Koparnie kryptowalut w tle

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: hanson » piątek, 30 grudnia 2016, 08:41

Siemanko, jak kopać kryptowaluty w tle? Mam troche kompow w firmie i chciałem z nich zrobić koparki, żeby obciążenie np kart graficznych było na poziomie 10/20/30% i żeby koparka chodzila w tle i nie była widoczna. Jest taka możliwość?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 grudnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Toruń

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: Shades » piątek, 30 grudnia 2016, 10:31

Obiło mi się o uszy Minergate, działa w tle, ale ja nie używałem do takich akcji :)

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: hanson » piątek, 30 grudnia 2016, 10:51

Shades pisze: Obiło mi się o uszy Minergate, działa w tle, ale ja nie używałem do takich akcji :)
Chodzi mi o to, żeby to pracowało i osoba która korzysta z komputera nie wiedziała, że wlasnie kopie

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: pm7 » piątek, 30 grudnia 2016, 12:02

Nie należy na stałe ustalać konkretnego obciążenia, tylko dać kopaniu najniższy priorytet.
W teorii wtedy system sam powinien wszystkie wolne zasoby przeznaczyć na kopanie, nie utrudniając codziennych zastosowań.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: hanson » środa, 4 stycznia 2017, 07:35

pm7 pisze: Nie należy na stałe ustalać konkretnego obciążenia, tylko dać kopaniu najniższy priorytet.
W teorii wtedy system sam powinien wszystkie wolne zasoby przeznaczyć na kopanie, nie utrudniając codziennych zastosowań.
Rozumiem, a znasz może jakieś poradniki jak taką koparkę ukryć np w jakimś programie czy coś takiego? żeby odpalał się przy starcie systemu

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: pm7 » środa, 4 stycznia 2017, 13:02

Nie znam, a nawet jakbym znał, to bym raczej nie podał. Nie ma wielu etycznych zastosowań dla czegoś takiego.
Zresztą, kopanie, nawet z małym priorytetem i mocą spowoduje duże zużycie prądu przez kartę graficzną, więc będą musiały hałasować wentylatory. No i kopać się da praktycznie tylko na mocniejszych kartach, takich przeznaczonych do grania, a nie takich, co można spotkać w losowym komputerze w jakiejś firmie.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 stycznia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: pastorek23 » wtorek, 28 lutego 2017, 23:33

Ja u siebie mam około 10 laptopów z procesorami 4-6 generacji a około 5 ma jakieś fajniejsze grafiki i kopie MinerGate ale to bardzo słabo odzie dlatego tez szukam innego programu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 178
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparnie kryptowalut w tle

Postautor: oliee0 » sobota, 17 czerwca 2017, 20:56

Praktycznie każdy miner można ukryć w tle i zrobić też autostart razem z komputerem, nie trzeba się nawet logować na jakieś konto w Windowsie. Po samym starcie maszyny zaczyna kopać i działa w tle. Wystarczy użyć Harmonogramu zadań (Task Scheduler).

Wróć do „Kopacze (miners)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość