Kilka pytań o Dual Bios

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: redlumek » wtorek, 10 lipca 2018, 23:32

To ja też pewien sekret zdradzę. Pisalem już o tym wcześniej: pytania trzeba umieć zadawać. Bo na pytanie chcesz uzyskać odpowiedź która cię na coś poprowadzi a nie wyciągnie z błędu.
Twoje pytania były podobne do np
"Jeśli rękami złapie się za linie, a nogami oprę o tory to czy pojadę jak tramwaj?"

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: m.m » środa, 11 lipca 2018, 00:14

Aizo pisze: To wątek "pomoc", wiec niech się nie udziela jak ktoś pyta o poradę a jemu się pytanie nie podoba.
wtedy będziesz spał że ludzie na forach nie pomagają, zadajesz głupie pytania, obrażasz rozmówców i masz pretensje do innych... no tak mamy wakacje :idea:
Aizo pisze: na cholerę pisze takie komentarze?
bo mi na to konstytucja pozwala :mrgreen:
Aizo pisze: Damian przejrzyj sobie historie m.m na forum i zobacz w jakiej formie odnosi się on do użytkowników.
Ja przeczytałem i mojego akceptu na to nie ma. Jeżeli inni się z tym zgadzają ich problem, ale poprzez to siła hejtu tego Pana rośnie z każdym dniem.
Walisz głupie wpisy bo nie tolerujesz mojego hejtu ? za głupi na to jestem... :roll:
Damian_Pilch pisze: I po co ta gównoburza :roll: Fakt @Aizo
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 30#p506436
zapytaj autora

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: Aizo » środa, 11 lipca 2018, 08:09

redlumek pisze: To ja też pewien sekret zdradzę. Pisalem już o tym wcześniej: pytania trzeba umieć zadawać. Bo na pytanie chcesz uzyskać odpowiedź która cię na coś poprowadzi a nie wyciągnie z błędu.
Twoje pytania były podobne do np
"Jeśli rękami złapie się za linie, a nogami oprę o tory to czy pojadę jak tramwaj?"
O! To ty teraz będziesz pouczał, jakie pytania można zadać i jakie są dla kogo potrzebne? ;P
Coraz lepiej się robi :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrowienia dla twego przyjaciela z reputacją -70 :)
Tak to już jest, że jak jeden sobie nie radzi, to zlot czarownic na miotłach się robi i atakujemy w grupie :)
Każdemu się wydaje, że w grupie siła.
Kolejny sekret zatem Ci zdradzę :)
Siła nie jest w grupie, miły kolego.
Siła jest w intelekcie ;P

Kiedyś może zrozumiesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Dodano po 9 minutach 51 sekundach:
m.m pisze:
wtedy będziesz spał że ludzie na forach nie pomagają, zadajesz głupie pytania, obrażasz rozmówców i masz pretensje do innych... no tak mamy wakacje :idea:
Chłopie! Teraz to już ni cholery nie wiadomo w jakim języku piszesz i o co ci chodzi.
Nie stylistycznie, nie gramatycznie, brak podstawowych zasad interpunkcji.
m.m pisze:
bo mi na to konstytucja pozwala :mrgreen:
O! wiesz, co to konstytucja. Dobrze. Widzę progres. Jeszcze trochę, a może się nauczysz pisać poprawnie :o :o :o
m.m pisze:
Walisz głupie wpisy bo nie tolerujesz mojego hejtu ? za głupi na to jestem... :roll:
To że jesteś głupi wiemy wszyscy, to że sam o tym wiesz, to dobry prognostyk.
Za kilka/kilkanaście lat być może uda ci się nadrobić zaległości i dołączyć do elity "średniej inteligencji krajowej"
Trzymam za ciebie kciuki!
Będzie dobrze. Nie poddawaj się i walcz :D :D :D :D

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: redlumek » środa, 11 lipca 2018, 10:59

Jakbyś nie wiedział to z m.m też toczylem nieźłe słowne potyczki - ale jedno nas łączy - nie tolerujemy głupoty i lenistwa

Ps Sam może kiedyś zrozumiesz że poziom żadnego pytania świadczy o osobie która je zadaje.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: m.m » środa, 11 lipca 2018, 13:56

Aizo pisze: Siła jest w intelekcie ;P
to zacznij go używać, zamiast obrażać forumowiczów prowadź merytoryczny dialog. Takie trudne ?
redlumek pisze: Ps Sam może kiedyś zrozumiesz że poziom żadnego pytania świadczy o osobie która je zadaje.
daj na luz, tu nie chodzi o inteligencje czy wiedzę. Problemem jest egoistyczna osobowość lub jakiś poważniejszy problem związany brak poczucia własnej wartości, braku znajomych, wykluczaniem etc.

Niestety niektórzy zawsze muszą być górą, sowite przygadanie zawsze podnośni poziom hormonów szczęścia.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: Aizo » czwartek, 12 lipca 2018, 21:37

Piękny duet z was panowie powstał !
Czarodziej, przeszłość i przyszłość czytający za pomocą szklanej kuli, oraz jego wierny giermek, co to pytania zadawać każe, tylko wówczas jak odpowiedź ktoś zna :lol: :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 19 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: Damian_Pilch » piątek, 13 lipca 2018, 08:34

Aizo pisze: Piękny duet z was panowie powstał !
Czarodziej, przeszłość i przyszłość czytający za pomocą szklanej kuli, oraz jego wierny giermek, co to pytania zadawać każe, tylko wówczas jak odpowiedź ktoś zna :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie chodzi o to żebyś znał odpowiedź, tylko żebyś wiedział o czym mówisz ;) No i to leniwe z twojej strony :) Wystarczyło wklepać w google nazwę karty + mining i masz krocie filmików w których jest wszystko opisane szczegółowo. Obstawiam że @m.m i @redlumek chodzi o to że zadałeś banalne pytanie bez wcześniejszego chociażby minimalnego zapoznania się z tematem ;) Uwierz że nikt w życiu nie będzie wszystkiego robił za Ciebie. Pozdrawiam!

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: m.m » piątek, 13 lipca 2018, 10:25

Damian_Pilch pisze: chodzi o to że zadałeś banalne pytanie bez wcześniejszego chociażby minimalnego zapoznania się z tematem ;) Uwierz że nikt w życiu nie będzie wszystkiego robił za Ciebie.
dokładnie.

Pomysł z implementacją dwóch różnych pamięci powala na kolana, ekonomiczne i technologiczne zabójstwo.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: Aizo » niedziela, 15 lipca 2018, 18:25

kolejny sekret wam zdradzę :)
Przyda się Wam ;P
Upośledzone, bądź chore zwierzęta zawsze atakują w stadzie ;)

Dodano po 11 minutach 31 sekundach:
Damian_Pilch pisze:
Aizo pisze: Piękny duet z was panowie powstał !
Czarodziej, przeszłość i przyszłość czytający za pomocą szklanej kuli, oraz jego wierny giermek, co to pytania zadawać każe, tylko wówczas jak odpowiedź ktoś zna :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie chodzi o to żebyś znał odpowiedź, tylko żebyś wiedział o czym mówisz ;) No i to leniwe z twojej strony :) Wystarczyło wklepać w google nazwę karty + mining i masz krocie filmików w których jest wszystko opisane szczegółowo. Obstawiam że @m.m i @redlumek chodzi o to że zadałeś banalne pytanie bez wcześniejszego chociażby minimalnego zapoznania się z tematem ;) Uwierz że nikt w życiu nie będzie wszystkiego robił za Ciebie. Pozdrawiam!
Nie chodziło o to czy leniwe, czy też nie.
m.m. zachowuje się niestosownie i obraża, wiec pomyślałem, że należy Pana naprostować.
Jego forma wypowiedzi jest niegodna rozmowy z kimkolwiek, a tym bardziej publicznych wypowiedzi.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: m.m » niedziela, 22 lipca 2018, 18:11

Aizo pisze: Nie chodziło o to czy leniwe, czy też nie.
m.m. zachowuje się niestosownie i obraża, wiec pomyślałem, że należy Pana naprostować.
Jego forma wypowiedzi jest niegodna rozmowy z kimkolwiek, a tym bardziej publicznych wypowiedzi.
i co teraz bo nie rozumiem ? Moje zachowanie ma być usprawiedliwieniem dla Twojego ? Gdzie Cie obraziłem, konkretnie ?

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań o Dual Bios

Postautor: Aizo » wtorek, 24 lipca 2018, 22:41

To, że nie rozumiesz, nie dziwi mnie.
Gdzie mnie obraziłeś? :D :D :D Nie pochlebiaj sobie :D :D :D

Widzę jednak, że zacząłeś pracę nad sobą i reputacja Ci podskoczyła do -30 :)
Super! Jednak warto było rozpocząć dysputę. Do roboty się wziąłeś.
Może na dobre ci wyjdzie.

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości