Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
32
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 5 lutego 2022, 10:28

wybicie LT spadkowej to nie wszystko :) teraz najwazniejsze jest zamkniecie 1W powyzej 42,8 - bedzie szansa na realizacje zasiegu 48,75

posty typu: longi zostana ukarane, brzmia koszmarnie, jak wejdzie na forum jakis zielony szukajacy czegokolwiek po przeczytaniu posta uzna, ze ludzie moga tu byc nawiedzeni :V walnal byl minusy, bo z taka argumentacja to mozesz co najwyzej wrozyc z cygankami w kazimierzu, ale "zmarnowalem" wszystko na goscia, ktory narzuca mi to, ze cos co mnie bawi nie jest smieszne :D wg ciebie nie jest i ja to szanuje, wiec ty uszanuj to, ze wg mnie rasistowskie zarty sa git, jesli to wciaz zarty :) - gdybys napisal, ze wg ciebie to przesada nie byloby tematu, ale nie mozesz mowic mi, co jest smieszne, a co nie. Tyle

Tak w ogole to od kilku lat rasisci i homofobi sa dyskryminowani na calym swiecie :D
Ostatnio zmieniony sobota, 5 lutego 2022, 11:50 przez Vetzzzzzzzzzzz, łącznie zmieniany 2 razy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1620
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 5 lutego 2022, 10:47

emescool pisze: sobota, 5 lutego 2022, 07:48Longi zostaną wkrótce ukarane

Tego nie wiemy jak pisze @Vetz ale na wykresie z pewnością widać takie rozegranie 13-19.XII.2021 i przeciągnięcie weekendowe :arrow:
Obrazek
wybili to wbrew sytuacji na indexach :arrow: wbrew odczytom danych z gospodarki USA :arrow: wbrew sentymentom gospodarczym po 2 latach pandemii :arrow: nawet i zgodnie z AT :roll: jednak nie widać hiper optymizmu , cisza w prasie , na socjalach jakby się wyludniło wręcz ( nie na to ludzie czekali ) do wyciągania dalej za uszy potrzebni im będą ludzie i realny kapitał :arrow: a widzieliście gdziekolwiek kogokolwiek kto teraz się rzucił na zakupy :?: opinia kantorowa :?: @FlyingAtom jak tam to teraz wygląda po podciągnięciu o 10000 $ :?: sprzedają co kupili tydzień , dwa wcześniej czy dokupują :?:

Dodano po 38 minutach :
Sporo ostatnio przebywam na zoom , sporo ludzi :arrow: można pogadać bez emocji na czat czy głosowo :arrow: powstało prawo Bogdanoffa ( nie wiem czy ktoś też tam przebywa to przeklejam )
Spoiler:
Obrazek

bMh
Początkujący
Posty: 546
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bMh » sobota, 5 lutego 2022, 11:50

https://www.tradingview.com/x/wtrFFQXH

Trzeba uwazac czy nie zrobimy jeszcze jednego schodka w dol przed ostateczna zmiana trendu na wzrostowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7704
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12992
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 5 lutego 2022, 11:57

@bMh

Nie powinniśmy już schodzić poniżej 39k$. Póki trzyma idzie dalsze odbicie.



Open interest nadal napuchnięty.


---

"Nie wiem jak można woleć to gówno i ściek jakim jest discord od porządnego kulturalnego forum."

@Jahu, nie wiem na jakich grupach discordowych byłeś? Pump & dump? Ja raczej jestem na kameralnych grupach gdzie prawie zawsze panuje kultura. 8-)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » sobota, 5 lutego 2022, 12:10

Vetzzzzzzzzzzz pisze: sobota, 5 lutego 2022, 10:28 jak wejdzie na forum jakis zielony szukajacy czegokolwiek po przeczytaniu posta uzna, ze ludzie moga tu byc nawiedzeni
wystarczy że wejdą do hydeparku i mają PEWNOŚĆ, że tu sami nawiedzeni piszą :lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

bMh
Początkujący
Posty: 546
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bMh » sobota, 5 lutego 2022, 12:40

@ergorg zgadza się, ale fraktal z tamtej konsoli został zanegowany moim zdaniem więc już bym tak na to w tym momencie nie patrzył.

Aktualnie nie mam innego pomysłu niż mieć z tyłu głowy że możemy zejść pięterko niżej i jednak zobaczyć na chwilę ta 2 z przodu co by połamało obecne analizy, o których już prawie wszyscy piszą (kanały, fraktale itd).

Zejście poniżej kanału chociażby knotem mogłoby wytrzepać sporo ludzi, którzy mają tam pewnie poustawiane SL i wyczyścić rynek przed dalszymi wzrostami.

W moim osobistym Fear&Greed Index panuje strach :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7704
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12992
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 5 lutego 2022, 12:48

bMh pisze: sobota, 5 lutego 2022, 12:40Zejście poniżej kanału chociażby knotem mogłoby wytrzepać sporo ludzi, którzy mają tam pewnie poustawiane SL i wyczyścić rynek przed dalszymi wzrostami.


Imo ciężko będzie teraz zawracać kijem Wisłę. Bardziej się opłaca pójść już do góry gdzie mamy sporo shortów uwięzionych na ten moment poniżej 40k$. Myślę, że wzrosty mamy minimum do końca lutego i 47-52k$ - potem się zobaczy czy idziemy na nowe low czy może ATH (chociaż w ATH to wątpię kompletnie na ten moment a traktuję obecne odbicie jako odreagowanie 3 miesięcy spadków).

Okno spadkowe 3 miesięczne można uznać za wypełnione:



Ale tak, z tyłu głowy dalszą zjebę trzeba mieć. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 5 lutego 2022, 13:02

A co za poziom jest oporem :?:
Obrazek
Próbują w obie strony ale na up potrzebny kapitał ,a w dół nie jest potrzebny. To się nie podkręcajcie Byki za bardzo :) No chyba że wiecie coś czego ja nie wiem w sensie fundamentalnym :?:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CounterStrike » sobota, 5 lutego 2022, 13:53

Short Squeeze mile widziany :D Tak do 56 k :D :D

Obrazek

bMh
Początkujący
Posty: 546
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bMh » sobota, 5 lutego 2022, 14:08

@socjolog2008 https://www.tradingview.com/x/7tJK8XEu

Wygląda że fibo trzyma

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » sobota, 5 lutego 2022, 14:13

Vetzzzzzzzzzzz pisze: sobota, 5 lutego 2022, 10:28 posty typu: longi zostana ukarane, brzmia koszmarnie, jak wejdzie na forum jakis zielony szukajacy czegokolwiek po przeczytaniu posta uzna, ze ludzie moga tu byc nawiedzeni :V walnal byl minusy, bo z taka argumentacja to mozesz co najwyzej wrozyc z cygankami w kazimierzu, ale "zmarnowalem" wszystko na goscia, ktory narzuca mi to, ze cos co mnie bawi nie jest smieszne wg ciebie nie jest i ja to szanuje, wiec ty uszanuj to, ze wg mnie rasistowskie zarty sa git, jesli to wciaz zarty - gdybys napisal, ze wg ciebie to przesada nie byloby tematu, ale nie mozesz mowic mi, co jest smieszne, a co nie. Tyle

Tak w ogole to od kilku lat rasisci i homofobi sa dyskryminowani na calym swiecie

Zrób coś dla mnie, zobacz swoje posty od 2 miesiecy, gdzie kolejne opory miałobyć wybijane i up miało iść, a później pogadaj z tymi cyganami.
Gdzieś Ty był jak ja z dołka brałem?
emescool pisze: poniedziałek, 24 stycznia 2022, 12:04luke z lipca zamknął i jazda
emescool pisze: poniedziałek, 24 stycznia 2022, 12:09
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 24 stycznia 2022, 12:06 HODLerów trzeba wycisnąć żeby zrzucali a prawdziwa panika im się załączy na 2 z przodu. No co zrobisz :roll:
Żal patrzeć 8-) viewtopic.php?f=27&t=25968&start=69040#p730093
Jest na to szansa, ale na moje jeszcze nie teraz. Swój zakład potwierdzam zakupami w tym momencie (nie all in).
Szanuje Vetz, ale bez zartów. Ja ograniczyłem swoje pozycje na koncie do "trejdingu", chciałbym zeby poszło na 100k teraz, fajnie byłoby, ale z tyłu głowy brakuje mi jeszcze zjazdu w dół. Jest struktura jakaś tam na dołku, ale zaczyna się trojką ten impuls(może tak być), ale mi to smierdzi. Jak nie zejdzie to się nie zastrzelę i wezmę co rynek daje. Na tym ruchu było 100mln likwidacji, na dole jest sporo płynności, a rynek nadal mocno przelewarowany(jezeli skasowało tylko 100mln shortów to pewnie dużo longów na dole mozna zaatakowac).

PS. jak walnie +10k do góry w przyszlym tyg, +10k w kolejnym, +10k w następnym to ja sie bede bardzo cieszyć, serio.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4693
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 5 lutego 2022, 14:51

bitup pisze: sobota, 5 lutego 2022, 11:25a widzieliście gdziekolwiek kogokolwiek kto teraz się rzucił na zakupy :?:

Czytasz ten temat ? Dużo ludzi ładowało się w zakresie 33-36k $. Druga grupa obstawiała spadki, ale mało było opinii, że ktoś czeka na rozwój sytuacji.

bitup pisze: sobota, 5 lutego 2022, 11:25wybili to wbrew sytuacji na indexach :arrow: wbrew odczytom danych z gospodarki USA :arrow: wbrew sentymentom gospodarczym po 2 latach pandemii

Tyle to warte jest.

Weteran
Posty: 7678
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2826
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » sobota, 5 lutego 2022, 14:55

zaznaczone

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » sobota, 5 lutego 2022, 14:58

emescool pisze: sobota, 5 lutego 2022, 14:13Na tym ruchu było 100mln likwidacji, na dole jest sporo płynności, a rynek nadal mocno przelewarowany(jezeli skasowało tylko 100mln shortów to pewnie dużo longów na dole mozna zaatakowac).


"W ciągu ostatnich 24 godzin z rynku zlikwidowano 72 700 handlowców, co oznacza całkowitą likwidację 270,8 mln USD we wszystkich kryptowalutach , zgodnie z likwidacją w czasie rzeczywistym wszystkich giełd i walut na Coinglass." - Finbold

Jest przelwarowany i będzie korekta: prognozuję "krótką zieloną" mocnym wybiciem w górę. :D
Długą widzę z 55-56k do 42-44k-z tym, że alty moga już tak przeć, że zauważą że są spadki koło 47k i dla nich okaże się symboliczna bo bitek będzie gonił wynik.

Ciekawe kto ma rację....
Ja postawiłem na to 7% środków zwiększając z 19% do 26% zaangażowanie SPOT (planowanego kapitału).
Ostatnio zmieniony sobota, 5 lutego 2022, 15:29 przez Twolipan, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4693
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 5 lutego 2022, 15:00

Patrząc na MACD linie plus histogram (interwał 3D) to wzrosty mogą się dopiero rozkręcić. Ważne, żeby do jutra utrzymać te poziomy.

Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1620
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 5 lutego 2022, 15:44

shinya56 pisze: sobota, 5 lutego 2022, 15:00Ważne, żeby do jutra utrzymać te poziomy.

Czyli oczekiwanie pod rynki ..
@skorp do komentarza z + dla mnie nie istotne czemu to rośnie bo ja gram SPOT na BSV i dźwigi na bsvbtc a te mi wczoraj zmasakrowali :arrow: dając zarazem bardzo dobry profit na bsvusd :arrow: Równowaga
Analizuje btc wyłącznie żeby wyczuć co zrobią na kursie BSV
i osobiście BSV skupione w przedziale 82-89$ właśnie sprzedałem na 97.6 $ w 50% na pln
btc to odpowiednik dolara na rynkach fiducjarnych i prowadzący ale samo w sobie nie jest w strefie zainteresowania :arrow: wyłącznie co na nim malują i rozgrywają
Spoiler:

Obrazek

Dodano po 41 minutach 15 sekundach:
Co wy minusujecie :roll: fakty . To jest temat o analizie btc i na temat btc wstawiam wykresy :arrow: bodaj @ergorg dawno temu słusznie zauważył że większość analizuje ten kurs pod swoje alty :arrow: to z czym wy chcecie polemizować mając dominance 42.03% że ludzie przybywają :shock: odpływają z roku na rok co widać po volumenie i grają na wszystkim innym :arrow: to są fakty
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2061
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » sobota, 5 lutego 2022, 17:02






Jak narazie to wyglada na wyciskanie shortow, ciagle nieustanna presje i trzymanie ceny jak najwyzej.
Typowe wydaje sie dojscie nawet do 44-45k i potem zawrotka.

Jednak warto pamietac o tym ze spadki trwaja juz 3 miesiace wiec wieksze odreagowanie przyjdzie, badz wlasnie trwa (od dolka obecnie +- 30%) :)
Takie swiece w kilku przypadkach w 2018 zapowiadaly start wlasnie wiekszego odreagowania

@ergorg wszystkiego nigdy nie zamykam. One są na różne interwały. Podobnie tym razem
Ostatnio zmieniony sobota, 5 lutego 2022, 19:03 przez prap0n, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 5 lutego 2022, 18:10

Teraz wszystkie Byki powinny głośno razem wołać - Tether (ostatnia szansa :mrgreen: ) może usłyszy
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 5 lutego 2022, 18:22

test 39,9 spadek nawet do 38,9 i utrzymanie tego poziomu nic wiekszego nie zrobi, wg RSI mamy juz dolek, pozostaje wyciagnac nieco swiece lub przetestowac jeszcze raz 40880, przy utrzymaniu poziomu 40,8 wg ma mozemy liczyc na lokalne podbicie do 43,6 po wybiciu 41460
wg wskaznikow caly czas utrzymujemy charakter ruchu typowy dla trendu wzrostowego mimo, ze caly czas jestes w korekcie spadkow dla calego ruchu, a wybicie LT to dopiero mala oznaka nadziei

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: yaretzky » sobota, 5 lutego 2022, 18:22

To na ile to wystarczy na 50k ?? :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fugitive, Google [Bot], Tomasz_Es i 24 gości