Pomoc w wybraniu poola.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomoc w wybraniu poola.

Postautor: Mzateusz » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 09:22

Witam wszystkich mam takie pytanie własnie zakupiłem antminers s5 dopiero zaczynam z koparkami ASCI. Wczesniej hobbistycznie kopalem troche na GPU koplem ETC udalo sie cos ukopac. Wiec mowie zainwestuje w antmierna s5. Nie bd kupowal s9 póki nie na ucze sie na starszych wersjach mysle ze do nauki 1,1t/hs jest an poczatek wystarczajacy, maly pobór prądu.
Moje pytanie brzmi na jakim poolu najlepiej kopac koparka? Jaka walute najlepiej wydobywac?
Szczerze dziekuje za pomoc.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomoc w wybraniu poola.

Postautor: Mzateusz » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 10:06

Dzieki za info.
Jeszcze mam pytanie kopalem cos na f2pool czy mi to przepadnie nie wyplaca mi ? Chcialem kopac LTC tylko ze mi tak caly czas pokazuje BTC. Kurcze a co myslisz o Peercoin? Warto kopac teraz na s5? Jeszcze bym byl bardzo wdzieczny jak bys podslal mi pare pomocniczyh linkow bo na forum szukam czegos kolwiek ale tu jest tego tak duzo a tak naprawde nie ma nic

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomoc w wybraniu poola.

Postautor: Mzateusz » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 10:58

Chdzi mi konkretnie w co warto inwestiwac. Nauczyc sie czegos wiecej o coinach. Jak dzialaja jaka moze byc waros coina jak sobie z tym radzic.

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości