Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Legamedary » niedziela, 23 lipca 2017, 17:05

@anagamidev, stawką mniej więcej taką, że w przypadku straty całości, nie odbije się to jakości życia.
BitMEX - giełda z dźwignią x100 na kontraktach
Coinbase/GDAX - giełda z najwyższymi stawkami + online wallet
Coinly.eu - spróbuj szczęścia grając przeciwko innym i pomnóż swoje Bitcoiny!
1KpKivhodjH7Jqbb585L82GrnvWdGcVyuz - zbieram BTC na budowę domu :)

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: -34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: malakai89 » niedziela, 23 lipca 2017, 17:07

to musi jebnac do gory i jebnie, w ciagu tej nocy albo poniedzialku.
Ja widze obraz ze siedzi pare osob ktore sa oplacone i maja wytyczne od grubych investorów. I robia ich zalozenia.
Ktos 24h/7h obserwuje wykres, i przy spadkach robi wzrosty. Skoro trudza sie dalej, pokazuja sciany buy orderow w wysokosci 2.000 btc to kwestia czasu az to jebnie.
Sensu nie mialo by zeby na tym samym poziomie co jeszcze sie staraja rysowac wykres nagle sie wyprzedali

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Legamedary » niedziela, 23 lipca 2017, 17:11

@malakai89,
Spoiler:
BitMEX - giełda z dźwignią x100 na kontraktach
Coinbase/GDAX - giełda z najwyższymi stawkami + online wallet
Coinly.eu - spróbuj szczęścia grając przeciwko innym i pomnóż swoje Bitcoiny!
1KpKivhodjH7Jqbb585L82GrnvWdGcVyuz - zbieram BTC na budowę domu :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 23 lipca 2017, 17:11

Pierwsze słowa tego forum w 2010 roku brzmiały (1st post ever!):
Mahkul pisze: Polskie Forum Bitcoin - Regulamin

1. Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice.
:P
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: -34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: malakai89 » niedziela, 23 lipca 2017, 17:14

Legamedary pisze: @malakai89,
Spoiler:
Legendary zgodzilbym sie, gdyby nie pojawialy sie w ciagu dalszym ingerencje grubasow do podbicia kursu. Podbijaja, rosnie. A jak widza stagnacje bo jest za wysoka cena i ludzie nie kupuja, to robia mala sprzedaz, albo sprzedaz robi sie automatycznie i dalej podbijaja tak by byl ladny wykres. Tak zebysmy my uwiezyli ze to naturalne.

sledze polonexa i tam nie ma zadnych scian, wiec mozna zglupiec i nierozumie sie wykresu wcale. Ale jak patrze na ordery na bitfinexie to pochwili wiem w ktorym to kierunku pojdzie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: anagamidev » niedziela, 23 lipca 2017, 17:15

Oj, chyba grubaski mają zagwozdkę ;) :D

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: -34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: malakai89 » niedziela, 23 lipca 2017, 17:18

stagnacja na 2797 zaraz musza sprzedac ob nie ma odwaznych, zrzuca na kolejny suport 2741 zeby ludzie odwazniej kupowali

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 23 lipca 2017, 17:18

Ludzie wykresy i price action i orderbooki wyglądają tak zawsze, nagle teraz się obudziliście, że idą manipulacje i zaganianie? :mrgreen:
Zanim na giełdzie wiedziałem co to wolumen i co to ask i bid widziałem już ścianki zaganiające. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 483
Rejestracja: 5 listopada 2015
Reputacja: 303
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: szajsiwo » niedziela, 23 lipca 2017, 17:21

Myślę że nie bez powodu takie cyrki robione są nie na innej giełdzie jak Bitfinex - ta giełda już od skandalu z brakiem możliwości wypłat FIAT przeszła z tym do dnia codziennego i chyba uważa że tak już zostanie, że w sumie to tak jest fajnie i nic nie robią w tym kierunku żeby się to zmieniło (bo chyba nierealne jest żeby przez tak długi czas nie szło temu zaradzić). Ot stwierdzili że staną się takim Polonexem.
To są wałkarze i nie zdziwię się że w odpowiednim momencie wykresu staną się powodem mega zwały (oczywiście w 100% zgodzie z AT, Elliottem i ch** wie czym jeszcze)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: anagamidev » niedziela, 23 lipca 2017, 17:23

Wg. mnie da się pokonać system. Wystarczyłoby, żeby ktoś robił dokładnie odwrotne ruchy na innej giełdzie trochę mniejszym kapitałem, ale o odpowiednio dużej dźwigni :D

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: scibi » niedziela, 23 lipca 2017, 17:24

Ja wciaz podtrzymuje ze idziemy w gore, a akcja jak ta przed chwila byla trapem ;-)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: soulnecturn » niedziela, 23 lipca 2017, 17:29

Dobra ostatnie słowo ode mnie :P Ciekawy jestem czy ktoś podziela moją wizję...

więc:
pierwsza możliwość (jeżeli uznamy że flaga miała 2 górki a nie 3 (3 górki są jak są 3 bottomy uznajmy).
Obrazek


ALBO

uznając, że mieliśmy już te 3 górki:
Obrazek
tym sposobem górka będzie bliżej 2900

A poniżej moje kreski (zagram sobie 1btc pod ten plan i co będzie...):

Obrazek
w tym przypadku ostatni top naszej flagi będzie w okolicach 2850-2860 (więc nic znaczącego)

Generalnie podejrzewam że o 4-5 nad ranem dzisiaj zacznie się coś dziać nowego - albo poszybujemy albo spadniemy - tego już nie ogarniam...

ma to sense?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Robson » niedziela, 23 lipca 2017, 17:39

Dzisiaj na Bittrex jest brak możliwości wpłat i wypłat BTC do czasu aktywacji BIP 91.

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: rha » niedziela, 23 lipca 2017, 17:44

Bit-els pisze:Było? https://cointelegraph.com/news/rothschi ... tc-per-sec
Najczystsza banksterka wchodzi w bita
"Wchodzi"? Takie groszowe sumki, to nie inwestycje poważnego banku.
To coś koło 80 BTC, więc może kontrahent nie miał drobnych i im resztę wydał w bitcoinach.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Chancellor » niedziela, 23 lipca 2017, 18:05

Robson pisze: do czasu aktywacji BIP 91
Przecież BIP91 się już aktywował.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: przemen » niedziela, 23 lipca 2017, 18:06

szajsiwo pisze: Myślę że nie bez powodu takie cyrki robione są nie na innej giełdzie jak Bitfinex
A znasz jakąś inną sensowną giełdę, gdzie nie ma takich praktyk? Trzeba się z tym pogodzić, bo inaczej nie ma sensu granie na krypto. Mnie denerwuje Kraken z kilku różnych powodów, ale znam już specyfikę tej giełdy na tyle, że nie zamierzam jej zamieniać.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Robson » niedziela, 23 lipca 2017, 18:08

Chancellor pisze:
Robson pisze: do czasu aktywacji BIP 91
Przecież BIP91 się już aktywował.
To jest oficjalny komunikat Bittrex. W dalszym ciągu nie można tam dokonywać płatności BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: new06 » niedziela, 23 lipca 2017, 18:28

Wymazywanie pisze: Stawiam 70/30, że jeśli zrobilibyśmy 2900$ to jedziemy do 2922-3003$.
Dotykanie okolic 2900$ po raz 4 i spadek potem nie wydaję mi się najprawdopodobniejszą opcją.
Aktualizacja, finex 4H:



Bbands oczywiście się zwężają, a ja też źle rysowałem flagę. Scenariusz ze zmyłkowym wyjściem z tunelu górą i zbiciem przez górny bbands wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, tyle że będzie to na poziomie około 2860. Potem zjazd, ale nie odbijemy się od dolnej bbands, tylko będziemy z nią jechali w dół, aż się odbijemy trochę w bok, trochę do góry. Będzie to zapewne poziom, który podawał @Fibo.


Aktualizacja 2:

Znalazłem taką formację z 20.11.2016, też H4 finex. Możliwe, że zamiast dotknięcia górnej bbands zrobi się taki kołnież, który rozszerzy się, kiedy zaczniemy zjeżdżać. Jeśli tak, to zjazd mógłby być niedługo, bo amplituda fal się zmniejsza.


Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 6 lipca 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: karmakaze » niedziela, 23 lipca 2017, 18:58

Czytam ten wątek juz pare lat i dalej jestem leszczem w analizie i tradingu ale zdążyłem zauważyc kilka prawidel. NIc wielkiego pewnie kazdy z was to wie. po dlugim boczniaku w znakomitej wiekszosci przypadkow strzala w góre. W 4h mamy taki boczniak teraz. ja plyne z trendem i to mi wychodzi najlepiej.
Wsiadlem do pociągy przy pierwszej szpili czwartkowej i jade mam nadzieje po nowe ath 3.5k lub wiecej, wiec nie slucham wiekszosci glosow tutaj ze zaraz jebnie itd. Nie jebnie. za pare dni lub 1week ath sie pojawi to czuje. I tak. Mamy flage na 1d co dobrze wrozy. Jasne ze nie zarabiam tak jak zawodowcy tutaj ale mam przynajmniej bezstresowe dnie i noce. No moze bym gral w dt gdyby nie te chorendalne prowizje dla gieldy. 0.41% to jest rozboj w bialy dzien. Przy obecnej cenie. Przydalyby sie jakies okresy bez prowizji aby ludzie mogli zarobic a nie tylko wlasciciel gieldy.

Dobrze by bylo panowie jakbyscie podpisywali swoje posty przewidujące wachania ceny o jaki termin wam chodzi. Generalnie to wiekszosc tutaj pisze o krotko i srednio-dla was sredni to pare dni tygodni. terminowy tradingu. dla mnie srednio to pare 1-2mc.

A jesli chodzi o jakosc merytoryczna tego tematu to stare autorytety tutaj trzymaja dalej wysoki poziom mimo iz kilku nowych userow troche zasmieca watek. Tak ze nie pierdolcie smutow a starajcie sie pisac konkretnie bo pewnie sporo takich cicho ciemnych lamosow jak ja tu czyta i musi wnioskowac a moje wnioski mają mi przynosic profit a nie strate.

Choc dobrze ktos (jeden z nowych) powiedzial ze wazne jest aby pomnazac ilosc btc. Choc tak mogl stwierdzic tylko fanatyk ktory wiezy ze btc kiedys bedzie bożkiem.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Legamedary » niedziela, 23 lipca 2017, 19:10

karmakaze pisze: No moze bym gral w dt gdyby nie te chorendalne prowizje dla gieldy.
Graj na GDAX, maker jest bez prowizji, lub graj na BitMEX, tam prowizja jest ściągana co 4h i tylko w momencie jak masz otwartą pozycję (wystarczy grać pomiędzy).
karmakaze pisze: Choc dobrze ktos (jeden z nowych) powiedzial ze wazne jest aby pomnazac ilosc btc. Choc tak mogl stwierdzic tylko fanatyk ktory wiezy ze btc kiedys bedzie bożkiem.
Dla mnie osobiście ważne żeby ostatecznie pomnażać ilość fiatów, bo póki co bitek jest narzędziem spekulacyjnym i raczej za chleb czy paliwo nim nie zapłacę :)
BitMEX - giełda z dźwignią x100 na kontraktach
Coinbase/GDAX - giełda z najwyższymi stawkami + online wallet
Coinly.eu - spróbuj szczęścia grając przeciwko innym i pomnóż swoje Bitcoiny!
1KpKivhodjH7Jqbb585L82GrnvWdGcVyuz - zbieram BTC na budowę domu :)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości