Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » środa, 16 sierpnia 2017, 19:03

Jano pisze:
Kiedy zacząłeś? Ja dopiero kilka dni temu
Proszę Cię... Czy sprzedaż na 20k USD?

Dodano po 2 minutach 1 sekundzie:
mecenas pisze: Obrazek
Brakuje sprzątaczek, taryfiarzy i kominiarzy... ;)
... i jak bania ma nie pęknąć?
I tych od windy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4640
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2699
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: mecenas » środa, 16 sierpnia 2017, 19:04

@amneziahaze,
od windy też...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » środa, 16 sierpnia 2017, 19:04

mecenas pisze: Brakuje sprzątaczek, taryfiarzy i kominiarzy...
To tych 39 gości :mrgreen:
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4640
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2699
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: mecenas » środa, 16 sierpnia 2017, 19:05

@bitloteiros,
:lol:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Jano » środa, 16 sierpnia 2017, 19:09

bitloteiros pisze:
Jano pisze: Ja dopiero kilka dni temu
Jeśli dobrze rozumiem to Twoja pierwsza przygoda z tradingiem i zacząłeś teraz? Od BTC? Na kręcącej się w najlepsze bańce. Jak tak to życzę ci duuuuuuuuuużo szczęścia chłopie :mrgreen:
Traktuję życzenia jako szczere, więc dziękuję. Wszedłem do tej pory raz na 12150PLN i wyszedłem przy 13700PLN z kapitałem na 0.43BTC. Zysk i łatwość zarobku. Czekam teraz na kolejny moment a czas oczekiwania wykorzystuję na naukę. Jestem w dziale przedzszkole więc rozumiem że mogę tu zadawać nawet najbardziej proste pytania. Jeżeli ktoś nie ma ochoty odpowiedzieć to szanuję to, ale niech powstrzyma się od komentarzy.
Jest tu dział ekonomia i dyskusje o kursie BTC, czyli miejsce dla profesjonalnych trejderów. Nie wiem tylko czemu tamten temat nie żyje, a natomiast w przedszkolu tak wielu trejderów udaje przedszkolaków albo tak wielu przedszkolaków udaje trejderów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » środa, 16 sierpnia 2017, 19:12

hmm spojrzałem na google trends.. patrząc na krzywą wzrostu jeśli się utrzyma do 20 sierpnia będziemy mieli giga cenę . Cena oczywiście nie musi od razu wzrosnąć być może trzeba będzie jeszcze trochę poczekać...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3386
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3686
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » środa, 16 sierpnia 2017, 19:15

Odbiło się od linii trendu, nazwijmy go umownie bańkowego, który jest teraz oporem a gdy spojrzeć z nieco większej odległości (na obrazku 4h, Finex) to sytuacja wygląda na diament aczkolwiek wolumenowo trochę się to nie zgadza z podręcznikowym przykładem:

Obrazek

Jeśli przebije ten trend i górne ograniczenie figury to pr. nowe ATH, z kolei wyjście dołem to chyba zjazd poniżej poprzednich dołków czyli 3700-3800 a pesymistycznie to nawet 3500 gdzie mamy konsolidację i odpowiadałoby to wysokości diamentu.
Ostatnio zmieniony środa, 16 sierpnia 2017, 19:21 przez akos, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: novymivo » środa, 16 sierpnia 2017, 19:17

@Jano, Mam pytanie. Czy zakupiles cos btc jak spadlal od wczoraj ? Czy raczej kupujesz jak wzrasta ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Weteran
Posty: 1628
Rejestracja: 22 października 2013
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: garmont » środa, 16 sierpnia 2017, 19:18

wizardking76 pisze: hmm spojrzałem na google trends.. patrząc na krzywą wzrostu jeśli się utrzyma do 20 sierpnia będziemy mieli giga cenę . Cena oczywiście nie musi od razu wzrosnąć być może trzeba będzie jeszcze trochę poczekać...
Hm.. a ta cena jest dopiero mega?
Najpierw przeczytałem posta, od razu celnie wytypowałem autora. :-)

Do czego służy Bitcoin, gdy tylko 4% obrotu to płatności?
“You never change things by fighting the existing reality. To change something, build a new model that makes the existing model obsolete.”

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » środa, 16 sierpnia 2017, 19:23

Jano pisze: i wyszedłem przy 13700PLN z kapitałem na 0.43BTC. Zysk i łatwość zarobku.
To i tak sporo jak na początkującego. Uważaj, masz odwagę. Przy tej skłonności łaaatwo jest być przesadnym optymistą. ;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Jano » środa, 16 sierpnia 2017, 19:24

novymivo pisze: @Jano, Mam pytanie. Czy zakupiles cos btc jak spadlal od wczoraj ? Czy raczej kupujesz jak wzrasta ?
Nie kupuję, obserwuję, czytam, liczę że tutaj się czegoś nauczę. Na razie na ostatnich 20 stronach tematu wiele pomysłów, analiz, wskazywania kiedy bańka pęknie, wskazywania szeregu ekspertów, goldmanów, wskazywanie że rynek i kurs jest sterowany przez grubasów, odwołań geopolitycznych itp. Może z 10 % się sprawdziło dotychczasowych tutejszych przewidywań. Było już kilka wskazań na RGR, odwrócony HS, diament, podwójny top, podwójny bottom i co?!..... i NIC. Bitcoin idzie po swojemu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4640
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2699
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: mecenas » środa, 16 sierpnia 2017, 19:27

Jano pisze: Było już kilka wskazań na RGR, odwrócony HS, diament, podwójny top, podwójny bottom i co?!..... i NIC. Bitcoin idzie po swojemu.
RGR to po prostu nieudany atak na górkę, diament to poezja filozofa... im wcześniej to porzucisz - tym lepiej (nie dla mnie i nie dla BTC) :mrgreen:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wizardking76 » środa, 16 sierpnia 2017, 19:28

garmont pisze:
wizardking76 pisze: hmm spojrzałem na google trends.. patrząc na krzywą wzrostu jeśli się utrzyma do 20 sierpnia będziemy mieli giga cenę . Cena oczywiście nie musi od razu wzrosnąć być może trzeba będzie jeszcze trochę poczekać...
Hm.. a ta cena jest dopiero mega?
Najpierw przeczytałem posta, od razu celnie wytypowałem autora. :-)

Do czego służy Bitcoin, gdy tylko 4% obrotu to płatności?
hehe ... zobaczymy czy mam rację.... jak myślisz ?
ja się tam wspieram RSI... nie wskazuje żeby to było dużo jak na najbliższy czas....
Ostatnio zmieniony środa, 16 sierpnia 2017, 19:29 przez wizardking76, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 14 sierpnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Tantal » środa, 16 sierpnia 2017, 19:29

Jano pisze:

Nie kupuję, obserwuję, czytam, liczę że tutaj się czegoś nauczę. Na razie na ostatnich 20 stronach tematu wiele pomysłów, analiz, wskazywania kiedy bańka pęknie, wskazywania szeregu ekspertów, goldmanów, wskazywanie że rynek i kurs jest sterowany przez grubasów, odwołań geopolitycznych itp. Może z 10 % się sprawdziło dotychczasowych tutejszych przewidywań. Było już kilka wskazań na RGR, odwrócony HS, diament, podwójny top, podwójny bottom i co?!..... i NIC. Bitcoin idzie po swojemu.
To tym bardziej nie wydaje Ci się, że inwestowanie w btc to czysty gambling? Wszystkie prognozy zawodzą każdy wróży co innego. Równie dobrze te 6k zł mogłeś postawić na ruletce ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: new06 » środa, 16 sierpnia 2017, 19:30

W sumie jak się spojrzy na H4 z włączonymi bbandsami, to ta zielona parówa nie jest niczym szczególnym. Ot, to co miało być wzięte na trzy kęsy zostało połknięte od razu. Dodatkowo sporo długich knotów wypuszczonych w dół. Kto wie jak to się skończy...

Weteran
Posty: 1628
Rejestracja: 22 października 2013
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: garmont » środa, 16 sierpnia 2017, 19:32

41K bitcoinów było wczoraj zrzuconych na bitfinexie. Dziś zakupy na 11K.
Łatwo było wrócić do podobnych poziomów cenowych. Jednak atak na ATH, to zupełnie inna bajka.
“You never change things by fighting the existing reality. To change something, build a new model that makes the existing model obsolete.”

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3386
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3686
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » środa, 16 sierpnia 2017, 19:32

mecenas pisze: RGR to po prostu nieudany atak na górkę, diament to poezja filozofa... im wcześniej to porzucisz - tym lepiej (nie dla mnie i nie dla BTC) :mrgreen:
Rozwiniesz myśl? To dość częsta figura na szczytach. Bulkowski też o niej pisze http://thepatternsite.com/diamondt.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » środa, 16 sierpnia 2017, 19:34

Potraktujcie to tylko jako ciekawostkę i potwierdzenie, że ludzie obracający milionami dolarów na światowych giełdach grają także na BTC
Widziałem kilka stron temu jakieś prognozy z netu naganiające na zakup bo niedługo 10k$ za BTC to ja dla przeciwwagi też podrzucę wam nie swoją prognozę ale w drugą stronę. Jest gościu na tv (niektórzy pewnie czają o kogo chodzi ;) ), subskrypcja miesięczna 100k$ (tak tak, nie pomyliły mi się zera :shock: ) za trading live, który czasem plebsowi jak my coś podrzuca za friko, oczywiście jakiś czas po tym jak on i jego subskryberzy zajmą pozycję. Jego poprzednie wejścia w BTC trafione oczywiście nie dokładnie "w punkt" ale bardzo trafne, jedyny "poślizg" to short 2680 w maju i brak odkupu za to dołożenie przy 2900 na początku czerwca. Obecnie ma shorta od wczoraj z 4300 (nieskromnie powiem że ja też i to zanim wrzucił swoją prognozę 8-) )
Ostatnio zmieniony środa, 16 sierpnia 2017, 19:53 przez bitloteiros, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » środa, 16 sierpnia 2017, 19:36

mecenas pisze:
Jano pisze: Było już kilka wskazań na RGR, odwrócony HS, diament, podwójny top, podwójny bottom i co?!..... i NIC. Bitcoin idzie po swojemu.
RGR to po prostu nieudany atak na górkę, diament to poezja filozofa... im wcześniej to porzucisz - tym lepiej (nie dla mnie i nie dla BTC) :mrgreen:
Chyba wyższe intewrały.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ergorg » środa, 16 sierpnia 2017, 19:38

Przez moment myślałem, że internet mi się rozłączył, bo kompletnie nic się nie dzieje. I na btc i na altach. Chyba mamy ciszę przed burzą. :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości