Kopanie przez NiceHashMiner

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: Tiniek » niedziela, 10 września 2017, 21:45

Witam

Do tej pory kopałem programem Claymore , tak z ciekawości chciałem protestować NiceHashMiner zaciekawiło mnie to kopanie z automatu rożnych altów w zależności od opłacalności i wypłaty są w BTC. Tak wiec odpaliłem NiceHAsh zrobiłem Benchmarki odpaliłem i zaczęło kopać mam 6xGTX 1060 6G , program pokazuje mi ,że dziennie wykopię około 30 zł i w sumie ok , na Claymore wychodzi tez coś koło tego problem w tym ,że na NiceHash pobór prądu wzrósł mi o 200 wat !?!? Czy to normalne w tym programie ?? Obstawiam ,że to wina dual miningu na NiceHash i gdzie tu się pojawia ta opłacalność ? :) Chyba że trzeba coś ustawić w programie o czym nie wiem ??

Pozdrawiam
Tiniek

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: jupp82 » poniedziałek, 11 września 2017, 11:19

Bo to jest pięknego w minerach, że to TY decydujesz co kopiesz i za ile. A jak chcesz iść na łatwiznę to płać tu akurat za prąd.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 11 września 2017, 11:33

jupp82 pisze: Bo to jest pięknego w minerach, że to TY decydujesz co kopiesz i za ile. A jak chcesz iść na łatwiznę to płać tu akurat za prąd.
czyli wychodzi że nicehash celowo zawyża rachunki za prąd? pewnie elektrownia odpala im dolę :lol:
a tak poważnie to oczywiście wina duala, karty się grzeją bardziej bo idą pełną parą to i prądu idzie więcej, ale wydajność kopania wzrasta o ok 15%. Więc zwykle się opłaca.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: jupp82 » środa, 13 września 2017, 08:57

A jak kopie w dualu to masz dwa minery odpalone czy jeden? Bo jak jeden to hmm Ktos tu robi komus koło pióra.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: Ullriredor » środa, 13 września 2017, 09:07

jupp82 pisze: A jak kopie w dualu to masz dwa minery odpalone czy jeden? Bo jak jeden to hmm Ktos tu robi komus koło pióra.
Po załączeniu drugiego kompa z innym podłaczeniem do neta z 2 minerów, zrobiło mi się 3 a po chwili 4,
prawdopodbnie więc działa, ale nie jestem pewien... :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: tonyxxl » środa, 13 września 2017, 10:04

jupp82 pisze: A jak kopie w dualu to masz dwa minery odpalone czy jeden? Bo jak jeden to hmm Ktos tu robi komus koło pióra.
nie kumam, dual miner to nie dwa okienka a możliwość kopania dodatkowego coina na innym skrypcie. Jak kopiesz w dualu to masz to w jednym okienku wyświetlane i w statystykach poola.
Może ci się otworzyć (w dziwnej konfiguracji kart) tyle okienek ile kart, zależy co w benchmarku wyszło najkorzystniej dla danej karty to każda będzie kopać.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: jupp82 » środa, 13 września 2017, 10:27

No widzisz sami eksperci :) U mnie dwa okienka bo dwa minery nie wiem czemu nie używa claymore a kopie etc i chyba pascal.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie przez NiceHashMiner

Postautor: tonyxxl » środa, 27 września 2017, 21:58

dzisiaj windows defender zgłosił mi zagrożenie o nazwie: Vagger!rfn i że to trojan. Usunąłem go. O dziwo okazało się że najnowsza wersja Nicehash minera to miała. Pewnie fałszywy alarm, ale może ktoś coś wie więcej o tym problemie?

Wróć do „Kopacze (miners)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości