Kopalnie BitCoin

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 3 stycznia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: matik909 » środa, 4 stycznia 2017, 12:25

Witam wszystkich,
Jestem zielony jeśli chodzi o kopanie i wydobywanie bitcoinów, dlatego też chciałem zapytać bardziej doświadczonych użytkowników.
W jakich kopalniach kopiecie i czy polecacie swoją kopalnie. Dla was to myślę nie problem a mi bardzo pomoże na start.
Z góry dziękuję za każdą wypowiedź.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: pm7 » środa, 4 stycznia 2017, 13:04


Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 3 stycznia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: matik909 » środa, 4 stycznia 2017, 13:24

Z antminerem S3 będzie to śmigać ?

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: pm7 » środa, 4 stycznia 2017, 13:32

Tak.
Może trochę pracy samodzielnej? Wystarczy wpisać w Google "p2pool S3" i zaraz dostajemy informacje, że działa ok.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 3 stycznia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: matik909 » środa, 4 stycznia 2017, 13:36

pm7 pisze: Tak.
Może trochę pracy samodzielnej? Wystarczy wpisać w Google "p2pool S3" i zaraz dostajemy informacje, że działa ok.
Siedzę z tym Antminerem ponad 3h męczę się na różne sposoby i nie mam pojęcia czemu nie chce on kopać, wpisuje różne kopalnie i nic, nie kopie :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: slasta » środa, 4 stycznia 2017, 13:50

wrzuć screena z konfiguracji, bo fusów w szklance brak
a co do pooli , to jak bym polecił Slush'a, chyba największy nie chiński pool, co prawda pobierają 2% z tego co ukopiemy, ale dzielą się fee z transakcji, natomiast chińskie np taki Antpool niby 0% za kopanie, ale fee z transakcji zatrzymują dla siebie.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 3 stycznia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: matik909 » środa, 4 stycznia 2017, 14:15

slasta pisze: wrzuć screena z konfiguracji, bo fusów w szklance brak
a co do pooli , to jak bym polecił Slush'a, chyba największy nie chiński pool, co prawda pobierają 2% z tego co ukopiemy, ale dzielą się fee z transakcji, natomiast chińskie np taki Antpool niby 0% za kopanie, ale fee z transakcji zatrzymują dla siebie.
Dodaję screeny, jeżeli potrzebujesz więcej to mów :)
https://scr.hu/NeZRqP
https://scr.hu/MeOG0o

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: slasta » środa, 4 stycznia 2017, 14:43

@matik909,
uzupełnij Pool3, mogą być takie same dane jak któryś z pool już podanych

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 3 stycznia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: matik909 » środa, 4 stycznia 2017, 15:04

slasta pisze: @matik909,
uzupełnij Pool3, mogą być takie same dane jak któryś z pool już podanych
Nadal to samo :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Kopalnie BitCoin

Postautor: ExcaliburPLL » środa, 4 stycznia 2017, 16:26

Hasła zmień na x zamiast 123 ;)
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 3 stycznia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: matik909 » środa, 4 stycznia 2017, 16:43

ExcaliburPLL pisze: Hasła zmień na x zamiast 123 ;)
Nadal nie działa :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: slasta » środa, 4 stycznia 2017, 18:01

a jak masz ustawioną zakładkę network ? brama poprawna, dns jest ?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 3 stycznia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: matik909 » środa, 4 stycznia 2017, 18:05

slasta pisze: a jak masz ustawioną zakładkę network ? brama poprawna, dns jest ?
Musiałem ustawiać wszystko ręcznie ponieważ gdy klikałem dhcp wywalało całą stronę i nie mogłem się do niej dostać

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: slasta » czwartek, 5 stycznia 2017, 07:31

ręczna adresacja nie stanowi żadnego problemu o ile dobrze ją ustawiłeś.
sprawdź jeszcze ustawienia NTP, tak jak opisane jest to tutaj https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=279045#p279045

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwietnia 2017
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: ElChombo84 » poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 17:44

Witam! ,

Wnerwia mnie ze wszyscy pisza nie rob tego bo to tamto sramto nikt tu do jasnej d..y nie pytal was o zdanie na temat czasu (248 dni) czy szans za tylko pytanie jest jasne czy mozna samemu zalozyc kopalnie do wydobywania bitcoinow i zrzeszac w niej komputery lub maszyny kopiace( np. ja ma dostep do paru takich "cala rodzina" sie zgodziła ). A jak zauażyłem ktoś "mądrze napisał ze sie da". I nie obchodza mnie i podejrzewam zakladajacego temat tez przemyslenia na temat szans etc.

Wiec prosze o jasna odpowiedz jak załorzyc wlasna kopalnie nie podłaczajac sie do zandego istniejacego gowna bo nie mam zamiaru placic im prowizji chce kopac sam ze znajomymi taka spoldzielnie mamy i nie potrzebujemy sie z jakimis frajerami dzielic bo trzeba zawsze placic to piepszone Fee a my sobie tego oszczedzimy.

B. prosze o jasna odpowiedz bede naprawde wdzieczny za wskazówki i z gory dziekuje za pomoc a baranow wymadrzajacych sie na temat oplacalnosci pradu etc. zapraszam do dzialu niematologi stosowanej wiedzy powszechnej lub innego miejsca gdzie ogolnie dostepna wiedze probuje sie przedstawiac jako tajemna.

chcialbym otworzyc kopalnie/spóldzielnie do kopania bitcoinow czyli x komputerow kopie dla jednego konta

Dodano po 4 minutach 50 sekundach:
ElChombo84 pisze: Witam! ,

Wnerwia mnie ze wszyscy pisza nie rob tego bo to tamto sramto nikt tu do jasnej d..y nie pytal was o zdanie na temat czasu (248 dni) czy szans za tylko pytanie jest jasne czy mozna samemu zalozyc kopalnie do wydobywania bitcoinow i zrzeszac w niej komputery lub maszyny kopiace( np. ja ma dostep do paru takich "cala rodzina" sie zgodziła ). A jak zauażyłem ktoś "mądrze napisał ze sie da". I nie obchodza mnie i podejrzewam zakladajacego temat tez przemyslenia na temat szans etc.

Wiec prosze o jasna odpowiedz jak załorzyc wlasna kopalnie nie podłaczajac sie do zandego istniejacego gowna bo nie mam zamiaru placic im prowizji chce kopac sam ze znajomymi taka spoldzielnie mamy i nie potrzebujemy sie z jakimis frajerami dzielic bo trzeba zawsze placic to piepszone Fee a my sobie tego oszczedzimy.

B. prosze o jasna odpowiedz bede naprawde wdzieczny za wskazówki i z gory dziekuje za pomoc a baranow wymadrzajacych sie na temat oplacalnosci pradu etc. zapraszam do dzialu niematologi stosowanej wiedzy powszechnej lub innego miejsca gdzie ogolnie dostepna wiedze probuje sie przedstawiac jako tajemna.

chcialbym otworzyc kopalnie/spóldzielnie do kopania bitcoinow czyli x komputerow kopie dla jednego konta
Oburzony byłem bo przeczytałem prośbe podobną do mojej i nikt nie odpowiedzial gosciowi tylko sie madrowali ;) ze zajmie mu to tyle dni albo miesiecy ale tak on jak ja chcielismy wiedziec tylko jak zalozyc kopalnie by nie dzielic sie niczym z innymi

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopalnie BitCoin

Postautor: altcoin » poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 23:26

Jak nie chcesz płacić prowizji to idź na studia i za 5 lat tj. ok 10x 5000 zł nauczysz się nie tylko takie rzeczy robić.
Albo zapłać komuś za postawienie kopalni i tyle bo jeżeli jesteś całkiem zielony (a na to wygląda) to sam tego nie zrobisz w tym momencie.

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości