Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1874
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1613
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 30 lipca 2021, 23:04

pael pisze: piątek, 30 lipca 2021, 15:01 jak domino.
Pozostaje pytanie czy podzielimy los pokera online omawiany wczesniej.

A ja się pytam czy ci z shitcoin siedzą w pierdlu i gdzie się podział Polski Król Bitcoin , który miał walczyć z TVN .. i głucho a na portalach naganiających cisza jakby się zmówili żeby tematu nie tykać :shock:

Gdzie kasa z Bitmarket :?:
Gdzie kasa z Bitcurex :?:
Kto wrobił królika Rogera :?:
Gdzie jest Nemo :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 30 lipca 2021, 23:15

Ależ pompastycznie :D 46k$ chyba jednak :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 363
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1039
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » piątek, 30 lipca 2021, 23:26

Czy ktoś jest w stanie podać kiedy ostatnio (jeśli w ogóle) na BTC było 10 dobowych świeczek wzrostowych pod rząd?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 lipca 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: nomatterwho » piątek, 30 lipca 2021, 23:36

ziomalskit pisze: piątek, 30 lipca 2021, 21:55 jeszcze dzisiaj wam te shorty wypierdoli ;) ogolnie radze sie trzymac z dala od postow naprawde wieeeeeluuuu tutejszych ekspertow i oczywiscie filtrowac wszystko przez swoj rozum. albowiem np. nie wiem w jaki sposob JAKIEKOLWIEK regulacje kryptowalut mozna postrzegac jako niedzwiedzi news. a tysiace najrozniejszych kresek na wykresach wielu z tutejszych medrcow i poslugiwanie sie setka wskaznikow, chmurami... blagam. wszystko widac na wykresie i jak ktos mysli, ze bitcoin zmienil sentyment od ATH to moge to skomentowac jedynie wymownym XD pozdrawiam hodlerow - to dzieki nim bitcoin jest i pozostanie silny jeszcze na jakis czas.



edit

cyk. w momencie pisania posta wjechalo w "resistance" jak w maslo. szortujcie smialo bedzie troszke wiecej paliwa ;)

Zabawne, miałem tu założyć konto tylko po to, żeby napisać miej więcej to samo :)
Uprzedziłeś mnie, a jednocześnie zmotywowałeś, żeby faktycznie się zarejestrować.

+1 jest dokładnie tak, jak piszesz.
A jeśli ktoś z Was myśli, że warto cokolwiek na tych wykresach rysować, aniżeli spojrzeć na kilka rzeczy i przemyśleć - wrzucam 2 screeny z przedziałem od 22 do 30 lipa (6 dni), już po prowizjach $21 438 ~ 82 750 zł




Mogę nagrać ekran, przeklikać konto na primexbt. Naprawdę szkoda czasu, by rysować tyle kresek na wykresach. Nie trzeba.

Wszystkiego dobrego i trzymam za wszystkich kciuki! :)

Ahh i dodam, że miałem to szczęście być w temacie krypto od koncówki 2013 roku. mtgox, bitcurex itd :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4302
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4306
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 30 lipca 2021, 23:45

socjolog2008 pisze: piątek, 30 lipca 2021, 22:49z nie wiadomych powodów nie realizującego zysku na 65
Po fakcie zawsze to wygląda bardzo prosto.
Przypomnę, jaka była atmosfera - "jesteśmy zaledwie 3x poprzednie ATH, nigdy wcześniej bańka nie kończyła się tak nisko, jedziemy dalej!"
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: krisodrigo » piątek, 30 lipca 2021, 23:47

Arcymistrz1990 pisze: piątek, 30 lipca 2021, 23:26 Czy ktoś jest w stanie podać kiedy ostatnio (jeśli w ogóle) na BTC było 10 dobowych świeczek wzrostowych pod rząd?
przełom kwiecień/maj 2017

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7680
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 31 lipca 2021, 00:07

krisodrigo pisze: piątek, 30 lipca 2021, 23:47przełom kwiecień/maj 2017

Na której giełdzie?

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » sobota, 31 lipca 2021, 00:25

Meke it or break it.

Zawsze wiedziałem, że przy pierwszej bańce zmieniająca się dynamika będzie dla mnie problemem. Aktualnie jesteśmy na etapie gdzie świece 15m na kilka k staną się normą albo ... coś jest nie tak ;)

Strasznie szybkie i mocne te szpile up od tygodnia. Albo polecimy stąd bardzo mocno w dół albo wychodzimy z range'a na 1W i zaczynamy euforię?

Jestem sceptyczny, 10 x 1D na zielono pod rząd? dobra okazja do gwałtu na niedźwiadkach..

Obrazek

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: 2 lipca 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SwiatWolliego » sobota, 31 lipca 2021, 00:50

Ja od siebie polecam porownac shorty z longami, te wybicie wyglada jak ostatnie koszenie shortow tez dlatego, ze wlasnie przy 41k$ bylo sporo SL. Patrzac na ilosc shortow juz na prawde nie ma co wyciskac, a longow nie brakuje :twisted:

Weteran
Posty: 2806
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2154
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » sobota, 31 lipca 2021, 01:55

mesrotten pisze: sobota, 31 lipca 2021, 00:25Jestem sceptyczny, 10 x 1D na zielono pod rząd?

Rzeczywiście mamy niezwykle mocny ruch byczy, ale z drugiej strony był tez wcześniej bardzo duży ruch spadkowy. Dla kontynuacji wzrostów wydaje mi się, że najoptymalniejszy byłby scenariusz niedługiego dumpu nawet poniżej 35k. Byłoby to fajne odrzucenie 100D sam, testowanie denka i właściwe odbicie na przebicie wyższych średnich. Niecierpliwe miśki naotwierałyby shortów, które można polikwidować dając paliwo do wzrostów. Ale zobaczymy jak to rozegrają.

Co do świec to dodam, że miewaliśmy już uptrendy po 20 czy 30 świec zielonych, które były przeplatane dosłownie dwiema-trzema czerwonymi. Także kto chce shortować, to może się zdziwić nawet jeśli finalnie grubo zlecimy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7680
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 31 lipca 2021, 02:17

0.382 spadków i LT spadkowa liniowa:



Jak przebiją to następne targety 0.5 (47k$) i LT spadkowa log (45k$).
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 stycznia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: cookie19 » sobota, 31 lipca 2021, 02:43

ergorg pisze: sobota, 31 lipca 2021, 00:07Na której giełdzie?
na coinbase tak się wydarzyło

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » sobota, 31 lipca 2021, 04:36

Minęło 10D na zielono, RSI 1D lekko przegrzane, dotyka LT spadkowej od ATH, a mimo to nie cofa. Pytanie jak długo bykom starczy nerwów :) Albo teraz mocniejsze zagranie w górę i wyjście z boxa 28-42k, albo zawali się to jak domek z kart. :roll:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 31 lipca 2021, 06:09

no ja mam małego szorta ale trzeba z tym uważać 8-)

Weteran
Posty: 7649
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » sobota, 31 lipca 2021, 08:37

bitup pisze: piątek, 30 lipca 2021, 23:04A ja się pytam czy ci z shitcoin siedzą w pierdlu i gdzie się podział Polski Król Bitcoin , który miał walczyć z TVN .. i głucho a na portalach naganiających cisza jakby się zmówili żeby tematu nie tykać


Sluszne spostrzezenie:
-suszek zawinal majdan bo mu miejsca na pieniadze braklo
-shitcoins... hm
-binance pod ostarzalem regulacyjnym
-binance ceo/CZ zapowiada odejscie

its safu.

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 31 lipca 2021, 09:52

Kurs sie odbil od LT zachowujac momentum na 1h, beda uderzac wyzej wg ma poziom utrzymania impulsu to 40,2 utrzymanie 40,4 bedzie bycze

na 44375 mega silny opor i decyzja rynku
na 3D moze dojsc do byczego przeciecia jesli kurs nie zawroci od LT i wykres nie obrysuje swiecy konczacej wybicie



Nawiazujac do tego, co sie dzieje z gieldami przez wiele lat robilem weryfikacje uzywajac swoich dokumentow itd, wplaty i wyplaty z mojego konta, konto dawno temu kiedy nie byla wymagana jakakolwiek weryfikacja zrobione na byla xd ale pozniej to zmienilem - po kilku ms i od 2017 roku od tamtej pory przeszedlem ze 3 weryfikacje.. dwa dni temu widze powiadomienie, ze musze zaktualizowac weryfikacje.. wrzucam dokumenty itd pomyslnie przeszly dwa etapy, wczoraj dostaje na drugi telefon, ze weryfikacja nie przeszla.. na mail, ze konto nie jest moje i prosza o zalozenie konta, gdzie normalnie wczesniej nie bylo z tym problemow, na gieldzie mnostwo kasy, w poniedzialek mam miec video rozmowe, rozumiem, ze AML utrudnia sprawe, bo juz teraz nawet przy rezerwacji mieszkania trzeba sie w to bawic, ale to, co mi zafundowali to wielki absurd burdelu, jaki maja. Mam nadzieje, ze wszystko zakonczy sie dobrze, nigdy nie mialem z nimi problemow, dlatego dla mnie to szok.

BitBay, na Bitfinex i Binance zero problemow
Ostatnio zmieniony sobota, 31 lipca 2021, 10:08 przez Vetzzzzzzzzzzz, łącznie zmieniany 4 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pisiont_groszy » sobota, 31 lipca 2021, 09:55

@Vetzzzzzzzzzzz jaka giełda?

Początkujący
Posty: 332
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 316
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » sobota, 31 lipca 2021, 11:05

Napisał, że Bitbay.

To jest dziwne, myślę, że na każdej giełdzie są jakieś problemy. Tylko zależy na kogo trafi. Osobiście od początku praktycznie na każdej giełdzie mam pełną weryfikację, nigdy żadnych problemów. Nawet kilka miesięcy wstecz (przy 120k pln za btc) rodzicom wypłacając z ich konta na bitbay kasę (powyżej 50kpln)musieli przejść ponowną weryfikację przez brak dłuższej aktywności i poszło raz dwa, w tym jeszcze ja przez telefon potwierdzałem coś, bo po części się kontem rodziców zajmuje. Sam też nigdy nie miałem problemów. Być może losują sobie persony :roll: i robią im głupie problemy, cholera wie.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » sobota, 31 lipca 2021, 11:18

Może to się wydać śmieszne ale takim tempem ujrzymy nowe ath za miesiąc :D. Aktualnie kurs przebił już wiele linii spadkowych, teraz przebił tą z ath i można już sądzić bardziej o nowej hossie jak doszukiwać się nowych dołków. Dla Niedźwiedzi przyjdzie czas gdy btc będzie robić 300-310k bo tyle szklana kula mi pokazała. Ponad 2 miesiące temu nawiązywałem do pierwszej styczniowej korekty, jakby tak patrzeć to wystarczy spłaszczyć tą całą 2 miesięczną konsolidację i mamy praktycznie to samo co na początku roku, zresztą tego się trzymałem. Na większą korektę liczę przy 50k, zresztą tam zaczyna się fajna strefa podobne do tej co jest teraz.

Weteran
Posty: 2806
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2154
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » sobota, 31 lipca 2021, 15:31

@9gmalgmal a czemu na krakena uważać?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości