Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 30 marca 2019, 10:29

szlagaag pisze: sobota, 30 marca 2019, 09:54Ja wysiadłem. Czekam grzecznie z boku na rozwinięcie się sytuacji.
No mówiłem, że taki bullish channel może odleszczyć pół rynku :D Na twitterze to samo, spadnie 20$ i już jest panika oraz zamykanie long'ów nawet przez tych czołowych twitterowców :D Niektórzy shortują i później przyznają się do błędu :D Ogólnie jak zacznie się owczy pęd, ale w górę, to okaże się, że dużo starych kryptomaksymalistów się wykruszy i zmieni się gwardia pompująca i promująca BTC :D Aczkolwiek trzeba uważać jak zawsze :D

Tajemna wiedza o giełdzie w pigułce :D

https://twitter.com/Bitstamp/status/1111674378410999814
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szlagaag » sobota, 30 marca 2019, 10:51

anagamidev pisze: sobota, 30 marca 2019, 10:29No mówiłem, że taki bullish channel może odleszczyć pół rynku


Na poprzednim wzroście do 4200 uparcie trzymałem krypto w portfelu no i trzymałem trzymałem z każdym spadkiem dokupowałem za fiaty uśredniając cene. Teraz gdy już jestem na plus nie popełnie drugi raz tego samego błędu. :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6753
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6577
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 30 marca 2019, 11:21

Trochę offtopic: Kraken zamyka możliwość drobnych wypłat bez weryfikacji i będzie domagać się papierów. To chyba ostatnia giełda, na której nie trzeba było skanów "wrażliwych" dokumentów, by odpalić sobie tysiąc dolarów. Szkoda.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: onameis » sobota, 30 marca 2019, 12:38

szlagaag pisze: sobota, 30 marca 2019, 10:51
anagamidev pisze: sobota, 30 marca 2019, 10:29No mówiłem, że taki bullish channel może odleszczyć pół rynku


Na poprzednim wzroście do 4200 uparcie trzymałem krypto w portfelu no i trzymałem trzymałem z każdym spadkiem dokupowałem za fiaty uśredniając cene. Teraz gdy już jestem na plus nie popełnie drugi raz tego samego błędu. :P
Też off chwilowo. Jednakże moim zdaniem bardzo możliwa jest kolejna niewielka fala w dół na 4,050 na Binance. Wydaje mi się, że w ciągu najbliższych godzin nie zejdziemy poniżej tej wartości. Knot na 4,050 potem kolejny atak szczytowy :p (loklanie :D).

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Mski » sobota, 30 marca 2019, 13:33

BitJanusz pisze: sobota, 30 marca 2019, 11:21 Trochę offtopic: Kraken zamyka możliwość drobnych wypłat bez weryfikacji i będzie domagać się papierów. To chyba ostatnia giełda, na której nie trzeba było skanów "wrażliwych" dokumentów, by odpalić sobie tysiąc dolarów. Szkoda.
Idź do urzędu, zgłoś że zgubiłeś dowód. Wyrób nowy a starego używaj do weryfikacji.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: leszek555 » sobota, 30 marca 2019, 13:37

Mski pisze: sobota, 30 marca 2019, 13:33Idź do urzędu, zgłoś że zgubiłeś dowód. Wyrób nowy a starego używaj do weryfikacji.


A w razie blokady konta okaże się, że to nie Ty go obsługiwałes, bo wcześniej sam osobiście zgłosiłeś zgubę i stracisz kasę. Dużo bezpieczniej jest zweryfikować się, a dopiero potem wyrobić nowy i zgłosić zaginięcie starego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2061
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » sobota, 30 marca 2019, 14:04

BitJanusz pisze: sobota, 30 marca 2019, 11:21Trochę offtopic: Kraken zamyka możliwość drobnych wypłat bez weryfikacji i będzie domagać się papierów. To chyba ostatnia giełda, na której nie trzeba było skanów "wrażliwych" dokumentów, by odpalić sobie tysiąc dolarów. Szkoda


To dotyczy tylko FIAT. Tak wynika z maila.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 30 marca 2019, 16:25

ergorg pisze: sobota, 30 marca 2019, 10:28Moim zdaniem nie zejdziemy już poniżej 4k$. (Może za parę miesięcy ale na razie up)
Kolejne targety to 4.3k$ - 4.7k$ - 5.2k$.

Ja mam teorię że do końca tego tygodnia zobaczymy poniżej 4k. To żadne wyzwanie. Dalej nawet pójdę.
Byki wychodzą z założenia że ci co są sprzedają, odkupują, sprzedając- DT sami wywindują kurs na 5/6k
wg. mnie na takie poziomy jest potrzebny powrót KASY, powrót tych co z rynku wyszli
tego nie widzę = mnie się wydaje że to najważniejszy punkt programu rozróżniający Byki vs Niedźwiedzie
mogą sobie fałszować botami wolumeny /drukować puste Tethery ale realnej kasy z niczego nie nalejesz, Salomon nie ogarniał tematu nawet
Prawdziwie zainteresowanych jest z miesiąc na miesiąc mniej/ nie więcej/ zainteresowanie spada - na dojrzałym, wypromowanym i już rozpropagowanym mocno rynku w świecie spekulacji.
https://www.alexa.com/siteinfo/bitfinex.com
https://www.alexa.com/siteinfo/bitmex.com
https://www.alexa.com/siteinfo/bittrex.com
https://www.alexa.com/siteinfo/kraken.com
https://www.alexa.com/siteinfo/bitstamp.net

Te magiczne ulice/grubasy z pieniądzmi które miały nadejść (argument większości przez cały 2018) nie nadejdą i co teraz ?
- Bakkt odwołany /zawieszony
- ETF przesuwane w nieskończoność
- już działające kontrakty zawieszane

To nie jest żadne czarnowidztwo, negatywne nastawienie do BTC, czy paranoja Niedźwiadka. Wystarczy spojrzeć obiektywnie na fakty.
Jakie są fakty na wzrosty - bardzo proszę o przedstawienie merytorycznie czegokolwiek za (poza LN bo błagam nie), i nie chodzi mi o 100 k$ niektórych, czy 5k za Dash - bo jestem bardziej skłonny uwierzyć w istnienie Yeti i obcych cywilizacji niż w takie wizje.
Konkretnie - co spowoduje że możliwe jest odbicie o tysiące $, jeden argument halving, ale co jeszcze ?
Bit-els pisze: sobota, 30 marca 2019, 14:26Większość ruchu offchain, żeby można śledzić użytkowników i kontrolować transakcje
Dyskretny sponsoring programistów btc core przez banksterkę.

Bitcoin przechodzi pod skrzydła Drukarzy.

Admin politycznie tak przystoi Tobie, ja to wiadomo zadeklarowany Bear :twisted:

Aktualne pozycje, część Dash już na zielono, Bch się zbliża, BTC twardo walczy..jeszcze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » sobota, 30 marca 2019, 17:00

@socjolog2008 robisz powazny błąd w swoich założeniach, alexa pokaże Ci tylko zainteresowanie ulicy, a od kiedy ulica kupuje i interesuje sie walorem w dołku? Zobacz sobie historyczne dane z alexy z 2014-2016 i dojdziesz do wniosku, że na podstawie spadku alexy mozesz wysnuc wniosek tylko jeden, że zainteresowanie ulicy spada, a nie, że kurs będzie spadał bo nikt sie nim nie interesuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 30 marca 2019, 17:07

@ognos błąd to jest porównywanie lat 2014 -2016 do 2017 - 2019. Zupełnie inny rząd liczb. Mnie, nawet jak czasami lekko poshortuje nie chodzi ubićie Bitka, czy negatywne nastawienie a o fakt że wtedy (lata do 2016) było dużo większe zróżnicowanie posiadaczy, większe rozproszenie posiadania i trading na zupełnie innym poziomie. Ale nie brnę w stronę ceny, bo usłyszę że się zafiksowałem i to nie profesjonalne.

Wklejone powyżej linki pokazują zainteresowanie na przestrzeni wielu miesięcy, i dotyczą giełd crypto - to są uczestnicy rynku crypto obecni/ byli.

To riposta : a co powiesz o ocenie realnego zainteresowania transakcji pomiędzy ludźmi : https://bitcoincharts.com/charts/localb ... 10zm2g25zv

Bo te sztuczne boto wolumeny na giełdach crypto mnie przy takich obserwacjach nie interesują. Staram się ocenić ilość osób zaangażowanych w proceder.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » sobota, 30 marca 2019, 17:23

@socjolog2008 co z tego, że inny rząd liczb? Zachowanie spadek/wzrost taki sam. Ja widze spadek zainteresowania localbitcoins w tym, że wzrosło zaufanie do giełd w porównaniu do okresu po upadku mtgoxa, gdzie localbitcoins wystrzelil w kosmos jako coś w miare bezpiecznego. Każdą hipoteze próbujesz naginać na swoje wczesniej zrobione założenia.

Co do wolumenu btc to kierowałbym się mimo wszystko ruchem onchain: https://www.blockchain.com/pl/charts/n- ... mespan=all

Giełdy nie robią codziennie sztucznego ruchu onchain (a przynajmniej nie takiego jak w wolumenie na giełdach).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 30 marca 2019, 17:35

@ognos czyli zgoda odnośnie wzrostu transakcji widocznej w blockchain pomiędzy portfelami. Ale czy nie wynika on po prostu czasami z rozwoju infrastruktury, ilości giełd, arbitrażu, świadomości co do nie trzymania środków na giełdach a u siebie na portfelu w stosunku do lat poprzednich :?:

Co ja naginam do własnej hipotezy, praktycznie nie będąc na rynku (FX jedynie to brak crypto) nie można mieć hipotezy a short nie wynika z nienawiści tylko subiektywnej interpretacji obserwacji własnych : wymienione w postach powyżej, żeby się nie powtarzać. Analiza fundamentalna po prostu, nie chciejstwo, marzenia czy wizje. Potencjał nadal postrzegam spory w crypto, nie dostrzegam go w cenie BTC - Byki dostrzegają, dlaczego :?:

Rozmowę zainicjowałem ponieważ jestem CIEKAWE argumentów Byków, odnośnie potencjalnych możliwości wzrostów o tysiące $ - chcę Was zrozumieć. Bo interesuje mnie źródło nastawienia na UP pomimo tych wszystkich przesłanek obiektywnych obecnie.

@anagamidev skąd masz te dane/ statystyki ile osób kiedy weszło. Jakie są źródła tego przekonania o pewnych wzrostach - szczerze mnie to interesuje :?:
Dodatkowo forum pamięta wszystko ja się wyprzedawałem dużo za wcześnie w stosunku do ATH, ale 2,5 raza drożej niż obecnie. Można sobie odszukać, sporo też shortowałem w fazie ATH było to złym pomysłem, cały 2018 dobrym. Ale nie piszemy dzienniczka socjo i darujmy sobie argumenty werbalnie negatywnych komentarzy bo gośc shortuje, albo nie kupuje i kumuluje, nie gra...tylko dlaczego widzicie potencjał - przesłanki do wzrostów o tysiące $
Ostatnio zmieniony sobota, 30 marca 2019, 17:45 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 3 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 30 marca 2019, 17:36

socjolog2008 pisze: sobota, 30 marca 2019, 17:07błąd to jest porównywanie lat 2014 -2016 do 2017 - 2019. Zupełnie inny rząd liczb.
Zupełnie inny rząd liczb jeśli chodzi o ceny i o użytkowników :D Przecież w miediach teraz codzinnie masz coś o Bitcoin'ie, praktycznie każda debata/rozmowa finansowa zahacza o kryptowaluty. Ceny spadają, ale nawet nie zadajesz sobie sprawy ile ludzi to akumuluje :D Owszem sami akumulatorzy nie spompują ceny, ale oni raczej będą to trzymać na HODL, podaż w końcu się wyczerpie, tuż za rogiem halving, czyli presja podażowa spadnie o połowę i w końcu kurs ruszy to the moooooon! :D Co do fejkowych wolumenów to jakie ma to znaczenie dla nas zwykłych Januszy jak można na nim wykręcać codziennie po kilkaset/kilka tysięcy złotych :D Oczywiście Ty zamiast korzystać, to żyjesz w jakimś swoim przekonaniu :D BTC może i spadnie jeszcze do 1k$, ale Ci co tam będą sprzedawać pożałują tego do końca życia tak samo jaki Ci co nie okupili na 2$ i 200$, albo za wcześniej się wyprzedali, Ty chyba mależysz do tych ostatnich :D Ale przecież 80% weszła w krypto w 2017-2018 roku na cenach dużo wyższych niż obecne, jeśli nie dostrzegasz tutaj swojej przewagi to ja nie wiem co z Twoją logiką jest nie tak :D

### edited: 2019-03-30 17:43 ###
No wg. mnie każda bańka powoduje napływ znacznie większej ilość osóby niż była wcześniej, dokładych szacunków nie mam. Ale też czytam twittery, telegramy, różne fora i to nie są pojedyncze osoby :D Ja wiem, że dużo osób w pewnym momencie zostanie wykolegowana :D Tak jak ostatnio na altach :D Oczywiście penwie te wzrosty w końcu dopadnie korekta, ale czy zobaczymy nowe dołki, to nie jestem pewny :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » sobota, 30 marca 2019, 17:49

@socjolog2008 ale czemu piszesz, że to obiektywne przesłanki, skoro zdanie wcześniej piszesz, że to Twoje subiektywne interpretacje? :D

Co jest bardziej prawdopodobne, że localbitcoins stracił swoj wolumen bo pojawiły się inny rozwiązania godne zaufania (giełdy "inne" niż mtgox?) czy przez to, że ludzie się przestali bitcoinem interesować i na alexie widac spadek zainteresowania. Jak można to zweryfikować? No można próbować patrzeć na wolumen/transakcje onchain...

Próbujesz różne czynniki naginać do swojej teorii, że zainteresowanie btc spada, wolumen jest totalnie sztuczny i dlatego powinno cały czas spadać. Mógłbym się z Toba w jakis sposób zgodzić, gdybyś sensownie to argumentował, ale nie wykresami z alexy.

A już tak kończąc dlaczego ma rosnąć, a dlaczego w 2017 rosło? Najpierw przez akumulacje wielorybów, a później przez chciwość - prosta odpowiedz? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » sobota, 30 marca 2019, 17:51

Co by tu nie gadac ale dla mnie top jest triple top - no taki prawie (idealny)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 30 marca 2019, 17:57

@ognos w 2017 miało miejsce COMBO. Wszystko lepiej widać po czasie. Segwit, forki, funkcjonalność ICO, wprowadzenie na FX, kontrakty. Po czasie człowiek wie że to było spore czynniki na wzrosty. Wielu nie doceniłem. Localbitcoin nie ma alternatywy - to wymiana między ludźmi, nic wspólnego z giełdami.
Czymś podobnym jest dzisiaj rozwój bitomatów ,ich rosnąca ilość - tutaj niestety nie mam dostępu do statystyk, to możliwe że się tam ruch przeniósł z localbitcoin.
Ja pytam, bo staram się zrozumieć. Niech będzie że fakty które ja postrzegam jako obiektywne i jednoznaczne są moimi subiektywnymi spostrzeżeniami. Czy grup takich jak ja. Sposobu myślenia. Jeżeli dostrzegać będę podobne anomalie ,udziwnienia jak wtedy (forki, nowe platformy umożliwiające ICO kontrakty (patrzę na Tron, Waves i inne) to będzie dla mnie sygnał.

Chcę pogadać o czymś więcej niż o setkach kartek z tymi trójkątami, stykającymi się, wychodzącymi bo ten temat zdominował ten wątek. Tego akurat tyle nie było w 2015 jak się rejestrowałem na forum, a było więcej rozkminki. Tego mi brakuje, dlatego pytam - pokazując swój punkt widzenia. Ale nie widzę powodu żeby się zapalać bo shortuje czy nie kupuje. Dlaczego wy kupujecie DŁUGOFALOWO poza Halving/ AT :?:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 30 marca 2019, 18:15

@socjolog2008 może giełda nie jest dla Ciebie po prostu :D



Swoją drogą, może RSI nie jest super perfekcyjnym wskaźnikiem, ale popatrzy na to od innej strony, mało kto wejdzie w long'a jeśli jest przegrzane, i mało osób wejdzie w short'a jeśli jest mega schłodzone :D
Ostatnio zmieniony sobota, 30 marca 2019, 18:21 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 84
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Corso » sobota, 30 marca 2019, 18:20

socjolog2008 pisze: sobota, 30 marca 2019, 17:57Dlaczego wy kupujecie DŁUGOFALOWO poza Halving/ AT


@socjolog2008 najprościej jak można ..... bo MY w przeciwieństwie do Ciebie wierzymy w kolejną banię :mrgreen:
czas pokaże kto miał rację :D

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » sobota, 30 marca 2019, 18:22

@socjolog2008 wszystko było juz wiele razy powiedziane dlaczego można kupować na bardzo długi czas, ile razy można koło na nowo wynajdywać. Obstawiam, że udzielające osoby w tym wątku to w większości po prostu gracze, a nie wyznawcy (oprócz @anagamidev :D). Każdy kto sądzi, że będzie kolejna bańka nie musi być wyznawcą. Ja Ci zadam przewrotne pytanie, co się zmieniło w funkcjonowaniu BTC, że tak pewny siebie cały czas zakładasz spadki aż BTC spadnie z rowerka poniżej 2 poprzednich baniek?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6753
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6577
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 30 marca 2019, 18:30

Diamond na 1h, może korekta o +/- 100$?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości