Opinia na temat skonfigurowanego sprzętu.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinia na temat skonfigurowanego sprzętu.

Postautor: kraymy » wtorek, 15 sierpnia 2017, 20:55

Tak, jak w temacie chciałbym żebyście sprawdzić a raczej ocenili działanie mojego sprzętu.
Korzystam z Claymore
EthDcrMiner64.exe -epool eth-eu1.nanopool.org:9999 -ewal xxxxxxxxx -epsw x -dcoin sia -dpool stratum+tcp://sia-eu1.nanopool.org:7777 -dwal xxxxxx -dpsw x -ftime 10

Tak całość wygląda oczywiście zamiast X są cyferki i literki normalnie :P . Pytanie czy jest jakaś komenda do claymore która przy braku internetu wyłącza kopanie.

Teraz przejdźmy do osiągów.Kopie na razie na dwóch GTX 1060 jeden EVGA GTX 1060 3GB (SAMSUNG), drugi MSI GTX 1060 6GB GAMING X (micron)
Mam zamiar wsadzić sobie tego MSI do kopa do grania ,a EVGE zostawić do kopania no i dokupić następne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na razie chaotycznie to wygląda ale jeszcze wszystko do poprawy.

swr
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinia na temat skonfigurowanego sprzętu.

Postautor: swr » wtorek, 15 sierpnia 2017, 23:57

ten power limit i temp limit za dobrze ci nie sluzy chyba, to z jednym wiatrakiem karty?
pobaw sie opcja -dcri (albo klawisze +/- w claymore). pascal to bardziej oplacalny pomysl na 2gi coin w porownaniu do sia, przynajmniej na NH
jak ci zalezy na temperaturach to obniz zegar gpu i zrezygnuj z duala. na moje oko sprzet sie teraz dlawi

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinia na temat skonfigurowanego sprzętu.

Postautor: kraymy » środa, 16 sierpnia 2017, 07:56

Zamontowałem tam dodatkowy wiatrak karta evgi prawie w ogóle się nie grzeje w porównaniu do msi jaki power limit bym nie ustawił i tak karta bierze tylko 50-54 a temperatura nie przekracza 63

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinia na temat skonfigurowanego sprzętu.

Postautor: kraymy » czwartek, 17 sierpnia 2017, 21:43

Pytanie mam co do MSI to normalne, że wskazuje 1050mV a EVGA 750 ?

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości