Wgrywanie BIOSu do karty graficznej - problem

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wgrywanie BIOSu do karty graficznej - problem

Postautor: xxfighters » wtorek, 9 października 2018, 19:08

Heja,

Mam takie pytanko bowiem do większości kart Gigabyte RX 560 8gb wgrywałem biosa i wszystko hulalo, niestety na dwóch sztukach coś nie działa - robiłem oczywiście wcześniej backup, ale jeśli go wgram to nic nie pomaga. Nie da się wystartować z tej karty systemu, automatycznie przy uruchomieniu sprzetu zaczyna chodzić na maxa. Jesli w biosie plyty glownej przestawimy na odpalanie z zintegrowanej karty to podlaczonego gigabyte wykrywa i mozna za pomoca ATIFlash wgrac bios, tylko tak jak wczesniej napisalem to nic nie pomaga :/ Problem dotyczy tylko dwóch sztuk, reszte ta sama metoda wgrywalem biosa i wszystko jest ok. Ktos ma jakis pomysl ? Czy karty sa juz padniete i nic sie z nimi nie zrobi ?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wgrywanie BIOSu do karty graficznej - problem

Postautor: Grzegorz_G » czwartek, 11 października 2018, 03:20

Najwyraźniej masz problem systemowy. A nie wyskakuje przypadkiem na tych kartach błąd przy sterownikach i zatrzymanie karty z tego powodu?

A jeszcze chodzenie na maxa wentylatorów to tak jakby kontaktu właściwego z płytą główną nie było...

Na początek sprawdź na innych riserach.

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości