Kopanie XMR

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 6 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie XMR

Postautor: bars33 » niedziela, 1 października 2017, 16:37

Witam. Dzisiaj chciałem pokonać trochę Monero na nanopoolu. Jednak po ściągnięciu Claymora 9.7 (taki jest dedykowany przez nanopool) oraz uzupełnieniu danych po odpaleniu pliku start.bat mam tylko łączną wartość wydobycia oraz wartości temperatury i wentylatorów na każdej z kart są zerowe. Jak to zmienić ?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: uk

Kopanie XMR

Postautor: doodo » niedziela, 1 października 2017, 18:08

Podaj więcej informacji - jakie karty - jakie sterowniki masz zainstalowane - używasz Windowsa czy Linuxa ?

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 6 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie XMR

Postautor: bars33 » niedziela, 1 października 2017, 18:33

Mam różne karty. 3 RX 480, 1 RX 570, 2 RX 580. System Windows 10 pro. Na ETH i Claymor 10 wszystko jest tak jak być powinno.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie XMR

Postautor: dawmster » środa, 1 listopada 2017, 11:50

1) - wyłącz Windows Defender - to gówno mnie woziło przez dwa miesiące.
2) - zainstaluj AMD Blockchain Drivers - tylko nie może przy instalacji wyświetlić Ci błędu - patrz wyżej
3) Teraz już powinieneś mieć OK.
4) Ale to dopiero początek.
Teraz poszukaj jak zmienić parametry karty by dawały lepsze rezultaty. - ja jeszcze do tego nie doszedłem do tego, bo nie mogę za bardzo hałasować moją koparą, a bez wyjących wentylatorów było wszystko niestabilne.

Wróć do „Kopacze (miners)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości