Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Vilv » czwartek, 18 października 2018, 18:27

@Bitjanusz akurat wcześniej sporo giełd miało tak że nawet wpłacając tam usd, euro to automatycznie Ci to konwertowali na usdt nawet jeśli tego nie chciałeś bo to była furtka w prawie z obrotem fiatami. Teraz prawie każda giełda się z tego wycofuje. Wiec nie dziw się że wraz ze wzrostem zainteresowania btc liczba tetherów skoczyła.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 18 października 2018, 18:36

offtop: zabójstwo w Norwegii podczas wymiany f2f. Ciekawe czy zostanie to wykorzystane przez propagandę antykrypto.

https://tokeneo.blog/handlujesz-kryptow ... HTgT3K8_MU

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » czwartek, 18 października 2018, 18:39

LONG SHORT
BTC: 38% 62%
Long: 22,117 BTC Short: 35,484 BTC

XMR: 38% 62%
EOS: 64% 36%
ETH: 61% 39%
LTC: 68% 32%
ZEC: 83% 17%
ETC: 81% 19%
DSH: 37% 63%
BCH: 53% 47%
NEO: 81% 19%

Hmmm :roll:
Brakuje mi oderwania wzrostów/spadków na BTC od altów (nie shitcoinów). Jak widać na powyższym ratio logiczne byłoby przynajmniej wyrównanie proporcji pomiędzy pozycjami. Te różnice utrzymują się od dłuższego czasu a "rynek" ma skłonność do kierowania się tam gdzie jest największa płynność. Często są to stoplossy dlatego mówi się o short (long) squeeze.
Bazując tylko na powyższych danych wychodziłoby że BTC XMR i DSH są w okolicach lokalnego(?) dołka. Dlaczego skoro w zeszłym roku sytuacja była odwrotna i mimo nowych longów kurs rósł zamiast je "uwalić"? Bo większość tamtych longów była otwierana dosyć wcześnie i kurs szybko odjechał na wyższe poziomy. Obecnie większość shortów pootwierała się późno - blisko tegorocznych dołków i to kiedy spadki już się nasiliły a nie przed.
Póki co główny problem upatruję właśnie w zbytnim powiązaniu ceny BTC/USD z alt/USD. Czyszczenie shortów na BTC XMR i DSH wiązałoby się z "nagrodzeniem" longów na reszcie altów. Z drugiej strony uwalanie longów na altach prawdopodobnie pociągnie w dół BTC i pozwoli zrealizować duże zyski późnym miśkom.
Oczywiście to tylko przemyślenia "na logikę" a jak wiemy racjonalność nie jest najistotniejszą cechą rynków szczególnie kryptowalutowych :mrgreen: ale być może to jest jednym z powodów obecnego marazmu.
W każdym razie oczekuję oderwania się poszczególnych kursów i dopiero to będzie dla mnie oznaczać istotną zmianę trendu. Patrząc na ilość shortów i koszt ich utrzymania skłaniam się ku wzrostom na BTC z tego poziomu (~6k$) a dopiero później określenie się rynku czy spadki będą pogłębiane czy będzie kontynuacja hossy

@snajper,
No nie wiem. Ja widzę że longów na XRP jest o 68% więcej więc raczej obstawiałbym pogrom byków i to srogi
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 października 2018, 18:55 przez bitloteiros, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 167
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: snajper » czwartek, 18 października 2018, 18:42

bitloteiros pisze:LONG SHORT
BTC: 38% 62%
Long: 22,117 BTC Short: 35,484 BTC
XRP short squeeze może jeszcze pomoże w UP:

Obrazek

Edit:
@bitloteiros
Racja, nie porównałem xrp shorts vs xrp longs. Po prostu ślepo widziałem, że zbliża się do ATH...

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kenioctiB » czwartek, 18 października 2018, 19:43

bitloteiros pisze:LONG SHORT
BTC: 38% 62%
Long: 22,117 BTC Short: 35,484 BTC

XMR: 38% 62%
EOS: 64% 36%
ETH: 61% 39%
LTC: 68% 32%
ZEC: 83% 17%
ETC: 81% 19%
DSH: 37% 63%
BCH: 53% 47%
NEO: 81% 19%
Wedlug mnie przez kilka lat trwal wyleszcz holderow btc. Ci co mieli ich tysiace maja ich kilkaset, kilkadziesist, kilkanascie w danej chwili. Dlatego kurs nie spada bo ostatni holderzy sie wyprzedali podczas banki.

Dlatego również BTC wcale nie musi spadać i jego wykres nie musi wyglądać jak przy poprzednich bankach, może miec stabilniejsza podłogę bo juz nie ma kto sie wyprzedawać.(brak bag holderow)

A sam btc teraz jest tokenem kapitalizacji, i może sterować rynkiem i dawać zysk z longowania altow. Bo btc wzrośnie 2-3razy do 20k, a alty w tym czasie kilkanaście, kilkadziesiąt.

Aktualnie jak oddalam wykres btc, to widzę cos, co miało nadmiar popytu zima, bankowa cenę 20k, spadlo ale ma sie dobrze wyplaszczajac wykres. Według mnie nie ma przeslanek na spadek do np 3-4k, bo jesteśmy w okresie wyplaszczania banki.

Ilu z was kupowalo alty gdy wybily, później spadały wyplaszczajac wykres ale dalej będąc wyżej niż przed wybiciem. Bo ja wchodziłem w takie notorycznie az pojawial sie kolejny schodek.

Myślę ze jak spadnie to do 6250. (bitmex) Czyli "kwadratowy zygzak" żeby znowu odbic

Wedlug mnie obecne wybicie, to była próba/ test podbicia kursu na zasadzie zabierania orderów.
Jak na taki wzrost volumen nie powalal. A jak wspominałem wczesniej dokonując wyleszczu dlugoterminowego nie ma zbyt wiele przeszkód na drodze, i będzie można bez problemów mnlzyc alty, bawiąc sie kursem btc.

Tylko ze ja cały czas pisze o kimś (grupie) kto robił długoterminowy wyleszcz, a z ta teoria nie każdy sie zgadza.

Alty rosna wtedy kiedy btc, wiec ktoś kto wykupywał btc przed banka, bedzie miał możliwość sterowania kursem a co za tym idzie zarabiać na altach. Wiedząc kiedy up trend a kiedy down trend. Za ta teoria przemawia fakt, ze btc nie spada niżej i jest od razu wykupowany z poziomow około 6k. Nie dając możliwości nikomu innemu kupna btc za np 2,3,4.
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 października 2018, 19:59 przez kenioctiB, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 18 października 2018, 19:48

Ehhh pisalem dzis o max do 20:00 no i mamy.... :evil: :evil:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Drobniak » czwartek, 18 października 2018, 19:51

@Dovakhiin, tylko że to może być szybka akcja na wybicie SL tylko

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 18 października 2018, 19:53

Raczej wygląda na typową ściemę, czyli niby wychodzi dołem żeby SL odpaliły+trejderzy powchodzili w shorta i szybko wali w drugą stronę. :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 18 października 2018, 19:54

@Drobniak, oby bo ta nuda najgorsza...
Teraz moze byc wszystko.. no nic czekamy.

@bitjanusz

Niewykluczone.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kenioctiB » czwartek, 18 października 2018, 20:00

Zrzucaja btc, a alciki wpadają w czyjeś buy walle . Tak jest cały miesiąc.
ktoś akumuluje alty które maja płytszy rynek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » czwartek, 18 października 2018, 21:06

Myślę, że większość po prostu użyła tego :D

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RuckenFetard » czwartek, 18 października 2018, 21:08

Wygląda na to że rynek odkrywa karty, do tej pory było wiadome że większość altów jest przyspawanych do kursy BTC , ale pojawił się nowy fakt, dwa ostatnie tąpnięcia na S&P (włączając mniejsze dzisiejsze) jasno wskazują, na to, co się może podziać na krypto, jeśli spadki na giełdach w USA rozwiną się.
Jak na razie źle to wygląda dla kryptowalut , być może trzeba będzie odłożyć w czasie todemoon .......

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
32
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » czwartek, 18 października 2018, 21:28

Wymazywanie pisze:
ekonokomik pisze: Im większa skala im dłuższe okresy oddzielające zdarzenia dziejące się w różnym kontekście, tym mniejsze znaczenie mają precyzyjne pomiary, a więcej daje spojrzenie ogólne, HOLISTYCZNE rzekłbym
Odniosę się jeszcze do tego, bo to za grube, by przemilczeć.

Stary - czy Ty żartujesz? :) Holistyczne? A może medytacyjne lub mistyczne? I Ty dziwisz się mojej "impresji kaznodziejskiej"? ;) Do tego piszesz, że "im dłuższe okresy oddzielające zdarzenia dziejące się w różnym kontekście, tym mniejsze znaczenie mają precyzyjne pomiary"? Czyli notabene proponujesz dać sobie spokój z pomiarami długich okresów, a zdać się na HOLISTYCZNE spojrzenie, czyli wrażenie, bo bez pomiaru.

Odpadłem po tym. Pracujemy na wykresie, liczbach, zmienności liczb w czasie T, a Ty marginalizujesz pomiary a sugerujesz zdać się na "holistyczne" spojrzenie czyli czyste wrażenie. :roll:

XXI wiek. Era nauk ścisłych, myślenia precyzyjnego, liczb, danych, informatyzacji. A Ty jakby z XIX wiecznym mistycyzmem teraz (spirytualizmem czy jakoś tak).
Trochę smutne.
Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że słówko "holistycznie" mi zaszkodzi ;)
A to oznacza po prostu: całościowo, łącząc ze sobą elementy pozornie nie związane.
Ja jestem inżynierem starej daty i to chyba o wyjątkowo ścisłym umyśle ;)

Wytłumaczę Ci to tak:
wiesz, że do niedawna żaden program do gry w GO nie miał szans z człowiekiem? Żadne klasyczne algorytmy liczące miliony opcji na najszybszych komputerach nie dawały rady - złożoność gry była za duża.
Udało się wygrać dopiero jakieś dwa lata temu, po zastosowaniu metod głębokiego uczenia, czyli min. sieci neuronowych. Ta metoda charakteryzuje się tym, że wytrenowujesz sieć do jakiejś czynności/analizy podając jej cel, ale nie metodę. Nie musisz jej znać a mimo to możesz osiągnąć cel. Kwestia projektu sieci i treningu.

A człowiek dysponuje jak na razie najdoskonalszą siecią neuronową na świcie: swoim mózgiem. Jest on przy tym wyjątkowo elastyczny: można go wyszkolić treningiem do tysięcy kompletnie różnych rzeczy. Czyli również do analizy kursu BTC, prawda? :)

Ty używasz do analizy kursu BTC swojego mózgu, ja swojego. Robimy to samo, różnimy się jedynie częściowo danymi wejściowymi: ja preferuję dane bardziej pierwotne, Ty - przetworzone (pomiary, wskaźniki itp.). Częściowo, bo przecież ja nie jestem żadnym oszołomem, też czasami coś mierzę i liczę ;)

PS. Jeszcze a propos tych proponowanych przez Ciebie "pomiarów linijką" vs ćwiczenia mózgu przez trening:

Wyobraź sobie, że rzucasz piłką do kosza. Raz trafiasz, raz nie, ale ćwiczysz.
Aż przychodzi koleś i zaczyna Ci nawijać:
"Jak możesz tak po prostu rzucać? Mamy XXI wiek! Przecież aby dobrze rzucić, trzeba koniecznie uwzględnić masę czynników: wzrost rzucającego, siłę jego mięśni, odległość od kosza, siłę wiatru, grawitację, siłę Coriolisa... To są skomplikowane wzory! A najpierw trzeba wszystko dokładnie pomierzyć linijką..."

No właśnie... ;)


Co do kursu: wygląda na to że mamy wyjście dołem z lokalnego wypłaszczenia. Ale wydarzenia ostatnich dni "spsuły" obraz na tyle, że patrząc w skali np 4h IMHO trudno pod to na razie grać. Obawiam się, że takie "cudowne zdarzenia" jak z 15 paz. mogą się powtarzać częściej w najbliższych dniach.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 18 października 2018, 21:54

RuckenFetard pisze: dwa ostatnie tąpnięcia na S&P (włączając mniejsze dzisiejsze) jasno wskazują, na to, co się może podziać na krypto, jeśli spadki na giełdach w USA rozwiną się.
Jak na razie źle to wygląda dla kryptowalut
IMO będzie zjazd na krypto tylko w pierwszym momencie. Potem kasa ze sprzedaży akcji będzie musiała gdzieś zaparkować - moim zdaniem będzie to złoto i bitcoin

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lais » czwartek, 18 października 2018, 22:43

No coś tak czułam rano, że grawitacji się nie oszuka. Rakieta too the moon po wystrzeleniu mocą spadającego thetera na razie nie osiągnęła pierwszej prędkości kosmicznej potrzebnej do orbitowania w związku z czym jak każdy pocisk poruszający się z prędkością mniejszą zaczyna notować trajektorię zakrzywioną ku ziemi :p

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 18 października 2018, 23:17

ekonokomik pisze: Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że słówko "holistycznie" mi zaszkodzi .
Doskonale znam to słowo, bez obawy. Natomiast jest bardzo ogólnikowe w tym wypadku czyli wszystko-mówiące. Holistyczne podejście prezentuje większość osób poważnie spekulujących na BTC (korzysta z: newsy, wykresy, przeczucie, sentymenty rynku, psychologia i inne wartościowe informacje).
ekonokomik pisze:A to oznacza po prostu: całościowo, łącząc ze sobą elementy pozornie nie związane.
Łączenie elementów pozornie niezwiązanych to synkretyzm a nie holizm. Holizm to "całościowość". Błędnie rozszerzasz znaczenie holizmu o synkretyzm i mnie pouczasz o znaczeniu tego słowa? Zabawnie. Ja gimnazjum prawie skończyłem, znam znaczenie wielu słów. :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Holizm
https://pl.wikipedia.org/wiki/Synkretyzm (można pomylić z eklektyzmem, są dość podobne choć nie bez różnic)

Co do reszty posta - napisałem tak jak Ty - że badamy absolutnie to samo (czy to bulltrap czy wyjście, a może początek większego bulltrapa) itd., tylko robimy to inaczej, stąd też zjechanie mojej metody negatywnie odebrałem. Zestawienia z tymi świecami (i sposób widzenia tych fragmentów wykresu nie jako układ świec ale pojedyncze duże świece 1W) jakie opracowałem - nie czytałem tego nigdzie ani na forum, ani na tv czy twitterze, więc obojętnie jaki będzie rezultat uznaję je za rozwijające a mój cel to rozwijać się na rynku by zarabiać. Dojść do wartościowych i nowych tropów, do których nie dojdzie raczej zbyt wiele graczy.

Podobny sposób analizowania samych 1W można z łatwością przeprowadzić do scharakteryzowania świec typowych dla końca hossy. Wtedy pojawiają się gigantyczne zielone świece po kilkadziesiąt %, często z pełnym body.

Obecna nasza 1W jest wyróżniająca się na tle naszych ostatnich świec i jej charakter sprawił, że wpadłem na to zestawienie. Oczywiście na bitfinexie wygląda ona bardziej imponująco niż na Bitstamp (tam skromnie), ale jestem w pełni świadom tej wady i ją opisywałem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 października 2018, 23:26 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 18 października 2018, 23:21

kenioctiB pisze: Wedlug mnie przez kilka lat trwal wyleszcz holderow btc. Ci co mieli ich tysiace maja ich kilkaset, kilkadziesist, kilkanascie w danej chwili. Dlatego kurs nie spada bo ostatni holderzy sie wyprzedali podczas banki.
kenioctiB pisze: Tylko ze ja cały czas pisze o kimś (grupie) kto robił długoterminowy wyleszcz, a z ta teoria nie każdy sie zgadza.
Ale w ten sposób możesz powiedzieć o każdym rynku, który ma długą hossę (np. indeksy, akcje). Długotrwały wzrost czytasz po prostu jako "wyleszcz holderów". Jaka z tego korzyść? Jaką wartościowe informacje można tak "wyjąć"? Że dalej będzie wzrastało?

Jeśli tak, to jest argumentacja prowadząca do tego, że jak ją przyjmiemy, będzie zawsze obowiązujący z niej wniosek ad infinitum. Wyleszcz po lewej stronie wykresu łatwo widać, ale jaki jest wiarygodny z tego wniosek co do prawej strony? Chyba nie ma żadnego naprawdę pewnego wniosku. Wyleszcz może trwać lub mieć kres, na obie opcje znajdą się przecież jakieś argumenty.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Benutzer » czwartek, 18 października 2018, 23:47

https://www.cryptoglobe.com/latest/2018 ... on-claims/

Jakby mi Mt gox oddal bitki to bym je sprzedal. Jak nie wszystkie to napewno czesc. Juz wystarczajaco na siebie zarobily. A co ludzie zrobia? zobaczymy.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 10 marca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: xspekulantx » piątek, 19 października 2018, 00:21

Obecny spadek wyglada raczej na probe wyrownania bitfinex z pozostalymi gieldami. Bitfinex ~ -2.40%, bitmex ~ -1.16%. Tether w gore, wszystko wydaje sie zmierzac do ponownej stablizacji usdt. Z koleji topniecia na S&P raczej wydaja sie normalna koleja rzeczy, bo kat nachylenia korekty byl dosyc ostry.. w 2015/16 mielismy juz podobna sytuacje, warto tez zwrocic uwage na prawdopodbne opoznienie brexitu (odroczenie decyzji z powodu nodeal)

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » piątek, 19 października 2018, 01:18

Benutzer pisze: https://www.cryptoglobe.com/latest/2018 ... on-claims/

Jakby mi Mt gox oddal bitki to bym je sprzedal. Jak nie wszystkie to napewno czesc. Juz wystarczajaco na siebie zarobily. A co ludzie zrobia? zobaczymy.
A ja moich nie bede sprzedawał jeśli ostatecznie coś dostanę, już i tak je uznałem wcześniej jako "stratę". Możemy gdybać, czy rynek zaleje fala sprzedaży za rok/dwa monet z Mtgoxa, obstawiam, że może z 50% monet (~70k BTC) moze zostac opchnięta. Zależy na jakim etapie będzie rynek, ale może to zostać niezauważone.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Arcymistrz1990, Pan Inwestor, zbig001 i 20 gości