Problem BIOS Asus rx570 strix O4G

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem BIOS Asus rx570 strix O4G

Postautor: Kr3uss » sobota, 1 lipca 2017, 00:37

Witam
Jestem początkującym minerem. Otó mam problem z modyfikacją oryginalnego biosu i wgrywaniem gotowych biosów. Posiadam koparkę na 7 kart. Karty tak jak w temacie ASUS Rx 570 na pamięciach Hynix. Pierwszą modyfikacją biosu była wzięta z YouTube z tym, że kolega ma pamięć Elpida na kartach i nie osiągałem takiej mocy i poboru prądu jak na filmiku. Mój wynik to ~27.5mhs przy zużyciu 1200W na ścianie(7gpu). Po około 2-3min kopania claymorem program się resetował, bo jedna z kart miała problem z opencl. Potem próbowałem od nowa edytować bios tym razem z timingiem czyli kopiować ze 1500 do wszystkich wyżej, aż do 2000. Prędkość skoczyła do ok 28mh/s ale pobór prądu wynosił 150w na kartę. Zmniejszenie napięcia nie dawało dużej różnicy, a im niżej tym koparka szybciej się crashowła. Gotowe biosy znalezione na anorak nie działały. Był jak oryginalny bios. Proszę o jakąś pomoc. Siedzę w tym trzeci dzień i nie mogę nic wykombinować.

Dodano po 4 godzinach 1 minucie 13 sekundach:
Nikt tu nie kopie? Nikt nie ma pomysłu co można by zrobić?

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości