280x gigabyte uszkodzona

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

280x gigabyte uszkodzona

Postautor: SpartaN » czwartek, 5 maja 2016, 20:05

Witam,
Ma ktoś może dojścia do serwisu Gigabyte, lub komputronika albo innego który zajmuje się naprawą reklamacyjną kart graficznych R9 Radeon 280x? Mam uszkodzoną kartę graficzną kupioną w Niemczech (jestem 3. czy 4. właścicielem) a sklep z Niemiec chce zgody pisemnej od pierwszego właściciela inaczej nie przyjmie do serwisu sprzętu. Karta graficzna ma jeszcze z 1 rok gwarancji. Mam fv pierwotnego zakupu. Probówałem to przez komputronik przepuścić ale cofneli mi. Niemcy bez tego oświadczenia nie chcą przyjąć. Taki lekki impas mam :)


Jak ktoś ma dojścia to serwisu Gigabyte, albo jest pracownikiem, mogę tą kartę odsprzedać. Jakoś się dogadamy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: 280x gigabyte uszkodzona

Postautor: maky » czwartek, 5 maja 2016, 20:11

SpartaN pisze:Witam,
Ma ktoś może dojścia do serwisu Gigabyte, lub komputronika albo innego który zajmuje się naprawą reklamacyjną kart graficznych R9 Radeon 280x? Mam uszkodzoną kartę graficzną kupioną w Niemczech (jestem 3. czy 4. właścicielem) a sklep z Niemiec chce zgody pisemnej od pierwszego właściciela inaczej nie przyjmie do serwisu sprzętu. Karta graficzna ma jeszcze z 1 rok gwarancji. Mam fv pierwotnego zakupu. Probówałem to przez komputronik przepuścić ale cofneli mi. Niemcy bez tego oświadczenia nie chcą przyjąć. Taki lekki impas mam :)


Jak ktoś ma dojścia to serwisu Gigabyte, albo jest pracownikiem, mogę tą kartę odsprzedać. Jakoś się dogadamy.
A jak ma wyglądać to oświadczenie?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: 280x gigabyte uszkodzona

Postautor: Multi » czwartek, 5 maja 2016, 20:22

Pewnie napisane przez jakiegoś gościa i podpisane, SpartaN tylko uważaj "na pewno" sprawdzają u pierwszego właściciela czy to on napisał.

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: 280x gigabyte uszkodzona

Postautor: SpartaN » sobota, 7 maja 2016, 01:56

to mniejszy problem :) oni odsyłają to i tak do właściciela pierwszego, nawet jak podpisze że mi sprzedał. Dlatego ten pomysł z wypełnieniem samemu odpada. NIe chce mi się w to bawić, dlatego szukam osoby co moze ma dojścia i chce odkupić ode mnie bo i tak uzyska reklamacje tu z PL.

Wróć do „Sprzęt (hardware) do miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości