SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: PadBit » czwartek, 3 września 2020, 18:20

To udało mi się zrobić, koparkę wykrywa mi w panelu, problem mam z odpaleniem minera.

https://iv.pl/image/screenshot-2020-09- ... os.GtkJMYX

koparka się restartuje cały czas i nie chce zacząć wydobycia.

Ustawienia minera mam takie:
https://iv.pl/image/screenshot-2020-09- ... s1.GtkJ1Pw

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: koparki » czwartek, 3 września 2020, 18:24

@PadBit a jakie zegary poustawiałeś na tych rx-ach ?
---

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: PadBit » czwartek, 3 września 2020, 18:31

Nie wiem o co pytasz, to moja pierwsza koparka GPU, nie wiem co to zegary.
Jak pytasz o OC to nic nie ruszałem
Problem mam z ustawieniami które są w drugim zrzucie ekranu. :)

EDIT:

Udało się, problemem był program, zmieniłem na teamreadminer i działa. Poniżej konfiguracja dla potomnych:
https://iv.pl/image/screenshot-2020-09- ... 10.Gtk4LVf

Karty to 6 x rx 470 mining 4gb, dobrze to chodzi ?
https://iv.pl/image/screenshot-2020-09- ... s9.Gtk4EOa


Co jaki czas wpadają tokeny na wallet ? :)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: drawer » wtorek, 22 września 2020, 13:08

A tu Tytus widze dalej reklamuje swoj spierdzielony wieszajacy sie sytem do kopania , ktorego nie potrafi naprawic od 3 lat :D i do tego ma czelnosc brac za to kase. Soryy ale takie numery mogly przejsc 3 lata temu ale nie teraz gdzie konkurencja bije simpla na glowe pod wzgledem stabilnosci ....

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: koparki » wtorek, 22 września 2020, 13:19

nic nie reklamuje, był tu ostatnio ok 2 lata temu. Kiedyś ze 2,5 roku temu testowałem i nic się nie wieszało z powodu systemu, wiesza się ew. z powodu nieumiejętnych ustawień kart, bo przecież opiera się na minerach które używane są powszechnie, sam system nie ma nic do rzeczy, zarówno stabilny jest zwykły windows jak i tym bardziej linux.
To czy ktoś chce płacić abonament to już inna sprawa, jak masz czas i wiedzę i max tylko kilka koparek to przecież możesz zainstalować zwykły "cywilny" system i masz bez abonamentu. Jesli ten system był mało rozwijany to tylko dlatego że mining przez ok 1,5roku był nieopłacalny w EU, tak samo Claymore przestał rozwijać swój soft do miningu i teraz podbiera mu klientów młodsza konkurencja.
---

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: drawer » czwartek, 24 września 2020, 12:00

Wiesza sie, a on dobrze wie od czego tylko nie chce tego naprawic. malo tego mialem znajomych ktorzy smiali sie z simpla bo wiedzieli od czego sie wiesza i ten problem juz dawno rozwiazala konkurencja. U tytusa jest tak ze jak wprowadzi jedna poprawke to spartaczy cos innego i tak w kolko. Ma za maly zespol do testow, i zbyt wybujake ego :)Teraz doszly nowe problemy z zawieszaniem sie samych minerow . Generlanie jest to najgorszy system z jakim mialem do tej pory okazje wspolpracowac . Oplata za niego kompletnie jest nieodpowiednia do jakosci samego simpla. Albo sie cos konczy i wypuszcza poprawna wersje i wtedy mozna zadac zaplaty., albo ma sie wiecznie wersje testowa i wtedy jest ona darmowa.....

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: adiqq » czwartek, 24 września 2020, 12:44

koparki pisze: wtorek, 22 września 2020, 13:19tylko dlatego że mining przez ok 1,5roku był nieopłacalny w EU
nieopłacalny a mało opłacalny, to jednak różnica.
Wg moich kryteriów, moich cen (co przedstawiałem nie raz w różnych wątkach) był jednak opłacalny...

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SimpleMining.net Gotowy system do kopania na GPU

Postautor: koparki » czwartek, 24 września 2020, 12:57

@adiqq nie był opłacalny nie musisz łazić za mną i mnie poprawiać w każdym wątku, nawet gdy nie o tym jest wątek, wiem co mówię ; wtedy gdy mining był nieopłacalny, równy rachunkom za prąd kupowało się eth w bitomacie jako symulację rocznego albo dwuletniego miningu za jednym zamachem, kto tak nie zrobił i zamiast tego kupił sprzęt i mozolnie kopał ułamki eth koparkami, czyli kupował te ułamki eth niemal 1do1 w rachunku za prąd ten gapa, chyba że były to kaloryfery w sezonie grzewczym , wtedy była jakas wartość dodana. Poza tym mówię o całej generalnie UE a nie tylko o PL.
---

Wróć do „Kopacze (miners)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości