GUIMiner po polsku

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GUIMiner po polsku

Postautor: implr » wtorek, 7 czerwca 2011, 18:52

Przetłumaczyłem GUIMiner na polski. Pewnie porobiłem parę błędów (i np. nie wiedziałem jak nazwać stale share po polsku), więc ktoś to powinien jeszcze sprawdzić zanim to wyślę do Kiv'a.
Nie mam wxPythona na Windowsie, więc chwilowo nie mogę skompilować exeka, macie sam plik z tłumaczeniem.
Na linuxie wrzucacie go do katalogu z minerem i z terminala:

Kod: Zaznacz cały

$ python po_to_mo.py guiminer_pl.po
$ python ./guiminer.py
Obrazek
1HkysQoUkN2HmzR7M7KetsfSBdtf9dTrQb

SHV
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 16 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: SHV » wtorek, 7 czerwca 2011, 18:55

Nie włączajcie póki ktoś nie sprawdzi, może być trojan. Koleś z jednym postem pojawia się i rzuca program :lol:

Rozmowny
Posty: 125
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: Frozen » wtorek, 7 czerwca 2011, 19:00

Kolego nie panikuj, tylko ściągnij plik i otwórz go sobie notatnikiem. Nie trzeba być programistą by zobaczyć co jest w środku. Niemniej, ostrożności nigdy za wiele.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 11 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: KiLeRrosS » wtorek, 7 czerwca 2011, 20:31

No właśnie, kolejny koleś - dziś się zarejestrował i już coś majstruje.
NIE POBIERAĆ!
A kolejny co się wczoraj zarejestrował, nagania. Na dodatek pewnie IP torowate :P
Zresztą każdy uważny człek na pewno wallet.dat ma "struektryptowane" albo bitki w serwisach internetowych.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Obrazek

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Rozmowny
Posty: 125
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: Frozen » wtorek, 7 czerwca 2011, 20:51

Kolego widziałem, że bezmyślnie uruchomiłeś plik .exe, a teraz znowu ze skrajności w skrajność. Jak ściągniesz coś, to samo się nie zainstaluje i nie uruchomi. Trochę zdrowego rozsądku. By zasyfić kompa trzeba uruchomić coś, a nie ściągnąć. Wystarczy więc wybrać na pliku "Zapisz jako" i potem edytować dowolnym edytorem. Ale skoro uruchamiasz exeki bezmyślnie, to pewnie i tak nie zrozumiesz tego co napisałem.

Aha i daruj sobie bezmyślne wywody w stosunku do daty rejestracji. Sam masz ogromny staż - niecały miesiąc. To, że nie chce mi się dyskutować nie oznacza jaki mam staż. Ty masz taki, a nie popisałeś się i zawierzyłeś jak małolat, widząc opis dwa razy szybciej. I nie, nie mam IPka TORowatego. Admin/Moderatorzy mogą sprawdzić.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 11 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: KiLeRrosS » wtorek, 7 czerwca 2011, 22:20

Frozen pisze:Kolego widziałem, że bezmyślnie uruchomiłeś plik .exe,
Gdzie żeś to widział? Stałeś za moimi plecami, czy jak?

Staż mówi bardzo dużo, dzięki niemu mniej więcej można oszacować wiarygodność "pacjenta".
W tej chwili mówimy o "miszczach" polecających kolejne podejrzane softy, nie o mnie, więc data mojej rejestracji jest kompletnie nieistotna. Ja nie polecam barachła, a fakt, sam dałem się wkopać. Po części przez nieuwagę, ale również przez kiepską moderkę tego forum. Na forum bitcoin.org szybko usunęli tego pajaca od ostatniej afery.
Po drugie - klienta btc używam sporadycznie i staram się mieć zerowe konto ze względu na takie akcje. Nie wiem w którym miejscu widzisz moją bezmyślność? Zero kasy na koncie = zero ryzyka, czyż nie?
Poza tym, po kiego wała polonizować programy, które mają trzy opcje na krzyż?

Co najmniej miesięczna blokada zakładania nowych wątków przez "świeżaków" byłaby rozsądnym rozwiązaniem. Na początku opcja PW dla nowych była blokowana, a wątek założyć może każdy :(
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Obrazek

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: implr » wtorek, 7 czerwca 2011, 22:36

Może to jest trochę moja wina - powinienem napisać w pierwszym poście, że można to zwyczajnie otworzyć notatnikiem, tak by było nawet lepiej - chodziło o to żeby ktoś to przeczytał i sprawdził czy to ma jakikolwiek sens.
KiLeRrosS pisze:No właśnie, kolejny koleś - dziś się zarejestrował i już coś majstruje.NIE POBIERAĆ!
A kolejny co się wczoraj zarejestrował, nagania. Na dodatek pewnie IP torowate
Nigdy się nie bawiłem w nabijanie postów na forach, bo to zwyczajna strata czasu. Jeśli mam coś do przekazania, to się rejestruję.
Swoją drogą musiałbym uważać was za kompletnych kretynów żeby próbować 2 raz tej samej kiepskiej sztuczki(wysyłanie walleta na pocztę, no błagam, są dziesiątki lepszych metod). Właściwie to wam powinno zależeć a nie mnie - za darmo poświęciłem na to swój czas. Nie to nie.
62.152.141.196 BTW.
1HkysQoUkN2HmzR7M7KetsfSBdtf9dTrQb

Rozmowny
Posty: 125
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: Frozen » wtorek, 7 czerwca 2011, 22:52

Widać szkoda gadać z Tobą. Nie zachłyśnij się Twoim 27 dniowym stażem. Jeszcze 3 dni i w ogóle starą wygą będziesz. Proponuję w ogóle zostawić forum tylko dla osób, które Ty sam namaścisz swoim mega stażem.

Wejdzie ktoś mądry, otworzy plik i może powie co zobaczył.

Po co polonizować? Dla mnie nie ma to różnicy, dla Ciebie nie, a może ktoś będzie chciał. Ktoś poświęcił nieco swojego czasu, a Ty go karcisz.

Nic, kończę dyskusję, bo sensu nie ma.

Gaduła
Posty: 420
Rejestracja: 21 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: lubelskie

Re: GUIMiner po polsku

Postautor: tlewap » środa, 8 czerwca 2011, 00:18

Dzięki za tłumaczenie @implr :)
Wydaje się być ok.

Narazie przejrzałem plik w gedicie, jutro postaram się znaleźć błędy o ile takie występują i dam znać.

Wiem że jest sporo człowieków mających problemy z obcojęzycznym interfejsem więc chwała Ci za poświęcony czas!

Wróć do „Kopacze (miners)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości