Slush pool

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Slush pool

Postautor: something19 » poniedziałek, 22 maja 2017, 06:25

Witam. Potrzebuję pomocy, jeśli chodzi o kopanie. Założyłam konto w Slush i co dalej? Jak zacząć? Co potrzeba? Czy da się z laptopa kopać? Jak? Poproszę instrukcję, najlepiej krok po kroku. :D A i dodałam''workers" ale cały czas jest inactive i nie ma ich w tabelce.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Slush pool

Postautor: slasta » poniedziałek, 22 maja 2017, 15:08

Zacząć należy od edukacji. Na początek proponował bym dowiedzieć sie jakie są typy kryptowalut oraz czym się je aktualnie kopie.
Slush to kopalnia na której możesz dołączyć do kopania BTC i Zcash. Te 2 waluty oparte są one o zupełnie inny algorytm więc aktualnie kopie się je zupełnie innym sprzętem.
Dla BTC potrzebujesz dedykowanej koparki pokroju Antminer S7 lub S9.
Zcash natomiast kopiemy przy pomocy kart graficznych. Najlepiej do tego celu nadaja sie karty graficzne z wyższej półki. Ze starszych modeli 7970,280X, 290, 380,390. I z nowszych RX470/570, RX480/580.
Co do laptopa to nie nadaję się on do kopania. Nawet jak byś miał jakiś typowo gamingowy sprzęt z mocną karta to może się to skończyć tak Pomijam już fakt że karta mobilna nakopie może kilka zł/miesiąc kopiąc 24/h.
Chcesz kopać na poważnie to musisz zainwestować w dedykowany sprzęt który będzie się zajmował tylko tym. Bo takie kopanie z doskoku przez kilka godzin nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Slush pool

Postautor: donieq » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 12:24

Mogli byście polecić jakiś godny serwis do miningu? Pełno tego na necie, a nie wiem gdzie próbować :)

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości