Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 17 stycznia 2018, 14:25

VooCash pisze:
socjolog2008 pisze: @VooCash załóż konto na maila z UK .co.uk i zarejestruj się przez VPN z IP UK i możesz na crypto grać. Gotówki i karty ci nie zweryfikują
Mieszkam w UK. Ale gdy chcialem zweryfikowac konto powiedziano mi ze nie moge bo jestem polakiem. Konto zalozylem. Co dalej?
Prawy górny róg 3 kreski - wplaty/wypłaty/ zakładasz do każdej crypto inne konto(trójkącie do góry na srodku/dodaj)/wpłacasz i grasz
@japu śmiga wszystko jak należy na LTC/BCC testowałem wielokrotnie. Bita nie ma sensu wypłacać to siedzi tam zamknięty już od zeszłego roku:)
Z wypłatą nigdy nie mailem problemu. Zrób sobie test. Szybko wysyłają nie czeka się jak na finexie:)
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 14:38 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 3 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: chuaw123 » środa, 17 stycznia 2018, 14:29

hassejo pisze:[post]436693, ja uważam że Ty jesteś spekulant wszystkiego.
prześledziłem sobie parę Twoich wypowiedzi.. znalazłoby się jeszcze parę innych smaczków.


Też uważam, że to celowe działanie, chcą zmęczyć ludzi, by sobie odpuścili krypto, albo weszli w bankowego ripla :) Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola :) ale wątpię by zniszczyli to co mamy, bo ludzie chcą mieć coś anonimowego, poza kontrolą rządów i nie zrezygnują z tego. Obecne krypto dale...
To nie jest mój post a prawdopodobnie czyjś cytat , na który odpowiedziałem lub ktoś odpowiedział na mój post . Dlatego zweryfikuj coś Sobie zanim wepchniesz w czyjeś usta .
Czekam aż ludzie zaczną masowo realizować , wypłacać zysk . Giełdy padną bo tej kasy już dawno tam nie ma . Wirtualne przebijanie botów aby ludzi zachęcić do grania

Przecież przy prawie zerowych korektach altów to co robi BTC musiałoby się dziać na całkowicie nowej kasie ... bez jaj
Spójny z tym co piszę dziś , że BTC jest odrealniony od wartości i był pompowany botami i tetherami . Kasy na giełdach nie ma dlatego przy realizacji zysków są tak wielkie spadki i dla ostatnich jej w ogóle zabraknie
Gdzie mogę zrealizować wypłatę rzędu 450-600tys. zł? Trochę się boję giełd po ostatnich informacjach o dodruku wirtualnej kasy i pustki na ich konttach. Kurs już tak urusł ,że również boję się gwałtownego spadku i niewypłacalności giełd. Chcę zostawić tylko część zysku a wkład wypłacić.
Spójny z powyższym . Wypłacałem wtedy kasę a po doczytaniu ,że giełdy są sp zoo z kapitałami po 50koła nie miałem gdzie mimo tego ,że wszyscy w koło piszą ,że krypto można wszędzie wypłacać bo to waluta - tylko to wszędzie to właśnie te giełdy .... Nie chcę widzieć jakie ktoś ma problemy realizując wypłatę paru milionów zł .

Nie widzę więc żadnych smaczków , które zmieniały by mój pogląd na krypto . Obecnie przedstawiam taki sam .
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 14:38 przez chuaw123, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: japu » środa, 17 stycznia 2018, 14:29

Spoiler:
socjolog2008 pisze: wpłacasz i grasz

a wypłaty realizują równie chętnie jak wpłaty? :)

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fusiongda » środa, 17 stycznia 2018, 14:34

Strasznie mi się udziela ta Wasza nerwowa atmosfera. :lol:


Na pocieszenie - ja jestem obecnie trochę ponad 10k $ stratny.
Czekam na lekkie odbicie, wtedy może pomyśle co dalej.
Nie jestem mi z utratą pieniędzy przyjemnie, ale nie róbmy z tego końca świata!
Więcej uprzejmości i życzliwości Panowie! ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 stycznia 2018, 14:35

Możliwe (ale naciągane bo z podstawą na szpilach) duże trójkąty spadkowe o których pisałem, zostały raczej zanegowane. Jakby się zatrzymało na 11.6k, no 11k, to jeszcze by wyrzeźbili tr. spadkowy, ale teraz już za późno. W grę wchodzi zatrzymanie spadków niebawem i zrobienie klina (a obecnie definiujemy punkt dolnej linii) lub pęknięcie dalej i jakby kształt kanału czyli produkcja dużej szpili czerwonej. Jest też i szansa na pro-wzrostową dróżkę, wydaję się raczej mało realna, ale jest możliwa.

Ps. Linie-kolorki też są umowne, nie mają na celu pokazać cen gdzie by spadło ale raczej dynamikę ruchu jeśli by szedł standardowo w danym kształcie.

Rysunek i 3 rozpatrywane drogi:



Ps.2. Martwi charakter obecnych szpil 1d w por. do szpil po Ath, tam były powroty i szpile, tu mamy jakby środek ruchu (świece pełne body, niewiele wyżej cena aktualna od Low), raczej nie koniec, chyba że potężnie odratują to dziś.

Ps.3. Przepraszam za błędy i czasem brak znaków w komentarzach na wykresie, już nie chcę mi się poprawiać. Liczę na to, że ogólnie jest zrozumiale opisane wszystko.
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 15:01 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 8 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wizardking76 » środa, 17 stycznia 2018, 14:40

chuaw123 pisze:
TSD_WWA pisze:
To po co w ogole jestes na tym forum? Jestes mesjaszem i bedziesz nawracal ludzi?
Po to aby obok masy głosów zachęcających do zakupu pojawiał się głos zniechęcający i skłaniający do sprawdzenia co to w ogóle jest i czy rozwój tego tworu jest adekwatny do jego ceny .

Masa ludzi wciąż powtarza jak mantrę ,że :
BTC jest szybki , tani , dobry , limitowany , niesterowalny , można nim płacić za wszystko w koło a jest to kłamstwo .

Nie czytam często postów jak daleko z tyłu jest BTC od opowieści o nim oraz jak ułomny jest w porównaniu z innymi dostępnymi mechanizmami płatności .

Nie czytam również za często postów , w których ktoś tłumaczyłby ,że giełdy wcale nie muszą mieć kasy pokrywającej kapitał inwestorów gdyż sprytnie są spółkami z bardzo niskim kapitałem przez co mogą olać klientów i upaść w każdej chwili .

Gdyby to wszystko było powtarzane , opisywane to każdy bez wyjątku wiedziałby ,że kupuje wydmuszkę i zdawał Sobie sprawę ,że kładąc się spać może się obudzić goły .
jest szybki wyślesz w bloku BTC więcej transakcji niż banki swoimi systemami i dlatego banki przechodzą na blockchain
tani przelew BTC jest porównywalny do cen przelewu zagranicznego
dobry co ci utrzyma wartość w klasycznym świecie lepiej niż btc ?
limitowany -liczba btc jest limitowana
niesterowalny - mniej sterowalny niż fiaty bo nie można go dodrukować...

głupoty piszesz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5290
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » środa, 17 stycznia 2018, 14:47

@Wymazywanie, tam jest chyba falling wedge a nie rising wedge?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » środa, 17 stycznia 2018, 14:47

Ale spam sie robi :/ Tutaj odemnie analiza faceta który jest bardzo konkretny.
Analiza metodą overbalance oraz fibo :)


Jak ktoś ma czas na posty w formie spamu to 25 minut go nie zbawi, a zapewniam że napewno odświeży spojrzenie

Tutaj link z tradingwiev
https://pl.tradingview.com/x/0WBx0N23/

Według niej znajdujemy sie teraz w fali piątej w ruchu od 7 stycznia, co by pasowało do aktualnego stanu rzeczy, na finexie wręcz idealnie, lekkie odbicie w miejscu granicy psychologicznej 10k do 11.5k i rozpoczęcie ataku na strefe popytu znajdująca sie poniżej 10k

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 17 stycznia 2018, 14:52

Zaper pisze: Ile razy możemy jeszcze 10K testować może by się w końcu zdecydowali :) Ale jakoś arkusz na finexie zrobił się pusty dziś od popołudnia
Dokładnie. Od 4 godzi siedzę i łapie tylko jakieś śrubki ,okupilem się i odstawiam tego lapa w pieruny. Śnieg spadł - idę na sanki :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: chuaw123 » środa, 17 stycznia 2018, 14:54

jest szybki wyślesz w bloku BTC więcej transakcji niż banki swoimi systemami i dlatego banki przechodzą na blockchain
tani przelew BTC jest porównywalny do cen przelewu zagranicznego
dobry co ci utrzyma wartość w klasycznym świecie lepiej niż btc ?
limitowany -liczba btc jest limitowana
niesterowalny - mniej sterowalny niż fiaty bo nie można go dodrukować...

głupoty piszesz
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

- Porównaj koszty przelewów krajowych - jest ich więcej , porównaj czas przy płatności w miejscu zakupu - ciężko bo za BTC nic nie można kupić .
- Wartość trzymał a czy utrzyma to wiesz...
- Sterowalny jest mocno , byle historyjka miota kursem jak szatan w stosunku do normalnej waluty . Kopalnie mogą robić z kursem co dusza zapragnie , posiadacze dużych portfeli również .
- limitowany tak to mu jeszcze zostało chociaż ja pod jego dodruk dołączam forki . Z 16mln BTC zrobiono tyle samo BCH , BTG i pewnie jeszcze worek innych wyjdzie . Można więc byle fortelem go mnożyć .

dla jednych głupoty dla innych nie

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Ishias » środa, 17 stycznia 2018, 14:59

socjolog2008 pisze:
Zaper pisze: Ile razy możemy jeszcze 10K testować może by się w końcu zdecydowali :) Ale jakoś arkusz na finexie zrobił się pusty dziś od popołudnia
Dokładnie. Od 4 godzi siedzę i łapie tylko jakieś śrubki ,okupilem się i odstawiam tego lapa w pieruny. Śnieg spadł - idę na sanki :mrgreen:
Lepiej nic nie kupuj. Obserwuje wszystkie giełdy nie ma paliwa żeby kurs ratować i to dosłownie. Wieczorem może być ostatnia zwała i finito taget będzie zaliczony. Nikt teraz nie chce kupować niczego czekają na magiczną cyferkę 8 z przodu. Ostatnia linia obrony psychologicznej bariery 10k nawet nie pomaga. Ale od czegos trzeba zaczac żeby leciec po nowe ath taka kolej rzeczy
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 15:00 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 stycznia 2018, 15:04

@domator, Tak, przepraszam za błąd, dzięki za poprawkę. :)

Dodano po 31 sekundach:
Długi uptrend ryje beret i gwałci słownictwo. :D

Dodano po 3 minutach 27 sekundach:
Przed zakupem powstrzymuje mnie mocno fakt, że ten poziom jest adaptowany, "przyzwyczajany". Nie ma super popytu jak to na dołkach. Po prostu stoi sobie i czeka, spada, troszkę w górę, zamułka, znów w dół, nerwowo. Tak nie wygląda mi dołek, na takie za przeproszeniem sranie po kostkach ze 300 dolców nad Low.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » środa, 17 stycznia 2018, 15:08

@Ishias i ja obserwuje,my wszyscy. Piszą o 8k na portalach,wszyscy czekają i się nie doczekają. To ostatnia fala wg.mnie właśnie ruszam z koszykiem zakupowym do dzieła. I już dzisiaj tylko zerkam. Ba 8k ,ja chce 6k /4 nawet ale giełdy to nie święty Mikołaj.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6759
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6592
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 17 stycznia 2018, 15:10

Zaper pisze:Ile razy możemy jeszcze 10K testować może by się w końcu zdecydowali :) Ale jakoś arkusz na finexie zrobił się pusty dziś od popołudnia
Cóż, na bitstampie pękło 10k, ale kurs zawrócił przy 9850. Oczekiwałem większej paniki, chociaż to pewnie kwestia czasu.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » środa, 17 stycznia 2018, 15:12

@socjolog2008, zgadza się, ale będzie niżej i to męczenie jeszcze potrwa.
Jak zjem obiad postaram się wrzucić coś więcej ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 stycznia 2018, 15:14

@socjolog2008, Czyli 8k to taki punkt, że rozsądni bearish tam czekają? :)
Jak ma iśc ostro to na 8k obkupiliby się ludzie grający technicznie a oni wytną zjazd do 6 z przodu. Wycięliby SL tych technicznych z zakupami na 8-9k. Nieraz tak było, że mieliśmy bardzo rozsądnie obmyślone poziomy na zakup po dużej korekcie, a tu zonk i idzie dalej hehe. :) Ja prawie zawsze za wcześnie kupuję, tym razem chce mieć wejście roku. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: crone » środa, 17 stycznia 2018, 15:16

Moja ocena sytuacji jest taka. Jeśli dziś utrzymamy okolice 9800 - 10200 USD to powinniśmy mieć znaczące odbicie i lecimy tym klinem spadkowym.

Obrazek

https://www.tradingview.com/x/LW5ZyzTE/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 stycznia 2018, 15:18

Ktoś przegląda prasę? Bardzo umieramy w niej? :D
Może @Bit-els, coś wiesz?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6759
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6592
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 17 stycznia 2018, 15:18

@Wymazywanie

Na 8k to się chyba nawet już babcia Hermaszewska napaliła, stąd rozsądne byłoby jednak wejście wyżej ? :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: minerek » środa, 17 stycznia 2018, 15:20

Obrazek

Widac kurs obsuwa sie malym kanalem spadkowym - mały kanał z duzym spotyka sie w okolicy 9 k. Generalnie co z tego ze wsdkazniki zresetowane jak w sytuacji mocnego trendu mogą niejako jechac po dnie az do resetu tych wyzszych interwałów :)



Fraktaloidalnie możnaby teoretycznie powtarzac nieco skompresowany fraktal zaczynajacy sie 7 stycznia 19:30
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 15:27 przez minerek, łącznie zmieniany 1 raz.
Make Bitcoin great again

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CzarnaOwca, Karolak i 45 gości