Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Kulfon » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:12

Wy tylko straszycie i straszycie a ja tam w to nie wierzę.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kryptohetero » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:17

W co drogi Kulfonie nie wierzysz? Że tethery nie mają pokrycia w dolarach? To chyba nie podlega dyskusji, jeśli twórcy tego "coina" zastrzegają, że nie muszą go wymienić na usd.

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: pabloj » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:24

Kulfon pisze: Wy tylko straszycie i straszycie a ja tam w to nie wierzę.
My tylko próbujemy być racjonalni, ostrożni i wyciągać logiczne wnioski, w bajki to wierzą najczęściej dzieci ale i u dorosłych się zdarza :p

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Kulfon » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:25

kryptohetero pisze: W co drogi Kulfonie nie wierzysz? Że tethery nie mają pokrycia w dolarach? To chyba nie podlega dyskusji, jeśli twórcy tego "coina" zastrzegają, że nie muszą go wymienić na usd.
OH! Jak ty jesteś nie mądry. Oczywiście, że USDT to gruby SCAM mówię o zawaleniu się BTC. Każdy to powtarza co dziennie po prostu. :!:

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: pabloj » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:28

@Kulfon, Bitcoin już nie raz się "zawalał" i zapewne znowu to nastąpi, a powtarzenie tego tematu będzie tym częstsze im wyżej kurs wzleci.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kdwa » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:34

kryptohetero pisze: W co drogi Kulfonie nie wierzysz? Że tethery nie mają pokrycia w dolarach? To chyba nie podlega dyskusji, jeśli twórcy tego "coina" zastrzegają, że nie muszą go wymienić na usd.
Znów propaganda bez pokrycia i straszenie użytkowników?
Naprawdę nie wiecie że dzięki odcięciu dużej giełdy od $ prowadzi do eliminacji ryzyka związanego z regulacjami wprowadzonymi przez FED? Czy ktoś z was zauważył że podczas rejestracji na wielu portalach obracających USD musisz podać czy jesteś obywatelem USA, bo jeżeli tak to masz obligatoryjny obowiązek sprawozdawczy na zapytania ważnych instytucji tego kraju?
Osobiście uważam że jest wiele istotnych elementów sugerujących takie rozwiązanie.
Co do wymienialności USDT na $, a może taki zapis powstał właśnie po to żeby w razie czego nie podlegać regulacjom FED, w uczciwie powiedzieć użytkownikom np że od jutra USDT wymieniamy wyłącznie na złotówki po kursie NBP :geek:
Bezpieczeństwo, stabilność i maksymalne ograniczenie ryzyka wpływu rządów na działanie giełdy, to jest podstawa jej funkcjonowania.
Bo wyobrażasz sobie że nagle giełda będzie zmuszona do informowania USA o ich obywatelach zarejestrowanych na giełdzie włącznie z określeniem ich aktywów?

Weteran
Posty: 7687
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: pael » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:39

Ilosc theterow jest zrozumiala, im wyzszy kurs tym wiecej beda potrzebowac by to ruszyc

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kdwa » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:08

Więcej, ilość theterów jest zależna od aktualnej potrzeby. My się zastanawiamy nad kolejnym 200mln USDT a jak był news o błyskawicznym zablokowaniu ok 40 mld $ z majątku kilku osób z Arabii Saudyjskiej, to niby nic takiego i jakoś kurs $ nie bardzo się tym przejął..
Dość straszenia ludzi theterami. Jeżeli ktoś nadal ma wątpliwości, niech skonsultuje sprawę z kimś od międzynarodowego prawa bankowego.

Dodano po 8 minutach 34 sekundach:
kryptohetero pisze: Do: @pabloj: Jeśli tethery nie mają 100% pokrycia w dolarach, mamy do czynienia z przekrętem na olbrzymią skalę. Oczywiście, że każda bańka jest napędzana przez chciwości i jest to w porządku, jeśli nie dochodzi do oszustwa, z jakim mamy teraz do czynienia.
Nikt nie każe NIKOMU sprzedawać BTC czy innych krypto za USDT. Masz wątpliwości, sprzedaj za Euro, Funta, Jena czy PLN.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Radeq » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:09

Przepraszam za spam ale to jednak chyba może mieć wpływ na kurs Btc.

Czyli thetery to po prostu sposób na ominięcie prawa podatkowego i regulacji rządowych ?
I stąd miedzy innymi pan słup Molina ze spółki Crypo z o.o. i jego sieć kont w bankach pewnie po całej kuli ziemskiej ?
http://www.krs-online.com.pl/msig-5075-310698.html

Z jednej strony cieszymy się ,że Btc będzie stabilniejsze bo rośnie akceptacja kontrakty płatności itd a z drugiej się tego boimy bo banksterka bo wall steet ehhhh sam już nie wiem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 grudnia 2017, 19:13 przez Radeq, łącznie zmieniany 2 razy.

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Kulfon » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:10

@pabloj, Ja już się nasłuchałem tyle o zawaleniu się btc i innych krypto, że nie wierzę w to. No chyba, że stało by się coś poważnego np. większość koparek zaczęła kopać BCH i BTC zaczeło by być wolne, drogie itd. ale tego nie ma na razie :)

Dodano po 27 sekundach:
@Radeq, Tak to właśnie jest Tether inaczej USDT. :lol:

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kantini » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:14

Kulfon pisze: @pabloj, Ja już się nasłuchałem tyle o zawaleniu się btc i innych krypto, że nie wierzę w to. No chyba, że stało by się coś poważnego np. większość koparek zaczęła kopać BCH i BTC zaczeło by być wolne, drogie itd. ale tego nie ma na razie :)

Dodano po 27 sekundach:
@Radeq, Tak to właśnie jest Tether inaczej USDT. :lol:
No tak bo przecież aktualnie 151k niepotwierdzonych transakcji i minimalna optymalna opłata w wysokości 7.5$ to nie jest "wolne i drogie" :lol:

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Kulfon » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:17

@kantini, E tam. To jeszcze nie jest aż tak. Jest drogo ale w btc wchodzą osoby z większą kasą i dla nich to 7.5$ jest niczym.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 78
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: KR2615 » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:17

bartek6949 pisze: Mnie ciekawi gdzie oni trzymaja miliard dolarow w jakim kraju
No jak to gdzie, w BS w Skierniewicach :mrgreen:

A tak na poważnie co do Tetherów to w cale mnie to nie dziwi, że tyle zostało dodrukowanych. W końcu obecność w mediach nie tylko dzięki CME ale także niedawnemu przełamaniu 10k mogła nie tylko przełamać FOMO w niezdecydowanych ale także zainteresować Bitkiem całe masy.

Nie zmienia to faktu, że nawet moi rodzice którym po krótce tłumaczyłem na czym USDT polega wyczuli w tym smród a z racji tego, że są po 50-tce znaleźli analogię między USDT a bonami PeKaO

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: pabloj » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:19

Kulfon pisze: @pabloj, Ja już się nasłuchałem tyle o zawaleniu się btc i innych krypto, że nie wierzę w to. No chyba, że stało by się coś poważnego np. większość koparek zaczęła kopać BCH i BTC zaczeło by być wolne, drogie itd. ale tego nie ma na razie :)

Dodano po 27 sekundach:
@Radeq, Tak to właśnie jest Tether inaczej USDT. :lol:
Bitcoin i inne krypto nie rosną obecnie tak masakrycznie w górę, ze względu na to, że są takie wspaniałe, użyteczne i niesamowite - rosną ze względu na chęć szybkiego wzbogacenia się, więc ich obecna wartość jest w 90% czysto spekulacyjna. Natomiast w 99% Bitcoin i inne krypto nie są używane zgodnie z ich przeznaczeniem czyli jako zastępstwo naszych obecnych wirtualnych złotówek i dolarów.
Bitcoin się nie zawali tylko jego cena się unormuje ;) zapewne na wartości czterocyfrowej.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Radeq » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:27

Jak jedziemy po funadmentach to poproszę o sugestie jaki news spowodowałby krach i panikę.
Mnie przychodzi na myśl tylko :

Finex zwija się z kasą -- tylko po co skoro na prowizjach i graniu na własnej giełdzie fajnie sobie zarobią.
Usa banuje Btc -- skoro wprowadzono kontrakty to chyba nam to nie grozi.
Realizacja zysku wielorybów -- po co skoro zarobią na kontraktach sterując kursem Btc
Zwykłe przegrzanie rynku czyli brak kupujących po księżycowych cenach .......

40% Btc jest w rękach 1000 osób, które są ze sobą w kontakcie według tego artykułu.
http://www.zerohedge.com/news/2017-12-0 ... alf-market
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 grudnia 2017, 19:31 przez Radeq, łącznie zmieniany 2 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4318
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:38

bartek6949 pisze: Mnie ciekawi gdzie oni trzymaja miliard dolarow w jakim kraju,
No jakto gdzie? W Skierniewicach! I to nie zart...

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: matiasek123 » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:45

@kozaki_wiesi prawda w połowie. W skierniwicach są depozyty w euro ale faktem jest to że to szwindel.
do przeczytania tutaj: http://innpoland.pl/139255,bank-w-skier ... -microsoft

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bartek6949 » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:52

Wasz brak pokory i wyobrazni jest przerazajacy. Podobnie wygladala sprawa z goxem smierdzial dlugo przed, a mimo to robilismy ath ktore pekalo dlugo. Nie mowie ze finex upadnie tylko ze jest on ryzykowny. Kazdy gra za siebie, kazdy tu wyglasza swoje teori i ma prawo, ale na spadkach ludzie traca naprawde grube peniadze dochodzi do grozenia pisania skarg, uzalania i obrazania bitcoina w komentarzach na portalach. Cala spolecznosc wtedy traci jeszcze bardziej, wtedy chca zakazywac jeszcze bardziej niz teraz.

Duzo osob mowi tu o spadkach a nie o tym ze bitcoin upadnie, wy glosicie tylko jeden kierunek. Jak trend sie zmieni to wy bedziecie mowili ze upada i koniec, a my wtedy bedziemy mowili o odbiciu.

Zycze wszystkim duzych zyskow.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: scibi » czwartek, 14 grudnia 2017, 20:25

Na ta chwile Bitfinex wyplaca bez problemu, wczoraj ltc doszlo mi w 15min :), takze roznica z goxem jest przeogromna, jednak wspolnym bedzie to ze kazda banka musi peknac, czy za dzien/tydzien/2miesiace ale zycia nie oszukasz.
Na ta chwile kurs wyglada na BF jakby planowal jeszcze wyjsc w góre.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: soulnecturn » czwartek, 14 grudnia 2017, 20:34

@bartek6949, Szczerze? To że je****e to w końcu to fakt i oczywistość ... Kiedy? TEGO właśnie nie wie nikt ;) Dopóki piłka w grze i się odbija nie ma co przestawać w nią grać...
Ja mam gdzieś już całą otoczkę... problemów z btc mnóstwo, przesłanie dla mnie już straciło sens... BTC aktualnie to kurs i kasa (pewnie dla ponad 90% jak nie więcej!).
Jak zacznie to dawać mi znaki końca zabawy - wtedy odejdę.. (albo walne shorta jak przystało na gracza lol)
Ja uważam, że każdy kto się w to bawi odgórnie zna zasady gry i wie na co się pisze! Tysiąc razy ostrzegałem wobec różnych możliwości... teraz skupiam się tylko ile jeszcze można wyciągnąć - póki można i TYLE ;)

Co do ostatniego zdania - działaj na przeciw większości więc ;)

Żeby nie było:

Tak tylko dla przypomnienia po czym się to porusza - aktualnie jeszcze nie wyszło ze spadków jakby ktoś pytał ;)

P.S.
Co do Finexa i tetherów - jak już kilka razy pisałem - nie wierzę, że to będzie początkiem Korekty i problemów - TO wyjdzie jak już konkretne korekta się zacznie! Wtedy całe zło zacznie dopiero się pojawiać ;) Korzystajcie póki jeszcze się da (Z ROZWAGĄ i WŁASNYM ROZSĄDKIEM!)
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, everman, Google [Bot] i 27 gości