Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3362
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » piątek, 4 sierpnia 2017, 22:19

sha256 pisze:Skoro on otworzył taka furtkę wzywając mnie do uwzględnienia specyfiki rynku i nie polegania na książkowych teoriach. To raczej zabrzmiało jak tyrada profesorska.
Troszkę nie tak z tymi furtkami ;) Raczej zwyczajnie pokpiwałem z Twojego paternalistycznego tonu sugerującego "wgryzienie się w AT" podczas gdy jak na mój gust sam nie wgryzłeś się zbyt głęboko w porównanie sytuacji 11B i Bitcoina. Jednak tak jak powiedziałem, jeśli faktycznie kurs BTC będzie oscylował w granicach 1800-3000 USD przez rok to odszczekam wyśmiewanie takich prognoz :] Historię moich poczynań giełdowych zachowam dla siebie, ponieważ generalnie nie uznaję argumentów z autorytetu, tym bardzie z własnego, ale akurat 11B interesuję się od czasu ich debiutu a nawet przed dlatego to porównanie zachowania kursu do BTC wydało mi się mało przydatne do analizy tego drugiego.

@ekonokomik
"czasami nerwy mu puszczają jak ktoś popisze się ignorancją"

Faktycznie, to był popis ignorancji z mojej strony zasugerować, że EW ma też pewne wady i warto nie podchodzić do tego bezkrytycznie :] Nie tyle nerwy puszczają co jak na moje stare oko jest osobnikiem kreującym się za kogoś mądrzejszego niż jest faktycznie, dlatego tym bardziej dziwi mnie, że ktoś z takim doświadczeniem jak Twoje ulega nadmuchanemu urokowi osoby roztaczającej wokół siebie aurę mędrca AT nie wrzucając nigdy choćby jednego rysunku falek EW których jest gorliwym wyznawcą ;)

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ekonokomik » piątek, 4 sierpnia 2017, 22:26

minerek pisze: Przypominają mi się wojny fanów Atari i Amigi - normalnie pamietam bijatyki podwórkowe bo jeden komp miał 64 kanałowy przetwornik a drugi jakis fakeujacy emulator.
To nie był żaden "fakeujący emulator" tylko na Atari ST był dostępny emulator programowy PC XT a sprzętowy nawet AT! ;)
A 64-kanałoego przetwornika nie miał chyba żaden z nich...

Zresztą porównanie bez sensu, bo jeśli chodzi o Analizę Techniczną, to rację może mieć każdy, a w przypadku sporu o którym piszesz, to wiadomo, że Atari zawsze jest najlepsze 8-)

BTW. W lokalnym dołku, koło 21:30 wszedłem znów w longa, ale ostrożnie. Niedługo się okaże ile jest warte całe to wybicie.

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » piątek, 4 sierpnia 2017, 22:32

akos pisze:
sha256 pisze:Skoro on otworzył taka furtkę wzywając mnie do uwzględnienia specyfiki rynku i nie polegania na książkowych teoriach. To raczej zabrzmiało jak tyrada profesorska.
Troszkę nie tak z tymi furtkami ;) Raczej zwyczajnie pokpiwałem z Twojego paternalistycznego tonu sugerującego "wgryzienie się w AT" podczas gdy jak na mój gust sam nie wgryzłeś się zbyt głęboko w porównanie sytuacji 11B i Bitcoina. Jednak tak jak powiedziałem, jeśli faktycznie kurs BTC będzie oscylował w granicach 1800-3000 USD przez rok to odszczekam wyśmiewanie takich prognoz :] Historię moich poczynań giełdowych zachowam dla siebie, ponieważ generalnie nie uznaję argumentów z autorytetu, tym bardzie z własnego, ale akurat 11B interesuję się od czasu ich debiutu a nawet przed dlatego to porównanie zachowania kursu do BTC wydało mi się mało przydatne do analizy tego drugiego.

@ekonokomik
"czasami nerwy mu puszczają jak ktoś popisze się ignorancją"

Faktycznie, to był popis ignorancji z mojej strony zasugerować, że EW ma też pewne wady i warto nie podchodzić do tego bezkrytycznie :] Nie tyle nerwy puszczają co jak na moje stare oko jest osobnikiem kreującym się za kogoś mądrzejszego niż jest faktycznie, dlatego tym bardziej dziwi mnie, że ktoś z takim doświadczeniem jak Twoje ulega nadmuchanemu urokowi osoby roztaczającej wokół siebie aurę mędrca AT nie wrzucając nigdy choćby jednego rysunku falek EW których jest gorliwym wyznawcą ;)
Ach im dłużej żyję tym coraz wyraźniej widzę jakim problemem jest komunikacja.
Pokpiwałeś i ja to zauważyłem ok. A skąd niby wziąłeś jakiś wyimaginowany ton. Ja pisałem do @ekonokomik -a to dlaczego bawisz się w Stańczyka forumowego? Chciał znać moje zdanie to pozwoliłem sobie napisać nie po to żeby ktoś ze mnie sie podśmiewał? Dałem swój czas i chęci, żeby napisać coś patrząc sie na wykres.
11 BIT podałem tylko i wyłacznie jako przykład długiego trendu bocznego. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem @akos . Jesli interesujesz się/ interesowałeś się 11 BIT to dobrze trafiłem. Mogłeś zweryfikować ten trend boczny dość łatwo.
@akos ignorancja z Twojej strony było skrytykować wpis forumowicza. Ale ty tego nie rozumiesz? Nadal nie załapałeś?
Poza tym odwracając sytuacje czy wrzucanie rysunków czyni Cię lepszym i mądrzejszym? jestes w stanie podyskutować o tym co tak zjechałeś czy bedziemy tylko o ogólnikach nt. EW meczyli palce?
Ostatnio zmieniony piątek, 4 sierpnia 2017, 22:39 przez sha256, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6496
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: maxi82 » piątek, 4 sierpnia 2017, 22:32

OT
ekonokomik pisze: to wiadomo, że Atari zawsze jest najlepsze 8-)
Nie lubiem cie, wstrętny atarowcu hehehehe-


Amiga forever. :mrgreen:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: rha » piątek, 4 sierpnia 2017, 23:01

Odpuśćcie zwady. Nie ma idealnej metody. Każda z nich bardziej lub mniej polepsza prawdopodobieństwo przewidzenia kierunku lub wysokości, ale bynajmniej tego nie gwarantuje.

Nawet kilka procent lepiej daje długoterminowo spore zyski. Kasyna zarabiają krocie na ruletce, a mają przewagę nad graczami tylko 2.7% (w Europie) lub 5.4% (w USA).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: new06 » piątek, 4 sierpnia 2017, 23:11

To ja tylko dodam do dyskusji swoje trzy grosze. Dzisiaj o 12.13 @Fibo opublikował post z analizą, której treść zinterpretowałem następująco (może niewłaściwie) od razu w tamtym momencie: "obecny impuls wzrostowy sięgnie do okolic 2880 i potem korekta". Obecnie mamy double top, a high 24h wynosi 2876.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » piątek, 4 sierpnia 2017, 23:13

Bardziej w mid/long, ale obiecująco to wygląda
https://www.bloomberg.com/news/articles ... es-up-team
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » piątek, 4 sierpnia 2017, 23:21

bitloteiros pisze:Bardziej w mid/long, ale obiecująco to wygląda
https://www.bloomberg.com/news/articles ... es-up-team
Co więcej moim zdaniem może powstrzymać podaż, a nawet zwiększyć popyt na BCH. Bardzo jestem ciekaw zachowania BCH w dłuższym terminie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3362
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » sobota, 5 sierpnia 2017, 00:19

new06 pisze:To ja tylko dodam do dyskusji swoje trzy grosze. Dzisiaj o 12.13 @Fibo opublikował post z analizą, której treść zinterpretowałem następująco (może niewłaściwie) od razu w tamtym momencie: "obecny impuls wzrostowy sięgnie do okolic 2880 i potem korekta". Obecnie mamy double top, a high 24h wynosi 2876.
Hmm ja tam nie widzę info o konkretnym poziomie 2880 ale możliwe, że Twoja interpretacja jest słuszna ;) W każdym razie wydaje mi się, że to było do przewidzenia w prostszy sposób, ze względu na opór z poprzednich szczytów, 2h później podałem przedział 2850-2870. Co do drugiej części, czyli sugestii, że zjedziemy po odbiciu do dolnej krawędzi wspomnianego kanału to walka trwa, istotne tu będzie z tego co widzę czy pokonany zostanie w dół poziom 2815. Na razie się od tego odbiliśmy (choć niemrawo) więc jest całkiem możliwe, że ta korekta 4h będzie jedynie korektą ostatnich 3 świec 4h.
sha256 pisze:ignorancja z Twojej strony było skrytykować wpis forumowicza. Ale ty tego nie rozumiesz? Nadal nie załapałeś?
Poza tym odwracając sytuacje czy wrzucanie rysunków czyni Cię lepszym i mądrzejszym? jestes w stanie podyskutować o tym co tak zjechałeś czy bedziemy tylko o ogólnikach nt. EW meczyli palce?
Ok skoro w Twoim słowniku krytyka = ignorancja to od tej pory będę pisał tylko pochlebne recenzje ;) No więc w Twojej błyskotliwej prognozie długoterminowej zauważyłem jednak pewne poważne luki czyli brak rysunku z oznaczeniem fal o których mówisz (jak mamy dyskutować konkretnie bez tego?) oraz sugestię (moim zdaniem była to sugestia a nie jedynie "przykład długiego trendu bocznego"), że skoro 11B jechał bokiem przez rok to jest prawdopodobne, że i btc też tak może zrobić. Uważam, że to była sugestia dlatego, że napisałeś

"jakby ktoś negował trwające długo formacje korekcyjne w postaci prostokątów to zachęcam do mocniejszego wgryzienia się w AT. Można zwrócić uwagę na taką formację np. w przypadku firmy 11 BIT znanej z gry TWoM, gdzie taki ruch korekcyjny trwał od końca 2014 do ok. połowy 2016 roku."

No więc ja neguję formację "boczniaka" 1800-2900 na btc trwającą rok a na pewno nie jest dla mnie argumentem za taką formacją luźna uwaga na temat fal E. nie poparta rysunkiem ani tym bardziej absurdalne w moim mniemaniu porównanie do instrumentu, który różni się co do a) dynamiki, b) zasięgu (btc to rynek globalny), c) ilości uczestników, d) kapitalizacji, e) fundamentów i co najważniejsze f) dużo mniejszej ilości czynników wpływających na jego wycenę. Równie dobrze można podać przykład boczniaka trwającego i kilka lat, np. złoto z przełomu wieków, ale to w żaden sposób nie wzmacnia argumentu za bocznym ruchem na btc opartego na EW. Po prostu kompletnie od czapy przykład. Takie gawędy mają zerową wartość dla inwestora, nie dostarczają żadnych przesłanek do wejścia / wyjścia z inwestycji.

Dużo bardziej prawdopodobne wydają mi się scenariusze pękania bańki rozpoczętej w marcu, która zakończyłaby się zejściem poniżej 1800. Swego czasu wrzucałem taki scenariusz https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p328140 choć obecnie z każdym dniem staje się on coraz mniej prawdopodobny gdyż upgrade na BTC idzie na razie ok a BCH nie wygląda na coś co miałoby zachwiać bitkiem. Jeśli natomiast cała ta drama z segwitem, której zakończenie przewidziane jest na jesień zakończy się pozytywnie, to nie wierzę żebyśmy nie mieli wybić się ponad obecne ATH jeszcze w tym roku lub na początku 2018. Po prostu nie widzę tu miejsca na tak długi, roczny ruch bokiem a przywołanie kursu 11B jako uprawdopodobniającego taki scenariusz w obecnej sytuacji bitka to kompletna pomyłka w mojej skromnej opinii. Jeśli jednak się zrealizuje to dołączę do grona Twoich fanów ;]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 5 sierpnia 2017, 01:02

new06 pisze: To ja tylko dodam do dyskusji swoje trzy grosze. Dzisiaj o 12.13 @Fibo opublikował post z analizą, której treść zinterpretowałem następująco (może niewłaściwie) od razu w tamtym momencie: "obecny impuls wzrostowy sięgnie do okolic 2880 i potem korekta". Obecnie mamy double top, a high 24h wynosi 2876.
To był ciekawy post od Fibo (ten lub jeden z ostatnich) i pierwszy raz widziałem w nim świadomą i szczerą niepewność. Ja takie rzeczy bardzo cenię. Tak na marginesie, ja lubię czytać tu ludzi, którzy... ...nie wiedzą, nie są nigdy do końca pewni, mają dużo pokory i do tego mają własne spojrzenie.

Dodano po 3 minutach 27 sekundach:
@sha256, Zapomniałeś dodać buźki "lol" z tym popiołem. Też Cię lubię. :) A że czasem czepię się o jakiś szczegół, cóż taki jestem czasem. Grunt, że możemy gadać o wykresach i jest tu od lat grupa kilkunastu stałych ludzi, którzy wiem, że zawsze mają coś ciekawego do napisania, czego ja np. wcale nie widzę. Każdy czerpie od każdego hehe.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sha256 » sobota, 5 sierpnia 2017, 01:35

akos pisze:
sha256 pisze:ignorancja z Twojej strony było skrytykować wpis forumowicza. Ale ty tego nie rozumiesz? Nadal nie załapałeś?
Poza tym odwracając sytuacje czy wrzucanie rysunków czyni Cię lepszym i mądrzejszym? jestes w stanie podyskutować o tym co tak zjechałeś czy bedziemy tylko o ogólnikach nt. EW meczyli palce?
Ok skoro w Twoim słowniku krytyka = ignorancja to od tej pory będę pisał tylko pochlebne recenzje ;) No więc w Twojej błyskotliwej prognozie długoterminowej zauważyłem jednak pewne poważne luki czyli brak rysunku z oznaczeniem fal o których mówisz (jak mamy dyskutować konkretnie bez tego?) oraz sugestię (moim zdaniem była to sugestia a nie jedynie "przykład długiego trendu bocznego"), że skoro 11B jechał bokiem przez rok to jest prawdopodobne, że i btc też tak może zrobić. Uważam, że to była sugestia dlatego, że napisałeś

"jakby ktoś negował trwające długo formacje korekcyjne w postaci prostokątów to zachęcam do mocniejszego wgryzienia się w AT. Można zwrócić uwagę na taką formację np. w przypadku firmy 11 BIT znanej z gry TWoM, gdzie taki ruch korekcyjny trwał od końca 2014 do ok. połowy 2016 roku."

No więc ja neguję formację "boczniaka" 1800-2900 na btc trwającą rok a na pewno nie jest dla mnie argumentem za taką formacją luźna uwaga na temat fal E. nie poparta rysunkiem ani tym bardziej absurdalne w moim mniemaniu porównanie do instrumentu, który różni się co do a) dynamiki, b) zasięgu (btc to rynek globalny), c) ilości uczestników, d) kapitalizacji, e) fundamentów i co najważniejsze f) dużo mniejszej ilości czynników wpływających na jego wycenę. Równie dobrze można podać przykład boczniaka trwającego i kilka lat, np. złoto z przełomu wieków, ale to w żaden sposób nie wzmacnia argumentu za bocznym ruchem na btc opartego na EW. Po prostu kompletnie od czapy przykład. Takie gawędy mają zerową wartość dla inwestora, nie dostarczają żadnych przesłanek do wejścia / wyjścia z inwestycji.

Dużo bardziej prawdopodobne wydają mi się scenariusze pękania bańki rozpoczętej w marcu, która zakończyłaby się zejściem poniżej 1800. Swego czasu wrzucałem taki scenariusz https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p328140 choć obecnie z każdym dniem staje się on coraz mniej prawdopodobny gdyż upgrade na BTC idzie na razie ok a BCH nie wygląda na coś co miałoby zachwiać bitkiem. Jeśli natomiast cała ta drama z segwitem, której zakończenie przewidziane jest na jesień zakończy się pozytywnie, to nie wierzę żebyśmy nie mieli wybić się ponad obecne ATH jeszcze w tym roku lub na początku 2018. Po prostu nie widzę tu miejsca na tak długi, roczny ruch bokiem a przywołanie kursu 11B jako uprawdopodobniającego taki scenariusz w obecnej sytuacji bitka to kompletna pomyłka w mojej skromnej opinii. Jeśli jednak się zrealizuje to dołączę do grona Twoich fanów ;]
Akos chciałbym żebyś mnie dobrze zrozumiał, bo nadal nie rozumiesz. Zapytano się mnie o zdanie i je wyraziłem. Podałem nazewnictwo, określiłem fale i podfale, podałem daty i/lub zakresy cenowe. Napisałem co sądzę wyrwany do odpowiedzi. Bo mam szacunek do pytającego i uważam, że warto cos skrobnąć. To nie była prognoza. Nie jestem tutaj od tego aby robić prognozy. Szczegółowe dane, które zamieściłem myślę wystarcza aby zorientować sie w sytuacji mid/long jaka nakreśliłem. Komu brakuje rysunku z łatwością sobie to nakreśli moim zdaniem.

Zaakcentowałem czasowy aspekt korekty i podałem ile powinna trwać - powiesz mi na jakiej podstawie? Jako przykład długiego trendu tego typu podałem sytuację na 11 BIT.
Gdybyś czytał ze zrozumieniem to nie tworzyłbyś równoległej rzeczywistości o tym jakoby to porównuję sytuację do sytuacji na 11 BIT. A tym bardziej słowa o uprawdopodobnianiu ruchów na BTC ruchami na 11 BIT to już z Twojej strony albo brak zrozumienia albo kolejna złośliwość, takie kuriozum. Proszę przeczytaj co napisałem. Ani więcej , ani mniej. Tylko o to proszę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3362
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » sobota, 5 sierpnia 2017, 02:43

"chciałbym żebyś mnie dobrze zrozumiał, bo nadal nie rozumiesz"

Ehh i nadal paternalistyczno pouczający ton, ty wszystko rozumiesz, ja nic, ok.

"Komu brakuje rysunku z łatwością sobie to nakreśli moim zdaniem."

Heh, właśnie do tego piję, mówienie zagadkami, "wiem ale nie powiem", "może powiesz mi dlaczego tak napisałem uczniaku?", "sami sobie narysujcie" a na deser, gdy ktoś choćby delikatnie zażartuje z takiego stylu i przeprowadzonych wnioskowań atak z pełnych dział. To mi wiele mówi o Twoim charakterze kolego i nie dziwię się, że nie jestem pierwszą osobą z którą zacząłeś wymianę myśli od spięcia :]

"Gdybyś czytał ze zrozumieniem to nie tworzyłbyś równoległej rzeczywistości o tym jakoby to porównuję sytuację do sytuacji na 11 BIT."

Czyżby? To po co w takim razie podaje się tego typu przykłady w takim kontekście jak nie po to żeby wzmocnić uzasadnienie pewnego przewidywanego ruchu przez analogię bądź porównanie do innego? Ot tak, bez związku? Nikt przecież nie wątpi w fakty i długie trendy i to nawet bez "wgryzania się w AT", więc co niby miało wnieść to utrzymane w nauczycielskim tonie przywołanie wykresu 11B do Twojej argumentacji poza ewentualnym nieporozumieniem lub stwierdzeniem oczywistości, że gdzieś tam też kiedyś był trend boczny?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: tonyxxl » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:03

coś nie może przebić tego ATH...2973$ teraz, dużo nie brakuje, a potem: to the moon ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:05

ATH tak blisko...
Weźcie te ściany tekstu na pm sobie skopiujcie.
ATH blisko, ludzie...!
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 12 czerwca 2013
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: grzeg » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:10

No i pięknie poszło:) To się @ekonokomik z longa ucieszy jak wstanie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:13

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: tonyxxl » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:19

i to mi się podoba, król jest tylko jeden

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 12 czerwca 2013
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: grzeg » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:22

Piękne szaleństwo. Chwila przerwy potrzebna, bo zaczynają się bitki kończyć na ASKach ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:23

Coś pięknego. Taka trudną drogę przebyliśmy. Trzymam bity od dobrych kilku tygodni, gdy 1300 miało być za 2 dni i w ogóle, to nie ma szans wzrastać itd. Nie wiem jak szacować zasięg, ale może 3300-3400 tak na oko, co sądzicie?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Matek » sobota, 5 sierpnia 2017, 05:24

Jest jakiś news czy coś?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości