Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 października 2020, 19:49

socjolog2008 pisze: wtorek, 6 października 2020, 19:23Fajny bajer był jak wchodziłem w 2015 ale dzisiaj już wiem, że to oryginalnie zastosowany PR i marketing internetowy, chwilowa moda. Nie zwojuje świata, nie będzie p2p ecs, nie powalczy z bangsterką, nie zastąpi pieniądza, nie dało rady. Fajnie że ktoś spróbował swoich sił Satoshi brawo Ty
Znowu będę oponował, wystarczy spojrzeć na liczby. Dzienny wolumen niesamowity, a nawet nie jesteśmy w euforycznej hossie :D Dla przykładu Apple dzienny wolumen średni to 200M$, czyli dwa rzędy wielkości mniej.
Obrazek
BTC osiągnął sukces globalny bez najmniejszych wątpliwości.
Satoshi Nakamoto pisze: I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume.


### edited: 2020-10-06 19:58 ###
@socjolog2008 tak jak mówię, że nawet jakby założyć że jest 100-krotnie zawyżony, to i tak jest wyższy niż na jednej z największych spółek na amerykańskiej giełdzie, tj. 600M$ do 200M$. Nie mówiąc o innych crypto takich jak ETH czy XRP. Nie wiem czego Ty oczekujesz, że BTC będzie po 100k$ i dopiero będziesz ukontentowany? To poczekaj chwilę rok, dwa :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 października 2020, 20:01 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 6 października 2020, 19:55

anagamidev pisze: wtorek, 6 października 2020, 19:49Dzienny wolumen niesamowity, a nawet nie jesteśmy w euforycznej hossie

Wolumen sztucznie kręcony, zakupy generowane botami pustymi jak muszle Tetherami i innymi stable coinami (co to w ogóle k.a ma być?) Adopcja zerowa w stosunku nawet do 2015, globalne płatności leżą i kwiczą w sensie płatności codziennej, jedynie Bitomaty dwustronne trzymają to na powierzchni. Póki regulator nie wjedzie na kogucie i nie przymknie grania na tych muszlach, póki to trwa. Jak wjedzie to kurz po tym nie zostanie. Nie dali rady @anagamidev. Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 6 października 2020, 19:58

socjolog2008 pisze: wtorek, 6 października 2020, 19:55jedynie Bitomaty dwustronne trzymają to na powierzchni. Póki regulator nie wjedzie na kogucie
No jedna z sieci bitomatów w PL jest juz na liscie ostrzeżeń KNF, czyli trwa proces wypraszania z kraju - z giełdami w PL wiadomo jak sie skończyło po takim ostrzeżeniu. W USA te cuda do wymiany "wolnościowych kojnów" są oKYCowane na cztery spusty a za chwilę będą w ten sam sposób zrobione w całej UE.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 października 2020, 20:15

@koparki czyli jednak grasz pod upadek crypto? :D Dziwne zatem, że jesteś tutaj moderatorem, może powinniście zamknąć to forum, bądź dodać komunikat w każdym temacie, żeby nie inwestować, bo można tylko stracić. Bo na razie takie forum to bardziej promuje crypto niż nie promuje. Dlatego wg. mnie @socjolog2008 też jest takim ukrytym naganiaczem i fanem crypto, gdyż jest ambasadorem coin'a, który jest li tylko klonem Bitcoin'a z powiększonymi blokami oraz mega scentralizowaną siecią, której za bardzo nikt nie używa :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 6 października 2020, 20:22

anagamidev pisze: wtorek, 6 października 2020, 20:15Dlatego wg. mnie @socjolog2008 też jest takim ukrytym naganiaczem i fanem crypto, gdyż jest ambasadorem coin'a, który jest li tylko klonem Bitcoin'a z powiększonymi blokami oraz mega scentralizowaną siecią, której za bardzo nikt nie używa

Wyłącz spekulację na lewarach i się przekonasz że żadnego crypt NIKT szczególnie do niczego nie używa..SZOK :twisted:
Spoiler:
A na pewno Bitcoina BTC z ceną z dupo kapelusza, nie nadającego się do płatności dla ludu p2p ecs. Do niczego. Wyłącz panie spekulację na lewarach(bitmex w toku) a dostaniesz porażenia nerwowego. Zawsze można mnie usunąć z forum..I będzie po temacie ;) Póki trwam PRAWDA trwa mać :!: Ja nie jestem influanserem z youtuba żeby nowym pierdoły opowiadać :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 października 2020, 20:24 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 6 października 2020, 20:23

@anagamidev stwierdzam fakty , resztę sobie sam dopowiedziałeś.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 października 2020, 20:31

@socjolog2008 a to ze złotem jest inaczej? Większość też nie używa go do niczego użytecznego poza spekulacją i przechowywaniem wartości. Dodatkowo nawet nie wiadomo, kto kreuje tą cenę i na jakiej podstawie. SZOK :D

Poza tym tak jak mówię, farbujesz się na niedźwiedzia; często piszesz, że robisz sobie od crypto przerwę na miesiąc, a piszesz co drugi dzień, gdzie tu jakaś konsekwencja i logika?

Tak jak pisałem w wcześniejszych postach. BTC może robić bańki w nieskończoność. Rósł od 0$ praktycznie i każdy mógł sobie spokojnie kupować i na 2$ i na 5$ i na 100$ i na 1000$ i na 2000$..., to, że jest na takiej cenie jakiej jest z czegoś wynika. Ale w dłuższym okresie aktywo o ograniczonej podaży i rosnącej liczbie użytkowników będzie zwiększało swoją wartość bazową. A nawet jakby spadł do 1000$ to sam przyznałeś, że znajdzie się mnóstwo hienek cmentarnych jak ja np., żeby go skupić po taniości. Zatem do pewnych cen już może nigdy nie wrócić, nawet przy skrajnych scenariuszach. W zasadzie można mieć taką Kasandryczną wizję, że upadnie i faktycznie będzie to 0. Shortuj zatem. Ale coś Ci to nie wychodzi za bardzo chyba :D

@koparki to ja nie wiem co tutaj jeszcze robisz, ale ok. Zobaczymy kto będzie miał rację. Może crypto zostanie zbanowane ostatecznie :D Chociaż mi to i tak przypomina rok 2016, BTC mulił na 600-700$, alty coś tam od czasu do czasu miały pompki, nikt za bardzo nie widział w tym nadziei, a jednak po pewnym czasie większość z nich zrobiło te 10000% i więcej. Ja jestem pełen optymizmu :D Na razie BTC sobie muli na 10k-11k$, nie ma tragedii. 20k$ soon, a później się zobaczy :D Chociaż jakieś spadki do 7k-9k$ też widzę potencjalnie, niżej już nie za bardzo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 6 października 2020, 20:43

anagamidev pisze: wtorek, 6 października 2020, 20:31 ja nie wiem co tutaj jeszcze robisz, ale ok. Zobaczymy kto będzie miał rację.
Ale napisałem że stwierdzam fakt, to jest fakt że na jedną sieć bitomatów w PL usiadł KNF, KYCowanie infrastruktury na styku fiat-krypto w krajach "cywilizowanych" też jest faktem (właśnie trwa regulowanie UE) a to co sobie tak bujnie dopowiedziałeś gdy przyswoiłeś tę informację to już Twoja sprawa, dziwne że pretensje adresujesz do mnie, adresuj do KNF i regulatorów.
edit
Faktem jest też , że Bitcoin nie jest aktywem typu hedge względem bankierskich rynków-chroniącym przed zawieruchą poCOVIDową. Z lekkością piórka poleci tam gdzie zawieją bankierskie rynki, bez względu na Twoje życzenia co do SoV
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 6 października 2020, 20:58

anagamidev pisze: wtorek, 6 października 2020, 20:31Shortuj zatem. Ale coś Ci to nie wychodzi za bardzo chyba

Póki przylepa ma wsparcie SPX wam idzie, tylko wtedy. A pamiętaj że mamy październik i rocznic Niedźwiedzi od pyty bazują na ostatnich 100 latach spekulacji
Obrazek
Obrazek
I z dedykacją dla Ciebie specjalnie x100Obrazek
Ty Niedźwiedzia z krwi i kości short`ów stawiać nie ucz Byku Ty :twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 października 2020, 21:05 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 6 października 2020, 21:00

Ale ciągną tą psine na krótkiej smyczy. Az nieładnie. Przydałaby się na tych gnoi z snp 5-ka Kaczyńskiego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 6 października 2020, 21:14

@anagamidev zrealizowane 100% na BTC x100 i 30% na FX x30 a teraz browar /film na Netflixie i ja tu jeszcze wrócę ;) przyjdzie czas że tacy jak Ja /legiony takich siedzących w tym temacie dobrze i go znających zajedzie to do 500$. Poczekaj tylko. A teraz sobie odbijcie nawet - samych sukcesów :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » wtorek, 6 października 2020, 21:37

Trump kończy po wyborach rozdawnictwo :)
Efekt widziany przez wszystkich.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 października 2020, 21:39

@socjolog2008 to short po byku :D
socjolog2008 pisze: wtorek, 6 października 2020, 21:14przyjdzie czas że tacy jak Ja /legiony takich siedzących w tym temacie dobrze i go znających zajedzie to do 500$
No na mocno zlewarowanych giełdach czy kontraktach to jest możliwe, ale tylko na chwilę. O ile nie wyłączą giełdy. Jednak jeśli na 4k$ ostatnio nie obkupiłeś się po uszy, to też byś się nie obkupił misiu kolorowy nawet i na 1000$. Bo wiesz to też może być tylko jakiś dip i ktoś zbierze podaż. Poza tym pamiętajmy o tym dodruku $. To jeszcze zanim zacznie oddziaływać na rynek może minąć kilka lat i spowodować znowu 10-20-letnią hossę. Tak jak w 2009 roku. Warto sobie spojrzeć na USA banks i DAX banks, tutaj też coś się święci. Banki to serce gospodarki, a pieniądze(gotwówka) są jej krwią. Na razie jesteśmy jeszcze trochę tą pandemią straszeni. Ale ona jednak nie jest taka groźna. Tzn. mleko się rozlało, rządy zareagowały za późno i bezsensownie, w zasadzie okazały się bezsilne wtedy kiedy faktycznie powinny one stanąć na wysokości zadania, doprowadzając do jeszcze gorszej sytuacji i ilości zgonów w dłuższym terminie. Zatem już nic takiego strasznego nie może się stać, a wkrótce wszystko ruszy pełną parą. Cierpliwości, ludzie muszą nabrać pewności i pójść dalej.... to the moon, to the stars :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » wtorek, 6 października 2020, 22:08

mesrotten pisze: poniedziałek, 5 października 2020, 19:14 S&P dzielniej niż btc.. chyba pora przybić pionę z luką.

Obrazek

No to może zaczęlibyśmy już ten bull market?

Obrazek

Na s&p uzasadniona korekta. Mam nadzieję, że tydzień zamknie nad 3430 i bitek w końcu skoreluje się robiąc up x10.

Obrazek

Wrzucę jeszcze yfi, jak uda się zrobić db to możemy mieć początek ruchu up na altach.

Obrazek

Niższe szczyty martwią, mamy kolejny, możliwe, że decydujący test dolnej lt. Obstawiam up, ale może być różnie.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » wtorek, 6 października 2020, 22:34

anagamidev pisze: wtorek, 6 października 2020, 20:31 i rosnącej liczbie użytkowników

Zainteresowanych tematem jest co raz mniej.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 13 września 2020
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zolwik102 » wtorek, 6 października 2020, 22:35

Czytam ten temat od jakiegoś czasu i nasuwają mi się tylko dwa wnioski:
socjolog2008 - ban
koparki - warn :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 6 października 2020, 22:42

* Post życzeniowy *

Najlepiej oczywiście byłoby, żeby SP500 rosło jeszcze z 1,5 roku bądź 2 lata, BTC w ten czas zdążyłby walnąć te 50 - 100k, a potem mogą być spadki nawet 50 lat na wszystkim, ja już bym dawno uciekł po sprzedanych targetach.
Ew. czasem jakiś short na stockach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 276
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1228
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » wtorek, 6 października 2020, 22:49

shinya56 pisze: wtorek, 6 października 2020, 22:34
anagamidev pisze: wtorek, 6 października 2020, 20:31 i rosnącej liczbie użytkowników

Zainteresowanych tematem jest co raz mniej.
To akurat dobrze dla Rynku skoro przy małym zainteresowaniu kurs nawet nie chce się cofnąć poniżej 10 000 USD
Bardziej niebezpieczne dla byków byłoby duże zainteresowanie i ultra moon scenariusze co świadczyło by o tym ze większość jest załadowana.
Rynek zawsze rośnie w strachu.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: paveel90 » wtorek, 6 października 2020, 23:47

socjolog2008 pisze: wtorek, 6 października 2020, 21:14 @anagamidev zrealizowane 100% na BTC x100 i 30% na FX x30 a teraz browar /film na Netflixie i ja tu jeszcze wrócę ;) przyjdzie czas że tacy jak Ja /legiony takich siedzących w tym temacie dobrze i go znających zajedzie to do 500$. Poczekaj tylko. A teraz sobie odbijcie nawet - samych sukcesów :mrgreen:
Legiony takich jak Ty z inwestycjami za kilka groszy "na kotleta" i płaczącymi od kilkunastu miesięcy "czemu to ciągle nie upadło, ale koniec jest tuż tuż" to nawet pierdnięcia na wycenie nie zrobią wiec sobie nie pochlebiaj ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » środa, 7 października 2020, 01:45

anagamidev pisze: wtorek, 6 października 2020, 20:15może powinniście zamknąć to forum, bądź dodać komunikat w każdym temacie, żeby nie inwestować, bo można tylko stracić.
Przecież bitcoin dużo mniej zyskał względem pozostałych kryptowalut w ostatnich kilku miesiącach, co było w sumie tu prognozowane wcześniej. Nie wiem po jaką cholerę robisz pozostałym złudne nadzieje, że jest niby inaczej. Niech się coś w końcu ruszy to będzie można wówczas wyciągać inne wnioski.

Odnośnie kursu nie wygląda dobrze takie dłuższe wypłaszczanie tygodniówek. Tym razem może jednak będzie inaczej, i ciekawe ewentualnie jak mocno alty dostaną w plecy w relacji do btc.

John McAfee aresztowany w Hiszpanii. Zostanie skazany za oszustwa podatkowe.
Według SEC, John McAfee miał otrzymać wynagrodzenie równe 23 milionom dolarów, które otrzymał w większości w Bitcoinach. Później sam z resztą ujawnił, że otrzymywał nawet 105 tysięcy dolarów za jeden przychylny wpis na Twitterze. Jego osobisty ochroniarz również został obarczony zarzutami w tej sprawie.
https://www.dobreprogramy.pl/John-McAfe ... 11394.html

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 30 gości