Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
6
24%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
36%
Spadnie sporo poniżej 65k
10
40%
 
Liczba głosów: 25
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 28 lutego 2018, 17:36

Osobiście liczę na zasięg ok. 8000$, a następnie rajd na 14000$. Póki co to życzeniowe myślenie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 28 lutego 2018, 17:46

@Smule

może będzie coś takiego :
Spoiler:
BitJanusz pisze: Obrazek
Jako korekta wzrostów 6000->12000$

Następnie dalsze wzrosty w postaci fali 3 całego ruchu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: novymivo » środa, 28 lutego 2018, 17:46

@Smule, chcesz powiedziec ze jak spadniemy na dluzej ponizej 9300 to lecimy pewnie na dolek 6-4 k ???
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: michok » środa, 28 lutego 2018, 17:50

@BitJanusz, trzymajmy się porannej wersji.
@novymivo, myślę podobnie, ale nie tak drastycznie. 8700-7800 tu gram.
@ergorg, ejjj ja też mówiłem o tych spadkach! :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 28 lutego 2018, 17:53

Jeszcze takie luźne przemyślenia odnośnie różnych źródeł analizy: twitterowi Azjaci z pewnością mają duże umiejętności, ale są przesadnie bullish. Pamiętam doskonale, jak philakone zrobił w przeddzień krachu do 6000$ godzinny filmik, w którym przekonywał, że fale Elliota nie działają tak, by przy piątce zjechać aż do 6500 :roll:

Z drugiej strony taki np. philakone wrzuca często swoje zarobki, ok. 5000$ dziennie na daytradingu często (gra ~10 BTC), więc "coś" potrafi przy daytradingu. Natomiast jego analizy mid-terminowe są często o kant d00py potłuc.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wipqozn » środa, 28 lutego 2018, 17:56

Czyli co, sam zostałem z przewidywaniem dalszych wzrostów? :)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: mattbigblue » środa, 28 lutego 2018, 18:06

Hmm, większość jest przekonana o spadkach, więc chyba będą wzrosty :)

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kenioctiB » środa, 28 lutego 2018, 18:15

Swoje wykresy juz wklejalem. Zniesienie 50% wzrostu, czyli max spadek do 1100, gdzie rysowalem odbicie jezeli tam spadnie.

Ja all in i nic nie dotykam.
Ale chce pomnazac bitki na bitmexie wiec
Mam 3longi z dzwignia.
10511wszedl x10 likwidacja 9600,
10311 10x czeka (bo moze odbic od 10280)
10115 10x czeka (bo moze odbic od 10100)

Uwazam ze ponizej ponizej dyszki nie ma szans spasc. Bo uwazam ze wyjscie z 6k to bylo wyjscie z korekty. I terqz nam sie tworzy struktura jak przy kolejnych wyjciach z korekt co juz kilkukrotnie wklejalem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pisiont_groszy » środa, 28 lutego 2018, 18:24

Wipqozn pisze: Czyli co, sam zostałem z przewidywaniem dalszych wzrostów? :)
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=460502#p460502

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kenioctiB » środa, 28 lutego 2018, 18:50

Spoiler:
bitloteiros pisze: @kenioctiB,
Wiem że cię nie przekonam ale jesteś w błędzie.
To co widzisz wynika z czystej AT którą posługują się DT na mexie czyli "przewidywania" najbliższego ruchu kursu na niskich interwałach czasowych z 1m włącznie oraz z działania botów HFT zarabiających na negatywnym fee których jest tam mnóstwo. Te boty opierają się na algo bazujących m in na badaniu orderboooka na stampie i gdax ale też finexa.
Z czasem najprawdopodobniej tak się stanie że to kontrakty będą kierować kursem BTC jak to jest z wieloma innymi aktywami. Ale to jeszcze nie teraz.
To co widzisz to takie złudne wrażenie trochę jak z lustrem - ktoś kto nie wie co to jest stwierdzi że nagle widzi dwie identyczne osoby a ustawiony pod pewnym kątem widząc wyraźniej tę w lustrze da sobie rękę obciąć że to ta prawdziwa.
Pozdrawiam i uważaj na rękę ;)

EDIT
Być może to właśnie działa na takiej zasadzie że kiedy najlepsi gracze przenoszą się na kontrakty skuszeni obrotami i niskimi opłatami ich "wyprzedzające" kurs spot ruchy zaczyna zauważać coraz więcej osób a co za tym idzie sugerować się nimi w swoich posunięciach na innych giełdach co docelowo doprowadzi do dyktowania ceny przez derywaty.
[/
spoiler]

@bitloteiros
Rozumiem co chcesz mi przekazac, to dyskusja nie klotnia zaznaczam.

nie przekonales bo pokazalem twarde dowody. Gdy wszyscy biegali jak owce ja bylem swiadkiem wypchania kursu z 9380 w gore za pomoca 10mln kontraktow na bitmexie.
Zalaczalem zdjecia tutaj.

Nie chodzi tutaj czy to 1kbtc czy nie, jak ktos je nadgryzal byly dodawane nowe. A bitfiniex byl w tyle uwaga 200dolarow! I gonil bitmexa a nie na odwrot co bylo abstrakcja.

Chodzi o to ze nikt nie byl w stanie sie przeciwwstawic tej masywnej ilosci kontraktow, bo jak sie pojawialy shorty to od rqzu byly wykupywane.
Zarzucsno mi ze pisze ze 1k btc wypchal kurs, nie.. 1kbtc pchal ten kurs miotsc przeszkody, i aby pokazac ze nic go nie zatrzyma. I to wywalilo kurs ku gorze. A nie jakis news o polonexie ktory juz o 6rano dla plebsu dostepny.

Od poczatku grania na bitmexie widze ze bitfinex nie zyje, a boty poprostu kupuja i sprzedaja aby bitmexowy kurs przelozyc na cene fizyczna btc, bo wiadomo kontrakty to cena btc wirtualna.

Latwo sprawdzic ktora gielda kieruje kursem, ta na ktorej sa duze ordery. I to na bitmexie wlasnie pchsja lub spychaja a w tym samym czasie bitfiniex lezy, zero volume i nic sie nie dzieje. Dopiero po przepchaniu sie po chwili tam sa skupywane bitki w kierunku w ktorym poszedl bitmex.

Prosze cie ale nie wmowisz mi ze jest na odwrot. Ze gielda na ktorej w danej chwili sie nic nie dzieje, w porownaniu do bitmexa gdzie sa walki na duze scianki.. Ktorych wynik pozniej rysuje bitfiniex.


Codziennie widze jak na bitfinexie nie ma scianek a na bitmexie blokuja kurs, albo bronia.
Przebija scianke na bitmexie, a po chwili boty na finexie skupuja btc..

Dzisiaj rowniez na bitfinexie zero handlu, zadnycj scianek a na bitmexie blokowalo ponad 2mln kontraktow kilkukrotnie kurs 10640 od ktorego sie odbijalismy.

A na koncu napisales ze.mozliwe ze w przyszlosci kontrakty beda sterowaly kursem ale jeszcze nie. Dlaczego jeszcze nie? To sie juz dzieje! Tylko nie bede walczyl z wiatrskami i na sile pisal to czego jestem w 100%pewny. Za duzo sytuacji w ciagu zaledwie tygodnia na botmexie..

Sponsorem wystrzalu z 9400byl bitmex, i caly czas on kreuje kurs ktory powstal. Wczesniej nie wiem bo nie obserwowalem bitmexu.

Dalej sie trzymam teorii ktora niektorzy wysmiali, ze bitfinex to slup. Ktory tylko tworzy fizyczna cene btc, kapitalizacje.

Aktualnie bitmex na dzwigni steruje kursem i nie wnikam jak dokladnie to robi.

Z gory przepraszam za bledy z tel

Ps poprzednio wyjscie z korekty z 9280 a teraz 10380? Przypadek? Ktos sobir z nas robi jaja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 28 lutego 2018, 20:31

kenioctiB pisze: nie przekonales bo pokazalem twarde dowody. Gdy wszyscy biegali jak owce ja bylem swiadkiem wypchania kursu z 9380 w gore za pomoca 10mln kontraktow na bitmexie.
kenioctiB pisze: ZRÓDLO WYSTRZALU!
BITMEX pcha kurs 10 MLN KONTRAKTOW ! (pewno na dzwigni)

bitfiniex i jego boty 200 dolarow nie nadazaja za bitmexem

ALE RUCHANIE SHORTOWCOW :D
Obrazek
Nie pokazałeś żadnego dowodu i "pchania" kursu za pomocą 10mln kontraktów long a swoją niewiedzę/brak doświadczenia czyli likwidację (zawsze w orderbooku na czerwono stąd wiadomo że to margincall) shorta którą boty nimi zarządzające muszą opchnąć jak najszybciej (warunek nadrzędny) po jak najniższej cenie (warunek podrzędny) zanim ona ewentualnie odjedzie jeszcze bardziej - takie mają algo. W zeszłym roku było to nagminne i czasem nawet po kilka razy dziennie bitmex był kilkaset $ wyżej niż reszta ponieważ likwidacje przelewarowanych pozycji tak windowały cenę a boty były jeszcze niedopracowane i order nie skakał wraz z ceną a utrzymywał się dopóki nie został wykupiony nawet jak cena się stabilizowała (to były dopiero żniwa na DT :D ). Przy gwałtownych spadkach jest dokładnie tak samo tylko kurs jest sporo poniżej reszty
kenioctiB pisze: Prosze cie ale nie wmowisz mi ze jest na odwrot
Ja ci nic nie wmawiam. Wyjaśniam jak to się dzieje że czasem pierwszy ruch wykonuje Bitmex mimo że kurs jest dyktowany przez giełdy spot. Ale na siłę nie będę przekonywać
kenioctiB pisze: Dzisiaj rowniez na bitfinexie zero handlu, zadnycj scianek a na bitmexie blokowalo ponad 2mln kontraktow kilkukrotnie kurs 10640 od ktorego sie odbijalismy
Ponieważ to był opór i wiele osób chciało otworzyć tam shorta ja też a przez tą przelewarowaną mendę z orderem 2mln mój ask kilka $ wyżej nie wszedł i musiałem sprzedać w bidy :evil:. Po prostu z tygodnia na tydzień coraz więcej dobrych DT i botów tam gra i to widać
kenioctiB pisze: Wczesniej nie wiem bo nie obserwowalem bitmexu.
Pograj tam dłużej, poznaj zasady jakimi rządzą się te kontrakty, poobserwujesz zachowanie kursu w różnych sytuacjach to sam zobaczysz
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3386
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3686
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: akos » środa, 28 lutego 2018, 20:53

BitJanusz pisze:philakone wrzuca często swoje zarobki, ok. 5000$ dziennie na daytradingu często (gra ~10 BTC), więc "coś" potrafi przy daytradingu. Natomiast jego analizy mid-terminowe są często o kant d00py potłuc.
A wrzuca "zarobki" gdy wtapia? Bo 5k zarobku w ciągu dnia to się każdemu leszczowi może trafić od czasu do czasu na takim rynku. Istotny jest jednak bilans miesięczny, kwartalny itd.

Moim zdaniem w tej robocie albo człowiek nauczy się grać pod własne kreski albo nie nauczy się grać wcale. Granie pod cudze to trochę tak jak by chcieć zostać np. programistą a później szukać kompletnego rozwiązania danego problemu na stackoverflow. Pomysły innych mogą służyć co najwyżej do porównania z własnymi. Niektórzy moim zdaniem za bardzo się sugerują tym co ludzie wrzucają na TV itp. a że ostatnio analizy krypto są na topie to swoje super kolorowe jak na konkursie plastycznym kreski lansuje sporo ludzi, w tym jak sądzę wielu leszczy :] Statystycznie pewnie łatwiej trafić na nic nie wartą analizę niż taką, która da zarobić.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kenioctiB » środa, 28 lutego 2018, 21:05

@bitloteiros

Znajac zasady bitmexa lepiej odemnie Powiedz mi czy taki kon trojanski ma sens?


ten margin call wypchal kurs powodujac reakcje kuli snieznej. Motywujac reszte do rajdu bo w pewnym momencie oprocz margin calla bylo 4mln longow rqzem z nim 14mln

A jezeli ktos wiedzac jak dzialaja boty sprzedazowe na bitmexie, wiedzac ze stworzy ogromna fale pchajaca zrobil to specjalnie?

Mianowicie wiedzial ze 10mln kontraktow bedzie pchane przez boty sprzedazowe z dolara do dolara coraz wyzej pchajac kurs?


Kurs sie odbijal pare razy w gore i dol wiec mial mozliwosc kupna duzej ilosci longow (akumulacja)

Kto normalny ustawia shorta na 10mln na dnie paraboli?
Ustawic shorta z dzwignia x100tracac przy tym kapital na tym shorcie.
ustawiajac jednoczesnie kilka longow na ktorych zarobi kilkukrotna wartosc poswieconego shorta.
Ostatnio zmieniony środa, 28 lutego 2018, 21:10 przez kenioctiB, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 28 lutego 2018, 21:06

@kenioctiB,
Hahaha no w sumie to masz rację. Rzeczywiście ten mcall wypchał kurs sporo wyżej ale to dlatego że był breakout, fomo i widocznie algo bota to "wyczuło" i goniło cenę bo w przeciwieństwie do zeszłego roku teraz czasem potrafi się cofnąć nawet poniżej ceny likwidacji. Natomiast to że finex "gonił" nie wynikało z wyższej ceny na mexie a raczej z breakoutu. Ale nie będę już pokazywał tego na wykresie ani przekonywał bo ani mi się to pewnie nie uda ani nie chcę ci psuć zabawy ;)
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kenioctiB » środa, 28 lutego 2018, 21:17

Czyli doszlismy do wniosku ze kon trojanski jest mozliwy na bitmexie.

Poswiecic cos, dla wiekszego zysku.
Ktos znajac zasade dzialania bota sprzedazowego pozwolil w kluczowym momencie na przelamanie.

@smule minimalny czy maxymalny? Bo nie moge tego zdania zrozumiec.

Niewiem dokadnie ile to bylo btc, bylo to 10mln kontraktow, a na jakiej dzwigni tego sprawdzic sie chyba nie da.

Wazne jest to co yen ktos chcial zrobic.
Bo stawianie 10baniek kontraktow na short na dnie paraboli to abstrakcja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 28 lutego 2018, 21:22

kenioctiB pisze: A jezeli ktos wiedzac jak dzialaja boty sprzedazowe na bitmexie, wiedzac ze stworzy ogromna fale pchajaca zrobil to specjalnie?

Mianowicie wiedzial ze 10mln kontraktow bedzie lecialo z dolara do dolara coraz wyzej pchajac kurs?
Ciężko powiedzieć. To musiałby być ktoś z dostępem do danych giełdy, znać wysokość pozycji, jej lewar i cenę po jakiej dojdzie do likwidacji. Ale nie musiał liczyć na pchanie ceny przez te kontrakty bo breakout był czysto techniczny i niemal książkowy więc i tak pewnie by doszło do 10300-10400 (wyjście z prostokąta ~9350~9850=500$ 9850+500=10350).
kenioctiB pisze: Kto normalny ustawia shorta na 10mln na dnie paraboli?
Ustawic shorta z dzwignia x100tracac przy tym kapital na tym shorcie.
ustawiajac jednoczesnie kilka longow na ktorych zarobi kilkukrotna wartosc poswieconego shorta
A to już ma sens ale pod warunkiem że bitmex kieruje ceną (czego nie kupuję) bo w innym wypadku ten short to tylko strata kasy.
Natomiast trzeba jeszcze sprawdzić czy był taki mcall na 10mln czy to była kumulacja strzelonych shortów
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 506
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: coss_takiego » środa, 28 lutego 2018, 21:50

Obserwując ostatnie wydarzenia chciałbym poruszyć pewien psychologiczny aspekt. Ktoś ostatnio wrzucał tu link do tweeta tego gościa:
https://twitter.com/Landm_Marius
Początkowo podchodziłem do jego pomysłów bardzo sceptycznie, ale w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że jeżeli tego człowieka słucha się 30 tys osób, którzy go obserwują i widzą, że to co on wstawia pokrywa się z rzeczywistością to okazuje się, że w ten sposób "Marius" zarządza ogromnym kapitałem. Załóżmy, że średnio każda osoba inwestuje kwotą około 1000 USD (taką kwotę sobie przyjąłem, bo uznałem, iż jest w miarę prawdopodobna) to łącznie daje to kapitał 30mln USD. Doliczmy do tego, że ten człowiek może należeć do pewnej grupy grubych ryb. Wtedy można przyjąć, że dysponują oni naprawdę sporym kapitałem i mogą kreować kurs tak jak chcą. Bo powiedzą tym ludziom na tweecie by teraz się wyprzedawali, sami zrobią to samo (np z dźwignią na bitmexie) tyle, że stopniowo i tylko w kluczowych momentach, by przepychać kurs w dół lub w górę przez różne linie wsparcia czy oporu i kurs będzie szedł ich wymyśloną ścieżką, co "zwiększy" ich skuteczność przewidywania i pozyskają jeszcze więcej followersów, co znowu zwiększy ich kapitał i wpływ na rynek.
Do takich wniosków doszedłem ostatnio, dziwiąc się, że w miarę zrealizowała się jego dziwna figura "angel wings". Z jednodniowym opóźnieniem, ale jednak kształt jest w miarę zbliżony.
Obrazek
Po uaktualnieniu:
Obrazek
Uznałem też, że na rękę powinno im być przekazywanie prawdziwych informacji, by te ich owieczki realizowały swoim kapitałem ich scenariusz, bo dzięki temu oni też zarobią. Natomiast nie na rękę byłoby im podawać odwrotną informację, bo musieliby przeforsowywać swoim kapitałem te "30 mln USD" swoich owieczek, więc graliby wtedy sami przeciwko sobie. Ciężko w jakikolwiek sposób racjonalnie określić jakim kapitałem w ten sposób zarządzają i na ile ci ludzie grają pod to co on wrzuca i za jakie kwoty oraz ile może być osób, które faktycznie go obserwują, nie mając tweeta. Biorąc pod uwagę, że jest mnóstwo giełd na świecie po prostu nie wiem i się zastanawiam, czy takie działania mogą mieć istotny wpływ na kurs.

Z drugiej strony może istnieć zupełnie inna, liczniejsza grupa mająca jeszcze większy kapitał i grająca teraz w drugą stronę. Tak czy inaczej teraz ten ziomek namawiał do sprzedaży BTC i oczekiwania na spadki do 7600-7800 USD.

Fajnie by było, gdyby ktoś z bardziej doświadczonych to jakoś skomentował, czy faktycznie może tak być, czy sam sobie coś wkręciłem. Może ktoś spojrzy na to z innej strony.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 147
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: artbit » środa, 28 lutego 2018, 22:04

@coss_takiego, nie bądź naiwny i nie wierz w naciągaczy sprzedających informacje po 25 dolarów.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 28 lutego 2018, 22:13

@coss_takiego

Będąc grubą rybą i posiadając wiedzę "wewnętrznego kręgu zainteresowanych" nie sprzedawałby raporcików po 25 dolarów w internecie.

Facet sprzedaje zwykłe TA (fale elliota) i robi dodatkowo otoczkę tajemniczości wokół siebie. Raz mu wyjdzie, raz nie - jak każdemu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » środa, 28 lutego 2018, 22:25

I jak to tak bez ataku na 12k? Myślę że byki nie odmówią sobie tej przyjemności. Przecież zjazd stąd jakoś tak łyso i bez sensu. Jak kapitulacja po pierwszej przegranej potyczce gdy wcześniej się wygrywało bitwy. Z klina spadkowego ładnie górą wyszło, wsparcie na 10400 wytrzymało, na 4H piękny młotek a teraz pełna się rysuje. Ale nie sugerujcie się zbytnio. Osobiście bez pozycji jestem bo od dłuższego czasu mam identycznie jak ten gościu z posta poniżej. Odkryłem chyba swoje powołanie :lol:
BitJanusz pisze:philakone (...) "coś" potrafi przy daytradingu. Natomiast jego analizy mid-terminowe są często o kant d00py potłuc.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 38 gości