Kilka pytań odnośnie kopania

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań odnośnie kopania

Postautor: Mixerslayer » środa, 10 stycznia 2018, 23:58

Witam, ostatnio zacząłem się interesować BTC i ogólnie kopaniem zawsze się olewało takie rzeczy a za 5 lat się okazuje że trzeba było kopać :)

Wygląda na to że mam całkiem dobry sprzęt do kopania jeśli się nie mylę czyli GTX 1060 6GB oraz Ryzen 7 1700, korzystam z aplikacji nicehash.

Z tego co wyczytałem kopanie na jednym komputerze jest nieopłacalne, a nawet jeśli nie płaciłbym za prąd to sumy jakie jestem w stanie wykopać to kilka zł dziennie co jest bez sensu i tu pojawia się pytanie czy jeśli kopał bym sobie sporadycznie i wykopał te kilka-kilkanaście mBTS i sobie jest trzymał na Electrum jakiś dłuży czas z nadzieją że za jakiś czas kurs pójdzie mocno w górę i pytanie czy to ma sens czy raczej sobie odpuścić?

Drugie pytanie odnośnie procesora czy warto mi kopać tym ryzenem 7 1700? Czy jednak nie warto z różnych powodów jak np szybciej zdechnie a za dużo nie wykopie?

Właśnie wyczytałem że nicehash wypłaca dopiero od 0.1 BTC na inne wallety niż nicehash wallet, tak więc rozumiem że nie mam innego wyjścia niż przenieść się na nicehash wallet czy może zmienić program od kopania?

Dzięki!

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kilka pytań odnośnie kopania

Postautor: HarryTheHarry » czwartek, 11 stycznia 2018, 00:17

nie warto :) a od nice hasha to raczej trzymac sie z daleka ;) "okradli" ich ostatnio, ja osobiscie srodkow nie odzyskalem.

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości