Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
6
24%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
36%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
40%
 
Liczba głosów: 25
Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KaTa90 » wtorek, 14 czerwca 2022, 07:20

blink pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 06:27
KaTa90 pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 06:11Zapewne sporo jest niedzwiedzi, chcacych rozwalic totalnie instytucje, jestem ciekaw jak sie trzyma microstrategy, bo oni mowili o obronie 22k, a tu lipa.

MicroStrategy has a $205M term loan and needs to maintain $410M as collateral. $MSTR has 115,109 BTC that it can pledge. If the price of #BTC falls below $3,562 the company could post some other collateral. See slides 11-12 in Q1 2022 presentation. #HODL
:D
https://www.todayscrypto.news/pl/micros ... czajacego/

Obecnie jest pewne 1. Poziom 20k jest psycholgoiczny tak jak 30k i widze tu dluga walke i boczniaka - idealne miejsce na akumulacje. 20-25k tutaj upatruje sporych zakupow (nie samego btc a altow, ktore podczas ostatnich 2 dni zostaly skupione na potege). Obecnie pelne koszyki i staking tego co sie da. Czekam na wzrosty na altach x5 i wiecej :)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: gmotyw » wtorek, 14 czerwca 2022, 07:58

pytanie kiedy te wzrosty - mi wychodzi jak większości na lata 23/24, zdziwiłbym się jakbyśmy zrobili jakieś ath na btc/etc pod koniec tego roku, było by to fajne no ale nie ma argumentów na dziś

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 14 czerwca 2022, 08:46

No 21k$ przełamane, jednak Grafik to jest gość, pięknie przewidział tym razem :D Świat uległ przewartościowaniu :D


Tymczasem na 1d/1w mamy kolejną byczą formację, klin zniżkujący do 48k$ pierwszy target :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 czerwca 2022, 08:56

anagamidev pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 08:46mamy kolejną byczą formację, klin zniżkujący do 48k$ pierwszy target

Na crypto w końcu pojawili się Cyberpunk idealiści i idą wywalić fundusze inwestycyjne :twisted:
o czym wy tu marzycie
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: gmotyw » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:01

Jak o czym marzymy ? wszyscy marzą o 1 milion w pln na btc :D - SO CZEKAMY

Any
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Any » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:15

Moim zdaniem podobna sytuacja jak w 2018 jak pękła podłoga, która miała nie pęknąć czyli 6k i pobujaliśmy się pół roku przy 3k, także obstawiam dalszy zjazd i bujanie do świąt Bożego Narodzeniaw okolicach 15-17k.... chyba że sytuacja na świecie się pogorszy to kto wie czy nie te 500$...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 899
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9377
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:27

gmotyw pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 07:58pytanie kiedy te wzrosty

miśki już nie wyrobią się do sierpniowych dni, za dużo czasu dały sobie zmarnować na korektach wzrostowych od ATH. Tym samym grudzień b.r. to kolejna dobra szansa na zakończenie korekty stopnia cyklu i rozpoczęcie wzrostów wbrew całemu światu, który dopiero co zacznie się walić. Dlatego wobec powyższego nadal zasadne jest pytanie - czy, mimo wszystko, Bitcoin jest w stanie przetrwać pierwszą korektę stopnia cyklu, by następnie już trochę osamotniony rozpocząć swój kolejny cykl wzrostowy? ;)
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5290
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:30

Przyznam sie wam koledzy ze siedzac w tym cudownym swiecie juz prawie 10 lat nie moge sobie wyobrazic zejscia ponizej poprzedniego ATH. No po prostu nie moge. Zadne racjonalne argumenty, ktore sam sobie klade na stol, że tak bedzie - do mnie nie przemawiaja. Ech. Co za czasy....
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:35

@domator przebudzenie early adopterów i tak zarobionych już po rzęsy mających na celu wywalenie pozycji / longów bangsterki = funduszy inwestycyjnych :!: Żeby podniosło się takie larum na Wall Street przy upadających Microstrategy i innych , żeby nikomu już nie wpadło do bani przychodzić tutaj z banków z pieniędzmi a crypto /Bitcoin odrodził się jako używany/ nie hodlowany p2p electronic cash system a nie tylko funkcjonował jako pusta jak bęben spekulacja na sznurku sp500 :evil:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 7685
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:39

domator pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 09:30Przyznam sie wam koledzy ze siedzac w tym cudownym swiecie juz prawie 10 lat nie moge sobie wyobrazic zejscia ponizej poprzedniego ATH. No po prostu nie moge. Zadne racjonalne argumenty, ktore sam sobie klade na stol, że tak bedzie - do mnie nie przemawiaja. Ech. Co za czasy....


Dzieki za tego posta.

Nie bylo nigdy double topa, na dole klina bylo najlepsze miejsca pod zakup ;-)
Jednak teraz r/r jest coraz nizsze wiec jesli radzisz sobie na malym lewarze moze warto sie hedgowac na futures 1:2 lub 1:1?

Jesli fed nie zrobi czegos niespodziewanego nie liczylbym na cuda. Strasznie pomijaja lokalni moonboie, ze rynek chodzil inaczej kiedy jego kap byl wart guzik, a inaczej kiedy byl warty jak top spolka w nasdaq...

Weteran
Posty: 1542
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:41

No cóż, regularnie konwertując PLN na BTC od 2020 roku na dzisiaj mam stopę zwrotu ~20% (+).
Czyli minimalne zyski, chyba że zacznę szukać sposobów ominięcia podatku. :-(.

Weteran
Posty: 7685
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:45

ikswodnal pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 09:41No cóż, regularnie konwertując PLN na BTC od 2020 roku na dzisiaj mam stopę zwrotu ~20% (+).
Czyli minimalne zyski, chyba że zacznę szukać sposobów ominięcia podatku. .


Swietny przyklad 'do dzis' jak bitek sobie poradzil przy niezawodnym buy-and-hold gdy ktos nie wchodzil na dole piramidy ;-) uzytecznosc kreuje wartosc, nie krecenie kolem.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 14 czerwca 2022, 09:50

https://www.lookintobitcoin.com/charts/mvrv-zscore/
patrząc na to, to wpadliśmy już trochę do strefy zakupowej. Przestawiam wajchę, na razie delikatnie. Więcej będziemy wiedzieć jutro, z tego co pamiętam.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2334
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3522
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 14 czerwca 2022, 10:04

anagamidev pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 08:46No 21k$ przełamane, jednak Grafik to jest gość, pięknie przewidział tym razem Świat uległ przewartościowaniu

Pamiętam kiedy Graf przy BTC po cenie 13-15k na samym początku hossy twierdził, że jest zbyt drogo. Nawet gdyby ktoś kupił wtedy i trzymał przez całe spadki o 70% i tak byłby ponad 50-70% do przodu. Zaor często ciśnie ludzi zbyt mocno (w szczególności Tradera21), ale Grafowi się należy. Powinno się mu teraz odświeżyć tego twitta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4046
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: __kot__ » wtorek, 14 czerwca 2022, 10:08

socjolog2008 pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 09:35Bitcoin odrodził się jako używany/ nie hodlowany p2p electronic cash system a nie tylko funkcjonował jako pusta jak bęben spekulacja na sznurku sp500
O to to ;)
To mój mokry sen z dzisiejszej nocy ;)

Weteran
Posty: 1542
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » wtorek, 14 czerwca 2022, 10:09

pael pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 09:45 przy niezawodnym buy-and-hold gdy ktos nie wchodzil na dole piramidy uzytecznosc kreuje wartosc, nie krecenie kolem.
To jest część prawdy. BTC tworzy nowe reguły w życiu ludzi (może i społeczeństw). Traktowanie jako magazynu wartości jest dużym osiągnięciem. Użyteczność wzrośnie przy większej popularyzacji LN no i przy zmniejszeniu wahań kursu co też musi nastąpić. Oczekiwania spekulacyjne w każdym wypadku powinny
zawodzić w interesie blockchaina.

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 14 czerwca 2022, 10:11

@domator nie przesadzaj, nie takie rzeczy widzieliśmy... ;)

Przecież w 2015 zejście poniżej poprzedniego ATH ($266) też było szokiem i wielu twierdziło, że niebo spada nam na głowy... I to nie był czarny łabędź czy inny chwilowy impuls.

Gorzej, że mój prowzrostowy scenariusz na ten rok wisi na włosku - ostatnia szansa to możliwość, że obecny spadek okaże się flashcrashem jak w marcu 2020.

Niestety, jak się obawiałem, kreski można mieć najlepsze, ale Bitcoin jest już na obecnych, bilionowych poziomach zbyt zależny od światowej ekonomii. Chodzi na pasku NASDAQ, decyzji FED itd. :(
Mam nadzieję, że @Fibo będzie miał rację, i w pewnym momencie wzrastający Bitcoin znajdzie się w przeciwfazie do spadających akcji i walącego się systemu finansowego. Ale to znów pokładanie większej wiary w kreski niż fundamenty...

No nie jest to radosny czas, ale trzeba przetrzymać i nie pękać :) Sam wiesz.

PS. Pisałem, że przy tych poziomach wrócę do zakupów. Nie zmieniłem zdania, uważam obecne poziomy za okazję, tyle, że nie spodziewałem się, że pójdzie tak pionowo w dół, więc środki na zakupy będę mógł uwolnić dopiero w przyszłym tygodniu. Gdyby nie to, już bym kupił trzecią transzę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 14 czerwca 2022, 10:29

Panowie (i panie jak są). Wbrew pozorom nikt źle nie życzy Bitcoinowi ale jednak trzeba brać pod uwagę co nas interesuje dziś w tym beta projkecie. Czy nadal wspieramy adopcje wyłącznie przez banki i fundusze czy jednak wrócimy do korzeni i zaczniemy pisać/myśleć i używać jako p2p

No i musi się skończyć te pierdololo kasy z nieba jak reflinki i ci YT - wchodzę sobie dzisiaj na platformę która kiedyś tu ref promowałem (PrimeXBT) i co widzę :shock: kasę z dupy znowu /tego nie powinno być/ kiedyś tego nie było i to się zamieniło w jestestwo tego systemu a nie użytkowanie. Obraziłem się i od dawna nie wstawiam żadnych ref. Nie powinien człowiek narzekać ale jak się zrobiło przerost formy nad treścią to warto czasami napisać wprost niż tylko liczyć kasę. Kasa i kasa. Każdy ma tej kasy wystarczająco chyba już ;) teraz zróbmy coś dla Idei (to nie wycena w $,nie mylić = to użyteczność)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Używać mamy nie na żadnych debilnych podwarstwach LN /bo Satoshi tego tak badziewnie nie wymyślił - to ma być używane i chodzić na pierwszej warstwie ,fee ma być normalne i cena nie może być na księżycu bo znowu ludzie zamiast używać ,będą hodlować. Takie narzędzie się na pewno przyda na czasy ,trudne czasy które nadchodzą ale jako płacidło (a nie SoV, cyfrowy burak czy inne wynalazki)

S go między oczy i wybijając 20k wybijamy zęby Microstrategy i innym bangsterom :!:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5290
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » wtorek, 14 czerwca 2022, 10:30

ekonokomik pisze: wtorek, 14 czerwca 2022, 10:11Mam nadzieję, że @Fibo będzie miał rację, i w pewnym momencie wzrastający Bitcoin znajdzie się w przeciwfazie do spadających akcji i walącego się systemu finansowego
Nie jestem pewien ale chyba w jego scenariuszu najpierw jest slynne "500 usd" socjo a dopiero potem kolejny cykl. Wiec nie wiem czy to wytrzymamy :-)
@Fibo - mozesz prosze przypomniec jak wyglada ten koniec cyklu w twojej dluigoterminowej eliotwoeskiej prognozie?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 14 czerwca 2022, 10:31

Jak nie patrząc, w nocy zrobiliśmy 1.618 pierwszej fali spadkowej, poziom który mam już od dłuższego czasu wyznaczony:





Teraz pytanie czy to wystarczy, czy jeszcze poprawią dołek. (stawiam, że jeszcze zejdziemy na nowe low w tym tygodniu, shorty natomiast już odpuściłem kompletnie)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości