Wyplaty suprnova - co dzień brakuje jakiś drobnych

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wyplaty suprnova - co dzień brakuje jakiś drobnych

Postautor: marcingebus » czwartek, 11 stycznia 2018, 22:54

Rozbię sobie co parenaście godziń dokładne zestawienia na Suprnova ile aktualnie wykopałem (earnings), odejmuje od tego, co już wypłaciłem i różnicę pownienem mieć do wypłaty. Oczywiście po potwierdzeniu wszystkich bloków. (Jak zmienię np. z ZCL na ZEN, to po jakimś czasie w ZCL wszystkie bloki są już potwierdzone). Po paru dniach jednak różnica pomiędzy EARNINGS, a tym co wypłaciłem jest większa niż serwer pokazuje dostępne saldo. Czy są jeszcze jakieś wartości, które pool pobiera i ich tutaj nie uwzględniam?

Kopałem przez chwilę HUSH, parę godzin i tam się zgadza co do ostatniej cyfry, ale na ZCL i ZEN, gdzie kopię już parę dni są drobne różnice na moją niekorzyść oczywiście. Napisałem Ticket do nich, ale na razie cisza (napisałem wczoraj).

Ktoś kontroluje dokładnie poole? Może są inne na których wydobywa się więcej niż Suprnova.cc? Korzystałem z minipoolhub, ale pewnego pięknego dnia nie działał rano więc się wyprowadziłem, bo brak poola, to wiadomo straty....

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wyplaty suprnova - co dzień brakuje jakiś drobnych

Postautor: marcingebus » czwartek, 18 stycznia 2018, 17:02

Nikt nie odpowiedział, a ja dziś kolejne braki zauważyłem na zcl.suprnova.cc. Mianowicie jedna koparka idzie na Suprnova, a druga na minipoolhub w automacie na zcl. Poprzednie stany sobie zapisywałem co jakiś czas, poprzednie kopanie na te poola skończyłem wczoraj przed południem i wszystko się potwierdziło z tamtego okresu kopania, zatwierdziło i ustabilizowało. o godzinie 16:09 na zcl.suprnova miałem stan:
- earnings: 1,94559172
- Account balanced (do wypłaty): 0
- Transaction: wszystkie potwierdzone, ostatnia z wczoraj, wypłata o 19:22
Uruchomiłem koparkę na tego poola o 16:09 i około 16:20, może sprawdzam stany i są:
- earnings: 1,94106538 (mniej o 4.52634 mZCL)
- Account balanced (do wypłaty): 0
- Transaction: dwie nowe transakcje o wartościach 1.44234 i 0.13489 mZCL oraz adekwatne (1%) prowizje

Dlaczego "earnings" się zmniejszyło zamiast się zwiększyć o wartość urobku z tych dwu transakcji - prowizja?

Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
Zajrzałem jeszcze teraz raz i kolejne 4 transakcjie na łaczną wartość (wszystkie 6): 7,3mZCL, a "earnings" dalej mniejsze niż o 16:09: 1,94469635, choć od 16:20 przybyło 3.6mZCL, ale czemu tylko 3mZCL?
Ostatnio zmieniony sobota, 27 stycznia 2018, 17:34 przez marcingebus, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wyplaty suprnova - co dzień brakuje jakiś drobnych

Postautor: delon6 » piątek, 26 stycznia 2018, 04:10

Nie erlins tylko earnings

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości