OpenCL Error

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 5 września 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OpenCL Error

Postautor: Stefan666 » poniedziałek, 18 października 2021, 13:29

Cześć, jakiś tydzień temu złożyłem swoją pierwszą koparkę opartą na 1xRTX 3060 12 GB i 2x RX6600XT 8 GB, założyłem portfel, a pool który wybrałem to flexpool, chciałbym kopać eth, natomiast jest jeden problem ponieważ NBMiner wywala mi taki błąd:
https://zapodaj.net/82890515ee45d.jpg.html

Co byście poradzili w takiej sytuacji?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 października 2021, 16:22 przez Stefan666, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NBMiner-Problem

Postautor: adiqq » poniedziałek, 18 października 2021, 13:36

ustaw 2 minery, oba puść na Ethermine, oba uruchamiasz jednocześnie, w parametrach ustawiasz które karty mają kopać
T-rex dla 3060
Gminer dla 2x6600XT
a jak to nie jest komputer który używasz jeszcze do czegoś innego, to uruchom HiveOS
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 5 września 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NBMiner-Problem

Postautor: Stefan666 » poniedziałek, 18 października 2021, 16:18

Jakby ktoś potrzebował to rozwiązałem problem w taki sposób:
1. Wchodzimy w panel sterowania
2. Wchodzimy w system i zabezpieczenia
3. Wchodzimy w system
4. Następnie Zaawansowane ustawienia systemu, klikamy w to
5. Tam wybieramy Zaawansowane i poniżej znajdziemy zakładkę Wydajność i w tej zakładce mamy okienko "usrawienia", klikamy w to
6.Przeniesie nas do okienka "Opcje Wydajności" i tam przechodzimy do zakładki "Zaawansowane"
7. W tej zakładce znajduje się rubryka "Pamięć wirtualna" i w tej rubryce jest opcja "zmień"
8. Po wejściu otwiera nam się okienko "Pamięć wirtualna", w tym okienku mamy taką frazę jak "Automatycznie zarządzaj rozmiarem pliku stronicowania dla wszystkich dysków" jest ona zaznaczona ptaszkiem, więc ją odznaczamy
9. Poniżej w tym samym oknie będziemy mieli dostępne 3 opcje do zaznaczenia
10. Zaznaczamy "Rozmiar niestandardowy: "
I tam gdzie są dwie rubryczki
"Rozmiar początkowy (MB):"
"Rozmiar końcowy (MB):"
11. W dwóch rubrykach Wpisujemy liczbę która odzwierciedla ram posiadany przez nasze karty i do tej liczby dodajemy 4 GB.

Czyli naprzyklad mamy dwa RTX'y 3060 8GB, więc 4+2x8=20 GB, czyli wpisujemy w tych dwóch rubrykach 20 000 MB, naciskamy OK i wszystko powinno śmigać.

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości