OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Antrepair » sobota, 23 listopada 2019, 13:30

adiqq pisze: wtorek, 5 listopada 2019, 09:09 wciąż się łudzę, że jednak te dane tutaj zobaczę...
I jak ? :)

Pozdrawiam serdecznie. Robert Małocha. Twój serwis koparek ASIC, FPGA i kart GPU.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Czy nadal jest sens pakować się w Koparke ?

Postautor: Antrepair » niedziela, 24 listopada 2019, 09:46

Najgorsze jest to, że ja również się łudziłem co do jegomościa gdy mi zapewniał umowę o pracę :lol: :lol: Czekałem podobnie jak Ty na tą umowę. On wszystkim obiecuje to co ktoś chce usłyszeć. Najzabawniejsze są jego groźby pod moim adresem albo telefony byłej żony. Z chęcią wystąpiłbym przeciwko niemu na powództwie cywilnym ale nie mam jego adresu zamieszkania. Gość wmawia mi, że posiadam jakieś jego maszyny, a ma taki bałagan, że sam niczego nie ogarnia. Oskarża mnie o kradzież urządzeń które przywoził mi do naprawy. Oczywiście jego "pracownicy" się podpiszą pod wszystkim co on powie. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

Pozdrawiam serdecznie. Robert Małocha. Twój serwis koparek ASIC, FPGA i kart GPU.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: OnlyBestMiners » niedziela, 24 listopada 2019, 11:15

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 listopada 2019, 22:29 przez OnlyBestMiners, łącznie zmieniany 5 razy.
Uwaga!!! Inwestycja w digital mining niesie za sobą ryzyko. Nie inwestuj więcej niż możesz stracić. Pamiętaj, aby wkalkulować w ryzyko potencjalne zmiany kursu oraz trudności wydobycia. Pamiętaj, że każdy mining to inwestycja, która mubi być przemyślana.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Czy nadal jest sens pakować się w Koparke ?

Postautor: Antrepair » niedziela, 24 listopada 2019, 12:17

OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15 Robert Gustaw Małocha.
Znany jako Asic Center na Facebook lub tutaj jako Asic repair.

Znany oszust i krętacz na rynku napraw ASIC od wielu lat. Wykorzystywał to, że nikt się tym serwisem nie zajmował na rynku do 2018 roku.
To jest naruszenie dóbr osobistych i pomówienie. Mogę rzucać słowa na wiatr i stwierdzić, że mam samych zadowolonych klientów. Jeżeli są tu moi byli klienci, ludzie którzy wysyłali do mnie sprzęt to proszę was o opinie.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15 Historie, które możemy opisać ze współpracy OBM oraz ludzi z rynku, które u niego "naprawiały" Antminer S9 są niesamowite.

Na początek Bomba :)
Umowę o pracę oferowaliśmy od początku. Powiedziałeś, że nie chcesz, bo pobierasz pieniądze od ZUS, zaproponowałeś sam wiesz co ;) ZUS o tym wie? ;)
Jak można pobierać pieniądze z ZUS nie będąc zatrudnionym :?: :roll:
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15 1. Pan Robert, nie ma nawet odpowiedniego sprzętu do naprawy, a chipy wciska PALCEM! Dlatego 90% naprwisowanego u niego sprzętu po chwili znów się sypie. Po dowody zapraszamy do #OBM
Owszem mam. Mogę zrobić zdjęcia, udowodnić. Jak ktoś z forum chce zobaczyć, proszę napisać. Temu Panu nic nie muszę udowadniać. Ale proszę Krzysztof, sugerujesz, że sam prowadzisz serwis. Wyślij nam zdjęcia z podpisem, z kartką na której będzie twoje imie, nazwisko i data.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15 2. Pan Robert wykonuje swoją pracę kiedy chce i jak ma czas. Klientom OBM naprawiał urządzenia od miesiąca do pół roku!!! Znamy historie, gdzie sprzęt u niego leżał i został zapomniany latami.
Prowadząc własną działaność nic dziwnego, że naprawiam urządzenia czy "wykonuje swoją pracę kiedy chce i jak ma czas" Nie rozumiem zarzutu.

Za to :
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15Klientom OBM naprawiał urządzenia od miesiąca do pół roku!!! Znamy historie, gdzie sprzęt u niego leżał i został zapomniany latami.
jest zwykłym kłamstwem. OBM nie istnieje wiele lat. Zresztą czy ktoś taki jak Ty Krzysztofie prowadziłbyś interesy ze mną latami biorąc pod uwagę cały swój post ? ;) Owszem, w ostatnim czasie przeciągałem naprawę sprzętu choćby Adriana Lipińskiego czy Marcina Żywicy jednak cena za naprawę była skorygowana i dopasowana do czasu który sprzęt przeleżał. Nikt nie ma mi tego za złe. Poproszę ich o komentarz do tej sprawy tu na forum.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:153. Pan Robert oszukuje. Najpierw umawiamy się na stawkę za hasboard, potem stawka jest 2/3 razy taka. Finalnie hasboard pada po miesiącu. Starty finansowe i marketingowe jakie OBM poniosło przy współpracy z Panem są ogromne.

To, że czasem coś się uszkodzi po czasie się zdarza w każdym serwisie. Zazwyczaj mimo czasu zwracam koszty swoim klientom lub naprawiam to ponownie w cenie przesyłki kurierskiej. Jeżeli stawka wynosi 2/3 stawki pierwotnej, to oznacza całkiem dobrą promocję :roll: Nie rozumiem tego zarzutu. Natomiast każda naprawa ma pewien czas gwarancji, zazwyczaj 2 tygodnie.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15 4. Pan Robert ukradł urządzenia OBM oraz naszych klientów i do tej pory nie oddał. Pan Mariusz P. z którym razem pracowali w PNT - tak Robert Gustaw Małocha jest byłym pracownikiem bardzo chlubej obecnie firmy PNT i największym przyjacielem Prezesa PNT ;), który zawoził do niego do domu urządzenia, do dnia dzisiejszego nie otrzymał zwrotu wszystkich. Z tego co wiem sprawa jest na policji.

Po pierwsze próbujesz stwierdzić, że nie jestem godny zaufania bo pracowałem w PNT jednocześnie mówiąc, że zatrudniasz drugą osobę z PNT. O co chodzi ? :?: Oskarżasz mnie publicznie o kradzież. W sumie o to mi chodziło, bo już mam oprócz nagranych rozmów telefonicznych screen tego posta aby wytoczyć proces. Posiadam urządzenie Pana Mariusza- zgadza się. Umawiałem się z nim trzykrotnie na odbiór tego urządzenia, ale ani razu się nie zjawił. Jak ktoś chce screeny z SMS mogę załączyć :D
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15 5. Pan Robert współpracując z OBM rozpoczął szantaż. Zaczął OBM szantazoważ "konkurencja", z którą współpracował nas oszukując.
W związku z opisanymi powyżej sprawami, a szczególnie szantażem, zakończyliśmy współpracę z Panem Robertem.
Tą rozmowę kiedy stwierdziłeś, że szantażuje również mogę załączyć aby inni to ocenili. Ja wprost napisałem, że już mam sposób na podkręcanie Antminer S17, ale że to była maszyna Unlimited napisałem Ci, żebyś pierwszy przed nimi opublikował ten news, bo i tak muszę go przekazać do Unlimited. chcesz ? Mogę opublikować.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15Sami posiadamy Profesionalny, JEDYNY autoryzowany serwis MicroBT i za chwilę Bitmian w Polsce. Jako jedyny posiadamy części do najnowszych maszyn.
Pokaż certyfikat. Kolejne kłamstwo. Zapomniałeś chyba, że dodałeś mnie do grupy z microbt :lol: Oni jedynie wysyłają Ci części zamienne. To nie jest serwis. Nie masz żadnego certyfikatu, nic. Urządzenia po takim "serwisie" tracą gwarancję. A i mogę podać ceny elementów zamiennych jakby ktoś chciał.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15Zaczepka w tym poście, że niby sam nie ma wiedzy jak dochodowo miningować, a w branży jest od dawna przy ASIC to jest kolejny dowód na BESZCZELNE zachowanie i szykowanie dobrego imienia OBM.
Ja Ciebie zaczepiłem ? Wskaż mi dokładny fragment, moją wiadomość. Gdzie napisałem, że "niby sam nie ma wiedzy jak dochodowo miningować" :?:
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15 6. Pan Robert od chwili rozstania z OBM, zamiast zająć się życiem i swoją robotą, ma duży ból i rozpoczął, przegraną walkę z OBM, pisząc na forach bzdury i kłamstwa. Nawet tuż po rozstaniu, wykorzystując moment bycia w grupach serwisowych OBM, ośmieszył się, pisząc bezczelnie po rozstaniu do naszych klientów kłamstwa. Klienci, opierają się o fakty i mają swój rozum, tylko wyśmiali Pana Gustawa Małochę.
Tu również dysponuję screenami z własnego wpisu. Nie było żadnego kłamstwa, napisałem że trzeba szczególnie uważać w świecie crypto na scam. Mogę zainteresowanym opublikować tutaj screen.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:157. Myśleliśmy, że żal i strata szybko minie i Pan Robert, z tego co wiemy ma, czy miał pracę na etacie w jakiejś kopro. Jak widać ból nie przeszedł i Robert Gustaw Małocha chce kontynuować czarny PR dla OBM.
Tu chyba nie ma co komentować.
OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 11:15Krzysztof Półjanowicz
"ten, który ZAWSZE jak chciałeś dawał Tobie prywatnie pieniądze, czy to na chleb, czy na długi, czy na granie na giełdzie, czy wiesz na co ;)"

WSTYD!!!
To już jest poniżej krytyki. Naprawiałem sporo urządzeń Krzysztofowi. Krzysztof nie rozliczał napraw tych urządzeń z klientami, miał pretensje, że za naprawy nikt mu nie płaci i jak on ma mi zapłacić, czemu ? Przecież mu nikt nie zap[łacił. Słysząc to musiałem podjąć jakieś działania, żeby wydobyć pieniądze które mi się należały za naprawę. Tak więc udając, że pożyczam brałem to, co było mi należne i mówiąc w prost, że to w imię naszych rozliczeń.

Krzysztofie, proszę odnieś się do swoich gróźb, telefonów, telefonów swojej byłej żony która w prost mówi, że nie będzie ze mną w ten sposób rozmawiać, zna mój adres i sama przyjedzie po urządzenia.

Ja mogę dopiero zacząć wskazywać na rzeczy których Ty nie dopilnowałeś i rzeczy które mi się wydają nie w porządku wobec twoich klientów. Chcesz ?

Początkujący
Posty: 128
Rejestracja: 10 grudnia 2016
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy nadal jest sens pakować się w Koparke ?

Postautor: AdrianWloclawek » niedziela, 24 listopada 2019, 12:43

Ja mogę potwierdzić że oddawałem Robertowi karty graficzne i były to przypadki kiedy serwis gwarancyjny odrzucił mi naprawę.
Robert wykrył nawet niezłe oszustwo serwisu gwarancyjnego. Otóż producent nakleił naklejkę ,która miała wskazywać na uszkodzenie mechaniczne złącza PCIE EXPRESS.
Robert utworzył dla mnie na czas naprawy plik excela w chmurze gdzie na bieżąco wiedziałem co się dzieję z kartami graficznymi.
Naprawione karty pracują do dzisiaj.

Robert dla mnie naprawił parę hashbordów - jeden uległ uszkodzeniu na około 10 szt.
Klient robił duże OC i miał kiepskie warunki pracy i w sumie go uświadomiłem że oc i undervolting muszą iść w parze i poprawia cała flotę swoją.

Ja w sumie z Robertem to już od 2017 roku współpracuje.
Na telegramie na grupach widziałem jak mu gratulują wyników z S17. :mrgreen:

Myślę ,że warto oddawać Robertowi sprzęt do naprawy.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: krystian » niedziela, 24 listopada 2019, 14:49

Miałem okazję współpracować za równo z Robertem (AntRepair) jak i Krzysztofem (OnlyBestMiners).

Robert naprawiał dla mnie Antminery, był jednym z pierwszych na rynku w tej profesji. Wszystkie zlecenia zostały wykonane zgodnie z ustaleniami i co najważniejsze terminowo. Nie mogę o nim powiedzieć złego słowa.

U Krzysztofa kupiłem kilkadziesiąt różnych Atminerów. Na realizację zamówienia czekałem dwa razy dłużej niż się umawialiśmy, ale to można jeszcze zwalić na stronę chińską. Natomiast dosyłanie głupich trójników PCIE (jeden zasilacz zasilał dwa L3 i miał za mało złączy) trwało chyba z 2 mieciące, a rozpatrywanie gwarancji jednego S9 trwało pół roku (dostałem go już zepsutego).

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2019
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Unlimited_Store » niedziela, 24 listopada 2019, 15:56

Dzień dobry,

Jako dystrybutor maszyn od roku 2016 oraz serwis urządzeń- UNLIMITED, współpracujemy z Robertem od roku 2017.

Nie spotkaliśmy się jak dotąd z ani jedną negatywną opinią w kierunki jakości usług, które za pośrednictwem Roberta również świadczymy.

Współpraca do dziś przebiega wzorowo. Maszyny są oddane do użytku w czasie krótszym niż 3 dni, ponadto w ramach ścisłej współpracy, możemy zaoferować gwarancję na 365 dni na wykonaną usługę.

Robert Małocha używa wyłącznie profesjonalnego sprzętu. Sprawdziliśmy to sami.
Będąc u niego z maszynami, mieliśmy okazję widzieć jakim warsztatem dysponuję i jest on na prawdę imponujący. Zdjęcia sprzętu nie powinny stanowić problemu.

Wszelkie powyższe informację na temat Roberta, to kompletna nieprawda. Według nas, prywatne rozliczenia, to wewnętrzne kwestie firmy, nie powinny zostać ujawniane na forum, to wysoce nieeleganckie.

Natomiast, warto dodać kilka słów ws. konkurencyjnej firmy, która udziela się powyżej...

Otrzymaliśmy wiele telefonów i maili ws. zbierania materiału dowodowego przeciwko powyższej firmie, co jest wysoce niepokojące. Na ten moment nie możemy ujawniać szczegółów, natomiast gdy te informację zostaną potwierdzone natychmiast ujrzą światło dzienne. Oskarżenia są bardzo poważne.

Zdarza się, że firmy takie jak nasza, mają obsunięcia, które często wynikają z braku możliwości produkcyjnych takich firm, jak Bitmian czy Innosilicon. Zdarza się również, aby maszyna była uszkodzona przy dostawie do UE lub podczas doręczania przez kurierów już w Polsce. Jest mnóstwo negatywnych scenariuszy, które mogą się po drodze przytrafić, natomiast jakość rozwiązań świadczy o poziomie inteligencji oraz o uczciwości danego podmiotu, wobec swoich klientów.

Jako firma Unlimited, nie jesteśmy podmiotem nadzorującym pracę innych dystrybutorów, nie jesteśmy również stroną w powyższym śledztwie. Naszym zadaniem jest dokładanie wszelkich starań by zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi oraz natychmiastowy dostęp do urządzeń.

Dzięki oficjalnej współpracy z Krypto Raport, Bitcoin.pl, Kryptowaluty.Expert, Coinquista, BitBayCash, Ellipal, Hashaltcoin czy HiveOS, możemy zapewnić Państwu kompleksowe rozwiązania!

W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,
UNLIMITED TEAM.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Kookos951 » niedziela, 24 listopada 2019, 17:07

Firma Unlimited rozpoczęła współpracę z Robertem Małocha, w 2017 roku, na długo zanim powstała firma OBM. Współpraca nigdy nie została przerwana oraz nie ograniczała serwisu ASIC Center do wyłącznego działania z naszym sklepem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: OnlyBestMiners » niedziela, 24 listopada 2019, 19:05

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 listopada 2019, 22:30 przez OnlyBestMiners, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwaga!!! Inwestycja w digital mining niesie za sobą ryzyko. Nie inwestuj więcej niż możesz stracić. Pamiętaj, aby wkalkulować w ryzyko potencjalne zmiany kursu oraz trudności wydobycia. Pamiętaj, że każdy mining to inwestycja, która mubi być przemyślana.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Antrepair » niedziela, 24 listopada 2019, 19:22

OnlyBestMiners pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 19:05Była żona Pana Krzysztofa od 6 lat nie przebywa w Polce, możliwe że ktoś dzwonił z sekretariatu OBM. Sprawą przywłaszczenia urządzeń zajmuje się policja.

#OBM - naprawia urządzenia MicroBT na miejscu dla Polaków i całej Europy. Tak wymieniamy podzespoły, które otrzymujemy od producenta. Naprawilismy już kilka M20S I M21S lokalnie w tydzień, klienci są szczęśliwi. Przechodzimy też 2-tygodniowe szkolenie, żeby naprawiać i wymieniać chipy dla nowych urządzeń WhatsMiner, po którym uzyskamy oficjalny certyfikat. Szkolenie że względu na partnerstwo OBM z MicroBT mamy za darmo.

Bitmian - procedura wymiany uszkodzonego Asic na NOWY przez OBM na gwarancji trwa 7-14 dni. Samemu 30dni, dodatkowa odprawa celna urządzenia w Polsce, koszty, problemy. Tak naprawiamy maszyny i pomogliśmy już kilkunastu osobom z Polski i Europy. Niebawem po szkoleniu ATA również będziemy czynić to oficjalnie z firmą Bitmian.

Pańskie dalsze kłamstwa nie mają już sensu. Nie będziemy już ich komentować, tym bardziej, że tą sprawą zajmuje się policja i sąd.

#OBM
Czekaj, czekaj. Piszesz, że "(...) Nie będziemy już ich komentować, tym bardziej, że tą sprawą zajmuje się policja i sąd. " a jednocześnie dzisiaj napisałeś spory komentarz :?:
Czemu się nie odwołasz do moich odpowiedzi i zapytań :?:
Btw. była żona być może faktycznie się pomyliłem. Ale jeszcze nigdy nie widziałem, żeby facet tak traktował jakąkolwiek kobietę. Wypominanie pożyczanych pieniędzy, znęcanie się psychicznie, ta kobieta tam płakała. :shock:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: koparki » niedziela, 24 listopada 2019, 21:00

Antrepair pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 19:22jeszcze nigdy nie widziałem, żeby facet tak traktował jakąkolwiek kobietę. Wypominanie pożyczanych pieniędzy, znęcanie się psychicznie, ta kobieta tam płakała.

a moglibyście sobie pogadać kto jak traktuje kobiety na priva lub osobiście ?
---

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Bult » niedziela, 24 listopada 2019, 21:34

Ja się tak zastanawiam czy wszyscy ludzie , których nazwiska w postach się pojawiają wyrazili na to zgodę. Bo za chwile będzie z tego zadyma.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: krystian » niedziela, 24 listopada 2019, 23:41

Bult pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 21:34Ja się tak zastanawiam czy wszyscy ludzie , których nazwiska w postach się pojawiają wyrazili na to zgodę. Bo za chwile będzie z tego zadyma.

Dokładnie. @OnlyBestMiners, usuń moje dane z postu, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie występuje tutaj publicznie.

Dodano po 23 minutach 59 sekundach:
@OnlyBestMiners
Robert naprawiał maszyny wielu osobom z forum (i poza) i nikt nie miał z Nim problemów, nie wiem co chcesz osiągnąć kontynuując ten wątek.
Skontaktuj się z Robertem poza forum i usuńcie ten wątek. Robert jest w porządku, więc jeśli dobrze do tego podejdziesz, na pewno odpuści.

Kontynuacja tego wątku, to gwarantowany gwoźdź do trumny Twojej działalności na tym forum.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: OnlyBestMiners » poniedziałek, 25 listopada 2019, 08:45

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 listopada 2019, 22:31 przez OnlyBestMiners, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga!!! Inwestycja w digital mining niesie za sobą ryzyko. Nie inwestuj więcej niż możesz stracić. Pamiętaj, aby wkalkulować w ryzyko potencjalne zmiany kursu oraz trudności wydobycia. Pamiętaj, że każdy mining to inwestycja, która mubi być przemyślana.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Kookos951 » poniedziałek, 25 listopada 2019, 10:39

Witam ponownie,

W związku z nieuczciwym zachowaniem firmy OBM, postanowiłem opisać moje doświadczenia związane z jej prezesem.

Jakiś czas temu zaprosiłem do swojego miasta szefa OBM, który zjawił się na moje zaproszenie. Były to Mistrzostwa Polski Enduro, UNLIMITED było partnerem, a Coinquista sponsorem.

Spotkanie miało na celu zawężenie współpracy między firmami, ponieważ w związku z nowym stanowiskiem, chciałem mocniej zaangażować się w działania giełdy. Od spotkania minęły dwa miesiące, zrobiliśmy jeden interes, w dodatku bardzo wątpliwy.

Mianowicie klient był zainteresowany kolokacją sprzętu u naszych partnerów, otrzymałem propozycję od OBM, klient ją zaakceptował. Natomiast jak się okazuję, umowę klient podpisał z czeską spółką, gdzie nie ma żadnej informacji na temat powyższej firmy, w dodatku faktura została wystawiona bez VAT, co w przypadku mojego klienta było wymaganiem nadrzędnym.

Po rozmowie z doradcami podatkowymi, odradzano mi kolokację na powyższych warunkach, ponieważ w przypadku braku odprowadzania podatku dochodowego przez podmiot w Czechach, jesteśmy narażeni na uczestnictwo w karuzeli podatkowej.

Szkalowanie i oczernianie mojej firmy w oczach moich partnerów strategicznych, tzw. czarny PR, to bardzo nieeleganckie ze strony OBM. Właśnie dlatego postanowiłem zrobić wszystko, aby Polska społeczność dowiedziała się z kim ma do czynienia. To był bodziec.

Znamy przynajmniej 5 podmiotów, które straciły spore środki przy współpracy z powyższą osobą, wielu klientów, którzy czekali ponad 6 miesięcy na powrót urządzenia z naprawy oraz kilku klientów, którzy otrzymali sprzęt używany, jako nowy.

Nie twierdzę, że w UNLIMITED na początku naszej działalności również nie zdarzały się potknięcia, natomiast jak pisałem wcześniej, mądrość to umiejętność korzystania z wiedzy w sposób najbardziej efektywny. Każdy klient otrzymał rekompensatę, tudzież ciężko znaleźć, niezadowolonych PRAWDZIWYCH klientów Unlimited.

Nie zamierzamy dalej wojować, uważamy, że wystarczy dać lepszy przykład, natomiast nie mogłem przejść obojętnie obok oczerniania mnie, mojego zespołu i firmy.

Pozostałe sprawy, zbada prokuratora i odpowiednie urzędy sprawujące kontrolę.

Nie polecamy współpracy z OBM.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 6 lutego 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: xzen » poniedziałek, 25 listopada 2019, 14:57

Ja tam jestem zadowolony z usług Roberta, kilka maszyn przywrócił mi do życia i pracują do dziś.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Antrepair » czwartek, 28 listopada 2019, 12:26

koparki pisze:
Antrepair pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 19:22jeszcze nigdy nie widziałem, żeby facet tak traktował jakąkolwiek kobietę. Wypominanie pożyczanych pieniędzy, znęcanie się psychicznie, ta kobieta tam płakała.

a moglibyście sobie pogadać kto jak traktuje kobiety na priva lub osobiście ?
W zasadzie masz rację, nie powinienem tego robić. Uważałem jednak to za istotne, ze względu na fakt, że ta sama kobieta później do mnie dzwoniła i w prost mimo braku mojej zgody mówiła że "przyjedzie do mnie po sprzęt"

Widzę, że wszystkie posty OnlyBestMiners zostały zakropkowane :? Kurcze, nawet nie zdążyłem odpowiedzieć. Zostałem pomówiony o uczestnictwo w zorganizowanej akcji firmy będącej konkurencją dla OnlyBestMiners zanim post został usunięty. Moi zdaniem powinna być możliwość przeczytania posta z przed edycji- tak jak na facebooku.

Nie odpowiedziałem od razu w tym temacie. Mam wiele ważnych rzeczy na głowie. Uważam, że prawda obroni się sama. A najcenniejszym dla uczciwego biznesu są opinie klientów o które staram się dbać. Jednakże ważne są również opinie czy komentarze negatywne. Dla jednych- jak dla mnie jest to źródłem rzeczy które należy przemyśleć mogą być wskazówką do naprawienia swoich błędów. Dla innych są wyrazem ataku odbieranego osobiście.

Po za tym komentarze są też ważne dla przyszłych klientów, dlatego zapoczątkowałem tą dyskusję cytując siebie:
Najgorsze jest to, że ja również się łudziłem co do jegomościa gdy mi zapewniał umowę o pracę :lol: :lol: Czekałem podobnie jak Ty na tą umowę. On wszystkim obiecuje to co ktoś chce usłyszeć. Najzabawniejsze są jego groźby pod moim adresem albo telefony byłej żony. Z chęcią wystąpiłbym przeciwko niemu na powództwie cywilnym ale nie mam jego adresu zamieszkania. Gość wmawia mi, że posiadam jakieś jego maszyny, a ma taki bałagan, że sam niczego nie ogarnia. Oskarża mnie o kradzież urządzeń które przywoził mi do naprawy. Oczywiście jego "pracownicy" się podpiszą pod wszystkim co on powie. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.
Ale również należy brać początki "OnlyBestMiners" na tym forum jeszcze pod innym nickiem. Pamiętacie dyskusje, wyzwiska na wiadomościach prywatnych ? :?

Podsumowując. Czuję się poszkodowany przez OnlyBestMiners na wielu płaszczyznach:
- jestem oskarżany o kradzież sprzętu
- jestem nazywany oszustem partczem i krętaczem
- jestem oskarżany o kłamstwa
- właściciel OnlyBestMiners- Krzysztof Półjanowicz wypisuje na mój temat różne oskarżenia np. spowodowanie szkody na kwotę 7tyś zł oraz wyżej wymienione moim klientom, znajomym
- jako nieformalny "pracownik" Krzysztofa Półjanowicza byłem świadkiem używania wyzwisk słów niecenzuralnych pod adresem innych "pracowników" jak i swoim
- jestem adresatem takich treści jak
Jak nie bedzisz wchodzić mi w drogę to ok. Jak będziesz skończysz jak cała reszta złodziei i oszustów.
I wróć na terapię albo skończ ze sobą.
czy
Jak bedzisz mi robił specjalnie problem, pamiętaj ze oddam x10
lub
Niedogadslismy się ok. Odejdź, ale jak będziesz robił syf to ten syf wyleje na ciebie i całe twoje zycie.
- OnlyBestMiners wykorzystuje zdjęcia do celów marketingowych których jestem autorem.Nie przekazałem żadnych praw własności nie wydałem zgody na ich używanie. Zdjęcia były wynikiem specjalnie przeprowadzonych czynności do ich wykonania np. rozkręcenie urządzenia, zdjęcie radiatora, wyczyszczenie urządzenia z kurzu jak i skierowanie oświetlenia, ustawienia ostrości
- pozostała nierozliczona między nami kwota rzędu 2tyś zł będąca zobowiązaniem Krzysztofa wobec mojej osoby

Nie wygląda to zbyt dobrze :? No przynajmniej mi się nie podoba.

Pozdrawiam Robert Małocha.
BTW. jak dodać podpis do posta ? Zaznaczam "Dołącz podpis (podpis można zmienić w panelu zarządzania kontem)" ale w panelu nie ma nic.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: OnlyBestMiners » czwartek, 28 listopada 2019, 12:45

...
Uwaga!!! Inwestycja w digital mining niesie za sobą ryzyko. Nie inwestuj więcej niż możesz stracić. Pamiętaj, aby wkalkulować w ryzyko potencjalne zmiany kursu oraz trudności wydobycia. Pamiętaj, że każdy mining to inwestycja, która mubi być przemyślana.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: Antrepair » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 16:45

Dostałem dziś wezwanie od Krzysztofa. Będę się bronić, nie zostawię tego. Odniosę się do KAŻDEGO punktu udowadniając jak bardzo się mylisz. Powodzenia.
Ps. Twój były pracownik Jarek również pozdrawia ;) ;)

Obrazek

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

OnlyBestMiners vs Antrepair - opowieść o byłej współpracy, ocena, reputacja

Postautor: rav3n_pl » piątek, 27 listopada 2020, 04:17

@Antrepair Jako że na FB się rozpaliło odkopuję temat z zapytaniem: co w ciągu tego roku się wyjaśniło?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości