Przesylanie monet na bitbay

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: dawwidd99 » niedziela, 2 lipca 2017, 11:31

Witam wczoraj kupilem swoja pierwsza koparke, zalaczylem ja i ustawilem w programie nr sowjego portfelu na bitbayu na ethernum, wszystko poprawnie sie uruchomilo i zaczolem kopac. Dzisiaj po calej nocy jak sprawdzam bitbaya to nie przyszlo mi zadne ethernum. Po jakim czasie przychodzi wydobyta waluta?

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: diggeri » poniedziałek, 3 lipca 2017, 00:00

dawwidd99 pisze:Witam wczoraj kupilem swoja pierwsza koparke, zalaczylem ja i ustawilem w programie nr sowjego portfelu na bitbayu na ethernum, wszystko poprawnie sie uruchomilo i zaczolem kopac. Dzisiaj po calej nocy jak sprawdzam bitbaya to nie przyszlo mi zadne ethernum. Po jakim czasie przychodzi wydobyta waluta?
Sprawdziłeś na poolu na którym kopiesz, czy wykopałeś odpowiednio dużo eth aby wykonał się (automatycznie) / abyś mógł wykonać przelew?Obrazek

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: szklaramusPL » poniedziałek, 3 lipca 2017, 00:01

kolego zależy gdzie kopiesz solo czy kopalnia i jaki jest minimalny limit wypłaty. Jeśli chodzi o ETH może to być 2 ETH lub nawet 5 ETH i jeśli osiągniesz odpowiedni limit dopiero kopalnia wysyła na portfel

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: chrupek » wtorek, 25 lipca 2017, 14:51

Mam, być może, głupie pytanie - z tego co rozumiem, kopiąc np ETH mogę podać od razu adres swojego portfela na BitBay?
Tak, aby wykopane ETH leciały od razu na konto na giełdzie.

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: zenono » wtorek, 25 lipca 2017, 15:11

Nie. W configu minera musisz podać adres portfela w kopalni. Dopiero gdy uzbierasz kwotę wymaganą do przelewu, kopalnia prześle ci to na tą giełdę BitBay.

Początkujący
Posty: 192
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: x157 » wtorek, 25 lipca 2017, 15:37

zenono pisze: Nie. W configu minera musisz podać adres portfela w kopalni. Dopiero gdy uzbierasz kwotę wymaganą do przelewu, kopalnia prześle ci to na tą giełdę BitBay.
Możesz podać od razu, adres portfela na Bitbay. Jeżeli na poolu osiągniesz minimum do wypłaty to pool automatyczni ci go przeleje. Takie minimum też można często zmienić.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: chrupek » wtorek, 25 lipca 2017, 18:51

Dziękuję @x157, właśnie o to mi chodziło

Początkujący
Posty: 192
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przesylanie monet na bitbay

Postautor: x157 » wtorek, 25 lipca 2017, 20:43

chrupek pisze: Dziękuję @x157, właśnie o to mi chodziło
Proszę bardzo ale ... jak będziesz miał większą ilość ETH to ze względów bezpieczeństwa lepiej trzymaj na osobnym dobrym portfelu.
W przeszłości wiele giełd padało atakiem hakerów. Miejmy nadzieję, że Bitbay to się nie zdarzy ale "starzy wyjadacze" zalecają jednak osobne portfele, najlepiej sprzętowe ;-) No chyba, że sprzedajesz wszystko na bieżąco to wtedy od razu na giełdę.

Wróć do „Kopacze (miners)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość