Do czego mi koparka w grudniu 2017

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Do czego mi koparka w grudniu 2017

Postautor: Prezes000 » środa, 13 września 2017, 17:11

@altcoin, Wezmę od Ciebie wszystko w cenie złomu jak już "zajedziesz" karty. 8-) Wcale nie tak łatwo jest zdegradować kartę która chodzi w ludzkiej temperaturze i nie ma wyśrubowanego oc na 100%

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Do czego mi koparka w grudniu 2017

Postautor: altcoin » środa, 13 września 2017, 17:35

Więc ile zapłaciłbyś? Pamięć karty była skręcona. Nie wiesz czy procek też, nie wiesz w jakiej obudowie pracowała, ile milionów obrotów wyrobiły wentyle. Gwarancja jeszcze 2 lata ale czy obejmuje zmianę biosu to widzimisie sklepu, w którym została kupiona.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Do czego mi koparka w grudniu 2017

Postautor: krystian » środa, 13 września 2017, 20:30

altcoin pisze: Więc ile zapłaciłbyś? Pamięć karty była skręcona. Nie wiesz czy procek też, nie wiesz w jakiej obudowie pracowała, ile milionów obrotów wyrobiły wentyle. Gwarancja jeszcze 2 lata ale czy obejmuje zmianę biosu to widzimisie sklepu, w którym została kupiona.
a kto będzie wiedział, że karta była rżnięta 24/h?

Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: 10 grudnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Do czego mi koparka w grudniu 2017

Postautor: deejaybialy » środa, 13 września 2017, 21:57

altcoin pisze:Więc ile zapłaciłbyś? Pamięć karty była skręcona. Nie wiesz czy procek też, nie wiesz w jakiej obudowie pracowała, ile milionów obrotów wyrobiły wentyle. Gwarancja jeszcze 2 lata ale czy obejmuje zmianę biosu to widzimisie sklepu, w którym została kupiona.
A gdzie jest w gw. Napisane że nie można zmieniać biosu? I jak to niby serwis ma weryfikować? Może jest ktoś kto pracuje np w serwisie msi we wrocku Obrazek

Ps też kupię te "zajechane" z gw. Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 273
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Do czego mi koparka w grudniu 2017

Postautor: burzolak » sobota, 14 października 2017, 16:40

deejaybialy pisze:
altcoin pisze:Więc ile zapłaciłbyś? Pamięć karty była skręcona. Nie wiesz czy procek też, nie wiesz w jakiej obudowie pracowała, ile milionów obrotów wyrobiły wentyle. Gwarancja jeszcze 2 lata ale czy obejmuje zmianę biosu to widzimisie sklepu, w którym została kupiona.
A gdzie jest w gw. Napisane że nie można zmieniać biosu? I jak to niby serwis ma weryfikować? Może jest ktoś kto pracuje np w serwisie msi we wrocku

Ps też kupię te "zajechane" z gw.
Liczysz ,że kupisz je tanio?

Generalnie "co kopać bo ni ma już ETH" sprowadza się do zrobienia listy krypto kopalnych na GPU. Jest tutaj świetny temat odnośnie tego jakim sprzętem bardziej opłaca się kopać ZCash a czym np. Etherum.
Nikt nie każe kopać jednej waluty cały czas. To świetnie pokazało ETH. Burzliwy wzrost ceny i później spadek. Co oznacza ,że wymuszone będzie zagranie tym na giełdzie bądź rozproszenie środków w innych crypto.

Wedle mnie można ten temat zamknąć i stworzyć jeden wielki odnośnie. Co kopiesz po ETH lub Kopiemy od styczeń 2018 - opłacalność. Wtedy pozwoli to na stworzenie listy crypto do kopania i wyznaczników jakim sprzętem co kopać. Trzebaby przeszukać różne fora i pobrać nieco danych by takie coś stworzyć aby temat nie umarł. Przy okazji przyda się dla nowo pojawiających się górników.

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości