Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » piątek, 12 lutego 2021, 09:44

Dix22 pisze: piątek, 12 lutego 2021, 09:35 Wszystko OK, ale BTC zakończył pierwsze nurkowanie 22 grudnia 2017. A wzrosty na altach zaczęły się od tamtego momentu, kończąc gdzieś 13 stycznia 2018 z tego co pamiętam
Tak, tylko to było ostre po kilkadziesiąt procent dziennie przez parę tygodni. Gdzie ty masz teraz taką sytuację? Dalej jest niepewność, dalej mamy normalne korekty. Mówię ci, odpuść te shorty.

Albo nie, trzymaj, ktoś w końcu musi napędzać wzrosty.

Weteran
Posty: 7650
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » piątek, 12 lutego 2021, 09:49

@Pleasek89 jaki poziom bedzie dobry na sprzedaz i odkup nizej dla kogos grajacego w 1W?

Popieram zeby 'nie shortowac dziada', ale sprzedac kiedys trzeba bo tak to mozna sobie przeczekac korekte ze 100k na 30k czy cos ;-)

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dix22 » piątek, 12 lutego 2021, 09:56

A co sądzicie o "długich świecach" kończących zazwyczaj pewien trend wzrostowy? W 2017 r. też było mówione o PayPalu w kryptowalutach, cały wysyp pozytywnych informacji, alty na niskich poziomach... Znowu to samo naganianie, wprost z grudnia. Rośnie, rośnie, pojawiają się informację z EBC, PFR itp. że BTC to scam i należy uważać. Za chwilę znowu zaczną reklamować w telewizji jaki bitkojn jest niebezpieczny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 12 lutego 2021, 09:58

Bańka to jedno a oczekiwanie realizacji całego ruchu w tydzień to drugie. Odbicie trwa od 11 miesięcyi pomijając te sytuacje z wchodzenie
* Funduszy inwestycyjnych - czysta spekulacja i nie ma nic wspólnego z projektem p2p ecs i crypto ?
* Celebrytów i miliarderów - czysta spekulacja i nie ma nic wspólnego z projektem p2p ecs i crypto ?
* Banków tworzących możliwość przechowywania środków w crypto - biznes lubi zarabiać i tyle
* Wprowadzania testowo płatności za produkty - Amazon zapowiedział ,Tesla zapowiedział...Piekło jest wybrukowane takimi wypowiedziami w kilku set leniej historii spekulacji ;) przyciągają klientów..

TO funkcjonalnie i w sensie użyteczności produktu nie dzieje się KOMPLETNIE NIC i ten fakt jest totalnie wypierany (psychologia) ze świadomości zastępując to cyfrowym złotem i SoV z fee ETH czy BTC na poziomie abstrakcji ,jak w 2017 prawda - przesłanki się zaczynają ładnie lepić w całość. Złapać górkę to sen każdego niedźwiedzia i na tym rynku my zawsze mieliśmy i będziemy mieli utrudnione zadanie. W stadzie baranów shortujący to ten czarny wilk a owce mają cały czas i zabawę - do czasu (90% rynku)
Spoiler:
Obrazek
dlatego S to sztuka i wyzwanie. Dlatego lubię, bo lubię wyzwania.
Wszystko idzię w dobrą stronę - są już zrzuty konkretne widoczne na 6h i nie wiemy co się dzieje na rynku spot
https://bitcoin.clarkmoody.com/tickers/ https://bitcoin.clarkmoody.com/dashboard/ Paluszki i obserwacja
Sprawa Tethera 18.02 - a przedłuża jak tylko może i sprawa XRP bardzo niedługo (a ci zaatakowali BTC i ETH) pytając dlaczego te typy nie są traktowane jako papiery wartościowe. Niedźwiedzie pomalutku powinny się zbierać w kółeczko
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: tarpan » piątek, 12 lutego 2021, 09:59


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » piątek, 12 lutego 2021, 10:41

pael pisze: piątek, 12 lutego 2021, 09:49 Pleasek89 jaki poziom bedzie dobry na sprzedaz i odkup nizej dla kogos grajacego w 1W?

Popieram zeby 'nie shortowac dziada', ale sprzedac kiedys trzeba bo tak to mozna sobie przeczekac korekte ze 100k na 30k czy cos ;-)
Jeżeli ktoś jest zarobiony i boi się spadków to niech już sprzedaje. Po co ma się stresować siedząc na proficie.

Natomiast moim zdaniem największe profity są skorelowane z totalnym brakiem racjonalności rynku i na to właśnie czekam.

Dopóki nie widzę lawiny nowych użytkowników, bardzo intensywnych wzrostów w krótkim czasie to siedzę z boku. Nie podejmuję się obstawiania gdzie jest szczyt - może być na poziomie 90k, może być i 500k.

Edit: a sorry mówisz sprzedaż i kupno niżej? absolutnie bym się w to nie bawił, dla mnie jedyne 2 sensowne działania w tej chwili to polowanie na dobre wejście na longa (dla traderów) i czekanie na totalną euforię by sprzedać (dla hodlerów). Tylko NIE SHORTOWAĆ, to jest ABSOLUTNIE NAJGORSZA faza w cyklu BTC na granie krótkich pozycji. W shorty można się zacząć bawić po odbicu od krachu typu -50% tydzień od szczytu. Wtedy gdy wyraźnie trend się odwróci będziecie mieli prawdopodobnie 1,5 - 2 lata na shortowanie.

Dodano po 8 minutach 55 sekundach:
Dix22 pisze: piątek, 12 lutego 2021, 09:56 A co sądzicie o "długich świecach" kończących zazwyczaj pewien trend wzrostowy? W 2017 r. też było mówione o PayPalu w kryptowalutach, cały wysyp pozytywnych informacji, alty na niskich poziomach... Znowu to samo naganianie, wprost z grudnia. Rośnie, rośnie, pojawiają się informację z EBC, PFR itp. że BTC to scam i należy uważać. Za chwilę znowu zaczną reklamować w telewizji jaki bitkojn jest niebezpieczny.
Naprawdę polecam przejrzeć sobie forum w 2017r. w różnych ramach czasowych. Myślisz, że Bitcoin robił po 300% up z korektami i dopiero blisko lub na samym szczycie bańki pojawił się wysyp takich informacji? Myślisz, że przy 2k, 5k czy 8k wszyscy milczeli? :D

Nie wiem kiedy wchodziłeś na rynek, ale zakładając, że w podobnym czasie kiedy rejestrowałeś się na forum to przypomnij sobie czemu kupowałeś. Robiłeś analizy wykresu, historii? Czytałeś ostrzeżenia innych? Nie, szybko rejestrowałeś się na giełdzie i kupowałeś w panice na FOMO. Teraz będąc na rynku kilka lat, mając za sobą 1-2 letnią bessę wiesz co się z czym je, więc jesteś bardziej ostrożny, jakikolwiek pierwszy symptom euforii/FOMO i już zapala ci się lampka ostrzegawcza i jest to zupełnie zrozumiałe.

Natomiast osoby, które kupują teraz i po wyższych cenach? Kompletnie ich to nie interesuje, ważne tylko, żeby rosło. Robią dokładnie ten sam błąd co ci kupujący pod koniec 2017r. (i ci kupujący pod koniec 2013r. i na szczytach wcześniejszych baniek), jedyne co się zmieniło, że teraz dzieje się to przy 10-20x droższym Bitcoinie.

Mówię to jeszcze raz - nie próbujcie racjonalizować bańki spekulacyjnej. Największe wzrosty fundują nam osoby, które wchodzą wyłącznie na FOMO.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: GibonGientki » piątek, 12 lutego 2021, 11:04

A ja Wam powiem ze to do forum, a w szczególności ten temat bardzo psuł mi grę. Człowiek się naczyta tych wywodów jak to powinno już tylko rosnąć / spadać i popełnia głupie błędy. Owszem, czasami wchodzę poczytać, jak juz zupełnie pomysłu na kierunek nie mam, im rzadziej tym lepiej :) natenczas widzę up! nie mówię że nie poleci w międzyczasie, mówię że i tak wróci tam gdzie był, bo ta cena ma poparcie w zainteresowaniu naprawdę dużych graczy.
Ale jak już pęknie, to wydaję mi się, że poleci to szybciej niż w 2017... trzeba byc gotowym!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 12 lutego 2021, 11:26

Pleasek89 pisze: piątek, 12 lutego 2021, 10:41Natomiast osoby, które kupują teraz i po wyższych cenach? Kompletnie ich to nie interesuje, ważne tylko, żeby rosło. Robią dokładnie ten sam błąd co ci kupujący pod koniec 2017r. (i ci kupujący pod koniec 2013r. i na szczytach wcześniejszych baniek), jedyne co się zmieniło, że teraz dzieje się to przy 10-20x droższym Bitcoinie.

Wiele się zmieniło. (Najmniej cena interesuje Niedźwiedzie - nie mają BTC ,grają na ETF i interesuje je wyłącznie wyłapywanie ruchów w dół ,bez nastawienia większego co będzie z BTC. Jedynie kurs nas tutaj interesuje i przełamanie fali FOMO i jarania się, które kończy się ZAWSZE tak samo ,co każda bania świetnie pokazała. Ta zagwozdka to właśnie - kiedy zaczną atakować media ,odwrócą się Fomiarze z twittera i YT)
1. Jest kryzys na całym świecie i wiele firmy /sektorów i branż będzie się z tego podnosić latami.
2. Od marca drukowanie kasy i lustrzanie tethera (28 muszli w 11 miesięcy) napędziło sztuczny boom ale nie poszło za tym żadne FOMO bo ludzie siedzą na Sp500,Dax,Uk100 - łatwiej to zainstalować (apkę) i szerszy wybór (akcje) i tak samo można zarabiać (to po co mówi sobie Kowalski będę się pie.Olił w jakiegoś Bitcoina)
3. Główny fomiarz dostanie za ten zły w kontekście biznesowym dla Tesli po głowie od udziałowców - co za tym idzie zacznie spadać mu kurs Tesli (i resewry), co pociągnie Sp500 i Nasdaq lekko a tu będzie schiz. A że się już to dzieje i w świecie finansów czy portali piszących wyłącznie od rynku forex(nie wiem czy czytacie) to FAKT. Popatrz na kurs Tesli co się dzieje od ogłoszenia że Prezes łatwą ręką wchodzi pieniędzmi inwestorów w hazard..

Wystarczy jeden twitt Muska i będzie po całej rewolucji cyfrowej na kolejne 2 lata :D Takie to ma fundamenty..
https://pl.tradingview.com/symbols/NASDAQ-TSLA/
@anagamidev z GPW się w pełni zgadzam .Sam skupuje od marca akcje wielu banków ,firm budowlanych, gaming czy gastronomia. Pełna zgoda
Pleasek89 pisze: piątek, 12 lutego 2021, 11:48Jedna jedyna rzecz, która ma znaczenie podczas bańki spekulacyjnej to to, że psychologia ludzka się nie zmieniła. Są osoby nie w temacie, które w końcu kupią po codziennym bombardowaniu informacjami, że rośnie o kolejne 10%.

Ta są ,ale ile 0.01 czy 0.1 w porywach - bo ty na taką ulicę czekasz. Czy na takich co sprzeda mieszkanie żeby kupić 2 Bitojny... :?:
Ostatnio zmieniony piątek, 12 lutego 2021, 11:51 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 3 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 12 lutego 2021, 11:32

@socjolog2008 wychodzimy z kryzysu, kilka lat hossy, ludzie się wyszczepiają, plandemia mija, zresztą ludzie już przywykli i chyba każdy to ma już w dupie :D Dzisiaj pompowany na GPW jest Sfinks(ponad 100 restauracji w całej Polsce), czyli znak, że restauracje wkrótce czeka mega boom :D Wczoraj wyczytałem informację, że po otwarciu reserved ma skok +60% przychodów, ludzie są spragnieni kupowania, plus mega dużo oszczędności wygenerowali w czasie tej strasznej zarazy, więc jak wróci pewność konsumencka to będzie takie grzanie gospodarki jak nigdy :D Peak hossy za 9-19 lat :D
https://www.bankier.pl/inwestowanie/pro ... bol=SFINKS
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/ ... zrosla-o-0

### edited: 2021-02-12 11:58 ###
Na 1d bullish engulfing, więc powinno rosnąć w zasadzie :D
Ostatnio zmieniony piątek, 12 lutego 2021, 11:59 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4302
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4306
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 12 lutego 2021, 11:47

anagamidev pisze: piątek, 12 lutego 2021, 11:32wychodzimy z kryzysu
Kryzys to się nawet jeszcze nie zaczął, kluczowe pytanie to jak zachowa się bitcoin gdy S&P w końcu runie.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » piątek, 12 lutego 2021, 11:48

socjolog2008 pisze: piątek, 12 lutego 2021, 11:26 Wiele się zmieniło.
Jedna jedyna rzecz, która ma znaczenie podczas bańki spekulacyjnej to to, że psychologia ludzka się nie zmieniła. Są osoby nie w temacie, które w końcu kupią po codziennym bombardowaniu informacjami, że rośnie o kolejne 10%.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 13 czerwca 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wyleszczony » piątek, 12 lutego 2021, 11:51

12-letni syn dozorcy w mojej firmie namawia tatę na kopanie.
U nas mały ruch, bo na forach już tylko stare dziadki siedzą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » piątek, 12 lutego 2021, 11:53

socjolog2008 pisze: piątek, 12 lutego 2021, 11:26 0.1 w porywach - bo ty na taką ulicę czekasz. Czy na takich co sprzeda mieszkanie żeby kupić 2 Bitojny... :?:
Zbyt głęboko sięgasz, nie ma to kompletnie znaczenia czy biorą kredyt czy kupują za 50 zł ukradzione z portfela babci czy sprzedają mieszkanie. Ważne, że kupują/będą kupować.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SONIADRESCHLER » piątek, 12 lutego 2021, 11:56

:D cześć Mam problem z przelewem - przepraszam jeżeli jestem na złym forum ale szukam pomocy
zrobiła przelew 24 h i nadal mam Unconfirmed co moge zrobic ?
https://www.blockchain.com/btc/tx/66181 ... 0ff30552a3
bardzo dziękuje za sugestie
Sonia

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
40
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » piątek, 12 lutego 2021, 12:01

Dzwonił dzisiaj do mnie stary znajomy. Kiedyś prosił mnie o radę kiedy wejść w BTC (jak jak tego nie lubię). Powiedziałem mu że jak chce może wejść jego sprawa jego ryzyko, ale jak już, żeby nie bawił się w daytrading, tylko i wyłącznie hodl. Wszedł w okolicy 16k i dziś do mnie z żalem, że stracił już lekko ponad 70% kapitału, a to nie było mało, kilkadziesiąt tys :) Żona wściekła, rodzina również. Co się okazuje, ogląda jakiś youtuberów, czyta analizy z facebooka, jakieś grupy, bawi się w daytrading, pograł dźwignią, dopiero się uczy. Najwięcej stracił na ostatniej większej korekcie bo spanikował. Dziś zamiast być ponad 200% na plusie jest 70% na minusie. Mamy hossę a tu taki numer odwalony. Później idzie w świat przekaz, że bitcoin to oszustwo dla frajerów itd. Apeluję więc do wszystkich nowych użytkowników, żeby nie zabierali się za coś o czym nie mają pojęcia. Poszukajcie sobie jakiś kont demo gdzie gra się kasą wirtualną i tak się uczcie. Ewentualnie grajcie sobie jakimiś małymi kwotami, które możecie stracić. Pamiętajcie też, że 95% lub więcej ludzi najlepiej wychodzi na holdowaniu a na daytradingu traci lub zmniejsza zysk. Trzymać, a jak już zrobicie 50-100% zysku wyjdzie częścią kasy którą zainwestowaliście. Dzięki mniejszej presji ryzyka i wizji straty ciężko zarobionej kasy będziecie mogli podejść do tego bez emocji czyli największego wroga inwestora. Inwstowanie w krypto nie jest też dla ludzi o słabych nerwach i słabej psychice. Apeluję o rozwagę...

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » piątek, 12 lutego 2021, 12:18

Po wszystkim dopiero okaże się kto miał rację ale skoro gdybamy co będzie w najbliższych tygodniach..
W zeszłej bańce wszedłem w okolicy 11 grudnia. Kilka dni wcześniej pamiętam jak zauważyłem, że wykopane dawno temu przeze mnie ltc osiągnęły zawrotną dla mnie wtedy kwotę i 11 grudnia zarejestrowałem się na giełdzie by wypłacić testowo część kasy by się upewnić, że to nie czary. Później, mimo, że jak już wiemy była to praktycznie górka (raptem tydzień do pęknięcia bańki) i mimo mojej mizernej wiedzy na dt podsumowując zyski i straty pomnożyłem kapitał x4. Tyle, że nie wyszedłem w odpowiednim momencie i z czasem wartość moich krypto zeszła ciut poniżej poziomu wejściowego ;). Doskonale pamiętam fomo jakie wtedy było, byle twit robił kilkadziesiąt procent na tokenie i to jeszcze przed McAffem. Póki co ja tej euforii nie widzę teraz. Ba, patrząc ile % niektóre projekty już nabiły ciężko mi samemu wierzyć, że to jeszcze może rosnąć. Jednak porównując do poprzedniej fali mam wrażenie, że jesteśmy gdzies w okolicy 17 października 2017 roku i o ile by to nie brzmiało irracjonalnie uważam, że jeszcze więcej przed nami.
Okaże się 'po' kto był miętki, kto zbyt twardy ;). Jeśli miałbym obstawiać ath to bym celował w okolice 170k bazując na poprzedniej fali ale nie raz już w swoich działaniach tutaj się myliłem więc tą predykcję tylko zostawiam na wypadek gdybym trafił i mógł się tym później chełpić ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 12 lutego 2021, 12:33 przez spidersEverywhere, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 12 lutego 2021, 12:20

Dear @Bitmar:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » piątek, 12 lutego 2021, 12:22

@SONIADRESCHLER nie strasz bo ja tez zrobilem i czekalem jakos dosc dlugo na 1 konfirm chociaz , a tu nic . Jestem w pracy i zaraz dostane siwych wlosow.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4302
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4306
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 12 lutego 2021, 12:33

Bitmar pisze: piątek, 12 lutego 2021, 12:01i dziś do mnie z żalem
Patrz na pozytywy - masz go z głowy, mentorze :)

"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 12 lutego 2021, 12:46

SONIADRESCHLER pisze: piątek, 12 lutego 2021, 11:56cześć Mam problem z przelewem - przepraszam jeżeli jestem na złym forum ale szukam pomocy
zrobiła przelew 24 h i nadal mam Unconfirmed co moge zrobic ?
Majkos pisze: piątek, 12 lutego 2021, 12:22nie strasz bo ja tez zrobilem i czekalem jakos dosc dlugo na 1 konfirm chociaz , a tu nic

Przyszłość płatności na świecie :lol: Obrazek
Wszystko fajnie ,@bitmar rozsądnie ostrzega i dobrze bo forum to takie Polskie centrum naganiania na BTC. Ale PAMIĘTAJCIE o jednej podstawowej rzeczy o której się zapomina jak wszystko rośnie i co dziennie 15% wirtualnie jest. 95% tych wszystkich coinów po za skekulacją jest gówno warte i potrzebna nikomu do niczego - o tym jednym nie zapomnijcie(to nie spółki z majątkiem trwałym, nieruchomościami czy rezerwami gotówki ,to często strona ,kawałek kodu, 5 ryji na twitterze i tyle).
Top 30 ma szansę przeżyć banie i pęknięcie ,ale nie koniecznie nawet co można sobie poprzeglądać TOP z poprzednich lat ;)

Dodano po 7 minutach 19 sekundach:
A baranów jak nie brakowało w Holandii w XVII wieku tak i nie brakuje w XXI. Tu ludzkość zawsze staje na wysokości zadania 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: everman, Karolak i 19 gości