Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 309
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:16

Co to za gadki. Zakładacie, że spekulacja ma coś wspólnego z moralnością. Gdyby tak było to Holendrzy w latach 80 nie sprzedali by Husseinowi gazu, którym później wytruł Kurdów. Tak samo nikt nie wszedł w bitka tylko po to, żeby dowalić ruskim. Pewnie większość, się cieszy że ruscy weszli w bitka, bo cena rośnie. Nikt, go nie spuści bo nie będzie miał tyle siły, żeby przebić oligarchów. Dla Abramowicza utrata klubu angielskiego jest tyle co splunąć. Nie wierzcie, że ich ktokolwiek w crypto przelicytuje. Raczej pociągną tą bańkę solidnie. Co do wojny, to najlepiej jakby ona najszybciej się skończyła, ale jeżeli będzie trwała to porównajcie sobie sytuację. Kampania wrześniowa jest oceniana słusznie jako przegrana, ale bronienie się przez miesiąc przed o wiele silniejszym przeciwnikiem to jednak był wyczyn. Niestety tylko wyczyn, bo skończyło się jak się skończyło. Jakby ruscy się już nie liczyli z niczym to by rozwalili ten Kijów Iskanderami w pięć minut. Nie wiem czy takie auatriackie OMV, które wpakowało ponad 1 mld Euro w Nord Stream 2 nagle zrezygnuje z zysków. Wojna, wojną, ale każdy kasę liczy. I tu się akurat nic nie zmieniło

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:19

Socjo,drogi przyjacielu.
Mnie naprawdę teraz nic nie zdziwi..
Ath jest bardziej prawdopodobne niż atl :mrgreen:

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:20

@kisiel Jeżeli odcięto Rosję od Swifta, to myślisz, że nie są w stanie odciąć ludzi od giełd? hmm

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pisiont_groszy » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:23

@Eth Zapomniałeś dodać, że BTC jest za drogi i że to przestarzała/niefunkcjonalna technologia. No i prąd się marnuje. :roll:

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:30

Socjo daje 47 k
Kto da więcej ;)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 12 lutego 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: brylok » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:33


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:37

Przyglądam się Prezydentowi Ukrainy teraz,No daje kolo radę i pokazuje ducha - wiedzieliście że to był komik :shock: sorry za tvp ale tylko tu znalazłem dokument widać jak te pajace siedzą na stołkach po 25 lat i zawodowo zajmują się polityką to tracą kontakt z ludźmi a ten daje radę w takiej chwili (ciekawe kto w Polsce byłby /będzie takim Załenskim - jakieś typy?)
@wszyscy No obiektywnie na to patrzę bez pozycji ,43-47 jak pociągną albo testy 40
@brylok
Te eBay i inne to pierdoły ,na Allegro sprzedawałem telefon już w 2016 za btc (po dogadaniu) a koparki to latały z płatnością w crypto w standardzie wtedy
To tylko bramka. Jak ktoś chce akceptować płatność jak coś sprzedaje to mu żadne globalne konsorcja do tego potrzebne nie są - tylko opis w aukcji ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:19

...I jeszcze, spekulacyjnie..
Putin pije walerianę i rezygnuje z taktycznego ataku jądrowego lecz ta decyzja na tyle go mierzi że postanawia puścić iskandera na Czernobyl..
Abstrahując od ewakuacji do Portugalii to złoto raczej moon. Giełdy hell. A Bit?...

Dodano po 15 minutach 2 sekundach:
...era Putina się kończy. Jego wiek i bajzel jaki wywołał. On to wie. Wielki hegemon Car naszych czasów. Ego rozrośnięte jak wątroba u Jelcyna :P
Czy odejdzie po cichu? :roll: daję 80/20 że ni huja.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: eluminatif » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:35

Wt o Putinie a tu zaraz 44k

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:46

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:1143-47

Spekuła wiecznie żywa ,nawet jak latają Iskandery ..
Pierwsze S ETH 2940 na FX złapany
Kurs Bitcoina ma w oczach szaleństwo (Putina)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:47

Jak stary, dobry bitek (nie mówię do tych co mieli S)
NAwet nie udaje, że się koryguje.

Socjo powiedz szczerze: żalujesz że wyszedłeś z krypto i kupiłeś Allegro?
Na L Fiu, fiu :D BTC +15% ponad w jednym ruchu praktycznie :miałbyś teraz roczny zarobek.

"Fiu, fiu :D BTC +15% ponad w jednym ruchu praktycznie :D"
Przed dzisą było+10,6%, to tylko tak wygląda, a zgodnie z zasadami powinni teraz zanegować cały skok.
No ale coś zasady szwankują.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:56 przez Twolipan, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:47

Fiu, fiu :D BTC +15% ponad w jednym ruchu praktycznie :D Najlepsze store of value, GOLD 2.0 :D Nawet GOLD 1.0 się chowa i kwiczy :D Black gold jedynie trzyma fason jeszcze póki co :D Ruble tango down :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:55

Twolipan pisze: poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:47Socjo powiedz szczerze: żalujesz że wyszedłeś z krypto i kupiłeś

Wychodziłem cały listopad do grudnia..to jeszcze z 15k brakuje do tego poziomu. Allegro wejście za 32 w grudniu a dokupiłem i za 25 zł kilka dni temu. Spokój jest bezcenny ,mnie z wiekiem nutka hazardzisty zanika ;)
Tylko dzisiaj na mPay 1.83 zakup - 2.04 sprzedaż 10% bez lewara ,bez nerwów i na bezpiecznym GPW
Ja cenie sobie spokój. No mnie nie przekonasz
Mam teraz S na ETH i na tym poziomie idę spokojnie spać z tym Shortem Obrazek
mxxm977 pisze: poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:57Trochę już tego nie rozumiem, w którą stronę idziemy.

A co to za różnica - jak grasz szybkie trady i zabierasz systematycznie kasę z kasyna :?:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:58 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mxxm977 » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:57

Trochę już tego nie rozumiem, w którą stronę idziemy. Kilka stron wcześniej narracja była mniej więcej taka- "jak polecimy na 27k (a polecimy) to potem 17k i 7k" oraz grobowe nastroje, większość wieszcząca spadki, bany na krypto itd. 4 dni później kurs wybija dzidą w górę- postawa "zalecana ostrożność" albo optymizm- wieszczenie nowego ath.
Po czym za tydzień/miesiąc o ile kurs faktycznie poleci up to będzie mówienie, że "przecież to było tak oczywiste- każdy się tego spodziewał", natomiast jak zanurkuje to "mówiłem, żeby zachować ostrożność" i kolejna promocja.

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:57

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:55Mam teraz S na ETH i na tym poziomie idę spokojnie spać z tym Shortem

Szacun Socjo

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mxxm977 » wtorek, 1 marca 2022, 00:00

Twolipan pisze: poniedziałek, 28 lutego 2022, 23:47Socjo powiedz szczerze: żalujesz że wyszedłeś z krypto i kupiłeś Allegro?
Na L Fiu, fiu BTC +15% ponad w jednym ruchu praktycznie :miałbyś teraz roczny zarobek.
Powiedz jeszcze, że miałeś longa będąc wręcz przekonany 3 dni temu, że spadnie do 27, albo niżej ;) Myślałem, że będąc tak przekonany jesteś na grubym shorcie ;)

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » wtorek, 1 marca 2022, 00:04

mxxm977 pisze: wtorek, 1 marca 2022, 00:00Powiedz jeszcze, że miałeś longa będąc wręcz przekonany 3 dni temu, że spadnie do 27, albo niżej Myślałem, że będąc tak przekonany jesteś na grubym shorcie

Miałem, niestety dopiero go zaczołem budować i nie był wielki
Cofnij się do moich postów to zobaczysz, że pisałem iż trzeba brać pompkę pod uwagę i bedę musiał niestety L brać. Pompują jak żabę od 24h więc nie wiem czemu się dziwisz że nie kopię się z rynkiem?

Jak ktoś mi powie jak i gdzie znaleść tego longa na Binance to wrzucę, jężeli masz wątpliwości (Na ByBit wiem, ale tu nie robiłem tego i nie chce mi się szukać)

Co do Twoich pretnesji: gdyby ktoś miał pewność co zrobi kurs, to z zarobku kupiłby sobie Binance ;)
Jak pisałem BTC powinno leżek koło 7k, ale z jakiegoś nieznanego na razie powodu rośnie jak za dawnych lat
Należy więc iść z prądem i zarabiać, a na pytanie znajdzie się odpowiedź później.
Ja też zakładałem teraz korektę na 37k i płynąłem na stracie cały dzień na nią liczac i nie wierząc w co widzę (SPX spada a BTC stoi, rośnie BTC 2x) Ale skoro nie mam na to wpływu, pogodziłem się z faktami:)
Spokojnie, prześpij się, jutro jest nowy dzień i miliony do zarobienia-powinieneś się wyluzować bo w nerwach tylko się traci.
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 marca 2022, 00:16 przez Twolipan, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 1 marca 2022, 00:05

mxxm977 pisze: wtorek, 1 marca 2022, 00:00Powiedz jeszcze, że miałeś longa będąc wręcz przekonany 3 dni

A myślałem że do mnie. Nie doczytałem
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 28 lutego 2022, 16:32Z ciekawością obserwuje i nadal nie mam pozycji i nie gram na crypto, nie szczególnie teraz czytam ten rynek

Absolutnie nie. Jak pisze że nie gram to nie gram a jak pisze że gram z reguły wstawiam pozycję. Obserwuje oczywiście ale gram na indexach w tym roku i spot na GPW + czasami pozycja na FX na crypto (ale spready zjebane i lewary małe to takie bardziej żeby czujki nie stracić).
Ja z crypto w tym roku bede miał tyle wspólnego ,ile napisze treści na forum Bitcoin :D nic więcej /nic mniej - zbyt wysokiego ryzyka walor. Po wszystkim bede się zastanawiał.
Tu będzie jeszcze 10 spektakularnych zmian i zaskoczeń we wszystkie strony świata. Dynamiczny rynek

I powiedzcie mi teraz - co dalej :?: jakie macie plany personalnie spekulanty z tym crypto :?:
Meczy alty przy okazji do btc niemiłosiernie
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 1 marca 2022, 00:10

Duża szansa że aktualny wzrosty są przez Rosjan, wychodzą z zachodnich giełd za pomocą krypto, fiatów nie mogą wysyłać, a boją się blokady kont. Przed chwilkę też ciekawe info od gracza który gra w pokera na platformach że Rosjanie sprzedają wewnętrzne pieniądze z takich platform za krypto płacąc 5-6% prowizji i też uciekają bojąc się blokady.

Ps. Od jutra nowe prowizje u nas z biurach i bitomatach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 marca 2022, 00:11 przez FlyingAtom, łącznie zmieniany 1 raz.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » wtorek, 1 marca 2022, 00:10

Socjo jest swój chlop :D
Ja osobiście w grubym L.
...ale od 45-49 k :oops:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mrkotkins, remix i 29 gości