Eligius pool.Informacje.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Eligius pool.Informacje.

Postautor: OstraEwka » środa, 2 kwietnia 2014, 12:47

Witam .Mam pare pytań do urzytkowników basenu Eligius.

1.Czy jest potrzebna synchronizacja,(Configurable Options) czy moge czekać aż mi przeleją sami?A jeżeli muszę to jak to sie odbywa w przypadku posiadania portfela Multibit? Na stronie Eligius jest tylko wytłumaczone jak to zrobić w przypadku posiadania portfela bitcoin wallet.

2.W jakim momencie moge zminic adres mojego portfela na inny aby nie stracić wydobytych BTC i jak to zrobić?

3.Jak długo czeka się na przelenie BTC na adres portfela?(kopie ponad 24h na tym basenie i jeszcze nie miałam żadnego przelewu)

4.Czy ten basen jest odpowiedni dla koparek z większą mocą obliczeniową,czy lepiej poszukać innego basenu?

Jestem początkującym górnikiem więc proszę o wyrozumiałość i zrozumienie.Szukałam w intrnecie informacji na temat tego basenu ale ich bardzo mało.Z góry dziękuję za odpowiedż.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: rav3n_pl » środa, 2 kwietnia 2014, 13:27

Basen??? Naprawdę ??? Skąd się biorą te boty???
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Gaduła
Posty: 356
Rejestracja: 8 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: gsmstudio » środa, 2 kwietnia 2014, 14:11

chyba ostraewka walczy z jakims asci minerem, a że użytkownik nowy to o basenach pisze ;)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: OstraEwka » środa, 2 kwietnia 2014, 15:36

Zamiast sie śmiac z nowicjuszki powinniście wspomóć i poprawić jak cos zle napisałam :-)... faceci zawsze śmieja się z kobiet,już sie do tego przyzwyczaiłem.a tak na poważnie to macie cos do powiedzenia w temacie czy tylko lubicie nabijac posty? ;-)

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 2 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: Poozon » środa, 2 kwietnia 2014, 15:47

Generalnie to nabijamy posty ;)
Skoro napisałaś o sobie że jesteś początkującym górnikiem to co robisz w basenie ??
Relaksik po ciężkim kopaniu ? ;)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: OstraEwka » środa, 2 kwietnia 2014, 15:59

pfff. to amator pływania sie znalazł... Aktualnie w basenie nie pływam ale za to mój diabolo lubi tam kopać ;-)

Jeżeli : Estimated Position in Payout Queue
792.08813193 BTC are ahead in queue, putting this user's payout after a 31 block delay.
Note: This is constantly changing. To znaczy że jestem w kolejce do wypłaty i najpierw ci ktorzy zaczeli wcześniej kopac,albo mieli opózniony przelew mają pierwszeństwo wypłaty?

Czy jeżeli przerwe kopanie i i zaczne od nowa na innym portfelu to pomoże to w szybszym payout z eligius(i czy wogóle ma to sens?)
Proszę o odpowiedż tych ludzi którzy mieli na początku podobne dylematy. :-) P.S Pozon pospiesz się z tym nabijaniem bo zaraz Cie przegonie...

Weteran
Posty: 4337
Rejestracja: 29 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: lenny » środa, 2 kwietnia 2014, 16:04

Nie zmieniaj adresu, kop cierpliwie i czekaj. Pisałem Ci zresztą to już na skype :)
Eligius nie jest najszybszym poolem, jeśli chodzi o wypłaty, ale obok p2pool - najbezpieczniejszym poolem w całej sieci Bitcoin (bo wypłaca kasę prosto z bloku minerom). A zarabiasz i tak więcej niż na innych poolach, bo opłata wynosi 0%.

Rozmowny
Posty: 57
Rejestracja: 2 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: Poozon » środa, 2 kwietnia 2014, 16:24

Jeśli bardzo musisz zmienić adres btc to zrób to i kop na nowy adres.
To co ukopałaś na stary adres trafi do Ciebie (na stary adres) po wykopaniu bloku na eligius'ie.
Tak było w moim przypadku.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: OstraEwka » środa, 2 kwietnia 2014, 16:40

24h 10min kopie a wypłaty nie było,napisane jest to co w poście wyżej. Poozon Ile czekałeś na pierwszą wypałatę do portfela?i czy przed wypłata kopałeś cały czas czy robiłeś restart?Ja jadę non stop,i może moje części z innych blokow przeszly na inny blok i może to opóżnia payout,tak gdzies doczytałam.Staram sie na bieząco uzupełniać informację ale jest to ciężka sprawa bo mało osób chce się dzielic wiedzą albo myślą że wiedzą a nie wiedzą nic ;-)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: OstraEwka » środa, 2 kwietnia 2014, 18:24

Dziękuje za wskazowki.Teraz już wiem dlaczego Eligius jest dosyc wolny w kwestii payout,w głownej mierze chodzi o bezpieczeństwo. Czyli dalej kopie i nie zawracam głowy.Dobrze ze są osoby ktore chcą pomóc amatorom ;-)

Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 7 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: acid-ef » sobota, 19 kwietnia 2014, 18:26

OstraEwka pisze:Zamiast sie śmiac z nowicjuszki powinniście wspomóć i poprawić jak cos zle napisałam :-)... faceci zawsze śmieja się z kobiet,już sie do tego przyzwyczaiłem.a tak na poważnie to macie cos do powiedzenia w temacie czy tylko lubicie nabijac posty? ;-)

jesteś pierwszą OSOBĄ (bo nie wiem czy kobietą) która myli swoją płeć ;)

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: zbiges » sobota, 19 kwietnia 2014, 18:54

Zwyczajne przejęzyczenie i tyle. a Ty jesteś czepialski.
Ostatnio zmieniony sobota, 19 kwietnia 2014, 18:56 przez zbiges, łącznie zmieniany 1 raz.

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 9 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: coinwall » sobota, 19 kwietnia 2014, 18:56

Zbiges przeczytaj cytat a potem dopiero praw swoje mądrości.
A po polsku poprawnie to powinno być że jest kobietą górnikiem a nie PRZYZWYCZAIŁEM ;]

Pozdrawiam

Weteran
Posty: 1360
Rejestracja: 5 lutego 2013
Reputacja: 646
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: zbiges » sobota, 19 kwietnia 2014, 18:58

OK przepraszam Cię. rzeczywiście nie doczytałem, ale i tak jesteś czepialski :)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Eligius pool.Informacje.

Postautor: OstraEwka » środa, 30 kwietnia 2014, 22:40

Nie wazne kto,nie ważne jak i gdzie.Ważne że wasze komentarze nie wniosły nic do tematu. A więc straciliscie czas na bezmyslne rozumowanie. Ale za to nabijacie komenty.Dziękuje za nic i za niemoc w rozwiązaniu problemu.Mam nadzieje ze kiedys będe mógł,mogła wam tak samo pomoc...

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości