Obudowa do koparki - Octominer

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obudowa do koparki - Octominer

Postautor: slasta » środa, 19 stycznia 2022, 10:30

Ostatnio przeglądając ofertę sklepu CDR.pl trafiłem na taką oto obudowę - bazę koparki, bo jest kompletna baza koparki, wymaga instalacji tylko GPU do kopania.
https://cdr.pl/p8894,octominer-x12ultra ... b-ssd.html
obudowa mieści 12 kart (mieszczą się karty z chłodzeniem 3 slotowym) a zestawie dostajemy: zasilacz 2,2kW ( patrząc po obrazkach są to chyba 3 zasilacze go 750W), sprzętowy watchdog, kontroler wentylatorów i czujnik środowiskowy.
Także patrząc na całość konstrukcja dość profesjonalna, minusem na pewno jest cena bo kosztuje blisko 5700zł.

Na YT można znaleźć również test tej obudowy, poniżej link do jednego z nich

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obudowa do koparki - Octominer

Postautor: adiqq » środa, 19 stycznia 2022, 11:19

całość niegłupio wygląda, ale ta cena...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Obudowa do koparki - Octominer

Postautor: DzikiDzik » środa, 23 lutego 2022, 12:03

Witam,
Jestem świeżo po budowie pierwszych dwóch koparek po 12 kart i jestem niezadowolony z zarówno z konstrukcji jak i chłodzenia. Tak jak kolega trafiłem na Octominer X12 i jestem pewny że jest to idealne rozwiązanie, ale cena polskiego sprzedawcy to nie moja półka. Producent oferuje na swojej stronie sprzedaż w cenie 809 $ za High Spec przy zakupie minimum 10 sztuk, plus uwaga ponad 3 tyś $ za transport ....
Aktualnie staram się o pozyskanie tego bezpośrednio z fabryki w Chinach, jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o informację to dorzucę kilka sztuk tańszym transportem.

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości