Pomoc w konfiguracji softu

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomoc w konfiguracji softu

Postautor: Retro » niedziela, 4 marca 2018, 23:28

Właśnie zacząłem swoja przygode z kopaniem
Sprzet jaii mam to swoj komputer po malych modyfikacjach - czyli zakupilem 1 szt gtx 1070 palit super jetstream i druga mam gigabyte gtx 750 (jakies dziadostwo) ale w nicehash wyciagaja obie okolo 10 zl na dobe?
Domowilem drugiego palita 1070gtx 
Próbuje coś wyciągnąć z tego ale na minergate i nicehash to jakaś lipa.
Nie jestem pewny czy to prawda ale kumpel ma koparke 6x 1070gtx i mowi ze wyciąga około 100 zł na dobe
Co o tym myślicie?jakoś wierzyć mi sie nie chce

Chcialem prosić was o pomoc czym kopać i co na tym sprzecie sie bedzie opłacac?jakie szacunkowe zyski byłyby z tej konfiguracji
Chodzi o to ze jak bedzie sie opłacalo to dokupiłbym kolejne 2 (ceny zabijaja 2600 za jedna grafe)

Potrzebuje pomocy w konfiguracji softa i windowsa pod kopanie

Oczywiscie sie odplace za pomoc i dzien kopania lub kilka dni pojdzie na konto tego co mi pomoze skonfigurować wszystko;)

Pozdrawiam

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomoc w konfiguracji softu

Postautor: m.m » wtorek, 6 marca 2018, 09:42

whattomine.com - tu masz dobre zestawienie.
Retro pisze: Nie jestem pewny czy to prawda ale kumpel ma koparke 6x 1070gtx i mowi ze wyciąga około 100 zł na dobe
https://www.nicehash.com/profitability- ... 94;a28=4.5

nicehash nie konfigurujesz, możesz jedynie podmienić samych górników i ich konfigurację.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 4 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomoc w konfiguracji softu

Postautor: Retro » piątek, 9 marca 2018, 19:14

To co pokazuje nicehash to przy cenie kart ile dalem to jak nic 18miesiecy sam zwrot za karty...
Ten kumpel zainwestowal 15tys na kredyt po 2000zl na miecha - a obecnie jak 1000zl wyciagnie miesiecznie minus prad to slabo wychodzi...

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomoc w konfiguracji softu

Postautor: m.m » sobota, 10 marca 2018, 10:34

Retro pisze: To co pokazuje nicehash to przy cenie kart ile dalem to jak nic 18miesiecy sam zwrot za karty...
Ten kumpel zainwestowal 15tys na kredyt po 2000zl na miecha - a obecnie jak 1000zl wyciagnie miesiecznie minus prad to slabo wychodzi...
życie, tak to teraz wychodzi.

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości