Kopanie bez dodatkowego oprogramowania

~eL
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie bez dodatkowego oprogramowania

Postautor: ~eL » czwartek, 8 lutego 2018, 20:20

Cześć.
Mam w pracy kilka komputerów na których chciałbym pokopać trochę krypto. Komputery i tak pracują, prąd mnie nie interesuje więc dlaczego by w tle czegoś nie odpalić? Nie mam żadnych kosztów więc jakikolwiek zarobek przynajmniej 3 cyfrowy na tych kilku kompach ma już sens.
Aktualnie testuje MinerGate oraz NiceHash. Jak na początek to wygląda przyzwoicie ale aby z nich korzystać niestety trzeba zainstalować klienta. Na niektórych komputerach niechciałbym tego robić więc pytanie czy są jakieś strony www na których po wejściu w tle będzie się coś tam kopało ?
Znalazłem np.: www.monero.crypto-webminer.com/
Generalnie wygląda okej chociaż widzę że mam 2x słabszy Hashrate niż lokalnie na kompie (chyba że to normalnie przy web miningu?). Googlowałem i jest sporo scamu. Ma ktoś coś sprawdzonego na co warto zwrócić uwagę?

Ps. Wiem że trochę Janusz. Nie chcę stawiać w pracy kopalni a jedynie wykorzystać trochę słabo wykorzystywany sprzęt który i tak pracuje więc prosiłbym bez hejtu, chyba że konstruktywny ;).
Pozdrawiam.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie bez dodatkowego oprogramowania

Postautor: Harey » czwartek, 8 lutego 2018, 20:23


Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości