XFX RX580 8gb niski hashrate

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XFX RX580 8gb niski hashrate

Postautor: skuter777 » sobota, 20 października 2018, 15:50

Cześć wszystkim, na początku muszę zaznaczyć, że pierwszy raz w życiu piszę na forum, także wybaczcie jeśli się nie zastowałem do jakiś zasad. Potrzębuję pomocy z karta xfx rx580 8gb, a mianowicie chodzi o jej parametry podczas kopania. Kupiłem używaną i już od początku kopała z prędkością 14mh/s, nawet na mining mod. Pomyślałem, że wgram inny bios do kopania, owszem, wynik się podniósł, ale tylko do 16mh/s. Dodam, że coś jest nie tak z czujnkiem od prędkości wentylatora, ponieważ wentylatory elegancko chodzą, ale wszystkie programy, łącznie z globalwatt pokazują 0rpm. Do tego Msi Afterburner nie pokazuję napięcia, wskazuję wartość 0. Sprawdzałem oryginalny bios z tej karty, wydaje mi się, że ktoś wgrał ten sam bios z normalnych ustawień na mining mod bo wszystkie oznaczenia są takie same. No ale i tak te wartości są poniżej średniej. Czy może ktoś ma jakiś pomysł co z tym fantem zrobic?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XFX RX580 8gb niski hashrate

Postautor: slasta » wtorek, 23 października 2018, 11:45

@skuter777, Jaki system operacyjny ?

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 6 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XFX RX580 8gb niski hashrate

Postautor: bars33 » środa, 24 października 2018, 17:46

Włącz compute mode na początek.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość