Karta nie Generuje Obrazu i nie Przyjmuje Sterowników choć kopała do samego końca

DeI
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Karta nie Generuje Obrazu i nie Przyjmuje Sterowników choć kopała do samego końca

Postautor: DeI » środa, 2 sierpnia 2017, 00:27

Witam
Mam pytanie. Sprzedawałem kartę na allegro. Pakowałem ją jeszcze ciepłą i wysłałem kupującemu. Jako w pełni sprawną bo też taka była kopała ciągle bez problemów a nie używałem jej do generowania obrazu. Odbiorca po 10 dniach pisze do mnie że karta jest nie sprawna nie przyjmuje sterowników i nie chce generować obrazu 3D. Czy to jest możliwe że karta używana w miningu może działać nadal i generować hashe co zwykle ale po jakimś czasie przestać działać jako ekranowa i nie nadawać się do gier?

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Karta nie Generuje Obrazu i nie Przyjmuje Sterowników choć kopała do samego końca

Postautor: erni123321 » środa, 2 sierpnia 2017, 05:22

U mnie jedna sztuka ze 180 kart asus radeon rx480 ma podobny objaw zdiagnozowany. Kopie ale za nic nie chce na niej wstać obraz.

Dodatkowo jeśli jest to RX, to może modowany BIOS? Wtedy na nowych sterownikach nie pójdzie.

DeI
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Karta nie Generuje Obrazu i nie Przyjmuje Sterowników choć kopała do samego końca

Postautor: DeI » środa, 2 sierpnia 2017, 11:51

280X właśnie nie wiem czy modowany chyba tak

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości