zakład był o to że nie będzie nowego ATH do końca roku, minimalnie przebiło.
2022 Wygrany z PB.

Jak to wyglądało kiedyś?
Po takich przecenach pisało się na forum, zaczekajmy na jak w poniedziałek dojdą fiaty na giełdy ; )
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 czerwca 2022, 12:04 przez FlyingAtom, łącznie zmieniany 1 raz.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:03

FlyingAtom pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 11:43 zaczekajmy na jak w poniedziałek dojdą fiaty na giełdy ; )
poniedziałek USA ma wolny :mrgreen: ale masz racje, wiara w fikcję jest bardzo mocna.

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:05

ergorg pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 12:04Ktoś jednak kupuje:
nie wiemy w jakim celu.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:12

@fetek I ja też dzisiaj kupuje ale to głownie kierunek tam gdzie rynek kupuje a po altach na binance widzę że kierunek to metaverse.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:15

fetek pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 12:05nie wiemy w jakim celu.

Czy już zaczyna się faza "dlaczego to gówno znowu rośnie?"? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:15

Napiszę to jako osoba która shortowała bita od 42k$. Nie mam żadnych bagów pod wodą.

Zrobiliśmy spadek 30k$ w przeciągu 2.5 miesiąca. Naprawdę bym zluzował z szukaniem dalszych spadków. Zaczynamy zaraz Q3 i wakacje, nowe kontrakty terminowe - to jest naprawdę dobry okres na jakiekolwiek odreagowanie. Ja skupuję i gram longi.

Na jesień będę myślał czy sprzedawać czy trzymać dalej.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:21

Ależ dynamika :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:31

@ergorg "A to nie jest związane z newsem od Zuckerberga?" Nie wiem co ludzie w tym widzą ale czuje że rynek będzie zmierzać w tym kierunku przez najbliższe lata. Kiedyś dla żartów skupywałem sobie ten "segment" z coingecko po symboliczne 50-100$ ale tylko te które były świeżo notowane na coingecko albo cmc i jeden spuchł do 3000$ oczywiście później skapitulował jak reszta.
Teraz taki sam kierunek obieram ale skupuje na dołku (jeśli to ma być dołek albo bessa) te shity za grosze z wolumenem kilka milionów $ muszą kiedyś wybić a po to jest to skupowane do pump i dump.
Zapewne też będą pompować jakiegoś memcoina i również tutaj jakieś symboliczne kwoty można lokować i liczyć na szczęśliwy los.

Początkujący
Posty: 1756
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 461
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:35

murlok pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 12:15 Czy już zaczyna się faza "dlaczego to gówno znowu rośnie?"? ;)
a rośnie ? mamy powtórkę w nocy, dokładam shortów.

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 czerwca 2022, 12:37 przez fetek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5290
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » niedziela, 19 czerwca 2022, 12:37

FlyingAtom pisze: niedziela, 19 czerwca 2022, 11:43Serio? Zadziwia mnie że jeszcze nie czekasz, rozumiem że to krótkotrwała pozycja a nie na lata? Muszę predycję zmienić i uwzględnić takie zachowanie na rynku, Wydawało mi się że osoby z takim stażem jeszcze będą czekać na niższe ceny.
Napisze troche za @ekonokomik bo moje podejscie jest podobne. Jaka jest roznica czy kupisz za 20 czy za 15 jesli planujesz sprzedawac za 150czy 250? Pozycja na lata. Wieksze jest ryzyko ze bedziesz musial kupic po 70 jak wszyscy. Wiec bierzesz na klatę niewielką róznice bo byc moze dolek juz byl? Albo bedzie nizszy o nie wiem - 10%. Bez znaczenia.
Ja niestety nie mam za co kupowac bo nic nie sprzedalem. Zrobilem pierwsze zakupy stablami, ktore trzymalem w bitfilarze po sprzedazy piesełów. Dzisiaj jeszcze cos tam za te kase dokupilem - wpis na bloga bedzie w przyszlym tygodniu. Chce tez dolozyc do koszyka ETH - nie robilem tego bo zawsze bylo za drogie. Ale ETH ponizej 1k to dla mnie jasny sygnal ze nie ma co sie zastanawiac.
Tym razem NAPRAWDĘ będzie inaczej. Inny byl szczyt bańki, inne sa spadki, tak czasowo jak procentowo, inna jest makro sytuacja na świecie. I może będzie 500 ale może jednak 500k.
Wszystkie wskazniki na 1W krzyczą, żeby kupować. Wszyscy sprzedają. Wszyscy jęczą ze luna i spekuła i takie tam. No to kiedy kupować jak nie teraz?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 51 gości