Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 5 grudnia 2021, 00:02

Historia się powtarza @bitup i cena faluje ale teraz czas na odbicie.
No miałeś nosa z tymi spadkami większego ,przyznaje :twisted:

Tym razem mam SL na 47k

Dodano po 42 minutach 37 sekundach:
Long druga tura 48-53 30% pozycji od 48.25 realizuje a na resztę ustawiam SL na poziomie 47.9
Diabeł wie co oni tu w nocy narysują
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » niedziela, 5 grudnia 2021, 08:00

Siła ETH zastanawiająca. Wybiło 0.68 i idzie dalej. BTC walczy z 0.5 ale chyba mu się uda. Reszta altów trochę w dupie. Interesująca sytuacja. @ekonokomik a co jesli juz nie kupisz za 40k? Czy tez jestes pewny swojego scenariusza na tyle ze czekasz spokojnie?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 5 grudnia 2021, 08:51

Przed nadejściem rynków w tych samych % realizacja i wyjście na 💵 Obrazek
Popatrzymy sobie co nam indexy jutro przyniosą
ETH trochę wyżej bo 4200 i lepsze procenty a BTC bez zmian
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 grudnia 2021, 08:53 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 5 grudnia 2021, 08:53

Jeżeli tak zamkną się tygodniówki to myślę, że była to akcja wycięcia lewarów przed dalszymi wzrostami. Ogólnie jest siła i w miarę dobrze to wygląda w porównaniu co było wczoraj.

BTC
Obrazek

ETH
Obrazek

ETH wróciło do strefy 0.382, może Bitcoin zrobi to samo ? Wtedy wracamy do trójkąta zwyżkującego (4000 $ do zrobienia).
Dzisiejszy dzień zapowiada się pełen emocji.
Obrazek

Początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 10 października 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kajko » niedziela, 5 grudnia 2021, 09:35

@shinya56 Ty w takim razie nie przewidujesz dalszych zjazdow BTC o kolejne 20-23 procent?

Ja wchodzilem przy 56k i po wczorajszym dniu zastanawiam sie czy teraz nie sprzedac i poczekac chwile. Trochę obawiam się poniedzialku, a w szczegolnosci USA na minusie.

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » niedziela, 5 grudnia 2021, 09:58

Kajko pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 09:35a wchodzilem przy 56k i po wczorajszym dniu zastanawiam sie czy teraz nie sprzedac i poczekac chwile. Trochę obawiam się poniedzialku, a w szczegolnosci USA na minusie.

Z ciekawości pytam, to było twoje pierwsze wejście w rynek krypto? Przy btc na 56k? Pytam, bo coraz więcej znajomych, którzy bardzo sceptycznie wypowiadali się na temat kryptowalut jeszcze 2/3/5 lata temu, teraz przelewa tam pierwsze pieniądze.

W ten czwartek rozmawiałem z kolegą, że to nie dobry moment na wejście. On stanowczo powiedział, że przelewa bo tyle czekał, a to rośnie dalej. Nie mam odwagi zadzwonić i zapytać jak jego inwestycja XD.


To jest mocne.
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 grudnia 2021, 10:22 przez emescool, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 10 października 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kajko » niedziela, 5 grudnia 2021, 10:05

Po raz pierwszy wszedlem w na poczatku sierpnia i wyszedlem jakis tydzien przed zalamaniem we wrzesniu. Potem patrzylem z niedowierzaniem jak rosnie do 68k... I wszedlem niedawno przy 56 poniewaz zakladalem, ze to ta korekta przed kolejnym wzrostem. Zresztą predykcje tutaj na forum byly bardzo optymistyczne.

Potem info o covid (czarny piatek) i to co sie wydarzylo w kolejny piatek...

Grubo sie mylilem.

Teraz tylko zastanawiam sie jak bardzo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 5 grudnia 2021, 10:14

Kajko pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 09:35@shinya56 Ty w takim razie nie przewidujesz dalszych zjazdow BTC o kolejne 20-23 procent?

Ja wchodzilem przy 56k i po wczorajszym dniu zastanawiam sie czy teraz nie sprzedac i poczekac chwile. Trochę obawiam się poniedzialku, a w szczegolnosci USA na minusie.

Czekam na to jak zamknie się tygodniówka. Jestem na SPOT więc mam kilka opcji w tym uśrednianie.

Nie muszę podejmować szybkich decyzji. Niech rynek ustabilizuje się po ostatnich spadkach.

RSI 4H mocno schłodzone. Do tego MACD 4H ładnie idzie w górę. Jak wystrzeli to może wejdziemy jeszcze dzisiaj w strefę 0.382 (3000 $ do zrobienia).
Byki pokażą silę albo niedźwiedzie przejmą rynek.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7634
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 5 grudnia 2021, 11:02

Zamknęliśmy CME na ~53k$ jeśli tam nie wrócimy do otwarcia to myślę, że niedługo po ten poziom sprawdzimy. No chyba, że czeka nas spadkowa niedziela, ja jednak jestem dobrej myśli. :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 grudnia 2021, 11:45 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 16 stycznia 2020
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kobuzzz » niedziela, 5 grudnia 2021, 11:03

Cześć, chciałbym podzielić się z Wami moją strategią na najbliższy czas. Patrząc na to co się wydarzyło to w h4 mamy za plecami 5 falowy ruch w dół (nie używam typowych fal eliota), więc wypadałoby dostać 3 falowy ruch korekcyjny do góry. Sprawa się trochę komplikuje, gdyż mamy duże rozbieżności pomiędzy topowymi giełdami i np Binance Futures zaliczyło 40900 zgarnęło płynność i dzida do góry, z kolei Coinbase nie zgarnęło płynności ale za to zrobiło ładną korektę do 0.67 fibo i mamy duże prawdopodobieństwo, że Coinbase ruszyło już z falą 3 w A spadków ze szczytu. Do wzrostów dołączać nie będę, gdyż giełdy nie mają prawie wcale spójności i precyzyjne dołączenie jest prawie nie wykonalne, chyba że cena jeszcze raz zawita w okolicach 41 k $ to będę próbował longa z SL po dołkiem z 39600$ Obrazek Liczę na jakieś uwagi od Was.
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 grudnia 2021, 11:21 przez kobuzzz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 5 grudnia 2021, 11:18

shinya56 pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 10:14albo niedźwiedzie przejmą rynek.

Raczej już przejeły i pytanie czy utrzymają dominację. Opcja testów dołka z wczoraj 41k - mocno wyprowadzonego nadal jest w grze. Odbicie w moim przypadku na L 46-48 i 48-49.4 dały odrobić 60% starty z wczorajszego spadku a całe 10 dni longi dały ponad 500%. To teraz mój plan wygląda tak
80% wszystkiego poszło na fiat i idzie do wypłaty do brokera GPW /gdzie czekam na niższe poziomy Allegro i mPay pod zakupy standardowych akcji - czyli wyprowadzam kasę z kryptowalut
15% kapitału zostało w crypto i otwarte zostały Shorty /z SL 50788 bo strefę mocną do przebicia mają na 50555$
5% jest na dostawianie pozycji gdyby jednak podciągneli pod 50.55
Lewar S x10 do x20 i skóra niedźwiedzia ubrana :twisted:
Obrazek
emescool pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 09:58teraz przelewa tam pierwsze pieniądze.

No to powodzenia kolego. Czyli przybywają nowi skuszeni zyskiem
kobuzzz pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 11:03chyba że cena jeszcze raz zawita w okolicach 41 k $ to będę próbował longa z SL po dołkiem z 39600$

Co wcale nie jest jakoś wielce nieprawdopodobne. Cały ruch lipiec - listopad (5 miesięcy)24k-68k (44k)a teraz mamy raptem spadki na poziomie listopad-grudzień 68-49 (19k) czyli nadal mi tu brakuje 25 potencjalnych spadków. Może zapragną zrobić ATH z 2017 na święta 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 16 stycznia 2020
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kobuzzz » niedziela, 5 grudnia 2021, 11:40

socjolog2008 pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 11:18 Może zapragną zrobić ATH z 2017 na święta
Było by bardzo fajnie. Wtedy korekta nieregularna i ogień z prawdziwą 3 tu de mun:DObrazek
Ale myślę że tak szybko to się nie wykona... Teraz czekać na korektę do góry później ewentualną szybką 3 i wolną wyniszczającą emocje 5 w dół.

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » niedziela, 5 grudnia 2021, 12:17

Moim zdaniem rozpoczął się proces wyleszczania i jeżeli tak jest, to systematycznie będziemy spadać. Moja taktyka jest taka sama jak w maju, czyli zamierzam ładować sakiewki na każdym tąpnięciu -10 -15% zakładając, że poniżej 50K to moje strefy zakupowe (oczywiście na 47K załadowałem się). Gdyby tak się wydarzyło, ze mielibyśmy spadki poniżej 40K wtedy ładuję się o 10% więcej. Chciałbym zauważyć, że przed majowymi spadkami narracja wyglądała podobnie, a więc mimo tego, że Musk i koledzy dawali sygnały, ze to koniec to tutaj na forum cały czas była nadzieja na 200K.
W czerwcu twierdziłem, że nowe ATH to kwestia czasu i tak samo twierdzę teraz (no, może pod ATH), bo sytuacja gospodarcza jest jeszcze bardziej prowzrostowa niż wtedy. Nawet jeżeli na wzrost do okolic 60K trzeba byłoby poczekać do drugiego lub nawet 3 kwartału 2022 to i tak nie byłoby źle, bo jednak trochę musi to potrwać, aż "słabe ręce" zdecydują się oddać grubasom swoje BTC. Jestem cierpliwy i spokojnie poczekam na te swoje 80 - 110% zysku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 5 grudnia 2021, 12:25

WojciechT pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 12:17poczekam na te swoje 80 - 110% zysku.

Przecież to można osiągnąć na lewarze x20 przy ruchu o 4000k czy bezpieczniejszym x10 przy 8000k :shock: to po co się ładować w walor wyceniany na 200 tyś zł czekając na 200k zysku jak ci może się szybko zrobić 100k
Ja wiem że spot rządzi ale na takich poziomach nie lepiej minimalizować ryzyko straty PLN maxymalizując ryzyko grając kwotą o x10 do x20 mniejszą :?: ale na dźwigni
Już nie wspomnę że takie % to ci alty pozwalają zrobić w tydzień. Pewni jesteście nadal że ta rewolucja się nie kończy a Prezydent Salvadoru w pewnym momencie nie stanie przed trybunałem za rozpierdalanie budżetu Państwa na jakieś wirtualne piniondze (ten to już z tym swoim zakupami ładnie na minusie)
Sporo tam rządziło ciekawych ludzi ale ten obecny to wyjątkowo wyglada jak miłośnik koksu 😂 a molestowanie podwładnej wyglada krzywo /ciekawych rzeczy się można z Wikipedii dowiedzieć o piewcy btc :roll:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prezydenci_Salwadoru
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 5 grudnia 2021, 13:05

kobuzzz pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 11:03 Obrazek Liczę na jakieś uwagi od Was.

Nawaliłeś tych linii jak miecze świetlne ze Star Warsa :D

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4685
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 5 grudnia 2021, 13:14

@skorp
Szkoda, że przed wczorajszymi spadkami tego nie wrzucił :lol:

@kobuzzz
Nie gniewaj się, żartujemy sobie ;)

Odnośnie kursu "Idę, nie idę po nowe ATH. Jacusiowi kochanemu Bitcoina niosę" :mrgreen:


Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jimmy4k » niedziela, 5 grudnia 2021, 14:43

Jak miałbym strzelać jak to się rozegra to widział bym to tak (formacja słupków z września 2017)
- podjazd pod 58k (spóźnialscy kupują)
- zjazd do 48k albo 53k "łolaboga, return to normal to był teraz bańka pęka"
- wystrzał jak z procy, przebicie ath

Może być też, że wrócimy na 42k i tam będziemy zamulać dłużej w przedziale 42-50
Obrazek

A dalej może coś w tym stylu, jeśli by pociągnąć tą formację dalej, wiadomo 1:1 nie będzie ale może w podobie:

Obrazek

Jeśli hossa dalej trwa to przy założeniu, że 42k to jest przyszły dołek i licząc zjazd 80% od ATH to bym widział szczyt gdzieś na 210k$, jeśli dołek będzie na 30k (mocne wsparcie z czerwca/lipca) to ATH na 150k (piszę to tylko tak dla beki, bo nikt nie wie co się ma wydarzyć)

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » niedziela, 5 grudnia 2021, 14:50

powinnismy wkrotce rozpoczac jakis większy ruch, po wybiciu 49,6 rynek powinien nabrac zdecydowanie zieleni, a alty wybic poziom negujacy dalsza korekte tym samym potwierdzic dolek

kluczowe jest urzymanie 49

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dopra » niedziela, 5 grudnia 2021, 15:56

WojciechT pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 12:17 bo sytuacja gospodarcza jest jeszcze bardziej prowzrostowa niż wtedy.
interesujesz się AF? bo czytam co napisałeś i nie wierzę, wszystkie wskaźniki gospodarek mówią że rynki są przegrzane, inflacja szaleje, ceny akcji osiągnęły sufit w wycenach to wg Ciebie rynki będą nadal rosły?

OK, każdy gra za swoje :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 5 grudnia 2021, 16:39

@dopra Nie zrozumiałeś go, on twierdzi, że skoro w gospodarce jest tragedia, to na rynku kryptowalut będzie pro-wzrostowo, z cyklu - gdzieś pieniądze będą chcieli ulokować. Ile w tym marzeń a ile racji, czas pokaże.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fugitive i 14 gości