Antminer S9 Styczniowa Partia

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer S9 Styczniowa Partia

Postautor: Gregor3106 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:07

Witam
Na styczeń planowany mam zakup 2 sztuk z oficjalnej strony producenta .Chce kupić na firmę żeby wrzucić sobie w koszty .Zostało jeszcze trochę czasu ale chce się przygotować na formalności z UC i dokumentami dla kuriera .Co muszę posiadać żeby paczka dotarła do polski bez większych problemów ?
Czy któreś z dokumentów mogę już załatwiać nie mając jeszcze kupionego towaru ?
Jakie potrzebuje rachunki od producenta-sprzedawcy Antminera ? żeby wrzucić to w koszty ?
Z tego co się zorientowałem do do ceny zakupu towaru będzie doliczona tylko Fv23% i koszty cele niema CLA ?
Bedę wdzięczny za pomoc kogoś co ten temat już przerobił .
Chętnie nawiąże kontakt z osobami co maja już zainstalowanego Antminera ,w zamian za pomoc na start mogę pomoc w rozliczeniu barterowym prowadzę drukarnie wielkoformatowa .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2130
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer S9 Styczniowa Partia

Postautor: slasta » wtorek, 12 grudnia 2017, 14:19

@Gregor3106, Polecam użyć opcji szukaj, masz na forum temat dotyczący odprawy celnej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 273
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer S9 Styczniowa Partia

Postautor: burzolak » czwartek, 14 grudnia 2017, 13:53

Kod wg systemu Taric 8471800000
clo 0 %
vat normalnie
Pobierz sobie wszystkie możliwe certyfikaty na maszynę i zasilacz.
Wrzucisz na firme ale vatu nie odliczysz. Zależy jak to chcesz mieć na stanie.
Zmień PKD w działalności, handel kryptowalut i usługi finansowe.
Fakturę (commercial invoice) sam tłumaczysz i podpisujesz, przyśle Ci agencja Celna z DHL.
Jeżeli nigdy nie sprowadzałeś nic z Chin to jako właściciel firmy obowiązkowo rejestracja w GIOŚ (ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym) i Urzędzie Marszałkowskim (opakowania z tektury i innych tworzyw). Nie radzę tego omijać, zresztą sam widzisz jak własnie modyfikują przepisy i usprawniają cały system.
Co do elektro śmieci i opakowań - nająć firmę (opakowania koło 130 zł rocznie, elektrośmieci około 500 zł rocznie w Auraeko. Chyba ,że znajdziesz tańsze firmy to chętnie zmienię :)

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości