Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spamboy » sobota, 22 stycznia 2022, 13:49

Zakładam, że nie zrealizuje się pełny scenariusz RGR, niestety wszystkie techniczne elementy są już spełnione i wypada taki scenariusz mieć gdzieś z tyłu głowy. Wyliczenia nie są dokładne, ale tak na szybko, ewentualna realizacja pełnego zasięgu wypada na początek maja przy wartościach ~ $13.500. To dość ponury scenariusz :( dla osób grających wyłącznie spot ale i pewnie dla wielu sympatyków crypto. Sam nastawienie obecnie mam raczej ostrożne i utrzymam je do chwili wyraźnego przełamania spadkowej (z wyraźnym potwierdzeniem zmiany trendu).

Obrazek

Edit:
Wprowadzam poprawkę. Rysowałem z pamięci i w złym miejscu przyłożyłem zasięg. Dla poprawności edukacyjnej nie mogłem zostawić poprzedniego błędnego rysunku. Zakres oczywiście odmierzamy od punktu (W) wyznaczanego przez przecięcie linii prawego ramienia (B) z punktem potwierdzenia formacji (przecięcia linii ramion) (Z). Dodatkowo zwracam uwagę na prawidłowe dla tej formacji formowanie volumenu: są malejące w fazie wzrostów (2) i pierwszej korekty (3), oraz ponownie wysokie w chwil potwierdzenia formacji (4).

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 22 stycznia 2022, 15:26 przez spamboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 22 stycznia 2022, 13:55

jezeli rynek dalej bedzie realizowal zasieg spadkowy korekty 1:1 to powinni dobic do 37193 i z okolic z tego miejsca powinna przyjsc kolejna zwala z testem 32-31 ewentualny podjazd do 30 i rozgrywanie trojkata


luna wyglada zachecajaco do wejscia, jak juz rynek sie uspokoi


zolta dolna to miejsce pierwszego "sensownego" technicznego dolka gorna zasieg korekty

a to taki tam "smieszkowaty" scenariusz gdzie konczy sie zabawa w bitcoina, swiat zalewa CBDC, bany srany i wszystko co najgorsze na rok 2023 :D
Ostatnio zmieniony sobota, 22 stycznia 2022, 14:08 przez Vetzzzzzzzzzzz, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 22 stycznia 2022, 14:00

Wracając do tego.
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=68440#p728817

Aktualna sytuacja.

1. Jak spojrzymy na wskaźniki to są mocno przegrzane. Patrząc tylko na to wchodzimy w etap zaawansowanej bessy. Czyli mamy dopiero początek, co automatycznie nie oznacza, że będziemy lecieć bez korekt.
2. Na pewno nie mamy trendu wzrostowego HH/HL. Trendu spadkowego na obecną chwilę też nie mamy. Dopiero jak przebijemy 34k $ i zejdziemy do następnego wsparcia na 29k $ możemy mówić o trendzie spadkowym.

Widzę to tak. Wchodzimy w trend horyzontalny w ograniczonym zakresie 34k $- 43k $. Wsparcie i opór będziemy testować więc można oczekiwać odbicia i dalej ponowna próba przetestowania/przebicia wsparcia na 34k $.

Patrząc na sentyment na rynku, czyli dzisiejsze spadki nie robią wrażenia bo dużo ludzi uśrednia w dół i HODL to raczej stawiam, że średnioterminowo lecimy najpierw do 29k $ i na tym się nie skończy. Wtedy to długo się z tego nie wygrzebiemy.

Możemy spodziewać się dużo zmyłek w jedną i drugą stronę.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » sobota, 22 stycznia 2022, 14:13

Nigdy nie widziałem takiego braku zgodności u nas na forum :mrgreen: Ile osób tyle analiz :D Wg mnie najsensowniej jest odpuścić analizy na parę dni aż sytuacja się wyklaruje.

Jedyne do czego większość jest w miarę zgodna to to, że finalnie spadniemy niżej, często nawet się pojawia sub 30k. Z doświadczenia wiem, że po takich cegłach prawdopodobieństwo sporo niższych cen mocno się zmniejsza. Będę pierwszy na forum (możecie się śmiać później) podejmuję ryzyko dla potomnych którzy będą przeglądali to forum za kilka lat i stwierdzam, że dołek był/będzie dzisiaj.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » sobota, 22 stycznia 2022, 14:22

Takie coś na poprawę humorów bykom :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 22 stycznia 2022, 14:26

bez przesady, ja w duchu nadal jestem byczy :V
mi od szczytu brakuje jeszcze 5% spadku z obecnego dolka wzgledem szczytu, 4,2% wg RSI od ostatniego dolka, no ale fakt najlepiej sie czyms zajac i przeczekac, zobaczyc dokad doniesie nas ta 4h, rozpatrujac wykres z zalozeniem, ze to nie dolek dolkow spadke powinien uruchomic sie 36,6 ewentualnie 37193 zamkniecie 1W powyzej 40,0 byloby czyms pieknym, milego

Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szarosc » sobota, 22 stycznia 2022, 14:29

shinya56 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 14:001. Jak spojrzymy na wskaźniki to są mocno przegrzane.

https://cointelegraph.com/news/btc-pric ... 2020-crash

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 22 stycznia 2022, 14:32

Update.
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=68860#p729825

shinya56 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 14:002. Na pewno nie mamy trendu wzrostowego HH/HL. Trendu spadkowego na obecną chwilę też nie mamy. Dopiero jak przebijemy 34k $ i zejdziemy do następnego wsparcia na 29k $ możemy mówić o trendzie spadkowym.

Na 3D jednak mamy trend wzrostowy. Dlatego warto patrzeć na różne interwały.

Mamy dobre miejsce na wejście i zobaczymy czy nowy trend się rozkręci czy to będzie tylko korekta dzisiejszych spadków.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 22 stycznia 2022, 14:44

Pleasek89 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 14:13Nigdy
Jak przekupki na targu. :mrgreen:

Ja tam postawiłem klasycznie na NEAR z opcją dobierania niżej.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » sobota, 22 stycznia 2022, 14:44

bitup pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 10:52Chyba nie ma takiego kto nie stracił ostatnie dwa dni
To zależy od perspektywy. Znam takich, co ostatnie zakupy robili w marcu 2020 i nie sprzedali (nie wspominając o skupowaniu po 200$ co można było czynić przez kilka miesięcy w 2015). Nawet najzatwardzialsi hodlerzy wyglądają bessy, bo trzeba kiedyś tankować, a po co przepłacać? :twisted: Hodling wychodzi najlepiej kupując 30%+ spadki licząc od ATH, no a 50%+ to aż krzyczy: kup mnie!

Generalnie ja pomału się uaktywniam na zakupy, widzę że @domator czy @ekonokomik też wychodzą ze swoich nor :mrgreen:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1817
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1572
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 22 stycznia 2022, 14:58

Pleasek89 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 14:13Będę pierwszy na forum (możecie się śmiać później) podejmuję ryzyko dla potomnych którzy będą przeglądali to forum za kilka lat i stwierdzam, że dołek był/będzie dzisiaj.

29247$ jeszcze w ten weekend powinni przetstować :arrow: widzisz dołek ale napisz gdzie go widzisz ;)
Obrazek
Przy okazji w Hiszpani
Spoiler:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 367
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2301
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » sobota, 22 stycznia 2022, 15:08

Więcej wiary. Korekta na SP500 i NASDAQ musiała w końcu nastąpić. Nie oznacza to, że do wyborów w listopadzie (USA) nie dostaniemy na giełdach nowych szczytów, a wtedy z BTC wszystko możliwe. FED będzie zciśnieniowany żeby ratować giełdy i być może spuszczą balonik dopiero pod koniec roku. Nie mówię, że hossa trwa, ale nie należy wykluczać też korekty pędzącej (od maja do teraz) o czym wielokrotnie tu pisano i w końcu 5 fali w górę. Hossa/Bessa 51/49% według mnie.

Obrazek

W grze też trójkąt, który też wielokrotnie się tu pojawiał i który też ja wrzucałem kilka tygodni temu i czeka nas fala D i E:

Obrazek

W grze też korekta płaska i dostaniemy odreagowanie na 38-42k i potem jeszcze jedna nóżka w dół na 29-31k:

Obrazek

Oczywiście tak samo można znaleźć niedźwiedzie formacje (RGR) itd., ale nie negowałbym dalszej hossy tak jak wielu tutaj już to zrobiło.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » sobota, 22 stycznia 2022, 15:40

spamboy pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 13:49 Zakładam, że nie zrealizuje się pełny scenariusz RGR, niestety wszystkie techniczne elementy są już spełnione i wypada taki scenariusz mieć gdzieś z tyłu głowy.
Obrazek
Ok, taki scenariusz jak najbardziej może się ziścić, ale jak już chcemy brać ten scenariusz pod uwagę to z wykresu całościowego a nie wyrwanego w losowym miejscu. Jeśli już to ja to tak bym widział:
Trzeba jednak brać pod uwagę, że Bitcoin podążą za innymi rynkami, więc ciężko teraz o jakieś sensowne analizy. W każdym razie gdy BTC zrobi się tanie na tyle że ludzie zaczną skup to czeka nas odbicie, które może się pokryć z tym wykresem niżej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 22 stycznia 2022, 15:43

Opcji to jest dużo. Nowe ATH też jest w grze.

Obrazek

Obrazek

Lepiej skupić się na mniejszych interwałach i wyłapywać %.

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » sobota, 22 stycznia 2022, 15:52

Bitmar pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 15:40to czeka nas odbicie, które może się pokryć z tym wykresem niżej.

Bardzo mi miło, że o 17k myślą też admini-może to znak, że przestaną usuwać moje posty :D
Ale zakup na 29 kusi, oj kusi..... 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 22 stycznia 2022, 16:05

Twolipan pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 15:52Bardzo mi miło, że o 17k myślą też admini-może to znak

Wejście w strefę poniżej 32k otwiera drogę w całej strefie niebieskiej i na 9115$ a tam jest końcówka trójkąta rysowanego od szczytu bańki 2017 w przedziale 9115$ - 5900$ ,bo dlaczego nie jak poniedziałek przyniesie kolejne fale likwidacji na rynkach finansowych. To tylko spekulacja :idea: nic fundamentalnego za wyceną tego waloru spekulacyjnego nie stoi obecnie a odpowiednik ICO z 2017 czyli Defi https://defipulse.com i NFT https://www.nft-stats.com krwawi i trzeszczy w posadach (uzależnione od kursu ETH uzależnionego od kursy BTC...)
Spoiler:
socjolog2008 pisze: czwartek, 20 stycznia 2022, 22:04Jak ban miningu w UE soon ,ban miningu i tradingu w Federacji Rosyjskiej ,brak zakupów funduszy ,brak zakopie bukulele ,brak akceptacji Tesli dla btc - woli Doge .spadający AMD ,Intel , eu50 ,uk100, Nasdaq ,spx ,Dax do was nie trafia to ewidentnie musicie w nocy dostać minus 30% między oczy może tak się przekonacie
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » sobota, 22 stycznia 2022, 16:19

Vetzzzzzzzzzzz pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 13:55 powinna przyjsc kolejna zwala
shinya56 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 14:00najpierw do 29k $ i na tym się nie skończy. Wtedy to długo się z tego nie wygrzebiemy.
Pawelawe pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 13:25czas shortowania się skończył:
Nie koniecznie (pisze to w kontekście dalszych spadków nie zachęty do wejścia )
Bo jak popatrzymy na wykresy @sha256 to widać tam miejsca idealne do wydupcenia ........... tych, którzy zajmą pozycje :D w odpowiednim kierunku.

Potrzebny jeszcze czas na akumulacje i lecimy po halving

i to bylo przerabiane w 2018 i w 2020 i myślę ze bedzie i w tym, bo taka jest mechanika rynku.

Myślę ze przy 30k będzie rajd w gore pod Linie trendu widziana lepiej na 4h lub 1D z fakeoutem i powrotem w niższe rejony. I na ten ruch maganyzuje zapasy.
Ostatnio zmieniony sobota, 22 stycznia 2022, 16:41 przez Majkos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » sobota, 22 stycznia 2022, 16:32

Mnie kilka lat nie było w sensie aktywnym na forum, ale czytałem. Ja BTC traktuje długoterminowo, z tą zasadą,że na ATH wyrzucam 10% stanu, potem 100% od ATH sprzedaję 10% stanu i ewentualnie jeszcze 10% jak poleci wyżej. Na tej hossie sprzedałem BTC po 10% po 22 tys USD, po 40 tys USD 10% i po 60tys USD 10%. Odkupiłem to wszystko w przedziale 30-35 tys latem. Aktualnie mam sprzedane przy ATH 68tys 10% stanu i dzisiaj 1/3 odkupiłem. Czasem robię szybkie ruchy jak spadnie to kupuje aby sprzedać pareset USD wyżej na odbiciu. Mam nadzieję,że nie przyniosę pecha bo ostatnio jak patrzę po historii to pisałem na forum przed jesiennym krachem w 2018 roku ;)

Teraz ja się podzielę swoją analizą.

Wszyscy analizują parę walutową BTC/USD(ewentualnie USDT), co jest sensowne dla krótkoterminowej gry(bo na tej parze sa najwyższe obroty) , o tyle nie ma to żadnego sensu dla analiz długoterminowych. USD z roku 2017 czy 2018 to już nie jest ten sam USD. Nawet USD z początku 2021 roku to nie jest ten sam USD co dzisiaj. Moim zdaniem aktualnie można założyć,że USD z 2018 roku to dla analizy długoterminowej, uwzględniającej przykładowo halving w 2024 roku to jest przyszłe 0,3-0,4 USD. Przykładowo jak patrzę na wykres BTC w lirze tureckiej to jesteśmy na długoterminowym wsparciu w postaci majowego szczytu :D

Jak dla mnie prywatnie poziom przy którym uruchomię nowe środki na zakupy to okolice 20 tys USD, co ma średnie szanse na realizację, aczkolwiek nie można tego całkowicie wykluczyć. Oprócz świeczek na cenę bitcoina wpływa jeszcze jeden prosty fakt, a mianowicie ograniczona podaż. Dzisiaj rozmawiałem z kolegą co władował w bitcoina długoterminowo 2000 PLN. Niby nic, ale robi taki zakup co kilka miesięcy. Zakładam,że nie jest jedyną osobą na świecie która tak robi. Dlatego też troszeczkę wyczerpał podaż, której zrobiło się odrobinkę mniej. Bitcoin w te 3 lata przeszedł długą drogę, przykładowo został uznany w jednym z krajów za środek płatniczy. To też generuje popyt na ten walor. Dzisiaj BTC mogę iść spokojnie zapłacić w dowolnym sklepie kartą którejś z giełd crypto i to praktycznie bez prowizji w dowolnym kraju świata. W 2018 roku taka zabawa sporo by kosztowała.
Ja w ogóle tego ruchu z lat 2020-2021 nie traktuję jako wzrost wartości BTC, tylko jako spadek wartości Fiatów.

Długoterminowy mój cel na BTC, gdzie wymienię 1/3 stanu to cena BTC w wysokości 1 BTC= 75-125 uncji złota. Na dzisiejsze to by było 140-230 tys USD za BTC.

Co do analiz w stylu 500 USD za bitcoina to się z nimi jak najbardziej zgadzam, pod warunkiem,ze założymy,że prawdziwym bitcoinem nie jest BTC tylko przykładowo Bitcoin Cash, BSV albo jakiś inny fork. Wtedy taka analiza ma się spore szanse sprawdzić, w końcu przykładowo BCH kosztuje na teraz 286 USD, więc 500 USD może być spokojnie w tym roku :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 842
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » sobota, 22 stycznia 2022, 16:45

socjolog2008 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 16:05 Wejście w strefę poniżej 32k otwiera drogę w całej strefie niebieskiej i na 9115$ a tam jest końcówka trójkąta rysowanego od szczytu bańki 2017 w przedziale 9115$ - 5900$ ,bo dlaczego nie jak poniedziałek przyniesie kolejne fale likwidacji na rynkach finansowych.
Gdyby faktycznie zeszli poniżej 20k, to byłaby to swego rodzaju nowość, zeskok z ath poniżej starego ath, co nigdy nie miało miejsca. Ale nigdy nie mów nigdy :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 22 stycznia 2022, 17:00

graczyk pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 16:32Co do analiz w stylu 500 USD za bitcoina to się z nimi jak najbardziej zgadzam, pod warunkiem,ze założymy,że prawdziwym bitcoinem nie jest BTC tylko przykładowo Bitcoin Cash, BSV albo jakiś inny fork. Wtedy taka analiza ma się spore szanse sprawdzić, w końcu przykładowo BCH kosztuje na teraz 286 USD, więc 500 USD może być spokojnie w tym roku

Tu nie chodzi o analizowanie cyfrowych walorów spekulacyjnych wcale
Chodzi o to co zrobili na rynku od 4.2020 - sami przywołali demony /korekta ,,covidowa'' nazywana czarnym łabędziem wygląda dość śmiesznie w porównaniu do zasięgów jakie teraz może taka korekta przynieść ,x4 czy x6 i cała ta nadrukowana kasa ,wszystkie te przelewarowane pozycje i przeszacowane kwotowanie są w stanie zmieść w momencie jak te pieniądze po prostu wyparują z rynku - jak w 2008 (od tego czasu jestem na rynku) i wbrew tłumaczeniom wielu polityce monetarnej Stanów Zjednoczonych takie rozwiązanie by tylko pomogło. Istny finansowy Makaveli :twisted:
Obrazek
BCH 100 $ BSV 30$ BTG 3$ a BTC no nie wiem - 500$ to hasło równoważące marketingowo 100k soon. Zobaczymy. Wszystko PRZED nami a nie za nami 8-)
Lord_Bafford pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 16:45Gdyby faktycznie zeszli poniżej 20k, to byłaby to swego rodzaju nowość

Nowością dla BTC od kryzysu w 2008 będzie zmierzenie się z funkcjonowaniem w czasach pędzącej inflacji - nigdy nie miał jeszcze okazji jadąc 13 lat na plecach bańki na wszystkim. Dlatego to byłaby nowość dla dość mocno młodego waloru spekulacyjnego, ale w historii finansów przerabiana wielokrotnie na innych walorach sytuacja
Ostatnio zmieniony sobota, 22 stycznia 2022, 17:06 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, grzeg, jacek-g, kim_dzong_un, Ratchet, Tazz28 i 30 gości