Kopanie a duża ilość IP- blokada środków?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie a duża ilość IP- blokada środków?

Postautor: Marek79 » poniedziałek, 3 lipca 2017, 21:25

Dopiero rozpoczynam zabawę z koparkami, więc jeżeli pomylę jakieś nazwy to wybaczcie ;)

Sprawa wygląda tak, mam dostęp do ok. 150 komputerów, które przez większość czasu stoją nie używane, ale uruchomione. Mam do nich dostęp przez panel. Chciałbym jakoś je wykorzystać i puścić na nich kopanie. Komputery są "porozrzucane" po całej Polsce. Z tego co wyczytałem na jakimś zagranicznym forum to takie kopanie nie przejdzie bo portfel zablokuje środki przez to, że kopanie będzie z wielu adresów IP. Jest może jakiś sposób żeby to ominąć? Myślałem żeby łączyć wszystko przez proxy tylko, że większość ma ogranicznie podsieci do ~5, więc tylu komputerów puścić na 1 IP i tak bym nie mógł. Orientuje się ktoś czy portfele faktycznie blokują środki jeżeli połączenie następuje z parudziesięciu adresów? Jest na to jakiś sposób czy lipa?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Kopanie a duża ilość IP- blokada środków?

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 3 lipca 2017, 22:00

Zarzynając te komputery zarobisz jakieś grosze (dosłownie) miesięcznie. Szkoda zachodu.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie a duża ilość IP- blokada środków?

Postautor: szklaramusPL » poniedziałek, 3 lipca 2017, 22:06

możesz pobawić się minergate.com po miesiącu zbaczyc co i jak ja na 5 kompach w biurze zarobiłem przez miesiąc 50pln wiec moze przy takiej ilosci moze wyjdziesz ok 1000pln

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie a duża ilość IP- blokada środków?

Postautor: diggeri » poniedziałek, 3 lipca 2017, 23:00

Marek79 pisze:Dopiero rozpoczynam zabawę z koparkami, więc jeżeli pomylę jakieś nazwy to wybaczcie ;)

Sprawa wygląda tak, mam dostęp do ok. 150 komputerów, które przez większość czasu stoją nie używane, ale uruchomione. Mam do nich dostęp przez panel. Chciałbym jakoś je wykorzystać i puścić na nich kopanie. Komputery są "porozrzucane" po całej Polsce. Z tego co wyczytałem na jakimś zagranicznym forum to takie kopanie nie przejdzie bo portfel zablokuje środki przez to, że kopanie będzie z wielu adresów IP. Jest może jakiś sposób żeby to ominąć? Myślałem żeby łączyć wszystko przez proxy tylko, że większość ma ogranicznie podsieci do ~5, więc tylu komputerów puścić na 1 IP i tak bym nie mógł. Orientuje się ktoś czy portfele faktycznie blokują środki jeżeli połączenie następuje z parudziesięciu adresów? Jest na to jakiś sposób czy lipa?
Spróbuj zrobić tak:
Podziel 1000 pc na 10 jednostek-grup.
1. grupa ma największą ilość kompów np 500, ustaw kopanie i sprawdzisz po czasie X czy blokują.
Kolejne grupy sukcesywnie mniej liczne.
500
250
125
62
31
15
7
3
2
1
Wyjdzie Ci 996 kompów.
Na pozostałych 4 odpal np minergate i będziemy mieli porównanie czy wyplacaja.

Obrazek Obrazek

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie a duża ilość IP- blokada środków?

Postautor: mcbitcoin » wtorek, 29 sierpnia 2017, 22:55

@Marek79
ostatnio przez chwilę testowałem to: https://minergate.com/downloads/admin
działa w tle, i kopie na zaklarowana ilość mocy podczas ustawiania
może Cię to zainteresować

Wróć do „Kopacze (miners)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości